خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین رشته درجه 2 تجربی؟؟

رأی دهندگان
    343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دامپزشکی

55 16.03%
    • زیست شناسی

15 4.37%
    • شنوایی سنجی

35 10.20%
    • بینایی سنجی

133 38.78%
    • شیمی

20 5.83%
    • علوم آزمایشگاهی

80 23.32%
    • شیمی

13 3.79%
    • هوشبری

56 16.33%
    • اتاق عمل

46 13.41%
    • رشته های دیگر ...

47 13.70%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 380
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SanliTa نمایش پست ها

دوست عزیزم
      ما در رشته شیمی در دوره کارشناسی(لیسانس) دوتا گرایش بیشتر نداریم اونم شیمی کاربردی هست و شیمی محض

این شیمی دارویی ک اسمش ب گوش شما خورده گرایش در دوره کارشناسی ارشد و دکتراست و با هر دو گرایش دوره کارشناسی میشه بهش رسید

لازم بذکره بگم شیمی دارویی همون داروسازی نیست و فکر نکنید از شیمی دارویی میتونید داروساری بخونید و داروساز بشید
      شیمی دارویی ها میتونن در کارخانه های داروسازی کار کنن اما هرگز مجوز زدن داروخانه ندارن
      سوال منم هست.دقیقا چیکار میکنن
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب سلام و خسته نباشید
      علوم ازمایشگاهی واقعا استخدامش خیلی کمه و نسبت به سختیاش حقوق کمی داره ، علوم تغذیه هیلی تر و.تمیزه و اینکه مطبت در جه شهری باشهفک کنم تز 5 تومن داشته باشی تا 15 ، بینایی از همه عالی تر...واقعا از نظر سهولت کار و درامد از همه بهتره ، شنوایی رو تطلاعی ندارم ققظ اینو شندیم که برخلاف بینایی ها نمیتونن خودشون مستقل باشن ،دامپزشکیم برای شهرای کوچیک واقعا کتر مردونه ای هست...ولی اگر د شهرایی هستید که از 10 تا دخت و.پسر 6 نفرشون حیوون دارن حثل شهرای بزرگ کیتونه درامد خوبی داشته باشه ، هوشبری و اتاق عملم باز بید جذب شی و واقعا مگه هر بیمارستانی چندتا میخاد یا چنث سال جند سال عوض میکنه؟؟؟ !!!! بچه های عزیز پرس و.جو کنید...نه اینجا از کسایی که این شغل هارو دارند ...اینانتیجه تحقیقات پارسالمه
      ای که مرا خوانده‌ایی
      راه نشانم بده...

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      سوال منم هست.دقیقا چیکار میکنن
      شیمی دارویی در کارخانه داروسازی میتونه ناظر یا عامل فرآیندهای صنعتی مختلف در تولید مواد اولیه داروها باشه. یه زمانی تعدادشون کم بود ولی فارغ التحصیلانش الان دارن وارد بازار کار میشن و تقریبا به زودی بسیار اشباع خواهد شد.

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو رشته های پیرا پزشکی فقط بینایی سنجی و شنوایی شناسی
      اگ امروز فردا اشباع نشن
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

5. Top | #170
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از نظر من بینایی سنجی بهتر از همس چون میشه مستقل کار کرد و دیگه درگیری برایه پیدا کردن کار وجود نداره درامد فوق العاده ای هم داره

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عمه من فیزیوتراپیست هست...بنظر من بهترین پیرا پزشکی یعنی فیزیوتراپی....توی تبریز هر کیم خاست میتونم ادرس بدم بره ببینه...یه کلینیک داره توی عباسی.. توی فجر و مهر تابنده ولیعصر هم هست...میتونم شهادت بدم در حد یه پزشک عمومی درامد داره شایدم بیشتر زیر دستش شاید ۵..۶ نفرم دارن کار میکنن...خلاصه بگم این فیزیوتراپی رو شاید چند سال دیگه کردن دکترای پیوسته ....برای اون کسی که علاقه داره واقعا عالی هست
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #172
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شنوایی و بینایی میتونن درآمد خوبی داشته باشن
      ولی اینام در حال اشباعن

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tvflower نمایش پست ها
      نمی دونم گفتنش اینجا اشکال داره یا نه ولی اگه ممکنه هرکی سیمکارت همراه اول داره این کدو بفرسته شارز 5تومنی میده 685584113بفرستی ب 30370
      این شارژ ها خوردن نداره این مسابقات هم حاشیه ای هستن واسه خودشون
      ویرایش توسط POOYAE : 26 مهر 1395 در ساعت 12:46

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نگاه کنیدمن خودم رشتم کاردرمانی جایی شنیدم گفتن1تا2تومن حقوقشه،اکثراشنیدم 5تومن بیشترم شنیدم،رنجش5تومنه اماکسایی هستن بیشتریاکمتردرمیارن،بستگی به کارهرکس داره دوستان والبته خیلی چیزای دیگه

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال؟؟
      مگه علوم ازمایشگاهی میتونه از مایشگاه بزنه؟؟

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

11. Top | #176
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی درباره بهداشت حرفه ای اطلاعی داره ؟؟؟؟ چجور رشته ایه ؟؟؟ شرایط کاریش ؟؟؟ میزان درآمدش ؟؟؟

12. Top | #177
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eshghe dandon نمایش پست ها
      کسی درباره بهداشت حرفه ای اطلاعی داره ؟؟؟؟ چجور رشته ایه ؟؟؟ شرایط کاریش ؟؟؟ میزان درآمدش ؟؟؟
      رشته ی خوبیه اگه تو شهر صنعتی زندگی میکند! راستی منطور از این حرفه ای Professional نیست ها Occupetional هسش! ینی حیطه ی کاری یه مهندس بهداشت حرفه ای درمورد بهداشت و سلامت شغلی و اینجور چیزاس! مثلا آیا کارگرای یه کارخونه از جهات مختلف (مثل شرایط فیزیکی و روحی روانی و اجتماعی و...) ایمنی کافی رو دارن یا نه! مثلا تو کارخونه ها میتونن به عنوان کارشناس HSE استخدام بشن که استخدامیشم کم نیست (البته حتما دقت کنید ببینید تو یه شهر صنعتی زندگی می کنید یا نه)! چون همه ی کارخونه ها موظفن که چند تا کارشناس HSE به طور تمام و قت یا پاره وقت داشته باشن! حالا تعدادی که استخدام میکنن بستگی به بزرگی کارخونشون داره! جالبیش اینه که رشته شما مهندسیه ولی تو دانشگاه علوم پزشکی می خونید حتما حتما پایه ریاضی و فیزیک و شیمیتون باید قوی باشه تا بتونید موفق بشید تو این رشته! اکثر دروس مهندسی رو میخونید! حتی نقشه کشی صنعتی هم داره از نظر ادامه تحصیل هم مشکلی نداره تا دکتری هست! ولی خب اسخدامی وزارت بهداشت خیلیییی کمه براش ینی امکانش کمه استخدامی رسمی بشید.
      من به شخصه علاقه خیلی زیادی دارم بهش ولی خب شهر ما صنعتی نیست اصن و میترسم استخدام نشم! راستی برا پسرا هم یه خورده نسبت به دخترا بازار کارش بهتره از این نظر که چون محیط شغلیتون تو اکثر موارد تو کارخونس خانوما زیاد رابطه خوبی با اینجور محیطا ندارن

13. Top | #178
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی سوال
      اینا ک بارتبه ها 8-14 هزار هوشبری قبول میشن واقعیه؟؟ یا سهمیه دارن؟؟
      تو کانون دیدمشون
      5387 30943 14348 منطقه 2 دختر قائم شهر هوشبري / دانشگاه علوم پزشکي شاهرود / روزانه
      منم هوشبری میخوام خو -__-

14. Top | #179
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال؟؟
      مگه علوم ازمایشگاهی میتونه از مایشگاه بزنه؟؟
      شرایطش خیلی سخته واقعیتش حتما باید تا دکتری ادامه تحصیل بدید که واقعا سخته قبول شدنش و بعد این که تموم شد درستون باید با چند نفر دیگه که گرایش ها مختلف دکتری علوم آزمایشگاهیو (4 -5 تاس فک کنم) خوندن جمع بشید اونموقع فک کنم مجوز بدن

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      ی سوال
      اینا ک بارتبه ها 8-14 هزار هوشبری قبول میشن واقعیه؟؟ یا سهمیه دارن؟؟
      تو کانون دیدمشون
      5387 30943 14348 منطقه 2 دختر قائم شهر هوشبري / دانشگاه علوم پزشکي شاهرود / روزانه
      منم هوشبری میخوام خو -__-
      نه واقعیه! (همین شهر ما تا 16 هزار منطقه 2 برمیداره) البته دقت کنید کارشناسی هوشبری رو با تخصص هوشبری که بعد پزشک عمومی شدن میتونید تخصصشو بخونید اشتباه نگیرید!

صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن