خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط عاطفـه نمایش پست ها
      ابی قلم چی یه کتاب اسونیه و البته کاملا واجبه چون از اول تا اخرش تست کنکور سالهای قبل رو داره روژان ربانی که سال 92 رتبه 7 اورده بود معلمش میگفت (همشهری ما هست) روژان 3 بار ابی رو تموم کرد و نمیدونم چند بار هم کتاب گاج نقره ای رو خونده بود
      به گفته خودش هم اول تست های سراسری رو میزد بعد ازاد و بعدش تالیفی ینی اول با ابی قلم چی شروع کرده بود
      گاج نقره ای با گاج میکرو طبقه بندی فرق میکنه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      ببینید اصولا ریاضی رشته ی ریاضی ! ....درسیه که هر چی تست بزنی و کار کنی بازم کمه ! اصولا تموم نمیشه ! با توجه به این که امکان اومدن بخش زیادی از تست ها تو کنکور هم هست پس نمیشه گفت یه کتاب استاندارده یا غیر استاندارد ! اما خب یه سطح بندی وجود داره تو کتابا و هر کدوم روی یه سری تست ها بیشتر کار کردند ! ...شما از بین کتاب های خوب و درجه 1 که معرفی میشن یکی رو انتخاب کنید و جدی کار کنید ...بهترین کتابه ! ...مهم کار کردنه ! 55 تست ریاضی که سر جلسه به شما میدن رو نمیدونید و حتی بعضیاش شاید شبیه چیزایی که تو کتابا می بینید نباشه ! پس باید قدرت حل مساله و خلاقیتتون رو بالا ببرید اگه به دنبال درصد بالا هستید ! اگه هم درصد بالایی نمیخواین میتونید به تست های آسون تر کنکور که مشابه سوالات سال های قبل هستند بسنده کنید و الان هم یه کتاب با سطح پایین تر مثل آبی قلمچی که کلا سوال کنکوره رو انتخاب کنید !
      از نظر شما کدوم کتابا خوبه؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان الان کدوم کتاب برا دانش اموزانی که توی پایه مشکل دارن و نیاز به یه کتاب جامع دارن که توس ریاضی دوم وسومو خوب توضیح داده باشه وبه همراه تست

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      ینی کتاب درسی وابی قلم چی؟
      این حرف برا پارسال بود که کنکور یه جور امتحان بود
      کنکور امسال که به انتقام بیشتر شبیه بود تا امتحان
      آبی خیلی سطحش پایینه اصن بهش فک نکن
      گاج نقره ای هم .پاسخنامه های خوبی نداره
      بهترین کتاب هم برا پیش تخته سیاه پاسخنامه هاش عالین
      برا پایه هم به نظرم کاملترین کتاب خوشخوان همه چی گفته ولی هزینش زیاده
      فارم خوبه
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان برا دیفرانسیل حسابان و ریاضیات پایه ی مرتبط خوشخوان دو جلد کتاب داره...خیلی خوب بود.البته سطحش بالاست اگه بتونید بخونید عالیه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-66 نمایش پست ها
      این حرف برا پارسال بود که کنکور یه جور امتحان بود
      کنکور امسال که به انتقام بیشتر شبیه بود تا امتحان
      آبی خیلی سطحش پایینه اصن بهش فک نکن
      گاج نقره ای هم .پاسخنامه های خوبی نداره
      بهترین کتاب هم برا پیش تخته سیاه پاسخنامه هاش عالین
      برا پایه هم به نظرم کاملترین کتاب خوشخوان همه چی گفته ولی هزینش زیاده
      فارم خوبه
      خیلی ممنونم بابت راهنماییتون
      من ریاضی دوم رو کلا نخوندم وزیاد نمی دونم چی به چیه ...همون خوشخوان هر سالو به خوبی توضیح داده؟یا کلی هست؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      ممنون میشم اگر کسی درباره بانک تست اندیشه فائق راهنمایی کنه؟خوبه یا نه؟

.........

اگر دانش ریاضی رو به بالایی داری ( یعنی دیفرانسیل 50٪ میزنی حداقل ) برای ارتقا درصدت به بالای 50 اندیشه فائق رو بگیر وگرنه به نظرم میکرو گاج خوبه. آبی قلمچی هم خوبه ولی تعداد تستاش کمه و همه ی تستای کنکور رو نیاورده و به گونه ای هستش که از یک تیپ، تست زیادی برای تفهیم موضوع نداره ولی گاج این نقصی را برطرف کرده است.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کسی از تغییرات دیفرانسیل خبر داره؟من شنیدم تغییرات داشته ولی از جزئیاتش بی خبرم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      کسی از تغییرات دیفرانسیل خبر داره؟من شنیدم تغییرات داشته ولی از جزئیاتش بی خبرم

دنباله به حد اضافه شده.... بقیه شو نمیدونم !

من تو دیفرانسیل مشکل دارم پایم خیلی قوی نیست و از کتاب تخته سیاه استفاده میکنم... نمیدونم چرا من با کتابش حال نکردم احساس میکنم با گاج راحت تر بودم..

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من ریاضیات رو شروع نکردم و تازه میخوام شروع کنم. اگه بخوام از حد و مشتق شروع کنم مشکلی برام پیش نمیاد ؟ چون میترسم مطالبی باشه که مربوط به ریاضیات پایه هستش .
      و اینکه حد و مشتق خوندنش چند ماه طول میکشه ؟ روزی 2 تا 3 ساعت اگه بخونم ...

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza5141 نمایش پست ها
      سلام. من ریاضیات رو شروع نکردم و تازه میخوام شروع کنم. اگه بخوام از حد و مشتق شروع کنم مشکلی برام پیش نمیاد ؟ چون میترسم مطالبی باشه که مربوط به ریاضیات پایه هستش .
      و اینکه حد و مشتق خوندنش چند ماه طول میکشه ؟ روزی 2 تا 3 ساعت اگه بخونم ...
      باید فصل مربوط ب تابع رو بخونی..اگه میخای بتونی تست های کنکور رو بزنی. رشتت ریاضیه، ریاضی نخوندی؟
      ابنجوری به زمان نگاه کن... فقط بخون. شاید یبل از عید تمامش کنی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      باید فصل مربوط ب تابع رو بخونی..اگه میخای بتونی تست های کنکور رو بزنی. رشتت ریاضیه، ریاضی نخوندی؟
      ابنجوری به زمان نگاه کن... فقط بخون. شاید یبل از عید تمامش کنی
      سلام...
      من الان حد رو نصفه نیمه خوندم...تابع و مشتقو ومجانبوهم همینطور...و تستای خیلی سبز رو هم احساس میکنم کمی سنگینن ...یه حس اشفتگی دارم... بیشتر روی کدوم مباحث وقت بذارم بنظرتون؟... میترسم خیلی سبزو خط بخط بخونم ونرسم به اخرش...بدون خوندن درسنامه هاشم احساس میکنم نمیشه تست زد....جزوه دبیرمونم خلاصه پر فرموله... تسته مفهومی که میشه نمی تونم خوب حلش کنم .... ...چیکار کنم؟از خیلی سبز بخونم میرسم؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها

سلام...
      من الان حد رو نصفه نیمه خوندم...تابع و مشتقو ومجانبوهم همینطور...و تستای خیلی سبز رو هم احساس میکنم کمی سنگینن ...یه حس اشفتگی دارم... بیشتر روی کدوم مباحث وقت بذارم بنظرتون؟... میترسم خیلی سبزو خط بخط بخونم ونرسم به اخرش...بدون خوندن درسنامه هاشم احساس میکنم نمیشه تست زد....جزوه دبیرمونم خلاصه پر فرموله... تسته مفهومی که میشه نمی تونم خوب حلش کنم .... ...چیکار کنم؟از خیلی سبز بخونم میرسم؟
      درود.
      جزویه که فرمول فقط توشه رو قایم کن زیر قالی ای، موکتی، چیزی. توی دوره جمع بندی ممکنه به دردت بخوره. بدون هیچ جزویه فرمولی ای به درک مطلب کمک نمیکنه و بدونه درک مطلب توی ازمون سراسری شکست میخوری.
      تست مفهومی رو گفتی نمیتونی حل کنی. پس خیالت از مفید نبودن جزوه ای ک زیر قالی گزاشتی راحت باشه. خیلی سبز اصلا نمیدونم چیه ولی میتونم ی توصیه ای بکنم. اگه کتابی ک باهاش مطالعه میکنی خیلی فراتر از سطحته زمان زیادی رو باید صرفش کنی. از اون طرف هر چی سطحش ب سطح تو نزدیکتر باشه میزان پیشرفتت کمتره. کتابی انتخاب کن ک تعادلی بر قرار کنه بین جایگاه فعلیت و نقطه ای ک هدفته... هواست ب زمان هم باشه. من خودم کتابی رو ترجیح میدم ک درس نامه قدرتمند و تستهای غیر تکراری و البته استاندار و طبقیه بندی شده و پاسخنامه کاملا هناهنگ با درسنامه داشته باشه. اینکه چی باید بخونی رو نمیدونم. نکته دیگه اینکه چند منبعی بودی روش خوبی نیست.

ب زمان کاری نداری... اقلا انرژیتو هدر نده. تو نه تنها مباحث دورس تخصوصی رو باید کاملا بخونی بلکه باید به تسلط نسبی هم برسی. نصفه خودن هر مبحثی توی دورس تخصوصی از دست دادن انرژی و البته زمانه. من تست زدنو به کسی ک درسنامه هاشو کاملا نخونی توصیه نمیکنم. درسو کاملا بخون بعدش تست زدنش رو شرو کن، ن اینکه ی قدم درس بخونی ده قدم تست بزنی.
      اگه درس رو کامل نخونی انتظار حل کردن تست مفهومی رو هم نباید داشته باشی. بازم میگم، اول درس رو بخون بعدش تست بزن. درس رو دو بار بخون. و بینشونم ی بار همه تست ها رو بزن تا جایی ک وقت و انرژی واسه تستوزدن داری. بعدش میتونی مبحث بعدی رو شرو کنی. تو دوره جمع بندی هم ک ی بار دیگه درس رو مرور میکنی و تسلط نسبی میرسی

واسه انتخاب کتاب تست با @S I N A مشورت کن. من واقعا کتابهای تست رو نمیشناسم. چیزهایی که خودم خریدم رو هم از @eli94 پرسیدم.

با احساس اشوفته درس نخون نه اینکه وقتی اشفته ای درس نخونی...ن... وقتی اشوفته ای احساستو عوض کن. عمیقن به با روحیه و انرژی درس خوندن اعتقاد دارم. صرفا استرس نداشتن کافی نیست، باید با امید درس بخونی.
      چیزئ که غذا مامان رو خشمزه میکنه، عشقیه ک چاشنیش کرده. واسه همینه که عذای مامان هر کدوممون خوشمزه ترینه. پس روحیه موفق شدن همیشه چاشنی درس خوندنت باشه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 05 اسفند 1394 در ساعت 14:05

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تشکرمن شیوه شونو قبول دارم ی دور بخونم بعد دوباره تیکه تیکه تست بزن.حد اسونه مشتقم اسونه .در مورد مجانب باید تابع دامنشو بلد باشی چون نیازه دامنه تعیین کنی واسه مشتق حد بلد باشی واسه کاربرد مشتق وحدو. ودرکل تابع .ولی فک کنم همین که بدونی تابع چیه کافیه یعنی نمی خواد بری تست تابع واسع مشتق بزتی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      درود.
      جزویه که فرمول فقط توشه رو قایم کن زیر قالی ای، موکتی، چیزی. توی دوره جمع بندی ممکنه به دردت بخوره. بدون هیچ جزویه فرمولی ای به درک مطلب کمک نمیکنه و بدونه درک مطلب توی ازمون سراسری شکست میخوری.
      تست مفهومی رو گفتی نمیتونی حل کنی. پس خیالت از مفید نبودن جزوه ای ک زیر قالی گزاشتی راحت باشه. خیلی سبز اصلا نمیدونم چیه ولی میتونم ی توصیه ای بکنم. اگه کتابی ک باهاش مطالعه میکنی خیلی فراتر از سطحته زمان زیادی رو باید صرفش کنی. از اون طرف هر چی سطحش ب سطح تو نزدیکتر باشه میزان پیشرفتت کمتره. کتابی انتخاب کن ک تعادلی بر قرار کنه بین جایگاه فعلیت و نقطه ای ک هدفته... هواست ب زمان هم باشه. من خودم کتابی رو ترجیح میدم ک درس نامه قدرتمند و تستهای غیر تکراری و البته استاندار و طبقیه بندی شده و پاسخنامه کاملا هناهنگ با درسنامه داشته باشه. اینکه چی باید بخونی رو نمیدونم. نکته دیگه اینکه چند منبعی بودی روش خوبی نیست.

ب زمان کاری نداری... اقلا انرژیتو هدر نده. تو نه تنها مباحث دورس تخصوصی رو باید کاملا بخونی بلکه باید به تسلط نسبی هم برسی. نصفه خودن هر مبحثی توی دورس تخصوصی از دست دادن انرژی و البته زمانه. من تست زدنو به کسی ک درسنامه هاشو کاملا نخونی توصیه نمیکنم. درسو کاملا بخون بعدش تست زدنش رو شرو کن، ن اینکه ی قدم درس بخونی ده قدم تست بزنی.
      اگه درس رو کامل نخونی انتظار حل کردن تست مفهومی رو هم نباید داشته باشی. بازم میگم، اول درس رو بخون بعدش تست بزن. درس رو دو بار بخون. و بینشونم ی بار همه تست ها رو بزن تا جایی ک وقت و انرژی واسه تستوزدن داری. بعدش میتونی مبحث بعدی رو شرو کنی. تو دوره جمع بندی هم ک ی بار دیگه درس رو مرور میکنی و تسلط نسبی میرسی

واسه انتخاب کتاب تست با @S I N A مشورت کن. من واقعا کتابهای تست رو نمیشناسم. چیزهایی که خودم خریدم رو هم از @eli94 پرسیدم.

با احساس اشوفته درس نخون نه اینکه وقتی اشفته ای درس نخونی...ن... وقتی اشوفته ای احساستو عوض کن. عمیقن به با روحیه و انرژی درس خوندن اعتقاد دارم. صرفا استرس نداشتن کافی نیست، باید با امید درس بخونی.
      چیزئ که غذا مامان رو خشمزه میکنه، عشقیه ک چاشنیش کرده. واسه همینه که عذای مامان هر کدوممون خوشمزه ترینه. پس روحیه موفق شدن همیشه چاشنی درس خوندنت باشه.
      خیلی ممنون که وقت گذاشتین
      جزوم فرمول+ چند نمونه مثال وتست برا همون نکته هست+ دبیر توی کلاس تدریس میکنه ..اما متاسفانه چون خودم اونوقتا نمی خونم وانباشته شدن ...مثل جزوه تدریس نشده میمونه بعضی قسمتاش...
      کتاب در کل خیلی سبز و خوشخوان دارم..که خیلی سبز جدیده...انتخاب کتاب که همون خیلی سبز مدنظرمه..اما طرز خوندنشو دقیقا نمی دونم...یکی از دوستام کلا نشسته خلاصه کرده لازمه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن