خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

ورزش های ذهنی،رفع استرس و...........

سلام
      کسی از این ورزش های ذهنی که برای رفع استرس و خستگی و... هسته اطلاع نداره؟؟؟ شنیدم گاج یه کتاب به همین موضوع زده..........کگسی اون رو خونده؟؟
      اگه میدونید یا روش خاصی رو برای این کار استفاده میکنید توی این تاپیک بنویسید تا بقیه استفاده کنن..........

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كتاب ورش ذهن گاج به همين سادگي اصلش كه اينه ميگه انجام معادلات ساده با سرعتبالا مثل ٢+٩ باعث ميشه قسمت هاي بيشتر معز به كار بيفتن يه سري ازمون ديگه مثلا ١٢ تا كلمه رو تويه مدت معيني بأيد حفظ كني بعد هرچند تا يادت مياد بنويسي يكي ديگشم اينطوريهههه كه يه عالمه هم رنگ اينجوري مينويسه ​قرمزبعد تو بايد بخونيشونننن مثلا اوني كه من نوشتمو بايد بگي سبز نه قرمز اين دو تاي اخر فك كنم بعد هر ١٠ روزه كه بييني سرعتم دقتت چه تغيري كرده بهد دوباره از اول هر روز ٢ صفحه معادلات ساده واسه حله

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      كتاب ورش ذهن گاج به همين سادگي اصلش كه اينه ميگه انجام معادلات ساده با سرعتبالا مثل ٢+٩ باعث ميشه قسمت هاي بيشتر معز به كار بيفتن يه سري ازمون ديگه مثلا ١٢ تا كلمه رو تويه مدت معيني بأيد حفظ كني بعد هرچند تا يادت مياد بنويسي يكي ديگشم اينطوريهههه كه يه عالمه هم رنگ اينجوري مينويسه ​قرمزبعد تو بايد بخونيشونننن مثلا اوني كه من نوشتمو بايد بگي سبز نه قرمز اين دو تاي اخر فك كنم بعد هر ١٠ روزه كه بييني سرعتم دقتت چه تغيري كرده بهد دوباره از اول هر روز ٢ صفحه معادلات ساده واسه حله
      ممنون بابت توضیحتون......اما کیشه یکم واضحتذ توضیح بدین؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من داشتم ورزش ذهن رو وتقریبا تمومشم کردم.
      غیرمستقیم روی دقت و حافظت تاثیر میذاره ولی نه اینکه دیگه فک کنی هرچیزی رو که نگاه میکنی تا آخرعمر یادت میمونه!!
      کتاب بدی نیست قیمتشم مناسبه میتونی استفاده کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)