خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 22 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 318
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      بنظرتون دوتاشو با هم کار کنم ینی؟
      حجم این خیلی سبز الان زیاده یعنی میشه دوتاشم با هم کار کرد؟

Sent from my C2105 using Tapatalk
      به نظر من خيلي سبزو فقط درسنامشو بخون خودم داشتمش تستاش به درد نميخوره ولي الگو واقعا تستاش نكته داره خيلي سبز تستاي كوتاه و ساده أورده نكته دار كم داره

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک اول کدوم کتابو پیشنهاد میکنین؟ کل ایینه ها و شکست نور و ... رو توضیح بده و برا کسی که چیزی از اینا نمیدونه قابل فهم باشه و بتونه تستاشو ج بده؟

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samiraaaa نمایش پست ها
      برای فیزیک اول کدوم کتابو پیشنهاد میکنین؟ کل ایینه ها و شکست نور و ... رو توضیح بده و برا کسی که چیزی از اینا نمیدونه قابل فهم باشه و بتونه تستاشو ج بده؟
      فک میکنم خیلی سبز خوبه

4. Top | #64
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samiraaaa نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز همون گاج نقره ای خوبه:yahoo (3):
      البته اگه میبینی کافی نیست برات خوشخوان بگیر...فکر کنم به دردت میخوره
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها . میخواستم واسه کنکور 94 یه زبان جامع بگیرم . زبانم بد نیست و میخوام بالای 75 بزنم . یه سری کتاب مثل tick8 و لغات مهر و ماه ، ریدینگ خیلی سبز و ریدینگ کانون و زبان 3 مبتکران دارم . زبان 3 مبتکران رو خوندم به نظرم از نظر محتوایی عالی بود و لی خیلی خشک و خسته کننده . حالا یه کتاب میخوام که هم از نظر محتوا مثل مبتکران عالی باشه هم خسته کننده نباشه ؟ به نظر شما گاج بگیرم یا خیلی سبز ؟

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نبود ؟

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      سلام بچه ها . میخواستم واسه کنکور 94 یه زبان جامع بگیرم . زبانم بد نیست و میخوام بالای 75 بزنم . یه سری کتاب مثل tick8 و لغات مهر و ماه ، ریدینگ خیلی سبز و ریدینگ کانون و زبان 3 مبتکران دارم . زبان 3 مبتکران رو خوندم به نظرم از نظر محتوایی عالی بود و لی خیلی خشک و خسته کننده . حالا یه کتاب میخوام که هم از نظر محتوا مثل مبتکران عالی باشه هم خسته کننده نباشه ؟ به نظر شما گاج بگیرم یا خیلی سبز ؟
      سلام پيشنهاد من زبان جامع مبتكرانه و اصلا با خيلي سبز قابل مقايسه نيست(از نظر محتوا و سبك تست)،دي وي دي هم داره و ريدينگ رو بهت ياد ميده
      بنظر من كاملترين كتاب موجود زبان مبتكرانه و اينو داشته باشي هيچ نيازي ب تيك ايت گاج هم نداري حتي!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #68
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      زیست:خیلی سبز -تخته سیاه
      شیمی:مبتکران
      ریاضی:ریاضیات جامع خیلی سبز-یاضیات جامع تخته سیاه
      فیزیک:گاج طوسی-مبتکران-جامع فیزیک پایه ی انرژی اتمی
      ادبیات:مهر و ماه-نشر الگو-نشر دریافت
      عربی:فوت و فن خیلی سبز
      دین و زندگی:گاج طوسی-جامع دین و زندگی انرژی اتمی
      زبان:زبان جامع مبتکران-خیلی سبز
      آمار:میکرو طبقه بندی گاج

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای ریاضی تجربی: تخته سیاه و مبتکران خوبه یه سطح پایین تر مهروماه

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من امسال میرم دوم تجربی بعدش بعضی منابعم رو انتخاب کردم یعضیش مونده ممنون میشم نظزاتتنو بگید مرسی
      زیست : خیلی سبز
      شیمی : مبتکران 2 جلدی
      فیزیک : الگو تست
      ریاضی : الگو
      هندسه : فار
      عربی : الگو+ ایاد فیلی
      ادبیات و زبان فارسی : گاج سبز
      واسه دینی چی بگیرم؟
      زبان هم فعلا فکر نکنم لازم باشه زبانم قویه

ممنونم

بقیه دوستان نظری ندارن؟؟؟

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      منابع من چطوره؟
      اضافه داره؟ ناقضه؟ من امسال میرم پیش
      زیست: الگو پیش تست، خیلی سبز 1 تست، گیاهی تخته سیاه، همایش نشردریافت، چکیده زیست تخته سیاه
      شیمی: مبتکران پیش
      فیزیک: پایه و پیش گاج، معجزه ی مهروماه، همایش نشر دریافت پیش
      ریاضی: خیلی سبز تجربی، خیلی سبز پیش

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان . من 94 کنکور دارم . یه سوال داشتم درباره فیزیک : من سال دوم فیزیک کانون داشتم و سال سوم خیلی سبز و تقریبا هردوشون رو کامل کار کردم . نمیگم همه تستاشو درست حل کردما ، میگم یه دور کارشون کردم . فیزیکم خوبه ولی عالی نیست . تو کنکورو به درصد بالای 80 فکر میکنم . حالا بگید فیزیک پایه گاج بگیرم یا الگو ؟ تو رو خدا جواب بدید .

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      سلام دوستان . من 94 کنکور دارم . یه سوال داشتم درباره فیزیک : من سال دوم فیزیک کانون داشتم و سال سوم خیلی سبز و تقریبا هردوشون رو کامل کار کردم . نمیگم همه تستاشو درست حل کردما ، میگم یه دور کارشون کردم . فیزیکم خوبه ولی عالی نیست . تو کنکورو به درصد بالای 80 فکر میکنم . حالا بگید فیزیک پایه گاج بگیرم یا الگو ؟ تو رو خدا جواب بدید .
      سطح الگو بالاست
      پیشنهاد میشه از گاج شروع کنین و در نوبت بعدی از الگو استفاده کنین
      از این تاپیک هم میتونین کمک بگیرین
      http://forum.konkur.in/thread12737.html

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parmis نمایش پست ها
      سلام
      منابع من چطوره؟
      اضافه داره؟ ناقضه؟ من امسال میرم پیش
      زیست: الگو پیش تست، خیلی سبز 1 تست، گیاهی تخته سیاه، همایش نشردریافت، چکیده زیست تخته سیاه
      شیمی: مبتکران پیش
      فیزیک: پایه و پیش گاج، معجزه ی مهروماه، همایش نشر دریافت پیش
      ریاضی: خیلی سبز تجربی، خیلی سبز پیش
      کسی نیست بهم کمک کنه؟

15. Top | #75
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.امسال کنکور تجربی خراب کردم.میخوام دوباره بخونم واسه 94..پارسال روزی 12 ساعت میخوندم ولی استقلال منابع نداشتم.واسه هر درسی چندتا کتاب داشتم و همین باعث سردرگمی شد.
      اگه میشه بگین تابستون روزی چقدر بخونم درحالی که هنوز خستگی روزی 12 ساعت یک هفته پیش تو وجودمه و شدیدا کسلم.
      این منابع واسه تابستون و سال جدیدمه کدومشونو عوض کنم.یعنی قراره امسال اینارو تهیه کنم.
      زیست:الگو و گاج
      شیمی دوم مبتکران..شیمی سوم و پیش خیلی سبز
      ریاضی خیلی سبز و مبتکران
      فیزیک فقط میکرو
      ادبیات هیچی نمیدونم چی خوبه.جامع مهروماه دارم ولی زیاد خوب نبود
      عربی میکرو
      زبان مبتکران
      دینی گاج
      اگه میشه بگین واسه زبان فارسی چی عالیه که همه ی سوالاشو جواب بدم
      زمین هم میخوام 50 درصد بزنم ی منبع خوب بگین البته هفت چیز دارم

صفحه 5 از 22 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، konkur، فقط، فیلی، فیزیک، فاگوزیست، فار، فارسی، فر، فرق، فشرده، قلم، قارچ، قبلا، قرابت، لیسانس، لطفا، مفهومی، مفیده، ممنون، من، منو، منابع، منابع مطالعاتی.منبع دروس کنکوری، منابع کنکور 94، منابع کنکوری که انتخاب کردم برای کنکور 94 درسته؟، منابعی، مناسب، منبع، منظم، مهم، مهر، مهر و ماه، مولف، می، میکنم، میکرو، میکروطبقه بندی گاج، میگن، میخوام، میخواستم، میدن؟، میدونه، میدید، میرم، میشم، میشن، میشه، ماه، مبتکران، مبحث، متن، مثل، مجموعه، محوری، محبی، محترم، مختلف، مشکل، مشاوره، مشاوره برنامه ریزی مشاوره تحصیلی، مشاورین، مشابه، مطابق، معلم، معرفی، نقره، نمونه، چند، چه، چون، چی، نیاز، چیز، نیست، نیستم، نکات، نکته، نگه، نام، نامه، چاپ، نبود، نتونستم، نرم، نرم افزار، نشر، نظر، نظرتون، هفت، هم، همه، همون، همین، همایش، همراه، هیچی، ها، های، هایی، هارو، هر، هرکسی، هست، هستم، هستند، ولی، واسه، یه، یک، یکی، یکبار، یا، یعنی، ژنتیک، کلاس، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنید، کنید؟، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، کنکوری 94، که، کامل، کامپیوتر، کتاب، کتاب های کنکوری، کتابه، کتابی، کدوم، کردم، کرده، گفت، گنج، گیاهی، گاج، پنج، پیش، پیشنهاد، پایه، پارسال، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟، آقای، آموزش، آیا، آیات، آدرس، آره، افزار، الگو، البته، ام، اموزش، اما، اماده، امتحان، امروز، امسال، انگلیسی، اناری، انتخاب، انتشارات، اند، این، اینکه، ایاد، ایادفیلی، اگر، اختصاصی، ادبیات، ادغام، ارام، از، ازمایشی، اسم، اساتید، استفاده، اصلا، اضافه، بقیه، بلد، بچه، بندی، به، بهم، بهمن، بهتره، بهترین، بهش، بودم، بودن، بوده، بیاتی، بیشتر، بگم، بگن، بگید، بگیرم، با، بالا، بالای، بانک، باید، بار، بازرگانی، باشه، بخونم، بخش، بدون، بدونم، بدید، برای، بزنم، بشم، بعضی، تقریبا، تمامی، تمرین، تهیه، تهران، تو، تابستون، تاثیر، تازه، تجربی، تحصیلی، تخته، تراز، تست، تصویری، تغییر، ثبت، جمع، جمع بندی، جوابمو، جور، جامع، جداگانه، جزوه، جزوات، حفظ، حل، حجم، حد، حدود، حذف، خوندم، خوندن، خوام، خوب، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خاطر، خدمت، خدا، دنبال، دوسال، دوستان، دوستانی، دیگه، دکتر، دانشگاه، دادم، دار، دارم، دارن، داره، دارید، داشته، دبیر، دبیرستانم، در، درود، دروس، درباره، درس، درسنامه، درسی، رفتم، رقمی، رو، روی، روز، روش، ریاضی، راهنمایی، راهنمایی‏، رتبم، رتبه، رشتم، رشته، رشته تجربی، زمین، زنی، زیر، زیست، زبان، سلیمان، سوال، سیاه، سال، ساده، ساعت، سبز، سبطی، سری، سریع، سراسری، سراغ، سطح، سعید، شما، شناسی، شهاب، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شاید، شارش، شدم، شده، شروع، شرکت، صفر، صورت، علاقه، عمومی، عمارلو، عالی، عالیه، عربی، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن