خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      دوستان من گیج شدم هرکی یه نطر داره. من واقعا اراده قوی دارم و میخوام از الان واسه کنور آماده بشم.در ضمن گزینه دو برای سال دوم آزمون داره؟ یه چیز دیگه قلم چی وقتی شرکت کنی برنامه بهت میده یعنی چی؟ مثلا یه کاغذ میده که ساعت مطالعه رو توش نوشته؟:yahoo (21)::yahoo (19):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی قلم چی کسی رو مجبور به خرید کتاب یا چیز دیگه ای میکنه؟ تو رو خدا کمک کنید

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      کسی نبود؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوبه برنامه ریزی رو یاد میگیری البته اگه خودت بهش عمل کنیا نه اینکه الکی بری ثبت نام کنی بعد انگار نه انگار

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره خوبه .من خودم دومی ام وتا به حال موسسات مختلفی روامتحان کردم چون نمیخواستم به نظردیگران استنادکنم و ته اش رسیدم به قلم چی اولین ازمون سرجلسه ازسادگی سوالاش خنده ام میگرفت وتازه بعدازاومدن کارنامه مو وصحیح کردن سوالا متوجه شدم تو چه مبحثایی مشکل دارم و این به من خیلی کمک کرد...اقاکلا اصن بیس و پایه ازمونای قلم چی خوبه من ازموناشو میگم باکلاساشو...ایناکاری ندارم...شماریاضی اید؟!
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من که دوم رفتم پشیمون شدم چون درست وقت نکردم درس های خود مدرسه رو بخونم اگه فکر میکنی میتونی هم به درس مدرسه برسی هم تست کار کنی آره خوبه پایتو قوی میکنه ...

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من به نظر بقیه کاری ندارم ولی به نظر مننن بازم بگم نظر خود من||
      از الان نمخاد خودتو زجر بدی پولتم دور نریز از سال سوم برو
      ولی اگه مخای خیلی کار درس باشی دروش اصلیتو بخون و یکمم واسه ساله بعدت بخون

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درسته الان استراحت کنی بهتره حداقل از تابستون شروع کن از الان چیزی بخونی تا کنکور یادت میره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن