خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرتون در باره ی این برنامه چیه ؟

سلام دوستان
      نظرتون راجب این برنامه چیه ؟
      شنبه : زیست (3ساعت ) + دینی ( 1.5 ساعت ) + ادبیات ( 1.5 ساعت ).........تست زیست (50 تا) +تست دینی (30 تا ) + تست ادبیات (30 تا )
      یکشنبه : فیزیک ( 3 ساعت ) + عربی (1.5 ساعت ) + زبان (1.5 ساعت )..................تست فیزیک (50 تا) + تست عربی 30 تا + تست زبان 30 تا
      دو شنبه : شیمی 3ساعت + ریاضی 3 ساعت ..............تست شیمی 50 تا + تست ریاضی 50 تا
      سه شنبه : مرور درسهایی ک طی 3 روز قبل خوانده شد همراه با تست ( هر درس یک ساعت همراه با تست ) ( یعنی با تست مرور بشه )
      چارشنبه : مثل شنبه ولی مباحث عووض میشه
      پنج شنبه : مثل یکشنبه ولی مباحث عوض میشه
      جمعه : مثل 2 شنبه ولی مباحث عوض میشه
      شنبه مرور درسهای این 3 روز

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من زیست باید بیشتر بخونی
      هر چند که از قدیم میگن صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      ....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omiid نمایش پست ها
      به نظر من زیست باید بیشتر بخونی
      هر چند که از قدیم میگن صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      خب میشه بگی کجای برنامه بذارمش این زیست بیشتر رو

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrnurse7 نمایش پست ها
      خب میشه بگی کجای برنامه بذارمش این زیست بیشتر رو
      گفتم که نظرات هر کی فرق داره
      من اگه بودم از ساعتای عمومیام کمی کم میکردم و حتی تو روزاییی هم که واسه مرور گذاشته بودم بازم زیست میخوندم
      من خودم از فردا میخوام شروع کنم و تا یه هفته قبل کنکور هر روز زیستو خواهم خوند!
      ....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گفتم که نظرات هر کی فرق داره
      من اگه بودم از ساعتای عمومیام کمی کم میکردم و حتی تو روزاییی هم که واسه مرور گذاشته بودم بازم زیست میخوندم
      من خودم از فردا میخوام شروع کنم و تا یه هفته قبل کنکور هر روز زیستو خواهم خوند!
      شنبه : زیست (3ساعت ) + دینی ( 1.5 ساعت ) + ادبیات ( 1.5 ساعت ).........تست زیست (50 تا) +تست دینی (30 تا ) + تست ادبیات (30 تا )
      یکشنبه : فیزیک ( 3 ساعت ) + عربی (1.5 ساعت ) + زبان (1.5 ساعت )..................تست فیزیک (50 تا) + تست عربی 30 تا + تست زبان 30 تا
      دو شنبه : شیمی 3ساعت + ریاضی 3 ساعت ..............تست شیمی 50 تا + تست ریاضی 50 تا
      سه شنبه : مرور درسهای اختصاصی+ 3 ساعت زیست
      شنبه : مرور عمومی های هفته ی گذشته + 3 ساعت زیست
      این چطوره ؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سه شنبه : مرور درسهایی ک طی 3 روز قبل خوانده شد همراه با تست ( هر درس یک ساعت همراه با تست ) ( یعنی با تست مرور بشه )
      داداش ی روز باهاش بخون اگه باهاش حال کردی ادامه بده..شعار نمیدم...طبق معمو بهترین مشاور خودتی..تا این واژه *بهترین مشاور خودتی * با تک تک سلولات حسش کردی میتونی بهترین برنامه رو واسه خودت بریزی..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه شنبه : مرور درسهای اختصاصی+ 3 ساعت زیست
      شنبه : مرور عمومی های هفته ی گذشته + 3 ساعت زیست
      این چطوره ؟
      دوست عزیز اول باید خودت شرایطتتو بسنجی تا ببینی برنامه حتما مطابق میلت باشه و خدایی نکرده خسته کننده نشه برات.
      خلاصش اگه دیدی واقعا میتونی و خسته نمیشی باور کن همین 6 ساعتی که به زیست اضافه کردی فوق العاده تاثیر مثبت داره البته بازم میگم به شرطی که خستت نکنه.
      ....

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اول باید خودت شرایطتتو بسنجی تا ببینی برنامه حتما مطابق میلت باشه و خدایی نکرده خسته کننده نشه برات.
      خلاصش اگه دیدی واقعا میتونی و خسته نمیشی باور کن همین 6 ساعتی که به زیست اضافه کردی فوق العاده تاثیر مثبت داره البته بازم میگم به شرطی که خستت نکنه.
      مرسی...پس این هفته رو با همین سیستم میخونم ببینم چه نتیجه ای میگیرم...اگ خوب بود ک ادامه میدم اگه خوب نبود عوض میکنم و از ظریق همین پست اطلاع میدم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad94 نمایش پست ها
      داداش ی روز باهاش بخون اگه باهاش حال کردی ادامه بده..شعار نمیدم...طبق معمو بهترین مشاور خودتی..تا این واژه *بهترین مشاور خودتی * با تک تک سلولات حسش کردی میتونی بهترین برنامه رو واسه خودت بریزی..
      باشه چشم...تصمیم گرفتم ی هفته با این برنامه بخونم ببینم چجوری میشه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من چطور برای برنامه ی 10مرداد قلمچی برنامه بریزم؟؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام
      من چطور برای برنامه ی 10مرداد قلمچی برنامه بریزم؟؟
      سلام اموزش کامل برنامه ریزی همگام با ازمون ازمایشی تا شب در سایت قرار داده میشه!

konkur.in

صفحه اول!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      سلام اموزش کامل برنامه ریزی همگام با ازمون ازمایشی تا شب در سایت قرار داده میشه!

konkur.in

صفحه اول!
      مشکل همه ی ما اینه ک چجوری بخونیم از کدوم درسا شرو کنیم و این چیزا

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من عادت کردم به ساعتی خوندن

اول هفته درسایی ک باید خونده بشه رو رو یه برگه مینویسم...بعد یه بررسی میکنم حجم هر کدوم و تعداد تستاشون چقدره بعد براساس اون یه ساعتی رو بهش اختصاص میدم
      بعد کل ساعتا رو جمع میزنم اگه دیدم بیشتر از اونیه که میتونم تو یه هفته بخونم یه مقداری از درسا رو حذف میکنم

بعد اینکه هردرسیو چه روزی بخونم رو هم مشخص میکنم....همیشه پنج شنبه رو خالی میذارم...بعد فقط واسه دو روز اول برنامه دقیق میچینم....هر درسی رو چه ساعتی بخونم حدودا چند تست بزنم و...همیشه یه ربع نیم ساعت بین درسا استراحت میذارم ک معمولا جای اینکه صرف استراحت بشه صرف عقب موندگیم میشه

بعد دو روز برنا مه دو روز بعدشو میچینم

..چهار شنبه بر اساس اینکه چقدر از برنامه عقبم برنامه 5 شنبه رو هم میچینم

این طرز برنامه چیدن بعضی وقتا واقعا جواب میده(خصوصا 5 شنبه قبل آزمون:yahoo (4) ولی بعضی وقتا هم شکست میخوره!!!!:yahoo (21):

به نظرتون این برنامه چی کم داره چیکار کنم

چندین بار شنیدم که میگن ساعتی برنامه ریزی نکنید!!!!بدون ساعت که نمیشه!!من ساعت مشخص نکنم یه درسو تا شب طولش میدم!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

دوست عزیز برنامه ریزی فقط تعیین اینکه فلان ساعت زیست میخونم نیس!!در برنامه باید علاوه بر زمان /حجم مطالعاتیم مشخص باشه.

مثلا 3 ساعت زیست قراره چیا خونده شه.چون اگه حجم مشخص نباشه ذهن تنبل میشه!فقط دنباله نموم کردن برنامه از نظر زمانی هس.ن حجمی.

اول بیا درسا و تستایی که قراره تو هفته کار شه رو مشخص کن.بعد زمانی رو که میتونی بخونی تقسیمش کن بین درسا و براساس الویت هرکدوم زمانو بینشون کمو زیاد کن.

البته زمان جبرانی هم بزار.چون ممکنه عقب بمونی.....

***درضمن تابستون اینقده عمومی خوندن صحیح نیس!!شاید حدود 50 درصد برنامت عمومی باشه.درحالی بعد عید که تاکید روی عمومی زیاده حدود 50تا60 درصد برنامه عمومی خونده میشه!!!!
      البته این نظر منه!باز خوددانی!!!
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      حجمی ساعتی بخونی خیلی بهتره منم بانطر اون دوستمون موافقم حتما تعیین کن چقد تو چند ساعت بخونی در حدتوانت که مثلا میتونی چند صفحه زیست تو2ساعت بخونی تعیین کن و بخون اگه نتونستی هم که تو برنامت زمان جبرانی بذار مثلا ساعتهایی تو روز5شنبه یاجمعه برای جبرانیت بذار ولی سعی کن طبق برنامت بخونی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
      حجمی ساعتی بخونی خیلی بهتره منم بانطر اون دوستمون موافقم حتما تعیین کن چقد تو چند ساعت بخونی در حدتوانت که مثلا میتونی چند صفحه زیست تو2ساعت بخونی تعیین کن و بخون اگه نتونستی هم که تو برنامت زمان جبرانی بذار مثلا ساعتهایی تو روز5شنبه یاجمعه برای جبرانیت بذار ولی سعی کن طبق برنامت بخونی
      مرسی حتما استفاده میکنم...من میخوام ک با برنامه های قلم چی هماهنگ باشم از ی طرفم میخام زود درسای سوم و دومو تموم کنم...اینجوری به ی جور تعارض رسیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      دوست عزیز برنامه ریزی فقط تعیین اینکه فلان ساعت زیست میخونم نیس!!در برنامه باید علاوه بر زمان /حجم مطالعاتیم مشخص باشه.

مثلا 3 ساعت زیست قراره چیا خونده شه.چون اگه حجم مشخص نباشه ذهن تنبل میشه!فقط دنباله نموم کردن برنامه از نظر زمانی هس.ن حجمی.

اول بیا درسا و تستایی که قراره تو هفته کار شه رو مشخص کن.بعد زمانی رو که میتونی بخونی تقسیمش کن بین درسا و براساس الویت هرکدوم زمانو بینشون کمو زیاد کن.

البته زمان جبرانی هم بزار.چون ممکنه عقب بمونی.....

***درضمن تابستون اینقده عمومی خوندن صحیح نیس!!شاید حدود 50 درصد برنامت عمومی باشه.درحالی بعد عید که تاکید روی عمومی زیاده حدود 50تا60 درصد برنامه عمومی خونده میشه!!!!
      البته این نظر منه!باز خوددانی!!!
      اخه من میخوام ی بار درسای دومو سوم تموم کنم توی تابستون و خوب بخونمشون...از ی طرفم ازمونای قلم چی هست نمیخوام با ازمونا پیش نرم...خلاصه موندم چی کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها

konkur.in

صفحه اول!
      عزیز...این برنامه ای ک میگی چی هستش کی تو سایت میذارید...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن