خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 67 از 78 نخستنخست ... 5766676877 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 991 به 1,005 از 1170
    1. Top | #991
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      شما ثبت نام تو شهریور میکنید منتها از بهمن وارد دانشگاه میشید
      والا تا جایی ک من میدونم پذیرش بهمن باشی چهار ماه رو باید بری خدمت بعدش برمیگردی میری دانشگاه از خدمت وظیفه ات 4 ماه میزنن دوباره هروقت که خواستی بری خدمت اون 4 ماه کم شده ازت...
      البته شاید من اشتباه میکنم یا قانونش عوض شده باشه ولی تا جایی ک من میدونم اینطوریه
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

2. Top | #992
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaakbari نمایش پست ها
      سلام من تا حالا....

مثل اینکه باید تو انتخاب رشته پیام نور بزنیم درسته ؟ بلهمن رتبم 7000 تجربی شده یعنی ازاد هم میتونم بزنم با این حال چرا بازم باید پیام نور بزنم ؟؟چون شرایطش واسه ی کنکوری بهتره
      اگه پیام نور بزنم دقیقا باید کی انصراف بدم که مشکلی برام پیش نیاد ؟؟بعد از انتخاب رشته سال 95
      دقیقا چند وقت باید برم سر کلاس ؟؟ شما سعی کن انتخاب واحد کلاس نظری برداری که اصلا نری سر کلاسهیچ راهی نیست که بشه نرفت سر کلاس ؟؟؟گفتم

هزینه مشاوره : 20 صلواتـــ بفرست
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #993
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      والا تا جایی ک من میدونم پذیرش بهمن باشی چهار ماه رو باید بری خدمت بعدش برمیگردی میری دانشگاه از خدمت وظیفه ات 4 ماه میزنن دوباره هروقت که خواستی بری خدمت اون 4 ماه کم شده ازت...
      البته شاید من اشتباه میکنم یا قانونش عوض شده باشه ولی تا جایی ک من میدونم اینطوریه
      می تونن تمدید کنن و نیازی نیست برن خدمت
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #994
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iskit2000 نمایش پست ها
      سلام

من متولد تیرماه سال 76 هستم و امسال کنکور تجربی شرکت کردم. اما به دلیل بیماری ای که داشتم نتونستم درس بخونم و رتبم بد شد

حالا تصمیم گرفتم برای سال بعد بمونم و نهایت تلاشمو بکنم. از دوستان دو سوال داشتم

1- از اونجایی که میخوام یه دفعه دیگم کنکور بدم برای نظام وظیفه کار خاصی باید انجام بدم ؟ یعنی مثلا باید فرمی پر کنم ؟

2- اگر انتخاب رشته نکنم (یعنی صالا فرم انتخاب رشته رو پر نکنم) برای کنکور سال دیگم مشکلی پیش نمیاد ؟ رتبم 8000 شده منطقه دو

بسیار ممنونم
      - از اونجایی که میخوام یه دفعه دیگم کنکور بدم برای نظام وظیفه کار خاصی باید انجام بدم ؟ نه یعنی مثلا باید فرمی پر کنم ؟نه

2- اگر انتخاب رشته نکنم (یعنی صالا فرم انتخاب رشته رو پر نکنم) برای کنکور سال دیگم مشکلی پیش نمیاد ؟ نه رتبم 8000 شده منطقه دو خوبه درس خووون
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #995
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما 1-6-94 مشمول حساب شدید.منتها اگر خرداد94 فارغ التحصیل شدید بعنوان فارغ التحصیل شهریور 94 محسوب و 1 سال فرصت دارید.منتها سال 95 شهریور باید دفترچه تونو پست کرده باشید .البته برای فرار از این قصیه امسال پیام نور انتخاب رشته کنید.

یه سوال!
      من متولد مرداد 75 ام و فارغ التحصیل خرداد 93.
      الان بار دومیه که کنکور میدم.
      مگه من تا پایان شهریور امسال وقت ندارم؟
      خب پس چرا دیگه دفترچه رو بفرستم؟!
      مگه اینجور نیست که تو شهریور که دانشگاه ثبت نام کردی همون موقع نامه میگیری میری پلیس +10 و معافیت تحصیلی برا دانشگاه میدن.
      خواهشا یکی برا من اینو روشن کنه...!!
      بسیار ممنون!!
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

6. Top | #996
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثلا اگه یکی بهمن امسال لیسانسشو بگیره نمیتونه در کنکور سراسری شرکت کنهamir 13 و باید بره سربازی ؟؟حتما باید خرداد فارغ التحصیل بشی ؟
      ویرایش توسط mohamad137113 : 05 مرداد 1394 در ساعت 23:19

7. Top | #997
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه مشکل دارم لطفا هر کی میدونه یه راهنماییمون بکنه
      من شهریور امسال ( یعنی 2ماه دیگه ) دانش آموز بصورت حضوری و روزانه نمیمونم. دو درس پیش دانشگاهی هم هنوز امتحان ندادم تا اینکه تکلیفم روشن بشه. چه این شهریور امتحان بدم چه ندم، فارغ التحصیل میشم.
      حالا یه برگه معافیت از تحصیل تو مدرسه میدن که باید ببرمش پلیس +10 ثبتش کنه. اولای تابستون رفتم مدرسه برگه رو گرفتم بردمش +10.
      اما اونا گفتن که تا مهر سیستم تعطیله و ثبتش نمیکنیم.
      منم مهر دیگه دانش آموز نیستم تا دوباره برم مدرسه و یه فرم دیگه ببرم پلیس +10 چون شهریور فارغ التحصیل شدم.
      حالا من چه گلی به سرم بگیرم واسه این برگه معافیت تحصیلی؟ مهر باید برم کجا اونو بگیرم؟

8. Top | #998
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      می تونن تمدید کنن و نیازی نیست برن خدمت
      فکرکنم باید بعد شهریور برم دفترچه بفرستم.امدن خود دفترچه چندماه (حدود4ماه به خاطر ازدحام افراد)طول میکشه که بیاد.
      ببخشید منظور شما اینکه میشه معافیت تحصیلی رو تمدید کرد؟ یا همون مهلت اعزام هستش؟
      اگر دفترچه امد و مادانگشاه ثبت نام کرده باشیم بعدا برگه برای معافیت از دانشگاه بگیریم اون دفترچه باطل میشه درسته؟

9. Top | #999
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من متولد اذر 74 هستم و دیپلم 92 و امسال کنکور94 سال دوم بود ک کنکور میدادم و برعکس چیزی ک فکر میکردم واقعا خراب کردم میخواستم ببینم راهی هست ک کنکور سال 95 هم امتحان بدم ؟
      خواهشا زود تر جواب بدین

10. Top | #1000
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من امسال کنکور دومم بود شدم 7000 و طبق مشاوره با خودتون میخوام پیام نور بزنم بعد مرخصی بگیرم برای کنکور سال بعد بخونم ولی نمیدونم دقیقا کی باید از پیام نور انصراف بزنم اونجوری که شما گفتید باید بزارم بعد از اینکه سال 95 انتخاب رشته کردم ولی بعضیا بهم گفتن باید قبل از پایان سال 94 انصراف بزنم . اقا تو رو خدا یه جواب کاملا مطمئن بهم بدید خیلی استرس دارم میترسم برم پیام نور بعد دستم بمونه تو پوست گردو !!!!

11. Top | #1001
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaakbari نمایش پست ها
      سلام ببخشید من امسال کنکور دومم بود شدم 7000 و طبق مشاوره با خودتون میخوام پیام نور بزنم بعد مرخصی بگیرم برای کنکور سال بعد بخونم ولی نمیدونم دقیقا کی باید از پیام نور انصراف بزنم اونجوری که شما گفتید باید بزارم بعد از اینکه سال 95 انتخاب رشته کردم ولی بعضیا بهم گفتن باید قبل از پایان سال 94 انصراف بزنم . اقا تو رو خدا یه جواب کاملا مطمئن بهم بدید خیلی استرس دارم میترسم برم پیام نور بعد دستم بمونه تو پوست گردو !!!!
      پیام نور بری هروقت دلت خواست میتونی انصراف بدی حتی بعد از اعلام نتایج سال 95. اون الزام انصراف قبل از ثبت نام کنکور فقط برای روزانه ها هست.
      فقط حواست باشه که نباید اخراج بشی باید خودت انصراف بدی در صورتی که ثبت نام کنی و اصلا سر کلاس و هیچ امتحانی نری و اخراج بشی اون موقع حق نخواهی داشت کنکور 95 شرکت کرده و بری رشته جدید.
      توصیه میکنم همون اوایل انصراف بده مثلا اواسط آبان انصراف بدی خوبه.

12. Top | #1002
      k97
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من امروز کارت ملیمو بردم پلیس +10 بهم گفتن تا فروردین 95 وقت دارم بعد اون سربازم.
      حالا سوالی که دارم اینه الآم بازم باید معافیت تحصیلی رو بگیرم ؟

13. Top | #1003
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان، یه سوال داشتم
      متولد مرداد 75 هستم
      من امسال دفعه ی دومم بود که کنکور میدادم(یعنی یه سال نشستم)
      از دوستام شنیدم که نمیتونم رشنه هایی که نوبت دوم هستن رو بزنم ،چون تا اون موقع باس برم سریازی
      آیا چنین چیزی صحت داره؟

14. Top | #1004
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ppnn4481 نمایش پست ها
      متولد مرداد 75 هستم
      از دوستام شنیدم که نمیتونم رشنه هایی که نوبت دوم هستن رو بزنم ،چون تا اون موقع باس برم سریازی
      آیا چنین چیزی صحت داره؟
      نه میتونی بزنیش نهایت میری پلیس +10 تمدید میکنی معافیت تحصیلیت رو یا دفترچه اعزام میفرسی اگه اعزام شدی و قبول شدی دانشگاه از خدمت ترخیص میشی
      مشاور

15. Top | #1005
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ppnn4481 نمایش پست ها
      متولد مرداد 75 هستم
      آیا چنین چیزی صحت داره؟
      ببینین این که اسمشون نوبت دوم هست دلیل نمیشه که همشون از بهمن شروع به تحصیل کنن. الان اکثر رشته های نوبت دوم (شبانه) از همون مهر شروع میشن.
      ثبت نامشون هم مثل رشته های روزانه همون اواخر شهریور هست اینطور نیست که اگه قبول بشین به خاطر وقفه تحصیلی نتونین برین.

صفحه 67 از 78 نخستنخست ... 5766676877 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن