خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد ازمون ازمایشی (مهم )

سلام من در ازمون های ازمایشی شرکت کردم الان فقط یه ازمون دادم و برزگزار شده و بیشتر درس هایی رو که محدوده ازمون بوده نخوندم و هفته دیگه هم که ازمون دارم باز طبق درس هایی که تعیین شده نخوندم...
      سوالم اینه
      به نظرتون اگه نتونستم طبق برنامه ازمون پیش برم و مثلا در ازمون شماره 1 نصف اون درس هایی که تعیین شده رو بخونم در ازمون شماره 2 باید چیکار کنم یعنی اون نصف دیگه که در ازمون شماره 1 بوده رو تموم کنم؟ که باز وقت کم میارم برای ازمون شماره 2!!!! یا اینکه بیام اون نصفه رو بیخیال شم و از تاریخی که ازمون شماره 1 رو دادم تا ازمون شماره 2 دوباره طبق درس های دیگه درس بخونم ؟؟؟ اگه اینکار رو کنم ممکنه به مشکل نمیخورم یعنی مثلا الان فصل 1 تا 2 شیمی 2 ازمون داشتیم نخوندم حالا فصل 3 و 4 ازمون داریم باید بیام فصل 1 و 2 رو تموم کنم یا اینکه نه یه راست برم فصل3 و4 ؟ در این صورت ممکنه سوال ترکیبی بیاد یعنی از فصل 1 و2 باشه و به مشکل بخورم؟؟؟
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه شما واقعا تصمیم داری که با برنامه این آزمون های آزمایشی جلو بیای بهتره که یکم ساعت مطالعت رو بالا ببری و درس هایی رو که نخوندی جبران کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      سلام
      اگه شما واقعا تصمیم داری که با برنامه این آزمون های آزمایشی جلو بیای بهتره که یکم ساعت مطالعت رو بالا ببری و درس هایی رو که نخوندی جبران کنی
      خیلی عقب افتادم دیگه نمیشه بعدشم من ساعت مطالعاتیم کمه !!! حالا شما نمیدونید که سوالات از فصل های قبل هم میاد که ترکیبی باشه؟؟
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخ منم تو سال دوم دقیقا همین مشکلو داشتم بهترین کار اینه ساعات مطالعه اتو بالا ببری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      Kasi barname ghalamchio dare?

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      Kasi barname ghalamchio dare?
      اولا توی انجمن فارسی بتایپین.
      دوما برید به تاپیک زیر :

http://forum.konkur.in/thread14672.html
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      سلام من در ازمون های ازمایشی شرکت کردم الان فقط یه ازمون دادم و برزگزار شده و بیشتر درس هایی رو که محدوده ازمون بوده نخوندم و هفته دیگه هم که ازمون دارم باز طبق درس هایی که تعیین شده نخوندم...
      سوالم اینه
      به نظرتون اگه نتونستم طبق برنامه ازمون پیش برم و مثلا در ازمون شماره 1 نصف اون درس هایی که تعیین شده رو بخونم در ازمون شماره 2 باید چیکار کنم یعنی اون نصف دیگه که در ازمون شماره 1 بوده رو تموم کنم؟ که باز وقت کم میارم برای ازمون شماره 2!!!! یا اینکه بیام اون نصفه رو بیخیال شم و از تاریخی که ازمون شماره 1 رو دادم تا ازمون شماره 2 دوباره طبق درس های دیگه درس بخونم ؟؟؟ اگه اینکار رو کنم ممکنه به مشکل نمیخورم یعنی مثلا الان فصل 1 تا 2 شیمی 2 ازمون داشتیم نخوندم حالا فصل 3 و 4 ازمون داریم باید بیام فصل 1 و 2 رو تموم کنم یا اینکه نه یه راست برم فصل3 و4 ؟ در این صورت ممکنه سوال ترکیبی بیاد یعنی از فصل 1 و2 باشه و به مشکل بخورم؟؟؟
      بالا بردن ساعت مطالعه هم1راهه
      ولی همه ی موسسه ها از اول مهر برنامه شون رفرش میشه(همه چیز از اول شروع میشه)
      فرصت جبران هست به شرط اینکه از همین1آزمونت درس گرفته باشی که زمان مطالعت برای رسیدن به برنامه چقد باشه!خلاصه کم کاری هاتو جبران کن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بیا طبق برنامه بخون و چیزایی که نخوندی رو فعلا نخون. منظورم اینه که اول چیزایی که برنامه گفته رو کامل بخون، چون میتونی خودت رو با بقیه بسنجی و این قسمت هایی که خوندی رو رفع اشکال کنی. ولی تلاش کن برنامه ی آزمون رو یکم زودتر تموم کنی تا بتونی عقب موندگی ها رو جبران کنی. (من نمیدونم چقدر عقبی ولی مثلا میتونی طی 2 یا 3 آزمون تمام چیزایی که نخوندی رو بخونی)
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کسی میدونه اخرین مهلت ثبت نام قلم چی کیه؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما هر وقت دوست داشتی میتونی ثبت نام کنی ! ولی برای یک ازمون مشخص باید حداقل هفته قبلش ثبت نام کرده باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad99 نمایش پست ها
      شما هر وقت دوست داشتی میتونی ثبت نام کنی ! ولی برای یک ازمون مشخص باید حداقل هفته قبلش ثبت نام کرده باشی
      یعنی آزمون به آزمونم میشه ثبت نام کرد؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ميشه.من سر جلسات ميديدم كه بچه هاي تك آزمون فيش پرداخت دارند ولي نميدونم كه چه موقع اون رو به كانون تحويل دادند و اينكه پاسخ نامشون سفيد هست يا به نامشون آماده شده.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزیز عقب موندن از آزمون چیزی هست گریبان خیلی را میگیره و باعث میشه سردرگم کنه دوستان را اما خوبی کار شما اینه که اول راه هستی .
      اول یک چیز کلی بهت بگم ؛هر ازمون حدود 40 % ازمون قبلی خودشا پوشش میده یعنی اگر شما ازمون 1 فصل 1 تحلیلی باشه ازمون دومت هم از فصل 1 میاد ولی کمتر
      در ضمن این ازمون ها به صورت دوره ای هست یعنی به مرور که جلو میری بازه های زمانی هست که برای مرور که شما میتونی از اون بازه برای رسیدن به حجم مطلوبت استفاده کنی
      یک نکته دیگه سعی کن اون درس هایی که فصولش بهم مرتبط هستند در اولویت باشند برای تموم کردنشون مثلا فصل های هندسه تحلیلی و گسسته هیچ اتباطی بهم ندارند ولی دیفرانسیل برعکس .
      ازمون های قبل عید را بیشتر سعی کن بیشتر از اون ها برای بالا بردن سوادت استفاده کنی و سرعت تست زنی و سعی کن به بودجه بندی ها برسی ولی اگر مثلا به نصف حجم مورد نظر رسیدی و میدونی نمیتونی برسی نگو میگذارم برای ازمون بعدی شما هر چه میتونی تلاشتا بکن دیگه هرچه باقی موند بگذار بعدا جبرانش کنی .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن