خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من همه فيلم هاي زيست رو دانلود كردم ولي ارزش وقت گذاشتن رو نداره. از هر 100 دقيقه فيلم، نهايتا 10-15 دقيقش تدريس باشه. بقيه پرسش از دانش آموزان ( سوالات بسيار پيش پا افتاده ) و صحبت هاي نامفهوم دانش آموزان و سرزنش دانش آموزان و ... هست.

دين و زندگي هم كه هر جلسه يه ايه رو تدريس ميكنه. اصلا براي كنكوري صرف نميكنه براي يه دونه آيه 30-40 دقيقه وقت بزاره.

به نظر من كاري كه اين موسسه كرده خيلي خوبه ولي براي تدريس اگه به سبك موسسه هاي كنكور آسان است و ونوس و ... تدريس كنن و همه حجم برنامشون تدريس مفيد باشه بهتره.
      وقت داوطلبان كنكور ارزشش خيلي زياده.
      ولي به هر حال اين موسسه كار خيلي خوبي كرده و مطمعنا در دنيا و آخرت خداوند عوضشون رو ميده

2. Top | #47
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      من همه فيلم هاي زيست رو دانلود كردم ولي ارزش وقت گذاشتن رو نداره. از هر 100 دقيقه فيلم، نهايتا 10-15 دقيقش تدريس باشه. بقيه پرسش از دانش آموزان ( سوالات بسيار پيش پا افتاده ) و صحبت هاي نامفهوم دانش آموزان و سرزنش دانش آموزان و ... هست.

دين و زندگي هم كه هر جلسه يه ايه رو تدريس ميكنه. اصلا براي كنكوري صرف نميكنه براي يه دونه آيه 30-40 دقيقه وقت بزاره.

به نظر من كاري كه اين موسسه كرده خيلي خوبه ولي براي تدريس اگه به سبك موسسه هاي كنكور آسان است و ونوس و ... تدريس كنن و همه حجم برنامشون تدريس مفيد باشه بهتره.
      وقت داوطلبان كنكور ارزشش خيلي زياده.
      ولي به هر حال اين موسسه كار خيلي خوبي كرده و مطمعنا در دنيا و آخرت خداوند عوضشون رو ميده
      شما سر کلاس درس مدرسه دبیرتون میاد مثل کنکور آسان درس میده و شما سوالی ازش نمیپرسین؟؟؟؟؟؟
      خب قسمت هایی که سوال میکنند رو بزن جلو

3. Top | #48
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابااااااااااا
      خوبه رایگانه واینجوری میگید
      خداییش ریاضی تجربی یه جلسش که هس و دیدمش خیلی قشنگ و خوب درس میدن
      صد در صدم می ارزه چون بیرون مخای کلاس بری قیمتا نجومیه

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعن شما کارتون عالیه.
      خیلی به جونتون دعا میکنم.
      معلماتونم که بعضیاشون واقعن عالین...
      من دینی و هندسه و فیزیک(استاد فدایی ) رو استفاده میکنم...
      آقای فدایی که مولف کتب درسین و کارشون توپه...
      هندسه تونم آقای کبریایی فوق العاده هستند.
      دینی هم استاد رنجبرزاده عالین...
      من تازه با سایتتون آشنا شدم...
      اجرتون با امام زمان که برای بچه های مملکت امام زمان انقدر زحمت میکشین.
      خیلی دوستتون دارم

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بله .... واقعا کارشون عالیه ..... هر چند بعضی از ما آدما فکر می کنیم چیزی که رایگان عرضه بشه حتما بی کیفیت و بی خاصیته

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از همه شما تشکر میکنم بخاطر لطفتون در حق دانش آموزای این مرز و بوم ...
      از طرف من به مهندس ناصح زاده بگید واقعااااااا یک دنیاااا ممنون تدریستون حرف نداره امیدوارم همیشه شاد و تندرست باشید... من واقعا از عربی بیزار بودم ولی الان به جایی رسیدم که دوس دارم صبحمو با درس عربی شروع کنم !!!!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان الکی از خودتون حرف در نیارید کی گفته آسیاتک بده؟
      من ماهی 40 تومن پول طرح رو میدم 10 گیگ
      بعدش از ساعت 1 تا 8 صبح هم که رایگانه
      البته من چون نمیتونستم خودمو با این طرح وفق بدم اومدم و طرح رایگان روزانه رو انتخاب کردم که سرعتش هم عالیه هر فیلم عربی با کیفت بالا رو توی 5 دقیقه دانلود میکنه حالا شما حساب کن توی این ساعات رایگان چند جلسه میشه دانلود کرد.
      بعدشم اگه بخوای بریم کلاس کنکور هزینه کلاسها سر به فلک میکشه یه دونه تخصصی میشه 1 میلیون تازه فیلم کلاس ها رو هم که نمیدن دوباره بتونم ببینیم
      اما اگه حساب کنی پول اینترنت با طرح من 500 تومن هم نمیشه تمام درس ها روو هم میشه دانلود کرد با کیفیت عالی و 100 ها بار دید پول رفت و آمد و خستگی و دیر و زود اومدن استاد و تداخل ساعات کلاسها با هم رو هم نداره به شخصه از عربی ناصح زاده زیست پازوکی فیزیک فدایی و ریاضی شامی زاده خیلی راضی هستم .

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      دوستان الکی از خودتون حرف در نیارید کی گفته آسیاتک بده؟
      من ماهی 40 تومن پول طرح رو میدم 10 گیگ
      بعدش از ساعت 1 تا 8 صبح هم که رایگانه
      البته من چون نمیتونستم خودمو با این طرح وفق بدم اومدم و طرح رایگان روزانه رو انتخاب کردم که سرعتش هم عالیه هر فیلم عربی با کیفت بالا رو توی 5 دقیقه دانلود میکنه حالا شما حساب کن توی این ساعات رایگان چند جلسه میشه دانلود کرد.
      بعدشم اگه بخوای بریم کلاس کنکور هزینه کلاسها سر به فلک میکشه یه دونه تخصصی میشه 1 میلیون تازه فیلم کلاس ها رو هم که نمیدن دوباره بتونم ببینیم
      اما اگه حساب کنی پول اینترنت با طرح من 500 تومن هم نمیشه تمام درس ها روو هم میشه دانلود کرد با کیفیت عالی و 100 ها بار دید پول رفت و آمد و خستگی و دیر و زود اومدن استاد و تداخل ساعات کلاسها با هم رو هم نداره به شخصه از عربی ناصح زاده زیست پازوکی فیزیک فدایی و ریاضی شامی زاده خیلی راضی هستم .
      های وب 40 گیگ را میده 30 تومن

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      های وب 40 گیگ را میده 30 تومن

این شرایطی رو که گفتم رو هم داره ؟ مث سرعت بالا و طرح رایگان؟
      من رایتل هم گرفتم که چون دانشجو نیستم سرعت 128 داشت که تا 60 بیشتر نمیشد سرعتش و هر گیگ 10 تومن ناقابل

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      این شرایطی رو که گفتم رو هم داره ؟ مث سرعت بالا و طرح رایگان؟
      من رایتل هم گرفتم که چون دانشجو نیستم سرعت 128 داشت که تا 60 بیشتر نمیشد سرعتش و هر گیگ 10 تومن ناقابل
      من ماهی تقریبا 25 ت شاتل میدم .سرعت 2 مگ.شبی حدود 5 گیگ رو میتونم دانلود کنم

music only arash

11. Top | #56
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      الان کامل ترین فیلم زیست کدوم هست برای دانلود؟کدوم استاد
      بعضی از قسمتها حذف شده برای دانلود

12. Top | #57
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید استاد فدایی فرد کلا سال سوم رو تدریس نمیکنند؟:yahoo (2):
      اخه توی فصل دینامیک گفتن که فقط گرما و فشار مونده

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      الان کامل ترین فیلم زیست کدوم هست برای دانلود؟کدوم استاد
      بعضی از قسمتها حذف شده برای دانلود
      استاد پازوکی

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      شما بزرگوارید، ما عذر می خواهیم که پارسال نتونستیم رشته ی تجربی را پوشش بدیم ( تمام سعی و تلاش خودمان را کردیم ولی مشکلات مالی مانع پوشش رشته تجربی شد )

انشاالله که امسال بتوانیم رشته ی ریاضی و تجربی چهارم دبیرستان به نحوی پوشش بدیم که شما احساس کنی در مدرسه هستید و فقط ساعت کلاس هاتون متفاوته همین.
      این دو روز، فیلم هاش روی سایت قرار گرفته، آزمون هفتگی الان رو سایته، برنامه درسی و آزمون ها هم به زودی رو سایت قرار می گیرد،

تنها چیزی که جا موندیم، جزوه ی فیزیکی بود که در کلاس داده شد، انشاالله فردا تا عضر جزوه ی فیزیک آقای رفیع رفیعی بر روی سایت قرار می گیرد.
      سلام خدا قوت.ببخشید دقیقا این کلاسای جدید کدوم قسمته؟اینا که انگار همون قدیمیان!

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این فیلما فوق العادن ....مخصوصا عربی....خدا خیرشون بده

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن