خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 119
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      یعنی تراز 88 منو با شما می سنجن؟ ای بابا..دلمو خوش کردم 88 نداریم که از من معدل بیشتر باشه ..اینا..یکی پیدا شد..خخخخخ

آره حدود ترازی که تراز منو شما رو باهاش تراز میکنن یکیه ... حالا از کجا فهمیدین معدل من بیشتره ؟!!!!
      شاید مال شما بیشتر باشه

ولی خوب بازم بستگی به بقیه هم ترازا داره چون معدلمون با اونا سنجیده میشه :yahoo (2): دعا کن هم ترازات معدلاشون کم باشه
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من حاضرم دعا کنم همتون معدلتون صفر شده باشه ولی خب متاسفانه تاثیر نداره دعام...حیف
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی ایران مردم موش ازمایشگاهی هستن هر نوع ازمایشی بخوان روشون انجام میدن حالا اگه نتیجه گرفتن که هیچ
      اگه نگرفتن جای نگرانی نیست سال بعد1میلیون موش ازمایشگاهی دیگه هم دارن
      واقعا برای مسلولین کشورم متاسفم

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی تاثیر معدل درس به درس نیست ؟ :o

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خودشون میدونن میخوان چیکار کنن؟؟؟؟؟؟؟؟اگه نمیدونن بیایم کمکشون.خخخخخخخ
      پارسال مشاور من گفت که چون تو کنکوری 92بودی تاثیر معدل مثل سال 92 برات حساب میشه.حالا این توکلی مغز فندوقی نمیدونم چی میگه.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوزم قسمت سوم و چهارم هم مونده که فکر کنم مربوط به نحوه تاثیر دادن منطقه و ...... باشه

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تاثیر سوابق عین بی عدالتیه مخصوصا برای برای دیپلمه های 92 و قبلش چون زمان ما اعلام شد سوابق فقط تاثیر مثبت داره
      طبق اماری که یکی از بهترین مشاورای کشور به من داد (البته مشاور من نیست) تو کنکور سال 92 ما چیزی نزدیک به 6000 نفر معدل بالا 19 داشتیم خب اینا الان عملا از بقیه چندگام جلوترن و بقیه باید انرژی زیادی صرف کنند تا به اینا برسند

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منتظر بمونیم تا اعلام نتایج
      خیلی بهتر از خوندن این متنه.چه حوصله ای
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من دیپلم 86م سال ما نهایی خیلی سخت بود معدلم 17 شد یعنی واسه سال 94 تاثیر معدل نسبت به معدلای سال 86 سنجیده میشه؟خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      من دیپلم 86م سال ما نهایی خیلی سخت بود معدلم 17 شد یعنی واسه سال 94 تاثیر معدل نسبت به معدلای سال 86 سنجیده میشه؟خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن

کاملا حق با شماست ..... امتحان نهاییه اون سال ها با الان قابل مقایسه نیست ........ امتحان فیزیک رشته ریاضی اون سال اونقدر سخت بود که حتی تو مجلسم سر و صدا کرد

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      هنوز معلوم نیس چه بلایی میخوان سر ما کنکوریای 93 بیارن !!! واسه 94 که دیگه خدا میدونه چه قانون جدیدی تصویب کنن !!!!!!! شما فعلا نگران نباش .. فعلا تماشا کن وضع ما چجور میشه

خدایا شکرت

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      تکلیف اونی که تو روستاس معدلش کمه و میخواد دکتر بشه چی؟؟؟خدا لعنتتون کنه.الهی ورشکسته بشین.

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      تکلیف اونی که تو روستاس معدلش کمه و میخواد دکتر بشه چی؟؟؟خدا لعنتتون کنه.الهی ورشکسته بشین.
      اینا هیچیشون نمیشه آجی .. فقط ماها رو میکشن :yahoo (21): در هر صورت فک و فامیلا خودشون این وسط عشق و حال میکنن :yahoo (21):

خدایا شکرت

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سهمیه ی مناطق رو براهمین گذاشتن دیگه

ارسال شده از gt-i8190 با استفاده از تپاتالک 2

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      اینا هیچیشون نمیشه آجی .. فقط ماها رو میکشن :yahoo (21): در هر صورت فک و فامیلا خودشون این وسط عشق و حال میکنن :yahoo (21):
      اصلا هدفشون اینه که فک و فامیلای خودشونو با پارتی بازی ببرن دانشگاه خوب

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن