خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تجربیات شما در کنکور 93 رشته تجربی

سلام دوستان

کنکور نود و سه هم تموم شد.

من دانش اموز سال دوم رشته تجربیم و میخوام از تجربیات شما دوستان گلم که امسال کنکور دادند استفاده کنم.

چند تا سوال دارم:
      1- برای همه ی درسا چه عمومی چه تخصصی از چه منابعی استفاده کردید؟(کتابا و ... به صورت کامل نام برده شود)
      2-دی وی دی اموزشی خوبی که گرفتید چی بوده؟
      3-ایا کانون و گزینه دو و کنکور اسان است(دیویدی هاش) با تستای کنکور مشابهت دارند؟
      4-اگه به کتاب زیست مسلط باشیم تقریبا چند درصد به طور میانگین میشه زد زیستو؟
      5- از الان دارم زیست و شیمی و ریاضی دو رو تو تابستون با کلاس کنکورش میرم. تاثیر داره ایا؟
      __________________________________________________ _____________________
      تذکر: لطفا به تمامی سوالات به طور کامل پاسخ دهید. و شماره جوابای شما عزیزان با شماره ی سوالای من یکی باشه.

فدای همگی

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1- چون خودم عمومی هارو خیلی ضعیف عمل کردم دیگه سعی میکنم راجع بش نظر ندم تا حد امکان
      ریاضی: خیلی سبز »» راضی
      زیست: کتاب درسی »» راضی - کتابای کمکی زیادی داشتم اما تقریبن هیچکدوم رو کامل نخوندم، یجورایی میلم بیشتر به کتاب درسی بود اما این منابع خوب بودن: الگو سوم، همایش دریافت، جمع بندی مهروماه
      فیزیک: خیلی سبز + تستای کنکور از کتاب آبی »» به نظرم گاج بگیری بهتره
      شیمی: مبتکران - خیلی سبز - مبتکران! »» راضی
      2- فقط یه دونه زیست اردو به نظرم خوب بود که اونم کامل ندیدم ولی بجز ژنتیک به نظرم بقیش خوب بود که البته این مجموعه آموزش نبود و کلش فک کنم 12 ساعت بود!
      3-
      خودم کانون بودم، به شباهتِ سوالاش با کنکور دقت نکردم اما راضی بودم ازش
      4-
      100
      5-
      تاثیر که داره اما شما الان وقتت خیلی زیاده و میتونی خودت از کتابای کمکی در کنار کلاس مدرسه استفاده کنی و اگه جواب نداد اون موقع از کلاسای کنکور استفاده کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1- خیلی طولانی میشه
      2-اصلا نداشتم
      3-من قلمچی بودم.. شبیه نیس اما آماده میکنه واسه هرجور سوالی.. مخصوصا سختیه اختصاصیاش خیلی با کنکور امسال مطابقت داشت.. اما عمومیاش خوب نبود..

4- به طور میانگین 50 60 ..اما تا موقع کنکورت این درصدا پایینتر میاد.. پس تست کار کن و درسنامه هم حتما بخون..
      5- آره مطمئنا تاثیر داره .. هرچقدر بیشتر بخونی و دوره کنی بهتر یادت میمونه و بیشتر به نفعته..

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

1- خیلی طولانی میشه
      2-اصلا نداشتم
      3-من قلمچی بودم.. شبیه نیس اما آماده میکنه واسه هرجور سوالی.. مخصوصا سختیه اختصاصیاش خیلی با کنکور امسال مطابقت داشت.. اما عمومیاش خوب نبود..

4- به طور میانگین 50 60 ..اما تا موقع کنکورت این درصدا پایینتر میاد.. پس تست کار کن و درسنامه هم حتما بخون..
      5- آره مطمئنا تاثیر داره .. هرچقدر بیشتر بخونی و دوره کنی بهتر یادت میمونه و بیشتر به نفعته..

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دیگه کسی نبود؟

با تشکر از اقای مهرداد از پاسخ کاملشون و خانم آیدا با پاسخ نصفه و نیمشون :yahoo (1)::yahoo (1):

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1-
      عربی : 80 درصد
      عربی 4 درس در 4 کتاب آبی کانون ( تست کنکورش مهمه )

ادبیات : 65 درصد
      املا و لغت هفت خوان خیلی سبز - آرایه و قرابت و زبان فارسی الگو

دینی : 73 درصد
      جامع گاح

زبان : 84 درصد
      زبان جامع خیلی سبز + ریدینگ عای کنکور عای قبل از زرد عمومی کانون

زیست :74 درصد
      کتاب درسی + تست های کنکور

ریاضی : 77 درصد
      ریاضی پیش گاج + جامع خیلی سبز

فیزیک : 90 درصد
      فیزیک پیش و پایه آبی کانون

شیمی : 77 درصد
      شیمی 2 و 3 و پیش مبتکران

2- نگرفتم

3- نگرفتم

4- بستگی داره منظورت از تسلط چی باشه
      اگر کاملا به کتاب مسلط باشی حتما بالای 85 می زنی
      اون 15 درصد بقیش به سوالای کنکور ربط داره چون روی بعضی از سوالای کنکور حتی دبیرها هم اختلاف نظر دارن

5- حتما تاثیر داره
      ولی سعی کن که الان روی مفاهیم کار کنی تا بعدا بتونی نکته های تستی و روش های سریع رو بهتر یاذود بگیری

موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      سلام دوستان

من دانش اموز سال دوم رشته تجربیم و میخوام از تجربیات شما دوستان گلم که امسال کنکور دادند استفاده کنم.

چند تا سوال دارم:
      1- برای همه ی درسا چه عمومی چه تخصصی از چه منابعی استفاده کردید؟(کتابا و ... به صورت کامل نام برده شود)
      3-ایا کانون و گزینه دو و کنکور اسان است(دیویدی هاش) با تستای کنکور مشابهت دارند؟
      5- از الان دارم زیست و شیمی و ریاضی دو رو تو تابستون با کلاس کنکورش میرم. تاثیر داره ایا؟
      تذکر: لطفا به تمامی سوالات به طور کامل پاسخ دهید. و شماره جوابای شما عزیزان با شماره ی سوالای من یکی باشه.

فدای همگی

ادبیات= لغت:لقمه مهروماه،الگو،دریافت تاریخ ادبیات:خیلی سبز جمع بندی:مهروماه
      عربی:فوت و فن البته زیاد ازش استفاده نکردم نمیدونم خوبه یا ن
      دینی:خیلی سبز
      زبان:مبتکران
      زمین:خیلی سبز(البته دریافت امسال نیومد وگرنه فک کنم بهتر باشه)
      ریاضی: به نظرم حل تستای کنکور خیلی کمک میکنه
      فیزیک:خیلی سبز+معجزه مهروماه
      زیست:کتاب درسی+همایش دریافت+الگو
      شیمی:خیلی سبز

2- فیزیک مسعودی رسید دستم بد نبود فقط وقت زیادی میبره تا ببینی

3- من کانون و گزینه دو رفتم واقعیتش سر کنکور اصلا حواسم به شباهت نبود!

4- اگر خوبه خوب مسلط باشی که حله ولی خب همیشه یه سری نکات هست که خودت نمیتونی پیداشون کنی پس یه کتاب کمک اموزشی میتونه کمک کنه

5-بله!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      سلام دوستان

چند تا سوال دارم:

فدای همگی

سلام دوست عزیز :1-برا دینی گاج میکرو عالیه زبان جامع مبتکران ریاضی خیلی سبز عالیه فیزیک گاج میکرو شیمی مبتکران خییییییییییییییلی عالیه زیست تخته سیاه2- دی وی دی همش چرته بجا این چیزا سعی کنین رو کتاباتون کامل مسلط شین و از کتاب های اموزشی استفاده کنین...3- کنکور اسان استو که نمیدونم اما در مورد اون دو تای دیگه باس بگم هیچ کدومشون کانون ی کم سخت تره از کنکور و گزینه دو اسون تر..4- حداقل 60 میزنین5- بنظرم این کارو نکنین بهتره اولا که از الان خسته میشین و در کل چندان خوب نیس من تابستون واس فیزیک شیمی رفتم اما خدایی حتی جزمو بازم نکردم و الانم راضیم.. کلاس و اینا همش خودتونین خودتون باید بخونین و جزوه در بیارین مثلا تو شیمی من از اول خودم اول کتاب میخوندم بعد کتاب کارمو بعدشم خلاصشو مینوشتم و الان فک کنم بالا ترین درصدم شیمیم باشه و جزومم کامله... موفق باشین دوست عزیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن