خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question رتبه و درصد هایی ک باید بیارم واسه کنکور زبان 92

سلام من تازه عضو شدم نمی دونم باید از کجا این سوال رو بپرسم لطفا یکی جواب من رو بده!

من 5 سالی هست که ترک تحصیل کردم رشته تجربی هستم امسال چهارم تجربی بزرگسالان رو ثبت نام کردم و خودم توی خونه درس می خونم!

می خوام در کنکور زبان 92 شرکت کنم و دانشگاه دولتی بوشهر رو بزنم ، من ساکن اصفهان هستم و معدل دیپلم 14.33 ، ولی خیلی به زبان علاقه دارم و دوست دارم معلم زبان بشم ، باید چه رتبه و درصدی بیارم؟ اصلا امیدی هست؟

با تشکر از شما

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2012 نمایش پست ها
      سلام من تازه عضو شدم نمی دونم باید از کجا این سوال رو بپرسم لطفا یکی جواب من رو بده!

من 5 سالی هست که ترک تحصیل کردم رشته تجربی هستم امسال چهارم تجربی بزرگسالان رو ثبت نام کردم و خودم توی خونه درس می خونم!

می خوام در کنکور زبان 92 شرکت کنم و دانشگاه دولتی بوشهر رو بزنم ، من ساکن اصفهان هستم و معدل دیپلم 14.33 ، ولی خیلی به زبان علاقه دارم و دوست دارم معلم زبان بشم ، باید چه رتبه و درصدی بیارم؟ اصلا امیدی هست؟

با تشکر از شما
      بله . چرا امیدی نباشه؟
      رتبه لازم رو براتون در همین پست ارسال میکنم.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

با تشکر از شما
      در یادگار ماندگار کانون نام دانشگاه بوشهر ذکر نشده است. اما دانشگاه های بوشهر و حتی اهواز و کرمان ، اکثرا بومی پذیر هستند و باید غیر بومی ها حداقل رتبه زیر 1000 داشته باشند.
      اما بطور کلی ، دانشگاه کرمان (شهید باهنر) تا رتبه 2200 هم پذیرفته( از دانش آموزان کانون قلم چی). دانشگاه اهواز تا 3200 . البته این رتبه ها از بچه های کانونی هستند و رتبه های بالاتر هم ممکنه در این دانشگاه ها پذیرفته شده باشند.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      در یادگار ماندگار کانون نام دانشگاه بوشهر ذکر نشده است. اما دانشگاه های بوشهر و حتی اهواز و کرمان ، اکثرا بومی پذیر هستند و باید غیر بومی ها حداقل رتبه زیر 1000 داشته باشند.
      اما بطور کلی ، دانشگاه کرمان (شهید باهنر) تا رتبه 2200 هم پذیرفته( از دانش آموزان کانون قلم چی). دانشگاه اهواز تا 3200 . البته این رتبه ها از بچه های کانونی هستند و رتبه های بالاتر هم ممکنه در این دانشگاه ها پذیرفته شده باشند.
      واقعا خوشحال و امیدوار شدم ولی من متولد بوشهر هستم یعنی من هم بومی به حساب میام؟ و اگه بخوام معلم زبان بشم باید تربیت معلم بزنم؟ لطفا اگه میتونید مقدار تقریبی درصدهای کنکور زبان برای معلمی رو برام پیدا کنید.
      باتشکر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان منم تازه عضو شدم و شرایطم خیلی شبیه به 2012 عزیز هستش
      میشه کمک کنید و یک کتاب بهم معرفی کنید که تستای دروس عمومی باشه یعنی 4 درس عمومی توی یک کتاب باشه

6. Top | #6
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanajun نمایش پست ها
      سلام دوستان منم تازه عضو شدم و شرایطم خیلی شبیه به 2012 عزیز هستش
      میشه کمک کنید و یک کتاب بهم معرفی کنید که تستای دروس عمومی باشه یعنی 4 درس عمومی توی یک کتاب باشه
      فکر کنم کتابهای زرد عمومی قلمچی همچین شرایطی را داشته باشند

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با تشکر از شما
      سلام
      اولا بدونید اگر مترجمی زبان میخواهید بروید گزینش ناحیه ای داره .
      پس احتمال قبولی در شهر خودتون بیشتر هست .
      برای قبولی در کنکور زبان باید مسلط به تست زنی باشید.
      تستهای کنکورهای قبل رو بزنید تا سبک تستها رو بشناسید .
      حدود رتبه 4000 زبان هست برای روزانه وشبانه ...
      برای پیام نور تا 18000 در گروه زبان
      موفق باشید
      حرکت کن و منتظر نباش که باد چیزی با خود بیاورد.

.....یا به اندازه ی آرزوهایت تلاش کن و یا به اندازه ی تلاشهایت ارزو .....]

www.RaheBartar.blogfa.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)