خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 148

موضوع: شروع کنکور94

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شروع کنکور94

خب دیگه کنکور93 تموم شده و رقابت برای کنکوری های 94 شروع شده.
      همه دوستانی که کنکوری94 هستن یک اعلامی بکنن تا همه بدونیم کیا هستن و بتونیم براشون از لحاط مشاوره ای و...کمک کنیم
      نکاتی درباره شروع دروس رو برای بچه ها دارم که مختصر میگم
      بچه های ریاضی:1 توی تابستون سعی کنید فیزیک پیش حرکت و دینامیک رو خوب بخونید و تست بزنید و جمعش کنید 12تست از55 تست ریاضی واس این2مبحثه پس میبیند سهم زیادی رو داره و هم مباحثش زیاده و هم جزء سخترین و پرکارترین اگه بخواین نگه دارین توسال تحصیلی شروع کنید به خوندن و تست زدن اصلا نمیشه خوب خوند و تست زد وموفق شد پس شروع کنید.توریاضیات پایه هارو خوب کارکنید و قشنگ جمعش کنید اگه میخواین جبر رو هم بخونید توصیه میکنم فقط احتمال رو بخونید البته نه احتمال جبر بلکه احتمال گسسته چون تمام مطالب جبر تو گسسته تکرار میشه و دوباره خونی وبیخود میشه اگه تونستید احتمال گسسته رو بخونید از احتمال جبرهم خیالتون راحت باشه.توریاضی پایه هم حد ومشتق رونمیشه کامل خوند چون توی دیف باید مطالب بیشتری بخونید و ازش استفاده کنید پس اگه تو پایه بخونید کاربیهوده ای میشه دوباره پس سعی کنید بقیه مطالب ریاضیات پایه رو توی تابستون کارکنید
      تو درس شیمی هم اگه تونستید سینتیک و تعادل رو بخونید و جمع کنید وتست بزنید عالیه اما اگه به هردلیل نشد برین سراغ سال دوم و فصل1.3.5 که ساده تر هست رو اول بخونید و تست بزنید بعد سراغ فصل2.4 که مفهومی تر وسخت هست کارکنید
      توی کنکور معادلات و واکنش ها داده نمیشه پس برای حل مسائل استوکیومتری و اسید وباز و....باید معادله رو خودتون بنویسید و موازنه کنید بعد باتوجه به اون مسئله حل شه پس توی تابستون هرچقدر میتونید معادله نویسی رو از شیمی3 فصل1 خوب کار کنید و قوی شین
      بچه های تجربی هم علاوه براینکه باید زیستو شیمی رو خوب بخونن یک سرمایه گذاری خوب وزیاد روی ریاضی و فیزیک از الان انجام بدن تا بتونن روی این دروس بعدا تکیه کنن که خیلی بهشون کمک میکنه
      موفق باشید دوستان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکوری 94 هستم رشته ی تجربی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم میخوام 94 کنکور بدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم هستم...تجربی
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      منم میخوام 94 کنکور بدم
      سعی کنید برین سراغ زیست سال سوم و اول اونو بخونید وتست بزنید بعد بیاین سراغ سال دوم یا پیش علت چیه؟؟
      زیست سوم در قیاس با دوم و پیش راحتر و ساده تر هست و تست های روتین داره و میشه زد
      در وهاه اول ایجاد انگیزه و خودباوری تو کنکوری ها مهمه چون اینکار باعث میشه باور کنید بقیه مطالب رو هم میشه یاد گرفت و تست زد بعد اینکه مطالب سوم رو خوندین برین سراغ مطالب مشترک با دوم و اونارو خوب یاد بگیرین کنارهم و باهم تست بزنید.
      تو ریاضی و فیزیک هم اون مطالبی که احساس می کنید تسلط بیشتری دارین شروع کنید به تست زدنشون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با معدل 16 امیدی هست به پزشکی؟
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      با معدل 16 امیدی هست به پزشکی؟
      سال سوم و معدل نهایی هرچی بوده تموم شده رفته
      پس نمیشه واس اون کاری کرد اما از الان تا کنکور1سال فرصت طلایی هست اونو جبران کرد و با درصدهای خیلی خوب وبالا میشه جبرانش کرد...فقط باید درست خوندن و برنامه ریزی حرفه ای ودرست تست زدن رو توی 1سال تکرار و تمرین کرد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم کنکوری 94 هستم رشته ریاضی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هی تاپیک میزنین شروع شروع اما خبری نیست منکه دیگه امروز شروع کردم تجربی هستم موفق باشین
      حسبنا الله و نعم الوکیل

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم اگه خدا بخاد شاید بعد نتایج شروع کردم اگه نتیجم خوب نشه!!!:yahoo (2):
      خدافظ !!!!

11. Top | #11

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      منم اگه خدا بخاد شاید بعد نتایج شروع کردم اگه نتیجم خوب نشه!!!:yahoo (2):
      منم نتیجم خوب نشه از اول مهر شروع میکنم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parAdis75 نمایش پست ها
      منم نتیجم خوب نشه از اول مهر شروع میکنم
      من نمیتونم صبر کنم دو ماه از دستم میره به نظرم تا حدی بخونین بعد نتایج بیشتر بخونین
      حسبنا الله و نعم الوکیل

13. Top | #13

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fa¡ryTale نمایش پست ها
      من نمیتونم صبر کنم دو ماه از دستم میره به نظرم تا حدی بخونین بعد نتایج بیشتر بخونین
      موافقم روزی یکی دو ساعت بد نیس

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم کنکوری 94 ریاضی هستم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هستم...
      تجربي