خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 169
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      غیر ضروری!!!!!!مممممم خوب!

غیر ضروری یعنی دلیلی نداره یه دختر خانوم وقتای بیکاریش وقت بزاره کلی شال و کلاه کنه با دوستش بره کافی شاپ!

میتونه دوستشو صدا بزنه خونه با هم تو اتاقشون همون کارو بکنن!

یعنی یه دختر خانوم برای خرید اقلام مدرسه (به طور مثال) هر روز نمیره یکشو بخره! یه بار با اولیاش میره میخره تموم میشه!

غیر ضروری یعنی تو جمعی که مثلا 90% مرد هستن (اگه غیر ضروری باشه )لازم نیست شما برین1

غیر ضروری یعنی اینکه به هیچ وجه شما نباید وقتی نا محرم تو خونه هست صداتون رو بالا ببرید و حرفای به اصطلاح تحریک کننده بزنید!

نکته(برخی از جوونا به هیچ وجه کنترل خودشون رو ندارن و حتی با صدای نا محرم هم تحریک میشن)

غیر ضروری یعنی اینکه! لازم نیست شما با همدانشگاهی پسرتون دو ساعت در مورد ریش و سبیل استاد صحبت کنی!

لازم نیست پاشی اخر ترم باهاشون بری اردو!

حالا بچه های انجمن ما پاکدامنن!

به نقل از یکی از استادان ارجمند!(در یکی از اردوهای اخر ترمی کلی داروی ضد بارداری کشف شده بود!)

و.......
      یکم با انصاف باش 2-3 تاش واقعا اشتباهه
      1-چن درضد امکان داره طرف داداش نداشته باشه تو خونه ؟‌ 50٪ !اگه برادره یکمی هم شر باشه.... خب با احتساب اون سری افرادی که پشت آدم حرف میزنن کافیشاپ بهتره! تو کافی شاپ کسی ادمو نمیشناسه اما فقط یه نفر - به زبون خودمون« سوز باز»- لازمه که ابروی 2 خانواده بره
      2-یه بار بگین دختر جماعت مدرسه هم نره چون راننده سرویس مرده!‌کدوم دختری تو 18 - 19 سالگی با والدین میره نوک راپید بخره ؟‌
      3- اینو به شدت قبول دارم
      4-اینم قبول دارم
      5-اینم قبول دارم
      (3-4-5) عین بی حیاییه
      6- جای بحث داره !‌خب یه اردوی معمولی داریم ! اختیاره میتونه بره میتونه نره ! نمیتونی بگی چون نا محرم هست نمی تونی بری
      ولی اردو ی نسبتا اجباری راهیان نور ! خدارو شکر مدرسه ما اجباری نبود ولی یه سری اجباری بودن(به صورت غیر قانونی اجبار میکنن !‌برای خود شیرینی مدیر مدرسه به رئیس ناحیه و... )
      سال های قبل واسه تبریز دخترا و پسرا رو به یه منطقه میبردن ! دوستان هم با کله میرفتن !‌امسال دخترا رو بردن جنوب پسرا رو کردستان !‌این شد که از یه دبیرستان که 88 نفر سهمیه داشت (90 نفر کل دانش اموزای سال 2 ) فقط 9 نفر رفتن ! اینجوریاس برادر ٬‌ قضیه همون «چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند» ـه
      در مورد اون قرضا اصلا نمی تونم اظهار نظر کنم دیگه اون افتضاح بوده

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببینید من نمیخوام فکر کنید افراطی ام ولی حدیث حدیث قرآنه!

نا به فرموده‌ي حضرت امام صادق عليْه السلام يكي از احكام دهگانه‌ي آيين ابراهيمي ريش گذاشتن است كه خداوند بر حضرت ابراهيم عليْه السلام نازل فرموده است.
      خداوند تبارك و تعالي در سوره نحل مي‌فرمايد:
      اتبع مله ابراهيم حنيفا. نحل / 123
      ترجمه: (اي رسول ما از آيين حنيف و پاك حضرت ابراهيم عليْه السلام تبعيت كن).
      و معلوم شد يكي از احكام اين آيين ابراهيمي گذاشتن ريش است.

منظور من هم از سه تیغ زدن این بود که مرد و زدن باید یه فرقی داشته باشن!

مرد زن پوش و زن نما اولا به درد لای جرز دیوار میخوره! دوما جاش بهشت نیست!

شاید خیلی تو جامعه نباشین ولی خرید لباس های زنانه و پوشش اون ها داره بین مردان هم شایع میشه!

دوستان یکم برین تو عمق اجتماع

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      یکم با انصاف باش 2-3 تاش واقعا اشتباهه
      1-چن درضد امکان داره طرف داداش نداشته باشه تو خونه ؟‌ 50٪ !اگه برادره یکمی هم شر باشه.... خب با احتساب اون سری افرادی که پشت آدم حرف میزنن کافیشاپ بهتره! تو کافی شاپ کسی ادمو نمیشناسه اما فقط یه نفر - به زبون خودمون« سوز باز»- لازمه که ابروی 2 خانواده بره
      2-یه بار بگین دختر جماعت مدرسه هم نره چون راننده سرویس مرده!‌کدوم دختری تو 18 - 19 سالگی با والدین میره نوک راپید بخره ؟‌
      3- اینو به شدت قبول دارم
      4-اینم قبول دارم
      5-اینم قبول دارم
      (3-4-5) عین بی حیاییه
      6- جای بحث داره !‌خب یه اردوی معمولی داریم ! اختیاره میتونه بره میتونه نره ! نمیتونی بگی چون نا محرم هست نمی تونی بری
      ولی اردو ی نسبتا اجباری راهیان نور ! خدارو شکر مدرسه ما اجباری نبود ولی یه سری اجباری بودن(به صورت غیر قانونی اجبار میکنن !‌برای خود شیرینی مدیر مدرسه به رئیس ناحیه و... )
      سال های قبل واسه تبریز دخترا و پسرا رو به یه منطقه میبردن ! دوستان هم با کله میرفتن !‌امسال دخترا رو بردن جنوب پسرا رو کردستان !‌این شد که از یه دبیرستان که 88 نفر سهمیه داشت (90 نفر کل دانش اموزای سال 2 ) فقط 9 نفر رفتن ! اینجوریاس برادر ٬‌ قضیه همون «چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند» ـه
      ببین دوست عزیز! من قصد بی احترامی ندارم!

ولی چندین مورد و چندین مورد فحشا در مورد همین راننده اتوبوس ها دیدم!

شماها مثل اینکه تو اجتماع نیستین؟؟

گوش نکردن به این چیزا واقعا عواقب بدی رو داره!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید من نمیخوام فکر کنید افراطی ام ولی حدیث حدیث قرآنه!

نا به فرموده‌ي حضرت امام صادق عليْه السلام يكي از احكام دهگانه‌ي آيين ابراهيمي ريش گذاشتن است كه خداوند بر حضرت ابراهيم عليْه السلام نازل فرموده است.
      خداوند تبارك و تعالي در سوره نحل مي‌فرمايد:
      اتبع مله ابراهيم حنيفا. نحل / 123
      ترجمه: (اي رسول ما از آيين حنيف و پاك حضرت ابراهيم عليْه السلام تبعيت كن).
      و معلوم شد يكي از احكام اين آيين ابراهيمي گذاشتن ريش است.

منظور من هم از سه تیغ زدن این بود که مرد و زدن باید یه فرقی داشته باشن!

مرد زن پوش و زن نما اولا به درد لای جرز دیوار میخوره! دوما جاش بهشت نیست!

شاید خیلی تو جامعه نباشین ولی خرید لباس های زنانه و پوشش اون ها داره بین مردان هم شایع میشه!

دوستان یکم برین تو عمق اجتماع
      اي بابا من قاطي كردم بالاخره برم تو اجتماع يا نه! بعدشم اصلا بحث ريشو نيار وا مگه فرق مرد و زن تو ريشه فقط والا زنا هم ريش دارن البته نه به اون صورتاااا ولي بند ميندازن! بابا اصلا بعضيا با ريش واقعا غير قابل تحمل ميشن
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      ب شما پیشنهاد میکنم فیلم pulp fiction یا inception رو ببینید
      دوست عزیز ما اینجا مزاح نمیکنیم! داریم بحث میکنیم!

فیلم قتل و کشت و کشتار و بوکس و ... چه ربطی به بی حجابی داره؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بيخيال بابا بيا من نگهش ميدارم تو بيا بزنش
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دوست خوشتیپ من اینا قتل و کشت و کشتار و بوکس و ماشین سواری نیس

اینارو ببینی یکم ذهنت باز تر میشه یکم راحت تر زندگی میکنی

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز! من قصد بی احترامی ندارم!

ولی چندین مورد و چندین مورد فحشا در مورد همین راننده اتوبوس ها دیدم!

شماها مثل اینکه تو اجتماع نیستین؟؟

گوش نکردن به این چیزا واقعا عواقب بدی رو داره!
      خب قبول دارم ولی دیگه بیش از حد تندش کردین
      میفرمایین 3 تیغ نکردن یکی از اصول دهگانه دین های ابراهیمیه ! منم که از مریخ نیومدم ! خیر سرم بچه جانبازم (الان میریزن سرم بچه سهمیه ایه بعضیام شاید دیگه باهام حرف نزنن ولی میگم )
      اون ده تا میشن :‌
      كه پنج چيز آن راجع به سر است و عبارت است از:
      1 - گرفتن شارب (سبيل)
      2 - ريش گذاشتن
      3 - تراشيدن موي سر
      4 - مسواك كردن
      5 - خلال نمودن.
      و پنج چيز ديگر آن مربوط به بدن است كه عبارتند از:
      1 - تراشيدن موهاي زايد بدن
      2 - ختنه كردن
      3 - ناخن گرفتن
      4 - غسل جنابت
      5 - طهارت با آب. (وسائل الشيعه/ ج 1/ ص 423.)

جنابعالی یه نفرو به من نشون بده به این علت سرشو میتراشه ( جز حج )‌!‌خود شما چرا سرتو از ته نمیزنی ؟‌

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      عزیز من مگه من گفتم همه باید یه متر ریش داشته باشن؟

گفتم دختر نما بودن غلطه! ریشتو بزن عیبی نداره! لنظافة من الإیمان

ولی بعدش پنکک بزنن! از روش ابرو بردارن! سفید کننده بزنن! و ....

مشکل من اینجاس!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب قبول دارم ولی دیگه بیش از حد تندش کردین
      میفرمایین 3 تیغ نکردن یکی از اصول دهگانه دین های ابراهیمیه ! منم که از مریخ نیومدم ! خیر سرم بچه جانبازم (الان میریزن سرم بچه سهمیه ایه بعضیام شاید دیگه باهام حرف نزنن ولی میگم )
      اون ده تا میشن :‌
      كه پنج چيز آن راجع به سر است و عبارت است از:
      1 - گرفتن شارب (سبيل)
      2 - ريش گذاشتن
      3 - تراشيدن موي سر
      4 - مسواك كردن
      5 - خلال نمودن.
      و پنج چيز ديگر آن مربوط به بدن است كه عبارتند از:
      1 - تراشيدن موهاي زايد بدن
      2 - ختنه كردن
      3 - ناخن گرفتن
      4 - غسل جنابت
      5 - طهارت با آب. (وسائل الشيعه/ ج 1/ ص 423.)

جنابعالی یه نفرو به من نشون بده به این علت سرشو میتراشه ( جز حج )‌!‌خود شما چرا سرتو از ته نمیزنی ؟‌

یعنی همه مسلمونا باید کچل باشن؟ فک کنم منظور از تراشیدن کوتاه کردنه اینجا داداشم.

این جناب انسانی هم واقعا درست میگه. شما که تبریز هستی نصف راه رو میشناسی دیگه، من امروز یه پسر دیدم یه جوری عشوه اومد برام دلم لرزید کلا گوشواره و گونه سرخ و راه رفتن گل منگلی وو..... . واقعا وضع خیلی خرابه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط depp نمایش پست ها
      یعنی همه مسلمونا باید کچل باشن؟ فک کنم منظور از تراشیدن کوتاه کردنه اینجا داداشم.

این جناب انسانی هم واقعا درست میگه. شما که تبریز هستی نصف راه رو میشناسی دیگه، من امروز یه پسر دیدم یه جوری عشوه اومد برام دلم لرزید کلا گوشواره و گونه سرخ و راه رفتن گل منگلی وو..... . واقعا وضع خیلی خرابه
      بله! اگه اینطور بود عالمان دینی ما همه سرشون تاس بود!

باور کنید خیلی چیز ها در مورد بی حجابی نقش داره!

به طور مثال

اصلا چرا یک اقا باید فروشگاه لباس زنانه داشته باشه؟

چرا تو اتوبوس جایگاه خانم ها و اقایان روبرو هم باشه!(میتونین چشتون رو نیگه دارین؟)

وهزاران مورد دیگه که اشاره کنم دوستان فکر بدی راجع من میکنن!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط depp نمایش پست ها

دختر نما ها رو مخالفم !همجنسگرایی و دخترنمایی واقعا مشکلن ! با عرض پوزش من و دوستام هیچ کدوم دیگه نمیتونیم پامونو بزاریم طرف باغ گلستان بزاریم ! باید حذف بشن از جامعه ولی دیگه بعضی موارد رو نمیشه چشم پوشی کرد ! تعریف ریش توی رساله چیه ؟‌ موی صورت به اندازه یک دانه جو !‌ وقتی میزنی کمتر از این میشه هیچ فرقی هم نمی کنه با ماشین اصلاح کنی یا 3 تیغ ! شما میگی 3 تیغ دختر نماییه منم میگم اصلاح با ماشین یعنی ته ریشه ‍‌ گزاشتن ! شما یه سری به جامعه جنس مخالف بزن ! ببین چجوری دلشون واسه ته ریش ///

جناب Ensany میگین این مطلب غلطه ! خب تو همون منبعیه که شما هم از ش استفاده کردین (منظورم همون اصول 10 گانس )
      اما لباس زنانه و اتوبوس حق داری...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله! اگه اینطور بود عالمان دینی ما همه سرشون تاس بود!

باور کنید خیلی چیز ها در مورد بی حجابی نقش داره!

به طور مثال

اصلا چرا یک اقا باید فروشگاه لباس زنانه داشته باشه؟

چرا تو اتوبوس جایگاه خانم ها و اقایان روبرو هم باشه!(میتونین چشتون رو نیگه دارین؟)

وهزاران مورد دیگه که اشاره کنم دوستان فکر بدی راجع من میکنن!
      گفتی اتوبوس، تهراتو نمیدونم ولی تو تبریز دیگه فرهنگ اونقدر پیشرفت کرده، خانم و آقا نداریم و همه قاطی هم میشن تو اون شلوغی اتوبوس

بیچاره پیرمردا هی میگن جووووووون بیا این طرف تو قسمت مردااااااااا، کو گوش شنوا!

انصافا کی خوشش میاد خواهر یا مادر خودش تو همچین جاهایی بیاد؟؟ من خواهر ندارم ولی کم کم میخوام مامانمو نظارم تنها بره بیرون!!!

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دختر نما ها رو مخالفم !همجنسگرایی و دخترنمایی واقعا مشکلن ! با عرض پوزش من و دوستام هیچ کدوم دیگه نمیتونیم پامونو بزاریم طرف باغ گلستان بزاریم ! باید حذف بشن از جامعه ولی دیگه بعضی موارد رو نمیشه چشم پوشی کرد ! تعریف ریش توی رساله چیه ؟‌ موی صورت به اندازه یک دانه جو !‌ وقتی میزنی کمتر از این میشه هیچ فرقی هم نمی کنه با ماشین اصلاح کنی یا 3 تیغ ! شما میگی 3 تیغ دختر نماییه منم میگم اصلاح با ماشین یعنی ته ریشه ‍‌ گزاشتن ! شما یه سری به جامعه جنس مخالف بزن ! ببین چجوری دلشون واسه ته ریش ///

جناب Ensany میگین این مطلب غلطه ! خب تو همون منبعیه که شما هم از ش استفاده کردین (منظورم همون اصول 10 گانس )
      اما لباس زنانه و اتوبوس حق داری...
      بنده اونقده مطالعه داشتم که به روحیات جنس مخالف اشنایی داشته باشم!

از احوالات ریش بزی هم خبر دارم! میگن *** هستش!

ولی خوب زدن ریش اشکالی نداره!

ولی همین جوونا فردا برن استخدام مصاحبه کنن! اول به سرو وضعشون نگاه میکنن!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن