خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 207
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

منابع من برای کنکور94

سلام دوستان
      کم کم داریم ب کنکور 93 نزدیک میشیم و بعدش دیگه نوبت ما میشه.باید شروع کنیم......اولین گام برنامه ریزی انتخاب کتاب است..................
      میخوام منابعی که خودم میخوام استفاده کنم رو بگم....لطفا کمکم کنین تا با هم بهتربین منابع رو برای هر درس پیدا کنیم........
      عمومی:
      ادبیات:کتابهای مبحثی الگو+موضوعی+میکرو
      (لغت:الگو، آرایه:موضوعی، زبان فارسی:موضوعی+الگو ،قرابت:موضوعی ،تاریخ ادبیات:الگو)
      عربی:عربی کامل گاج+عربی ب زبان ساده+عربی عمومی کنکور
      دینی: گاج + (شاید آیات و نکات گاج)+لقمه پیام آیات مهرو ماه
      زبان انگلیسی:جامع کنکور مبتکران + درک متن انگلیسی به زبان ساده از شهاب اناری

اختصاصی:
      دیفرانسیل : گاج
      هندسه تحلیلی:گاج
      هندسه پایه:آبی قلم چی
      ریاضیات گسسته و جبرواحتمال:آبی قلم چی
      فیزیک پایه:گاج+معجزه فیزیک مهر و ماه
      فیزیک پیش:گاج+معجزه فیزیک مهر و ماه
      شیمی پایه:آبی قلم چی
      شیمی پیش:آبی قلم چی+فیل مبتکران

البته این هایی نوشتم پایه (شیمی و فیزیک) کتابهای سال به سالشون رو هم دارم......بنظرتون کتابهایی که کلا نوشتن پایه رو بخونم یا همون سال به سال بهتره؟؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر من
      عربي:تخته سياه يا گاج بگير
      ديني:همگامان يا گاج
      زبان: جامع مبتكران مال شهاب اناري
      ديف:به نظر من كه ميكروبانك
      گسسته: آبي قلمچي
      تحليلي: كوله پشتي يا آبي قلمچي
      هندسه پايه نشرالگو خوبه
      فيزيك پيش: خيلي سبز يا گاج
      پايه: گاج
      ادبيات كلا اينا:موضوعي گاج،تاريخ أدبيات لقمه،لغت و معني خيلي سبز،زبان فارسي پنج مبحث يا اگه بهترش ك نشر دريافت باشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1326 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کم کم داریم ب کنکور 93 نزدیک میشیم و بعدش دیگه نوبت ما میشه.باید شروع کنیم......اولین گام برنامه ریزی انتخاب کتاب است..................
      میخوام منابعی که خودم میخوام استفاده کنم رو بگم....لطفا کمکم کنین تا با هم بهتربین منابع رو برای هر درس پیدا کنیم........
      عمومی:
      ادبیات:کتابهای مبحثی الگو+موضوعی+میکرو
      (لغت:الگو، آرایه:موضوعی، زبان فارسی:موضوعی+الگو ،قرابت:موضوعی ،تاریخ ادبیات:الگو)
      عربی:عربی کامل گاج+عربی ب زبان ساده+عربی عمومی کنکور
      دینی: گاج + (شاید آیات و نکات گاج)+لقمه پیام آیات مهرو ماه
      زبان انگلیسی:جامع کنکور مبتکران + درک متن انگلیسی به زبان ساده از شهاب اناری

اختصاصی:
      دیفرانسیل : گاج
      هندسه تحلیلی:گاج
      هندسه پایه:آبی قلم چی
      ریاضیات گسسته و جبرواحتمال:آبی قلم چی
      فیزیک پایه:گاج+معجزه فیزیک مهر و ماه
      فیزیک پیش:گاج+معجزه فیزیک مهر و ماه
      شیمی پایه:آبی قلم چی
      شیمی پیش:آبی قلم چی+فیل مبتکران

البته این هایی نوشتم پایه (شیمی و فیزیک) کتابهای سال به سالشون رو هم دارم......بنظرتون کتابهایی که کلا نوشتن پایه رو بخونم یا همون سال به سال بهتره؟؟
      سلام
      آقا محمد من منکر استفاده از آبی قلم چی برای تست های کنکور نیستم و مطمئنا تسلط بر تست های کنکور تاثیر مثبتی داره، اما به این صورت دیگه تست های تالیفی و خلاقانه رو از دست میدی.
      پیشنهاد من برای شیمی، کتاب های تست مبتکران
      برای گسسته و جبر، اگر بیشتر برای تست می خوای الگو یا صفر کلوین (فار هم برای آموزش خوبه)
      برای دیفرانسیل کتب بانک تخته سیاه تالیف استاد مهربان
      برای ریاضی پایه (ریاضی 2، حسابان و آمار) باز هم تخته سیاه استاد مهربان
      تو درس های عمومی هم
      برای دینی گاج میکرو به صورت کامل پیام آیات رو شرح و بسط و توضیح میده و به نظرم نیازی به لقمه نیست( اگرچه من لقمه رو ندیدم)
      اما برای پیام آیات جداگانه ی گاج هم همه گرچه میگند نیازی نیست اما دسته بندیش نسبت به خود کتاب بهتر هست و جیبی بودنش اجازه میده که هرجا همراهت باشه
      برای هندسه کتب گاج میکرو تالیف مهندس منصف شکری کافی هستند به نظرم اما تست های الگو هم خوبه
      من اینا رو دیدم کتاب های تاپی هستند اما باز م خودت برو کتاب فروشی ببین
      ویرایش توسط M3hr4N : 02 تیر 1393 در ساعت 11:53

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من برای ریاضی 2 و حسابان گاج میکرو دارم بنظرتون ریاضی پایه تخته سیاه رو هم بگیرم یا همونا بسه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine نمایش پست ها
      سلام دوستانمن امسال سوم ریاضی بوذم ونمره هام خیلی اقت داشتناینا نمره برگ های نهایی هست.نام درس دینی 16.75زبان فارسی 16.5ادبیات17عربی17زبان خارجی16.5فیزیک13شیمی15.75جبر11.5 ندسه 18حسابان12.75الان نمیدونم براکنکورم چیکارکنم.هزینه زیادی هم نمیتونم بکنم براکنکور ازمایشی هم فقط سارمان سنجش میتونم برم.وبراهر درس فوقش یه کتاب تست واموزشی میتونم بخرم.اگه میشد کتاب های خوب بهم معرفی کنید.درضمن من خیلی هم تنبل نیستم فقط موقع امتحان نهایی اصلا خوب ذرس نخوندم ودبیرخوبم نداشتم.لطفا کمکم کنید چون خیلی ناامیدم و زیادهم نمیتونم هزینه بذارم.لطفا هرکی میتونه کمک کنه.مرسی
      سعی کن کتابایی رو بگیری ک مثه گاج ا فصله گرماعه مثلن فیزیک 1 200 تا تست نداشته باشه ! ی کتابی بگیر ک مختصر و البته مفید باشه .. زدن تستایه زیادی و بی فایده و مشابه فقط وخت تلف کردنه اگه بنا ب یادگیری باشه ا هر مبحث 50 تا تست بزنی عالی میشه خب 3یا 4 تا تست مشابهم واسه یادگیری ی موضوع کافیه

بنظرم بگرد . من خودم واسه فیزیک میخام انتشارات نیمکت سبز نوشته ی اقای جهانخش .. فیزیک 1 2 3 .. رو بخرم اخه دبیرمم جهانبخشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوستانمن امسال سوم ریاضی بوذم ونمره هام خیلی اقت داشتناینا نمره برگ های نهایی هست.نام درس دینی 16.75زبان فارسی 16.5ادبیات17عربی17زبان خارجی16.5فیزیک13شیمی15.75جبر11.5 ندسه 18حسابان12.75الان نمیدونم براکنکورم چیکارکنم.هزینه زیادی هم نمیتونم بکنم براکنکور ازمایشی هم فقط سارمان سنجش میتونم برم.وبراهر درس فوقش یه کتاب تست واموزشی میتونم بخرم.اگه میشد کتاب های خوب بهم معرفی کنید.درضمن من خیلی هم تنبل نیستم فقط موقع امتحان نهایی اصلا خوب ذرس نخوندم ودبیرخوبم نداشتم.لطفا کمکم کنید چون خیلی ناامیدم و زیادهم نمیتونم هزینه بذارم.لطفا هرکی میتونه کمک کنه.مرسی
      سعی کن کتابایی رو بگیری ک مثه گاج ا فصله گرماعه مثلن فیزیک 1 200 تا تست نداشته باشه ! ی کتابی بگیر ک مختصر و البته مفید باشه .. زدن تستایه زیادی و بی فایده و مشابه فقط وخت تلف کردنه اگه بنا ب یادگیری باشه ا هر مبحث 50 تا تست بزنی عالی میشه خب 3یا 4 تا تست مشابهم واسه یادگیری ی موضوع کافیه

بنظرم بگرد . من خودم واسه فیزیک میخام انتشارات نیمکت سبز نوشته ی اقای جهانخش .. فیزیک 1 2 3 .. رو بخرم اخه دبیرمم جهانبخشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موضوع مشابه بود ادغام شد
      اینجا رو ببین:

http://forum.konkur.in/thread12355.html#post190961

فقط چند تا تبصره واسه شما اگه بخواید منابع جامع (کمتری)داشته باشین:
      به جای اون همه ریاضی میتونید از دیف و انتگرال و ریاضی پایه اندیشه فائق استفاده کنید که بازم کتاب عالی ای هست
      با گسسته و جبر و احتمال هم میتونید از گسسته و جبر و احتمال اندیشه فائق استفاده کنید که بازم کتاب عالی ای هست
      _____
      فقط واسه شیمی شاید اذیت شید که باید بگم مهروماه کتاب لقمه ی شیمیش واسه مطالعه توی طول سال هم خوبه ولی بیشتر واسه کسی که فهم شیمیاییش خوب باشه
      یکی از دوستام استفاده کرد هر جاییم مشکل داشت ازم میپرسید من میخوندم از مبتکران واسش توضیح میدادم و مشکلی هم نداره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      موضوع مشابه بود ادغام شد
      اینجا رو ببین:

http://forum.konkur.in/thread12355.html#post190961

فقط چند تا تبصره واسه شما اگه بخواید منابع جامع (کمتری)داشته باشین:
      به جای اون همه ریاضی میتونید از دیف و انتگرال و ریاضی پایه اندیشه فائق استفاده کنید که بازم کتاب عالی ای هست
      با گسسته و جبر و احتمال هم میتونید از گسسته و جبر و احتمال اندیشه فائق استفاده کنید که بازم کتاب عالی ای هست
      _____
      فقط واسه شیمی شاید اذیت شید که باید بگم مهروماه کتاب لقمه ی شیمیش واسه مطالعه توی طول سال هم خوبه ولی بیشتر واسه کسی که فهم شیمیاییش خوب باشه
      یکی از دوستام استفاده کرد هر جاییم مشکل داشت ازم میپرسید من میخوندم از مبتکران واسش توضیح میدادم و مشکلی هم نداره
      ممونم ازتون.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashsm نمایش پست ها
      سلام من برای ریاضی 2 و حسابان گاج میکرو دارم بنظرتون ریاضی پایه تخته سیاه رو هم بگیرم یا همونا بسه
      یکی جواب مارو بده

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه توصیه جامع برای بچه های متوسط البته شاید بدرد بچه های قوی هم بخوره,چون خودم پارسال در به در دنبال این اطلاعات بودم
      فقط اگه بدردتون خورد یه دعاییم مارو بکنید که رتبمون خوب بشه

ادبیات :
      ببینید ادبیات رو باید مبحثی خوند کلا شیش تا مبحث ادبیات کنکور سوال داره : قرابت(9تا تست) آرایه(3تا) تاریخ ادبیات(3تا) املا:یعنی همین کلمه های زبان فارسی شکل صحیحشون رو تشخیص بدید که ه هست یا ح و ...(2تا) و معنای واژه ها : اصلش کلمات ته کتاب های دوم و سوم و پیش هست و کلمات زبان فارسی و داخل متن درسها(3تا) و باقیشم زبان فارسی

کتاب های پیشنهادی من : قرابت: همین امروز برو یک کتاب تناسب مفهومی و قرابت هامون سبطی(انتشارات دریافت) بخر روزی حداقل پنج صفحه بخون باور کن یه قدم بزرگ رو برای کنکورت برمیداری.نکته: این کتاب رو باید تا ته بخونی و تمام تستاشم بزنی,تازه وقتی تمومش کردی مبینی استاد قرابت شدی,بعضی دوستام خریدن تا نصفه خوندن گفتن اینچیه بابا بعدشم ول کردن ولی من تا ته خوندم و از نه تا تست هشتا رو راحت زدم. کتاب کمکی تست هم فقط کتاب قرابت تست نشر الگو که من خودم اسفند خریدم یعنی وقتی که کتاب سبطی رو جویده بودم.
      توضیح :منظورم از جویدن اینه که روش مسلط بشی
      ببین من خودم از مرداد شروع کردم روزی 5 تا 10 صفحه ازش میخوندم و سعی میکردم بفهمم چی میگه بعد تمرینای داخل متنشم حل میکردم
      آخر هر فصل هم مینشستم کل تستاش رو میزدم میرفتم فصل بعد.(دیگه مثلا داشتم فصل بعد رو میخوندم برای فصل قبل تست نمیزدم) تا اینکه کلش رو توی مهر تموم کردم بعد تا اسفند یه مدت همینطوری از رو الگو هفته ای سی چهلتا تست میزدم نزدیک عیدم دوباره سرفصلاش و اون نوشته های کادرهاشون مرور کردم دوباره تست زدم
      در ضمن فصل اولش یکم وقتگیره,فصل های بعدی سریع پیش میرن

آرایه : نشر الگو هم تست کافی هم درسنامه کافی - روزی یه آرایه بخون بسه کل آرایه های مهم کنکوراینا هستن:تشبیه- استعاره- تشخیص ایهام و ایهام تناسب -جناس -مجاز-حس آمیزی- کنایه-تضاد-تناقض-تلمیح- حسن تعلیل-مراعات النظیر-واج آرایی بقیه رو که تو کتاب هست حذف کن چون مال رشته انسانی هست. کتاب کمکی هم کتاب همایش ادبیات نشر دریافت جلد اول که من خودم فروردین خریدم اونم واسه رفع ابهام بین آرایه ها

تاریخ ادبیات : آفاردئون تاریخ ادبیات فار(همون دوماه آخرم میشه خوند الکی الان وقت روش نذار) ---------- - معنای واژه ها : کلمات ته کتاب های درسی ادبیات دو و سه و پیش رو باید بخونی برای کلمات زبان فارسی و داخل متن درس ها هم کتاب املا و لغت نشر دریافت که همه رو یه جا نوشه راحت حفظشون میکنی (اینم باز هنوز زوده,کلا حفظی رو هرچی بخونه دوباره یادت میره بذار اول مهما رو بخون برا اینا وقت هست)-------- - املا هم همون کتاب املا و لغت نشر دریافت داره
      زبان فارسی هم کتاب نشر دریافت(همین تابستون کلکش رو بکن)

عربی : بنظر من عربی بهتره بری کلاس - ولی با اینحال اگه واقعا نمیتونی کتاب تخته سیاه عالیه
      اول قسمت آخر کتابو بخون که ترجمه هست - ترجمه هشتا سوال داره که میشه 30 درصد و خیالت از عربی کمی راحت میشه و در ضمن خوندنشم خیلی آسونه و راحت میفهمیش

دینی : گاج (اینم باز بنظرم زوده) --- زبان : کتاب از متن نترسیم انتشارات شبقره برای دوتا متن و یک کلوزی که تو کنکور میدن,و کتاب زبان جامع مبتکران شهاب اناری برای گرامر و کلمات.اولی خیلی مهمه حتما بخرش,نصف سوالای زبان از متن و کلوز هست

-------------------
      اختصاصی ها ماجراشون فرق میکنه,من خودم ریاضی بودم

اول فیزیک:ببین من خودم کلی کتاب آموزش فیزیک خریدم,کتابای خیلی سبز و ... کلاس نرفتم ها,و کل فیزیک رو از روی پاسخنامه تشریحی گاج نقره ای (هم پایه هم پیش) خوندم و همشم فهمیدم وتستاشم همه رو زدم ,ولی آخر بار رفتم همایش فیزیک یه استاد فیزیک خوب,باورم نمیشد خیلی فرق میکرد,مثلا تو گاج برای حل یه نوع مسئله فیزیک سه تا فرمول میگفت به کار ببر تا به جواب برسی ولی تو همایش استاده یه فرمول گفت با همون جواب بدست میود البته نه اینکه همش اینجوری باشه ولی خوب چندجا فرق میگرد.
      اگه میخوایی فیزیکت بهتر بشه به نظر من برو پیش یه استاد خوب(نری پیش یه نفر که از رو همون گاج درس میده ),من خودم خیلی اهل کلاس نیستم ولی اینو واقعا به چشم دیدم - برای تست گاج نقره ای هم پایه هم پیش که پاسخنامه تشریحشون هم درسنامه های خوبی هست برای کسایی که کلاس نمیتونن برن

نکته خیلی مهم : برای کلاس های کنکور مثلا اگه دوتا استاد خوب هست,جلسه اول و دوم همه کلاسا رایگانه برای معرفی,اول برو سر کلاس هر دوتاشون بشین,هر کدوم بنظرت بهتر بود برو سر همون,نری حول حولکی مث ما که قبل شروع کلاسا رفتیم پول دادیم آخرشم پشیمون شدیم از انتخابمون(سر کلاس ریاضی برام همین موضوع اتفاق افتاد)

ریاضیات : ببین من کتاب آموزش خوب برای دیفرانسیل و ریاضی پایه و گسسته و هندسه و دیفرانسیل نمیشناسم
      برای دیفرانسیل و ریاضی پایه که باید بری کلاس(منظور من از کلاس اینه که استادش خوب باشه یعنی اگه معلم مدرستون هم عالیه برید پیش همون تو کلاسای مدرسه حتما که نباید بری کلاس بیرون,اینهمه ملت میرن چرا نصف بیشترشون هیچی نمیشن) کتاب تست هم هرچی استادتون گفت

برای هندسه کلش (تحلیلی و پایه) و گسسته و جبر بشین اول فکرات رو خوب بکن,اگه در خودت میبنی که میتونی و استعدادش رو داری بنظر من از رو کتاب به جایی نمیرسی.من خودم چنتا کتاب آموزشی خریدم هیچی بدردم نخورد پولمو ریختم دور,نیاز یه یه استاد خوب داری حالا مدرسه باشه یا بیرون

برای شیمی: ببین شیمی دو قسمته به نظر من,قسمت آسونش که میشه شامل شیمی دو و شیمی پیش یک(فصل یک و دو) و فصل چهار شیمی پیش که میشه 50 درصد شیمی. برای شیمی دو مبتکران ,برای شیمی پیش یک خیلی سبز عالیه(یه عده میگن مبتکران ولی باور کن حتی اگه میخوایی بترکونی خیلی سبز کافیه) برای پیش دو فصل چهار اما مبتکران بهتره (میدونید که شیمی پیش هم مبتکران هم خیلی سبز دوجلدن که یکی پیش یک(فصل یکو دو )و یکی پیش دو(سه و چهار) )
      اما قسمت گیر دارش میشه شیمی سه و فصل سه شیمی پیش که نیاز به کار بیشتری دارن : برای هر دوشون مبتکران
      در مورد کلاس شیمی ببین اگه واقعا پیش آدم کاردرستی بری که خیلی خوبه مخصوصا برای قسمت سخت شیمی که گفتم یه استاد خوب خیلی کارسازه
      اصلا بذار یه چیزی بگم,فرق یه کلاس کنکور خوب با کتابای کمکدرسی اینه که تو کتابه هم چیز رو گفته ولی تو کلاس کنکور خوب اون اصل کاریا رو مفصل میگن و اون فرعی رو هم میگن ولی با تاکید کمتر,مثلا همین شیمی مبتکران,درسنامه هاش واقعا بعضی جاهاش اضافس

فقط تورو خدا جوگیر نشید یه مشت کتاب بخرید آخرش مث ...(من ) پشیمون میشید
      ویرایش توسط botia : 06 تیر 1393 در ساعت 14:06

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی جواب مارو بده
      چه توجهی واقعا کسی نیس کمک کنه

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      من پارسال از اون داوطلب هایی بودم که فقط کتاب میخریدن و هر کدومو نصفه کنار میزاشتن ولی کتاب هایی که به نظرم عالی بودن رو بهتون معرفی میکنم:

نشر الگو: عربی 2 و عربی 3
      گاج: میکرو گاج خاکستری گسسته و فیزیک پایه و پیش و دینی و هندسه تجلیلی
      مبتکران: زبان انگلیسی 3 و پیش ( جامع )
      مهر و ماه: ادبیات جامع و عربی جامع

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی جواب مارو بده
      اگر با همونا از نتیجه ی خودت راضی هستی که هیچ
      اگر نه عوضش کن
      که اینم باید تو1آزمون مشخص بشه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خیلی خوبه که شما محدود به یه کتاب نباشید ولی نیاز نیست واسه این کار حتما یه کتاب بخرید میتونید از نمونه سوالات گزینه دو و قلمچی برای سنجیدن خودتون و آشنایی با سوالاته دیگه استفاده کنید

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وااای گیج شدم
      به نظر شما کدوم بهتره ؟ یا اصلا خوبه در کل؟؟؟؟؟

ادبیات
      قرابت : هامون بسطی دریافت یا ....؟
      تاریخ ادبیات :الگو یا تخته سیاه؟
      زبان فارسی : نشر دریافت
      تست : نقره ای گاج

زبان
      لغت:تیک ایت گاج یا .....؟
      ریدینگ : از متن نترسیم شبقره
      جامع شبقره یا جامع خیلی سبز؟
      تست : نقره ای گاج

شیمی:شیمی جامع شبقره یا کهر و ماه یا مبتکران ؟
      تست چی؟

دینی:4 کتاب در 4 درس قلمچی

عربی‌: میکرو گاج و فوت و فن عربی

فیزیک:فقط میکرو گاج

ریاضی
      مثلثات : کوله پشتی
      حسابان : نقره ای گاج
      پایه:کامل گاج یا فار
      هندسه پایه :راه اندیشه یا رمزینه
      گسسته : رمزینه
      جبر:نشرالگو
      دیرانسل:فار یا رمزینه ؟؟؟

چکاااااااااااااااااااار کنم؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

چه سی دی ای؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با سلام
      دوستان برای زبان فارسی کدوم کتابو پیشنهاد میدین؟؟ یه چیزی میخوام که همه چیزو بگه از ابتدا تا انتها
      برای زیست شناسی کدوم کتابو پیشنهاد میدین؟؟؟؟( چون میخوام تغییر رشته بدم میخوام بخونمش) فقط یه چیزی باشه که نکته به نکته همه چیزو بگه

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فنی، فوق، فیل، فیزیک، فیزیک پیش، فائق، فار، فارسی، قلم، قلمچی، قبول، لقمه، لازم، لطفا، لغت، من، منو، منابع، منابعی، منبع، مهندسی، مهر، مهر و ماه، موقع، موندم، مورد، موضوعی، می، میکنید، میکرو، میکروطبقه، میگم، میتونه، میخوام، میدم، میرم، میره، میشم، میشه، میشیم، ما، ماه، مباحث، مبتکران، مبحث، مبحثی، متن، محض، مدت، مرسی، مشاوران، مطالعه، مطالعاتی، معنایی، معجزه، معرفی، نفس، نمی، نمیتونم، نمیدونم، چند، چه، نهایی، چون، نوبت، نوشتن، چی، چیکار، نیاز، نیازی، چیزایی، نیست، نیستم، نکات، نگهداری، نام، ناامیدم، نباید، نخوندم، ندارم، نداری؟، نزدیک، نشر، نظر، نظرم، نظرتون، هم، همچنین، همه، همون، همیشه، همراه، هندسه، هیچی، هام، های، هایی، هر، هرکی، هزینه، هست، هستم، ولی، وی، واسه، یه، یکی، یعنی، کلا، کم، کمک، کمکم، کمکی، کنم، کنه، کنه؟، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکورو، کنکوری، کنکوری 94، کنار، که، کافی، کامل، کامپیوتر، کانون، کار، کتاب، کتابها، کتابهای، کتابو، کتابی، کتابا، کتابای، کتابایی، کدوم، کدومش، کدام، کردم، کسی، گیج، گام، گاج، گزینه، گزینه 2، گسسته، پیام، پیدا، پیش، پایه، پاسخ، پرسیدم، پست، پشت، ؟؟، آموزش، آیا، آیات، آبی، آره، آرایه، آسان، الگو، الآن، الان، البته، العاده، امتحان، امتحان نهایی، امسال، انگلیسی، انتخاب، اندیشه، اهواز، اول، اولین، این، اینم، اینکه، اینا، اینجا، ایاد، اگه، اگر، احتمال، اختصاصی، ادبیات، ادغام، از، ازمایشی، است، استفاده، استاد، اصلا، اطلاعات، اعتماد، بنده، بندی، بنظرتون، به، بهم، بهمن، بهت، بهتره؟؟، بودم، بیاد، بیشتر، بکنم، بگم، بگیرم، بالا، بالای، باید، باد، بار، بازار، بازرگان، باشم، باشه، ببینم، بتونم، بخونم، بخاطر، بخرم، بدونم، بر، برم، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بزنم، بزنی، بشم، بشه، بعد، بعدش، تمام، تنبل، تو، تک، تاپیک، تابستون، تابستان، تجربه، تحلیلی، تست، تستی، تشکر، ثبت، جلد، جلدی، جلسه، جمع، جمع بندی، جامع، جای، جبر، جبرواحتمال، حاوی، حجم، حساب، حسابان، خوندن، خواهشا، خواستم، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خودم، خودمون، خوشخوان، خیلی، خیلی سبز، خارجی، خب، خدا، خرید کتاب، خط، دولتی، دوم، دونم، دور، دوست، دی، دی وی دی، دیفرانسیل، دینی، دیگه، دانش، دانشگاه، داخل، دارم، داریم، داشتم، در، دروس، درک، درباره، درد، درس، دستم، رو، روی، روز، روش، روش مطالعه، ریاضی، ریاضیات، ریدینگ، ریزی، راهنمایی، رتبه، رشته، زندگی، زیاد، زیادی، زیر، زبان، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سفید، سنجش، سوم، سوال، سال، سال سوم، سایت کنکور، ساده، سبز، سخت، سر، سراسری، سراغ، سردرگمی، شما، شهاب، شهر، شیمی، شاید، شدم، شده، شروع، صد، طوسی، علاقه، عنوان، عربی، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن