خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 22 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 318
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Post بهترین منابع برای کنکور 94

سلام دوستان . من میخوام از تابستون واسه کنکور 94 شروع کنم ! واسه منابع میخوام برای هر درس یه کتاب جامع بگیرم( نمیخوام چند تا منبع مختلف یا سال به سال باشه )

لطفا دوستانی که امسال کنکوری بودن درباره ی کتاب های زیر منو راهنمایی کنن !

1- ادبیات ( پنج گنج مهر و ماه یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

2- ریاضی ( خیلی سبز یا گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

3- فیزیک ( میکرو گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

4-زیست ( الگو یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

5- شیمی ( مبتکران جامع داره ؟؟؟ )

6- زبان ( شهاب اناری ، مبتکران یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

7- عربی ( عربی به زبان ساده ایادفیلی یا کتاب دیگه ؟؟؟)

8- زمین ( کدوم کتاب ؟؟؟ شاید بعضی از دوستان بگن که زمین نیاز نیست ! اما من میخوام حدود 50 بزنم ! میگن تو تراز و رتبه تاثیر داره ! )

دوستان لطفا کمک کنن! بیشتر واسه ریاضی و فیزیک و ادبیات !!!!!!!!!!!! بقیه دروس تقریبا به منابع اطمینان دارم باشون حل میکنم !

فقط دوستان تاکید میکنم فقط جــــــــــامــــــــــــ ـــــــع

ممنون از همه بدرود !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهتره بجای ایاد فیلی .........فوتو فن خیلی سبز رو بگیری من تضمین میکنم عربی رو کامل یاد بگیری منتها این کتاب زیاد تست نداره اماواقعا عالیه زیست هم همین الگویی که میخوای بگیری از همه بهتره سطح ریاضی خیلی سبز بنظرم یه کم بالاست .....اگه سطح ریاضیت نسبتا خوبه اونو بخون اگه نیست بهتره از تخته سیاه یا الگو استفاده کنی شیمی هم فقط مبتکران بخون .......نه اصلا جامع نداره.........برای هر سالش جدا داره ولی کامله زمین هم یه کتاب خیلی سبز داره به اسم 7چیز .......جمعوجورو خلاصه کافیه .........زیاد رو زمین حساس نباش زبان فقط کتاب شهاب اناری +درک متن به زبان ساده اناری یا از متن نترسیم رضا کیاسالار برای فیزیک بنظر من خیلی سبز خوبه دوستان خیلی از گاج تعریف کردن من چاپ خیلی خیلی قبلیشو دیدم که همه سوالای سنجشو کنکورو هرچی که فکر کنی طرح شده توشه برای ادبیات هم چون گفتی فقط جامع باشه پس نظری ندارم که بدم چون خودم کتابای مبحثی رو خوندم
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xX_Xx نمایش پست ها
      سلام دوستان . من میخوام از تابستون واسه کنکور 94 شروع کنم ! واسه منابع میخوام برای هر درس یه کتاب جامع بگیرم( نمیخوام چند تا منبع مختلف یا سال به سال باشه )

لطفا دوستانی که امسال کنکوری بودن درباره ی کتاب های زیر منو راهنمایی کنن !

1- ادبیات ( پنج گنج مهر و ماه یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

2- ریاضی ( خیلی سبز یا گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

3- فیزیک ( میکرو گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

4-زیست ( الگو یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

5- شیمی ( مبتکران جامع داره ؟؟؟ )

6- زبان ( شهاب اناری ، مبتکران یا کتاب دیگه ؟؟؟ )

7- عربی ( عربی به زبان ساده ایادفیلی یا کتاب دیگه ؟؟؟)

8- زمین ( کدوم کتاب ؟؟؟ شاید بعضی از دوستان بگن که زمین نیاز نیست ! اما من میخوام حدود 50 بزنم ! میگن تو تراز و رتبه تاثیر داره ! )

دوستان لطفا کمک کنن! بیشتر واسه ریاضی و فیزیک و ادبیات !!!!!!!!!!!! بقیه دروس تقریبا به منابع اطمینان دارم باشون حل میکنم !

فقط دوستان تاکید میکنم فقط جــــــــــامــــــــــــ ـــــــع

ممنون از همه بدرود !
      1- ادبیات ( پنج گنج مهر و ماه یا کتاب دیگه ؟؟؟ )موضوعی گاج+تاریخ ادبیات کارتونی الگو+اگر خواستی املا و لغت لقمه ی مهروماه

2- ریاضی ( خیلی سبز یا گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ )2جلدی مبتکران البته پیش و پایه ی کوله پشتی هم خوبه

3- فیزیک ( میکرو گاج یا کتاب دیگه ؟؟؟ ) همین گاج+معجزه فیزیک مهروماه

4-زیست ( الگو یا کتاب دیگه ؟؟؟ ) عالیه فقط همایش دریافت هم بگیر

5- شیمی ( مبتکران جامع داره ؟؟؟ )::::اگر آموزش رو از کتابای فیل بخونی میتونی از جامع مهروماه تست بزنی ولی مبتکران جامع نداره

6- زبان ( شهاب اناری ، مبتکران یا کتاب دیگه ؟؟؟ ) نه بابا کتاب دیگه چیه دوستان این کتاب امسال یعنی توی این2ماه و نیم3بار تجدید چاپ شده تازه این تا اواسط تیر بود،نمیدونم شاید مجدد هم تجدید چاپ شده باشه

7- عربی ( عربی به زبان ساده ایادفیلی یا کتاب دیگه ؟؟؟)عربی کامل گاج

8- زمین ( کدوم کتاب ؟؟؟ شاید بعضی از دوستان بگن که زمین نیاز نیست ! اما من میخوام حدود 50 بزنم ! میگن تو تراز و رتبه تاثیر داره ! )همایش دریافت

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی هاتون . دوستان منظور من اینه که واسه هر درس یه کتاب جامع معرفی کنین که دیگه نیاز نباشه چند کتاب بگیرم . همون یه کتاب کارمو راه بندازه ! وقتی چند تا منبع باشه نمیشه هیچ کدوم رو درست و حسابی خوند . یه منبع باشه میشه چند بار دوره کرد ! مثلا واسه ادبیات یه کتاب کلی باشه که دیگه لازم نباشه واسه قرابت و املا و .... جدا جدا کتاب بگیرم یا زیست یا فیزیک . کلا همه ی کتاب ها . ممنون میشم تجربتون رو با من در میون بزارین !!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی هاتون . دوستان منظور من اینه که واسه هر درس یه کتاب جامع معرفی کنین که دیگه نیاز نباشه چند کتاب بگیرم . همون یه کتاب کارمو راه بندازه ! وقتی چند تا منبع باشه نمیشه هیچ کدوم رو درست و حسابی خوند . یه منبع باشه میشه چند بار دوره کرد ! مثلا واسه ادبیات یه کتاب کلی باشه که دیگه لازم نباشه واسه قرابت و املا و .... جدا جدا کتاب بگیرم یا زیست یا فیزیک . کلا همه ی کتاب ها . ممنون میشم تجربتون رو با من در میون بزارین !!!
      مثلا این ادبیات هیچ کتابی پیدا نمیکنی که جامع باشه و آموزش تاریخ ادبیات داشته باشه
      تا جای ممکن کمترین منابع رو گفتم دیگه با خودتون

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی پنج گنج خوب نیست ؟ پنج گنج با یه کتاب تاریخ ادبیات کارمو راه میندازه ؟ ممنون از راهنمایتون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی پنج گنج خوب نیست ؟ پنج گنج با یه کتاب تاریخ ادبیات کارمو راه میندازه ؟ ممنون از راهنمایتون
      من که میگم گاج
      نمیگم کتاب بدیِ شاید همین واسه شما کافی باشه ولی کتابای بهتری هم هست
      برید خودتون5گنج،گاج،خیلی سبز،و منابع دیگه رو مقایسه کنید
      من نظرمو گفتم
      این تایپیک رو ببینید:http://forum.konkur.in/thread8147.html
      بر حسب نیاز تیپ مورد نظر رو انتخاب کنید(تست میخوای یا آموزش و تست)
      دیگه منابع خوب اونجا معرفی شدن شما خودت وقتی کتابی که بهش نیاز داری رو انتخاب کردی برو خودت چند تاشونو مقایسه کن ببین کدوم بهتره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

منابع کنکوری مناسب برای کنکور 94 (تجربی)

بچه ها به نظرتون این منابع برای موفقیت در کنکور تجربی خوبه؟

رشته تجربی

درس های اختصاصی

زیست شناسی ( بدون معلم و تازه می خوام شروع کنم چون رشتم ریاضیه) : جزوه دکتر عمارلو + کتاب نکته و اموزش جامع زیست شناسی مولف سلیمان محبی ( نمونه ای از کتاب ) + کتاب میکرو تست گاج

فیزیک : کتاب میکرو تست گاج پایه

ریاضی : کتاب ریاضی جامع مبتکران مولف سعید بیاتی اموزش و تست ( آدرس )

شیمی : شیمی 2 مبتکران . شیمی 3 خیلی سبز

درس های عمومی

ادبیات : ادبیات محوری گاج

برای مبحث های غرابت و ... کتاب جداگانه ای معرفی کنید

دینی و زبان و عربی رو هم معرفی کنید؟
      ویرایش توسط vseo : 28 خرداد 1393 در ساعت 20:56

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دینی و عربی :هر دوشو گاج نقره ای بگیر
      قرابت الگو بگیر (به نظر نشر دریافت یه چیزه فضاییه..اگه میبینی حوصلشو داری دریافت(هامون سبطی) رو بگیر تو تابستون بخون از مهر فقط تست بزن)
      ادبیات هم به نظرم گاج نقره ای بگیری بهتره چون همه ی مباحثو یکجا داره
      زبان هم من خودم گاج استفاده میکنم چون زبانمم خوبه:yahoo (1):
      اما یه نکته ای رو میگم خوبه بهش توجه کنی مثله من نشی:یه روز وقت بزار برو کتابفروشی ببین با کدوم کتاب راحت تری که حوصلت بشه بخونیش نزاریش کنار(اخه خودم عربی4تا کتاب خریدم تا اخر فهمیدم با گاج راحتترم)
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شيمي دو مبتكر ان خيلي تخيلي توضيح داده....
      انتقدر مطالب إضافي گفتم كه آدم گيج ميشه....
      به نظر من شيمي دو گاج نقره اي بگير يا برا شيمي ميتوني از جامع مهروماه استفاده كني كه به نظر من از عالي ترين كتاباي شيميه

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم اگه شیمی 2رو بلد نباشی هم تو سوم گیر میزنی هم پیش...اینوگفتم که کم یا زیاد خوب بخونی
      برای شیمی من نه گاج رو دیدم نه مهروماه رو پس مقایسه نمیکنم
      شیمی2 مبتکران هم 2 جلده...اره زیاده واقعااما همه کتابای شیمی مبحثای مشترک دارن همونطور که وقتی کلاس میری همون مطالب مبتکران یا کتابای دیگرو میگن و ما هم تند تند کپی میکنیم از روی تخته(مثلا فرق مبتکران وخیلی سبز اینه که خیلی سبز مناظره نداره و فونتش فرق میکنه)
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      رشته تجربی

درس های اختصاصی

زیست شناسی ( بدون معلم و تازه می خوام شروع کنم چون رشتم ریاضیه) : جزوه دکتر عمارلو + کتاب نکته و اموزش جامع زیست شناسی مولف سلیمان محبی ( نمونه ای از کتاب ) + کتاب میکرو تست گاج

فیزیک : کتاب میکرو تست گاج پایه

ریاضی : کتاب ریاضی جامع مبتکران مولف سعید بیاتی اموزش و تست ( آدرس )

شیمی : شیمی 2 مبتکران . شیمی 3 خیلی سبز

درس های عمومی

ادبیات : ادبیات محوری گاج

برای مبحث های غرابت و ... کتاب جداگانه ای معرفی کنید

دینی و زبان و عربی رو هم معرفی کنید؟
      زیست:
      همون جزوه عمارلو+میکروگاج واسه تست کافی و خوب هست
      در مورد اون کتابی که گفتید:
      خیلی نکته محور و خوندنش خسته کننده هست
      از طرفی درسنامه های کامل به شکل استاندارد کنکور نوشته نشدن
      راستی پیشنهاد من اینه که بجای جامع گاج ویرایش های جدید الگو رو بخرید البته به هیچ عنوان نمیگم گاج کتاب بدی هست!!!ولی الگو رو بیشتر میپسندم چون پاسخگوی نیاز های بیشتری، از دانش آموز هست
      1سر به اینجا هم بزن:

http://forum.konkur.in/thread11481.html
      http://forum.konkur.in/thread11537.html
      _________

فیزیک:
      بازم گاج خوب و کافی هست ولی در کنارش معجزه ی فیزیک مهروماه هم بخرید
      _______

ریاضی:
      مبتکران کتاب خوبیه ولی کوله پشتی به1دلیل بهتره
      چون:

1-ریاضی باید هنگام آموزش برای تسلط، تو درسنامه مثال هم باشه و این کتاب داره و از این نظر با مبتکران که قبلا معرفی میکردم برابر هستن
      2-از نظر روش های کوتاه جامع ترین کتابِ : از این نظر از همه ی کتابا،حتی مبتکران قوی تر (جامع تر)هست

کوله پشتی - ریاضیات پایه با طعم آلبالو (رشته تجربی)

کوله پشتی - ریاضی عمومی با طعم پزشکی
      ________

شیمی:
      سلیقه ای عمل کنید نه تقلید! به حساب حرف بعضی از دوستان که شیمی3 و 4 را میگن خیلی سبز

این تفاوت حجمی هم که دارن واسه اینه که خیلی سبز بین معلم و دانش آموز مناظره نذاشته و فونتش هم نسبت به مبتکران ریز تره وگرنه توی محتوا فرقی ندارن
      ________

ادبیات:
      موضوعی گاج ( طوسی) +توصیه میکنم تست رو فقط از همین موضوعی بزن
      قرابت معنایی و آرایه : همون گاج کافیه کتاب جدا به هیچ عنوان لازم نداری حتی اگر خریدی هم ازشون استفاده نکن چون الکی وقتت رو هدر میدی
      املا و لغت : املا و لغت دریافت یا لقمه ی مهروماه +اگر دریافت خریدی حواست باشه واژه های ستاره دار آخر هر کتاب ادبیات هم بخون
      زبان فارسی : پنج بحث زبان فارسی/البته دریافت هم منبع خوبیه ولی خیلی وقت گیره
      تاریخ ادبیات: تاریخ ادبیات کارتونی الگو

پ ن: دوست عزیز خوندن متن کتاب واسه ادبیات الزامی نیست مگر ادبیات پیش اونم واسه دوستانی که میرن پیش
      دلیلش هم واضحه: چون تیپ بندی تستای ادبیات مشخص هست:
      قرابت،لغت ومعنی،املا،زبان فارسی،تاریخ ادبیات و آرایه
      پس بهتره متناسب با طرح تست آموزش هم داشته باشیم
      شما مثلا میخوای بری از محوری گاج1درس رو بخونی بعدش بیای قرابت و ... رو جدا جدا باز بخونی؟میدونی چقد وقت گیره!!!!
      بهتره مستقیم بری سراغ چیزی که باید بری
      ضمنا واسه پیش بجای محوری ادبیات پیش تخته سیاه رو بخونید
      _________

دینی و عربی=میکرو گاج
      _______

زبان=مبتکران
      اینجا رو هم ببین:

کمک در مورد انتخاب منبع زبان انگلیسی

دوستان موضوع ویرایش شد
      از اونجایی که دیگه کم کم بازار انجمن منابع داغ میشه دوستان لطف کنن
      سوالاتشون رو توی این تایپیکا قرار بدن تا دوستان جواب بدن
      تایپیکای دیگه هم تا جای ممکن ادغام میشن و در غیر اینصورت بسته یا حذف
      پس لطفا جستجو بفرمایید
      اینجا که شد شعبه تجربی
      اینم شعبه ریاضی:

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برا ریاضی
      تست مبتکران؟؟؟کوله پشتی تست داره؟؟
      اموزش چی؟؟مبتکران یا کوله پشتی؟؟
      کوله پشتی عمومی با پایه چ فرقی داره؟؟
      بی زحمت یخورده توضیح بدین درموردشون مرسی
      مبتکران نمونه صفحه نداره چرا تو سایتش

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasham نمایش پست ها
      سلام برا ریاضی
      تست مبتکران؟؟؟کوله پشتی تست داره؟؟
      اموزش چی؟؟مبتکران یا کوله پشتی؟؟
      کوله پشتی عمومی با پایه چ فرقی داره؟؟
      بی زحمت یخورده توضیح بدین درموردشون مرسی
      مبتکران نمونه صفحه نداره چرا تو سایتش
      کوله پشتی هم تست داره آموزش هم داره / مبتکران تستش 1کتابه آموزشش1کتاب دیگه
      پایه یعنی دوم و سوم
      ریاضی عمومی همون ریاضی پیش هست
      راستش توضیحاتم تو همون 2خطی که گفتم خلاصه شد دیگه
      سوالی دارید بگید تا جواب بدم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگه من تست مبتکران بگیرم با اموزش کوله پشتی بهتره تا دوتاش و مبتکران بگیرم

صفحه 1 از 22 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، konkur، فقط، فیلی، فیزیک، فاگوزیست، فار، فارسی، فر، فرق، فشرده، قلم، قارچ، قبلا، قرابت، لیسانس، لطفا، مفهومی، مفیده، ممنون، من، منو، منابع، منابع مطالعاتی.منبع دروس کنکوری، منابع کنکور 94، منابع کنکوری که انتخاب کردم برای کنکور 94 درسته؟، منابعی، مناسب، منبع، منظم، مهم، مهر، مهر و ماه، مولف، می، میکنم، میکرو، میکروطبقه بندی گاج، میگن، میخوام، میخواستم، میدن؟، میدونه، میدید، میرم، میشم، میشن، میشه، ماه، مبتکران، مبحث، متن، مثل، مجموعه، محوری، محبی، محترم، مختلف، مشکل، مشاوره، مشاوره برنامه ریزی مشاوره تحصیلی، مشاورین، مشابه، مطابق، معلم، معرفی، نقره، نمونه، چند، چه، چون، چی، نیاز، چیز، نیست، نیستم، نکات، نکته، نگه، نام، نامه، چاپ، نبود، نتونستم، نرم، نرم افزار، نشر، نظر، نظرتون، هفت، هم، همه، همون، همین، همایش، همراه، هیچی، ها، های، هایی، هارو، هر، هرکسی، هست، هستم، هستند، ولی، واسه، یه، یک، یکی، یکبار، یا، یعنی، ژنتیک، کلاس، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنید، کنید؟، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، کنکوری 94، که، کامل، کامپیوتر، کتاب، کتاب های کنکوری، کتابه، کتابی، کدوم، کردم، کرده، گفت، گنج، گیاهی، گاج، پنج، پیش، پیشنهاد، پایه، پارسال، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟، آقای، آموزش، آیا، آیات، آدرس، آره، افزار، الگو، البته، ام، اموزش، اما، اماده، امتحان، امروز، امسال، انگلیسی، اناری، انتخاب، انتشارات، اند، این، اینکه، ایاد، ایادفیلی، اگر، اختصاصی، ادبیات، ادغام، ارام، از، ازمایشی، اسم، اساتید، استفاده، اصلا، اضافه، بقیه، بلد، بچه، بندی، به، بهم، بهمن، بهتره، بهترین، بهش، بودم، بودن، بوده، بیاتی، بیشتر، بگم، بگن، بگید، بگیرم، با، بالا، بالای، بانک، باید، بار، بازرگانی، باشه، بخونم، بخش، بدون، بدونم، بدید، برای، بزنم، بشم، بعضی، تقریبا، تمامی، تمرین، تهیه، تهران، تو، تابستون، تاثیر، تازه، تجربی، تحصیلی، تخته، تراز، تست، تصویری، تغییر، ثبت، جمع، جمع بندی، جوابمو، جور، جامع، جداگانه، جزوه، جزوات، حفظ، حل، حجم، حد، حدود، حذف، خوندم، خوندن، خوام، خوب، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خاطر، خدمت، خدا، دنبال، دوسال، دوستان، دوستانی، دیگه، دکتر، دانشگاه، دادم، دار، دارم، دارن، داره، دارید، داشته، دبیر، دبیرستانم، در، درود، دروس، درباره، درس، درسنامه، درسی، رفتم، رقمی، رو، روی، روز، روش، ریاضی، راهنمایی، راهنمایی‏، رتبم، رتبه، رشتم، رشته، رشته تجربی، زمین، زنی، زیر، زیست، زبان، سلیمان، سوال، سیاه، سال، ساده، ساعت، سبز، سبطی، سری، سریع، سراسری، سراغ، سطح، سعید، شما، شناسی، شهاب، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شاید، شارش، شدم، شده، شروع، شرکت، صفر، صورت، علاقه، عمومی، عمارلو، عالی، عالیه، عربی، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن