خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بازگشت به کنکور بعد 7 سال

Reshteye tahsilim riyazi bude,,,, ama Mikham konkure tajrobi bedam,,,, ama nemidunam az Koja shuru konam,,,, Lotfan Komakam konin,,,, az darse zist k chizi nemidunam baghye darsam kamo bish az yadam raftan,,,, chejuri shuru b khundan bokonam,,, 94 ham Mikham Konkur bedam,,,

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز
      اول نبايد شروع كني، اول بايد چند تا كار رو انجام بدي !
      1- سئوالاي كنكور چند سال اخير رو يه نگاه بندازي كه ببيني مردش هستي يا نه !
      2- باخودت حساب كتاب كني كه چقدر زمان داري!(ببيني با اين زمان شدني هست يا نه)!
      3- در مورد مصمم بودنت مطمئن بشي (چون اين راه مردش رو مي طلبه)!
      4- حالا ياعلي بگي و از صفر مطلق شروع كني (صفر مطلق يعني جمع و تفريق يعني عربي 1 يعني خيلي كارهاي پايه اي و از صفر)، اگه از پايه شروع كني از مفهوم شروع كني و شرايط بالا رو داشته باشي به اميد خدا موفقي.
      براي زيست هم بايد بازم از صفر شروع كني ، يعني از فصل اول زيست سال دوم ، رسيدي به كلمه مثلا پنتوز بري ته و توشو دربياري از اين ور اون ور بپرسي كه اين يعني چي داستانش چيه و ... اينجوري بعد مدتي ميبيني كه پايه كارتو خوب بستي !
      ايشالا موفق باشي

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Mrc,,,,,, mosammam k hastam,,,, ishala ok mishe,,,, faghat Mikham bedunam az in tabestun bara ghalmiyib sabtenam konam ya na???

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh199 نمایش پست ها
      Mrc,,,,,, mosammam k hastam,,,, ishala ok mishe,,,, faghat Mikham bedunam az in tabestun bara ghalmiyib sabtenam konam ya na???
      لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظرت،،،، سؤال بعدی این هستش که آیا از این تابستان برای قلم چی ثبت نام کنم یا نه؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ميگم نه!!!
      بعد از 7 سال تا بياي خودتو جمع كني خيلي راه هست، آزموناي قلم چي سطح سئوالاتش بالاتر از كنكوره ، ممكنه خداي نكرده دچار سرخوردگي بشي.
      حتي براي بچه هايي كه كلي هم خوندن ميگن تابستون و قلم چي زياد اجباري نيست!
      به نظرم تابستون پايه كار رو محكم ببند بعد مثل مرد برو قلم چي آزمون بده !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه ممنون از نظرت

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا منم یه نظر بدم...
      حتما قلم چی ثبت نام کن و اینم بدون که سطح سوالاتش پایینتر از کنکوره...از هرکدوم از رتبه برترا میخوای بپرس...اصلا قصد بی احترامی به نظر دوست عزیز قبلی ندارم فقط نظرمو گفتم...اما از تابستون ثبت نام نکن...تابستون بشین زیستو شیمیو فول بخون...اینقد بخون که صفحاتشم حفظ باشی...بعد از مهر ماه با برنامه کانون بقیه درسارم بخون...
      اینم بدون که بعضیا میان میگن هر هر هر! ما 3برابر حجم کنکورو تو یه ترم میخوندیم اینا که چیزی نیست...آره اینا چیزی نیست اما سوالایی که میدن یه چیزی هست..!!! برا کنکور امسال تو دروس تخصصی پاسخنامه ای که دبیرا داده بودن تو 10تا20 درصد باهم تفاوت داشت...خود دبیرایی که اینارو درس میدنم نمیتونن صد بزنن!!! نمیگم نا امید بشی چون این شرایط برای همه هست...میگم که سهل انگاری نکنی...
      امیدوارم موفق بشی...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من ليسانس صنايع غذايي هستم ازونجا ك كار پيدا نكردم ميخوام باز كنكور بدم واسه رشته ي پرستاري دانشگاه ازاد ميخوام ببينم رتبم بايد چقدر بشه و درصدام در چ حدي باشه
      معدلم حدود١٨ هست .
      ممنون ميشم راهنمايي كنيد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazisa نمایش پست ها
      سلام دوستان من ليسانس صنايع غذايي هستم ازونجا ك كار پيدا نكردم ميخوام باز كنكور بدم واسه رشته ي پرستاري دانشگاه ازاد ميخوام ببينم رتبم بايد چقدر بشه و درصدام در چ حدي باشه
      معدلم حدود١٨ هست .
      ممنون ميشم راهنمايي كنيد
      كدوم شهر؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Ok msmnuny

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh199 نمایش پست ها
      Ok msmnuny

نظر من اینه.باید برین سراغ 2 نفر 1-مشاور 2-رتبه برتر کنکور
      مشاور واستون برنامه میریزه و تئوریاشو یادتون میده رتبه برتر هم ریزه کاریاشو یادتون میده.باید تا کنکور مدام با این 2 نفر در ارتباط باشین
      واسه تهیه کتابای درسی و کمک اموزشی هم از رتبه برتر کمک بخوان همونطور که قبلا هم توضیح دادم سعی کنین واسه هر درس 1 کتاب کمک اموزشی بگیرین
      نگران نباشین واسه زیست هم برین کلاس خصوصی.از همین الان
      من خودم به شخصه کسی رو میشناسم که 29 سالش بود مهندس بود زیست رو خصوصی خوند بقیه درسا رو هم خودش خوند رتبه 300 منطقه 2 شد

البته با کسب رخصت از مشاورا و رتبه های برتر سایت من اینا رو گفتم کوچیکشون هم هستیم:yahoo (4):

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن