خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 168
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما چی میگید؟ پزشكي يا دندانپزشكي؟ + مقاله جالب

ای کسانی که 93 کنکور دادید !! شما کدام را انتخاب می کنید ؟؟؟ پزشكي يا دندانپزشكي یا داروسازی ؟؟؟؟
      همینطور اگه کسی در هر رشته دانشگاهی از علوم تجربی که هست لطفا بیاد و در مورد رشتش و بازار کارش یه سری توضیحات بده....

با تشکر...

دوستان این مقاله 2 صفحه ای رو حتما بخوانید .... جالبه..... نظرتون رو بعد از خواندن این مقاله بگید ...
      عنوان مقاله : تجربی ها پزشکی نروید!!!!
      لینک مقاله : pezeshki naravid
      ویرایش توسط sam_9910 : 20 تیر 1393 در ساعت 16:27

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کسی به یه رشته ای علاقه داره اما من خودم دندان پزشکی رو ترجیح میدم. هم آینده بهتری داره ( از نظر من ) هم یکم ساده تره توی دانشگاه نسبت به پزشکی.
      ولی قبول شدن توی دندانپزشکی به دلیل پذیرش کم ( 1500 نفر ) به مراتب سخت تر از پزشکی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam_9910 نمایش پست ها
      ای کسانی که 93 کنکور دادید !! شما کدام را انتخاب می کنید ؟؟؟ پزشكي يا دندانپزشكي ؟؟؟؟
      همینطور اگه کسی در هر رشته دانشگاهی از علوم تجربی که هست لطفا بیاد و در مورد رشتش و بازار کارش یه سری توضیحات بده....

با تشکر...

من که داروسازری!

بازار کارشم برام مهم نیس چون اولا بهش علاقه دارم دوما اعتقاد دارم اگه اهل درس و تلاش باشی و عاشق رشتت؛تو بدترین رشته هم موفق میشی(دارو سازی که واسه خودش عالمیه!)

شما هم برو دنبال علاقت .ب حرف بقیه زیاد توجه نکن!این سه رشته همشون عیبایی دارن و همینطور برتری هایی نسبت به یکی دیگه .همشونم موافاقا و مخالفایی دارن.
      تو هر سه این رشته ؛هم میتونی به عرش برسی هم فرش!

شما اگه اهل درس و تلاش باشی میتونی تخصصتو بگیری و به انتظار و جایگاهی که از رشتت داری برسی.اگه هم نباشی میشی یه پزشک/دندان پزشک عمومی که درآمد ناچیزی(نسبت به این همه سختی این رشته و سالهای طولانی تحصیل) داره و فقط باید دلت خوش باشه که بهت میگن
      دکتر!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري
      ویرایش توسط mohammad^s : 20 تیر 1393 در ساعت 15:59

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      من که داروسازری!

بازار کارشم برام مهم نیس چون اولا بهش علاقه دارم دوما اعتقاد دارم اگه اهل درس و تلاش باشی و عاشق رشتت؛تو بدترین رشته هم موفق میشی(دارو سازی که واسه خودش عالمیه!)

شما هم برو دنبال علاقت .ب حرف بقیه زیاد توجه نکن!این سه رشته همشون عیبایی دارن و همینطور برتری هایی نسبت به یکی دیگه .همشونم موافاقا و مخالفایی دارن.

شما اگه اهل درس و تلاش باشی میتونی تخصصتو بگیری و به انتظار و جایگاهی که از رشتت داری برسی.اگه هم نباشی میشی یه پزشک/دندان پزشک عمومی که درآمد ناچیزی(نسبت به این همه سختی این رشته و سالهای طولانی تحصیل) داره و فقط باید دلت خوش باشه که بهت میگن
      دکتر!
      راستشو بخوای نمیدونم علاقم به کدومه آیا ؟؟؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوای نمیدونم علاقم به کدومه آیا ؟؟؟

اتفاقن مشکله همست!

پس خوب با شرایط هر سه تاشون آشنا شو تا ببینی کدومش با شخصیت تو جور تره!

واسه اینکار تو همین سایت یا گوگل یا انجمن های تخصصی خودشون سرچ کن.

البته علاقه رو میشه بوجودم آورد!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم دندان از پزشکی بهتره چون پزشکان عمومی زیادی هستن که نتونستن وارد دوره تخصص بشن و لفظ دکتر عمومی رو همچنان دارن اما دندان که بخونی به عنوان دندانپزشک شناخته میشی
      از یه طرفم معمولا مریضایی که برا پر کردگی میان بیشترن چون یکی از اونا منم که به هیچ وجه حاضر نمیشم 3 ملیون بدم واسه کاشت دندان یعنی خیلیم لازم نیست تخصص داشته باشیم
      اما من برا خودم که قبلا تو فضای اتاق عمل بودم اصلا پزشکی رو انتخاب نمیکنم چون واقعا خسته کنندس اما م
      یط کار دندان دارو و رشته علوم ازمایشگاهی داخل اتاق عمل نیست و مناسبتره
      من رشته هوشبری خوندم رشته راحتیه بخصوص تو اتاق عمل کارت راحته
      ولی بازار کارش تو بیمارستانای دولتی زیاد خوب نیست چون اکثر شیفتا ظرفیت پره مگه اینکه بیمارستان خصوصی آشنا باشه
      تو دانشگاه که به دانشجوهای پیراپزشکی زیاد اجر و ارزش نمیدن
      و از یه طرف محیط اتاق عمل رو نمیپسندم و این رشته رو توصیه نمیکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ولی شاید از اول این رشته رو خوب میخوندم الان به یه جایی رسونده بودمش واسه همینه میگن علاقه رو میشه بوجود اورد و هر رشته ای قبول شدین از اول بهش اهمیت بدین و تا اخر ادامش بدین
      حسبنا الله و نعم الوکیل
      ویرایش توسط Fa¡ryTale : 20 تیر 1393 در ساعت 16:30

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fa¡ryTale نمایش پست ها
      به نظرم دندان از پزشکی بهتره چون پزشکان عمومی زیادی هستن که نتونستن وارد دوره تخصص بشن و لفظ دکتر عمومی رو همچنان دارن اما دندان که بخونی به عنوان دندانپزشک شناخته میشی
      از یه طرفم معمولا مریضایی که برا پر کردگی میان بیشترن چون یکی از اونا منم که به هیچ وجه حاضر نمیشم 3 ملیون بدم واسه کاشت دندان یعنی خیلیم لازم نیست تخصص داشته باشیم
      اما من برا خودم که قبلا تو فضای اتاق عمل بودم اصلا پزشکی رو انتخاب نمیکنم چون واقعا خسته کنندس اما م
      یط کار دندان دارو و رشته علوم ازمایشگاهی داخل اتاق عمل نیست و مناسبتره
      من رشته هوشبری خوندم رشته راحتیه بخصوص تو اتاق عمل کارت راحته
      ولی بازار کارش تو بیمارستانای دولتی زیاد خوب نیست چون اکثر شیفتا ظرفیت پره مگه اینکه بیمارستان خصوصی آشنا باشه
      تو دانشگاه که به دانشجوهای پیراپزشکی زیاد اجر و ارزش نمیدن
      و از یه طرف محیط اتاق عمل رو نمیپسندم و این رشته رو توصیه نمیکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ولی شاید از اول این رشته رو خوب میخوندم الان به یه جایی رسونده بودمش واسه همینه میگن علاقه رو میشه بوجود اورد و هر رشته ای قبول شدین از اول بهش اهمیت بدین و تا اخر ادامش بدین
      نظر ها متفاوت است !!!! باید اندیشید ......

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم پزشکی رو به دندون و دارو ترجیح میدم چون علاقه ی زیادی دارم... ولی در کل مقایسه بخوایم بکنیم از لحاظ راحتی کار و در آمد دندانپزشکی از پزشکی ( البته در سطح عمومی ) خیلی بهتره ... پزشکی علاقه و حوصله ی زیادی میخواد ... اگه فقط میخوای بهت دکتر بگن یا اینکه میخوای فقط پول در بیاری توصیه میکنم پزشکی رو انتخاب نکنی چون وسط راه پشیمون میشی .. ولی اگه با جون و دل عشق به پزشک شدن و خدمت کردن به مردم رو داری آستیناتو بالا بزن و تمام سختیاشو به جون بخر .
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya.kh نمایش پست ها
      اگه فقط میخوای بهت دکتر بگن
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      فقط باید دلت خوش باشه که بهت میگن دکتر!

چرا همه اینو میگن؟؟؟
      ویرایش توسط sam_9910 : 20 تیر 1393 در ساعت 19:00

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کلا از جاهای تنگ خوشم نمیاد
      دندون پزشکی محل کارش خیلی کوچیکه و کارش خیلی سخته به نظرم ! مخصوصا دندون های اخری
      خودمم خاطره ی خوشی از دندون پزشکی ندارم !
      میمونه پزشکی و داروسازی !
      کسی هست بتونه درمورد درامد داروسازی و موقعیت های شغلیش یه توضیحی بده ؟

امیدوارم جای پای کاکا قدم بگذارم و روزی اگر حالا هم وقتش نباشد به میلان برگردم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا همه اینو میگن؟؟؟
      چون خیلیا هستن که فقط برای اینکه اسم دکتر رو یدک بشن وارد این رشته ها میشن ، بدون اینکه حتی کوچکترین درک و شناختی از خود رشته داشته باشن. و باید بگم این دسته از افراد ممکنه به لقب دکتر دست پیدا کنن ولی در آینده ی کاریشون اونجور که باید دل به کار نمیدن و متاسفانه موفقیت چندانی نخواهند داشت.. امیدوارم شما جزء این دسته نباشین.
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا یکی هست که در مورد بازار کار و درامد داروسازی اطلاعات کامل داشته باشه ؟ :yahoo (1):

امیدوارم جای پای کاکا قدم بگذارم و روزی اگر حالا هم وقتش نباشد به میلان برگردم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اگه رتبم بخوره دندون رو می زنم...چون یه خوبی که دندون داره اینه که اگه دندون دانشگاهی رو بیاری رتبت طوری هست که می تونستی پزشکی رو هم بیاری..بعد اگه تا قبل علوم پایه تصمیم بگیری عوض کنی و به دلیلی بخوای بری پزشکی چون دروس علوم پایه یکی هستن می تونی درخواست بدی و عوض کنی بری پزشکی
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      من اگه رتبم بخوره دندون رو می زنم...چون یه خوبی که دندون داره اینه که اگه دندون دانشگاهی رو بیاری رتبت طوری هست که می تونستی پزشکی رو هم بیاری..بعد اگه تا قبل علوم پایه تصمیم بگیری عوض کنی و به دلیلی بخوای بری پزشکی چون دروس علوم پایه یکی هستن می تونی درخواست بدی و عوض کنی بری پزشکی
      این هم نظر جالبیه ها .... ؟؟؟؟؟ !!!!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کسانی که 93 کنکور دادید !! شما کدام را انتخاب می کنید ؟؟؟ پزشكي يا دندانپزشكي یا داروسازی ؟؟؟؟

با تشکر...

درود
      من هنوز کنکور ندادم اما با خیلیا حرف زدم معمولا میگن دندون چون
      سال کمتری لازم داره و وام های میلیونی برای شروع کار و خریدن
      دستگاه میدن و درامدش از بعضی پزشکیا بهتره،شب بیدار موندن و
      سختیای پزشکی رو هم نداره ما یکی از فامیلامون یه جراح خیلی بزرگه
      میگه کاش میرفتم دندون الان پول پارو میکردم !!

از نظر درامد و تعداد واحد و نوع کار و سختی دندون بهترینه

حالا هی نگید من همش میگم پول !! خو مهمه
      ^______________________^

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)