خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      درود بر این کار خدا پسنده شما....

فقط توضیحات هر فیلم رو اگه میتونین به صورت فصل به فصل بذارید.مثلا هر فیلمی که میذارید بگید این مال فصل چند هست که بچه ها زیاد گیچ نشن..

درود

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad94 نمایش پست ها
      درود بر این کار خدا پسنده شما....

فقط توضیحات هر فیلم رو اگه میتونین به صورت فصل به فصل بذارید.مثلا هر فیلمی که میذارید بگید این مال فصل چند هست که بچه ها زیاد گیچ نشن..

درود
      سلام،
      می توانیم از شما و همه ی دوستانمان خواهش کنیم که جهت همکاری با طرح آلاء، این کار را انجام دهید ؟

توضیحات فیلم ها اکثرا توسط دانش آموزان نوشته می شود ( بعضی اوقات دانش آموزان دبیرستان، بعضی اوقات دانش آموزانی که از سایت استفاده می کنند )

برای هر فیلم توضیحات کامل تر اگر درج کنید خیلی سریع روی سایت قرار می گیرد، برای درج می توانید در قسمت نظرات هر فیلم بنویسید و یا در تالار دبیرستان.

فقط برای اینکه راحت تر و سریع تر بتوانیم این توضیحات را در سایت درج کنیم، لطفا توضیحات را با فرمت زیر درج نمایید :

شماره جلسه :
      .......
      تیتر :
      .......
      توضیح :

.......

ممنون از همکاری شما

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      چرا من نمیتونم فیلما رو دان کنم یا تماشا کنم؟؟؟؟؟؟مشکل از منه یا از سایت شما؟؟؟؟
      سلام، همانطور که دوست عزیز و گرامی ما فرمودند،
      برای دانلود می بایست روی دکمه سبز رنگ زیر هر فیلم کلیک نمایید.

به شما توصیه می کنیم از مرورگر کروم استفاده کنید که خودش فلش پلیر هم دارد، از طرف دیگر سعی کنید از آخرین ورژن مرورگر و فلش پلیر استفاده نمایید.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام،
      فیلم های جدید زیست شناسی آقای مسعود حدادی ( کلاس امروز ایشان ) بر روی سایت قرار گرفت
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ببخشید گویا فایل جزوه ای که برای المپیاد فیزیک قرار داده بودید مشکل داره(همون کتاب دوجلدیه)
      سپاس از زحمات بی منتی که برای دانش آموزان میکشید(با کیفیت بسیار عالی)
      من واقعا معذرت میخوام که این موضوعو اینجا مطرح کردم(الان عنوان تاپیکو دیدم)
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER
      ویرایش توسط Edward : 16 تیر 1393 در ساعت 23:37 دلیل: فراموش کردن عنوان تاپیک

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edward نمایش پست ها
      ببخشید گویا فایل جزوه ای که برای المپیاد فیزیک قرار داده بودید مشکل داره(همون کتاب دوجلدیه)
      سپاس از زحمات بی منتی که برای دانش آموزان میکشید(با کیفیت بسیار عالی)
      من واقعا معذرت میخوام که این موضوعو اینجا مطرح کردم(الان عنوان تاپیکو دیدم)
      سلام،
      لطفا یه بار دیگه چک کنید!

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم فیلمها رو با کیفیت پایین تر هم بذارید تا ما هم استفاده کنیم

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      سلام،
      لطفا یه بار دیگه چک کنید!
      بله عذرخواهم اشکال از کم صبری من بود نه سایت شما!
      خیلی ممنون
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edward نمایش پست ها
      بله عذرخواهم اشکال از کم صبری من بود نه سایت شما!
      خیلی ممنون
      سلام
      نه اینطور نبود، سایت مشکل داشت پیام شما را دیدم، درست کردم و بعد از شما خواستم که یک بار دیگر چک کنید
      تا مطمئن بشوم که درست شده و مشکلی نیست

ممنون از گزارش خوب شما

امام صادق (ع) :

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      با سلام
      ببخشید بس چرا سال دوم رو بوشش نمیدید؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      با سلام
      ببخشید بس چرا سال دوم رو بوشش نمیدید؟
      سلام،
      در چهارم دبیرستان ما دروس پایه هم تدریس می شوند و روی سایت قرار می گیرند.

اگر منظور شما این است که چرا فیلم کلاس های دوم دبیرستان ما رو سایت نیست، خوب جوابش عدم توان مالی برای این کار است

پارسال اعلام کردیم که اگر کسی، شرکتی یا موسسه ای وجود دارد که با ما هم هدف است و می تواند هزینه های طرح را تقبل کند به ما اعلام کند تا با همکاری آنها یک مقطع جدید را پوشش دهیم.

تا الان یک شرکت جلو آمد و وقتی ما لیست خرج های سال گذشته را جلوش گذاشتیم و گفتیم و توضیح دادیم که برای سال جدید هم تقریبا همین مخارج را داریم، بی خیال شد

سوم دبیرستان ما ( دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف ) از آخر رمضان شروع می شود و اول و دوم دبیرستان از آخر تابستان، بنابراین دوباره اعلام می کنیم که با حمایت مالی می توانیم دیگر مقاطع را پوشش دهیم، بدون حمایت همین یک مقطع کنکور را هم به زور نگه داشتیم.

امام صادق (ع) :

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      سلام،

اگر منظور شما این است که چرا فیلم کلاس های دوم دبیرستان ما رو سایت نیست، خوب جوابش عدم توان مالی برای این کار است

پارسال اعلام کردیم که اگر کسی، شرکتی یا موسسه ای وجود دارد که با ما هم هدف است و می تواند هزینه های طرح را تقبل کند به ما اعلام کند تا با همکاری آنها یک مقطع جدید را پوشش دهیم.

تا الان یک شرکت جلو آمد و وقتی ما لیست خرج های سال گذشته را جلوش گذاشتیم و گفتیم و توضیح دادیم که برای سال جدید هم تقریبا همین مخارج را داریم، بی خیال شد

سوم دبیرستان ما ( دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف ) از آخر رمضان شروع می شود و اول و دوم دبیرستان از آخر تابستان، بنابراین دوباره اعلام می کنیم که با حمایت مالی می توانیم دیگر مقاطع را پوشش دهیم، بدون حمایت همین یک مقطع کنکور را هم به زور نگه داشتیم.
      مگه هزینتون چه قدره!!؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهم نیست چیزی که مهم این است که کار با کیفیت انجام بشه و شما هم راحت درس بخونید، به فکر این چیزا نباشید،

این که مطرح کردم فقط جواب سوال ایشان بود و بس، همین.

امام صادق (ع) :

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [
      نوشته اصلی توسط sanatisharif
      سلام،

مگه هزینتون چه قدره!!؟

مرسی از طرح به اصطلاح رایگان و عدالت آموزشی اما چند تا سوال جالب داشتم خالی از لطف نیست جواب بدید

1-اگه واقعا مشکلتون برای پوشش دادن سایر پایه ها مشکل مالی چرا فیلم ها را به صورت دی وی دی با یه قیمت مناسب عرضه نمیکنید این جوری ما هم راضی هستیم لا اقل خیلی بهتر از قیمت ها میلیونی که الان بعضی از موسسات با شعار عدالت آموزشی دارن میگیرن

2-یه آرایه پارادوکس هم داره اگه رایگان چرا برای ای پی های غیر ایرانی امکان دانلود نیست اگه هم رایگان نیست چرا بی خودی میگید که رایگانه

3-ما برای دانلود الان باید با این ای اس پی های مضغرف ایرانی مثل اسیاتک 10 برابر قیمت دی وی دی هزینه اینترنت بدیم

ویرایش توسط hero93 : 17 تیر 1393 در ساعت 08:29

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزمون درست میفرمایند.اگر با قیمت مناسبی محصولات به فروش برسد هم کمکی به شما در ادامه این مسیر زیبا هست و هم ما دیگه نیاز به دانلود زمانبر و هزینه دار نیستم.فکر کنم اینطوری بهتر باشه
      تا نظرتون چی باشه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فروش dvd

دوستان این طرح کاملا رایگان هست . استفاده کنید و تشکر کنید.به خدا راه اندازی چنین طرحی با توجه به اینکه برای آنها تبلیغ داره ولی به دردسری که داره نمی ارزه اول اینکه محدود شدن آی پی رو هرکسی که مسئول هاست و سرور خودش هست به یه دلیلی این کار رو میکنه .یکسری برای قانون کپی رایت و اینکه بر روی سرورهای دیگه ریخته نشه و هر کاربر برای دانلود به سایت اونا مراجعه کنه.دوما اینکه برای مشغول نشدن هاست با بار اضافی که سرور های خارجی به سرور تحمیل میکنند که میتونه عملکرد سرور رو متوقف کنه و ... (تازه ایشون گفته که برای آی پی خارجی هم قرار میدن) نکته بعدی اینه که این کار به یک نفر نیاز داره که ضبط کنه و به یه نفر دیگه که فیلم ها رو ویرایش کنه (در صورت لزوم) وبعد به روی سرور آپلود کنه.(در تعداد نفراتی که باید به روی این کار وقت بزارند خیلی صرفه جویی کردم) فروش پستی این کارها نیاز به سایت و اتصال به سیستم پست (جدیدا نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن که اجباری است) است که این به نوع خودش دردسرهای بیشتری داره که در نهایت دوستانی که دی وی دی رو می گیرند و به همه دوستان در مدرسه و کوچه و محل پخش میکنند پولی که از این بابت عاید ایشان میشه بابت خرج و مخارج رو از بین می برند. خدایا ما چیکار کنیم که وقتی یه چیزی رو مجانی میدن میگن چرا مجانیه و یه چیزی رو که یه پول هنگفتی میگیرند سریع دو دستی می چسبیم.(خدااااااااااااااااا اااا) در ضمن بنده بابت فروش پستی حاضر به همکاری هستم.خودم فروشگاه اینترنتی دارم که نماد اعتماد و همه چی داره.در صورت موافق بودن میشه که فایل های رو به بنده رسونده بشه یا اینکه خودم دانلود میکنم و به سایت اصلی شما وصل میشه که دیگران خرید روی دی وی دی داشته باشند.فروشگاه بنده هم چیزی بی ربط به این موضوع نیست.گرچه میشه یه صفحه جداگانه هم بازکرد.در صورت موافق بودن بفرمایید جناب sanatisharif

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بعضی دوستان زیاد که توی نت هستن و معتاد اینترنت شدن دارن دنبا دردسر میگردن....

اصلا بخدا نمیدونم به همچین ادمایی چی بگم...

همینایی که دارن الکی نظر میدن صب تا شب توی نت پلاسن اخرسر هم که حوصله شون سر میره دنبال دردسر میگیرن...
      دوست عزیز صنعتی شریف حیف وقتت نیس با این جور ادما سروکله میزنی ..ها والا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن