خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      خب شما قبول شو تو انتخاب واحد کلاس های صبح رو اصلا انتخاب نکن..کلاس های عصر به بعد رو انتخاب کن
      دوست عزیزم ، مدرسه که نیست کلاس صبح بر ندارن بعد از ظهر بردارن !!!!
      یه درس خاص تو یه زمان خاص ارائه می شه !! مثلاً بیوشیمی بالینی رو میزارن روزهای شنبه 10 - 12 اونوقت این دوستمون چجوری این درسو برداره ؟
      کاش اگر اطلاعی از موضوعی نداریم اظهار نظر نکنیم !!!!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز! انتخاب واحد از ترم اول به بعد دست شماست!

فکر کنم شبانه بردارین کلاساش بعد ظهره! در ضمن این قضیه دارو سازی غیر دارو سازی نداره
      دروس پزشکی ، دندان و دارو شبانه ندارن !!!!
      روزانه ، مناطق محروم ( روزانه ) ، پردیس ، مازاد

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-Sajadi نمایش پست ها
      دوست عزیزم ، مدرسه که نیست کلاس صبح بر ندارن بعد از ظهر بردارن !!!!
      یه درس خاص تو یه زمان خاص ارائه می شه !! مثلاً بیوشیمی بالینی رو میزارن روزهای شنبه 10 - 12 اونوقت این دوستمون چجوری این درسو برداره ؟
      کاش اگر اطلاعی از موضوعی نداریم اظهار نظر نکنیم !!!!
      اره سعی کن نظر ندی .اولا که این تاپیک و این پرسش برای 4 سال پیشه و نیاز نیست تاپیک حاک خورده یرون بکشی
      دوم برای شمایی که تازه دانشجو شدی و جوجه دانشجویی باید گفت که دانشگاه ای کوچیک و دانشگاه هایی که تنها چند استائ و عضو هییت علمی دارن یک کلاس ئر یک زمان خاص ارایه میدن . برا برخی دانشگاه ها چندین کلاس با چندین عضو هییت غلمی ارایه میشه.پس سعی کن حرف نزنی و اطلاعات محدود به دانشگاهه کوچیکت و مخ کوچیکت رو برای بقیه ارایه ندی..همین بیوشیمی برای من به شخصه تو هفته تو سه روز متفاوت با استادا و ساعات متفاوت ارایه شده بود چهار سال پیش.همه که مثل شما دانشگاه کوچیک قبول نمیشن.لطفا هم دیگه نقل قول نکن مارو حوصله جواب به پست ها ی 4 سال پیشو ندارم مخصوصا به افرادی که تفکرششون در حد محیط اطراف خودشونه
      ویرایش توسط Alfredo : 24 مرداد 1397 در ساعت 16:24

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      اره سعی کن نظر ندی .اولا که این تاپیک و این پرسش برای 4 سال پیشه و نیاز نیست تاپیک حاک خورده یرون بکشی
      دوم برای شمایی که تازه دانشجو شدی و جوجه دانشجویی باید گفت که دانشگاه ای کوچیک و دانشگاه هایی که تنها چند استائ و عضو هییت علمی دارن یک کلاس ئر یک زمان خاص ارایه میدن . برا برخی دانشگاه ها چندین کلاس با چندین عضو هییت غلمی ارایه میشه.پس سعی کن حرف نزنی و اطلاعات محدود به دانشگاهه کوچیکت و مخ کوچیکت رو برای بقیه ارایه ندی..همین بیوشیمی برای من به شخصه تو هفته تو سه روز متفاوت با استادا و ساعات متفاوت ارایه شده بود چهار سال پیش.همه که مثل شما دانشگاه کوچیک قبول نمیشن.لطفا هم دیگه نقل قول نکن مارو حوصله جواب به پست ها ی 4 سال پیشو ندارم مخصوصا به افرادی که تفکرششون در حد محیط اطراف خودشونه
      من پست برام جدید بود باز کردم !!!! کاری به زمانش ندارم
      تو دانشگاه کوچیک ما جون آدم مهمه !!!! در نتیجه به هیچ وجه اجازه غیبت نمیدن
      درس های دارو سازی نهایتاً در هر ترم برای یک ورودی برگزار میشن !!!! چون نحوه ی نمره دادنش هم با پزشکی متفاوته
      مثلاً ایمونو صرفاً برای یک ورودی ارائه می شه
      سوماً بزرگ یا کوچیکی ادما رو شما تعیین نمی کنی !!!! حالا چون چند تا تست صحیح در آزمون سراسری داشتین دلیل نمیشه توهین کنین
      نقل قولم برای پاسخ بهه سوال شما بود

در آخر اگه حرفی از جانب بنده باعث دلخوری شما شده عذر خواهی میکنم
      حلال کنید لطفاً
      ویرایش توسط ahmad-Sajadi : 21 شهریور 1397 در ساعت 03:14

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه میشه دروس پزشکی یا دارو سازی را غیر حضوری یاد گرفت بیشتر عملی و مهارتی هستند و باید در جلسه حضور داشت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن