خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

Question چیکار کنیم؟ چقدر بپردازیم؟ کدوم مشاور ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز...
      ابتدا جا داره از دست اندرکاران سایت کمال تقدیر و تشکر رو داشته باشم. نتایج زحمات و تاثیر این انجمن بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان عضو و حتی غیر عضو انجمن ، بر هیچکس پوشیده نیست.

در حوالی کنکور و رخدادهای مربوطه ، متاسفانه گهگاهی از هزینه های بسیار زیاد مشاوره ی چندی از همکاران عزیزمون صحبت هایی میشنویم که چندان خوشایند نیست. از دغدغه های جدید دوستان کنکوری ، میتونم از انتخاب مشاور و هزینه ی مشاوره و ... یاد کنم که متاسفانه چندی از دوستان طی جلسات مشاوره ایشون در انجمن، این مسئله رو مهمتر از خود کنکور، و استرس انتخاب مشاور رو از استرس کنکور بیشتر دونستن ...

لازمه ابتدا درمورد روند پیشرفت افراد موفق در کنکور و عرصه ی علم و دانش توضیحاتی بدم که میتونه مفید باشه...

در بین مردم همیشه افرادی رو میبینیم که احساس رضایت کافی از زندگی و کارشون و مسیری که تا کنون طی کردند دارن. قائدتا زمانی که افرادی رو مشاهده میکنیم که درگیری های زیادی رو دارن و تقریبا میشه گفت زندگی رو به یه منجلاب تبدیل کردن و هر روز دارن بیشتر فرو میرن، متوجه میشیم که تفاوت هایی بین برنامه ی زندگی این افراد و افراد موفق وجود داره...
      به دلیل گستردگی بحث ، ترجیح میدم توضیحات رو در حیطه ی مطالعه و کنکور خلاصه کنم...
      با چند مثال بحث رو ادامه میدیم:

1- تحقیقی در رابطه با نحوه ی مطالعه و پیشرفت درسی آقای x از شیراز دانش آموز فوق العاده با استعداد و کوشای یکی از دبیرستانهای شیراز در مقاطع تحصیلی مختلف داشتم که نتایجش رو خدمتتون عرض میکنم...
      دانش آموز در مقطع راهنمایی با حمایت خانواده و اشتیاق درونی ، بطور مستمر از دانش آموزان برتر مدرسه و همچنین از دانش آموزان برتر آزمونهای آزمایشی بوده و معدل درسیش در هر سه سال بالای 19...
      در مقطع دبیرستان هم از دانش آموزان برتر استان و آزمونهای آزمایشی آینده سازان و ... بوده.
      پدر این دانش آموز در مورد پسرش اینگونه میگه : پسرم با تشویق ما و معلماش ، نمرات بالایی رو کسب کرد ، و بعد از چند مدت به مطالعه و درس خوندن علاقه پیدا کرد. ابتدا یکسال موفق رو پشت سرگذاشت ، در ادامه سال بعد هم موفق شد از نفرات برتر باشه و ... . این امر موجب شد در انجام امور زندگی منظم تر عمل کنه و از همان سالها اهداف خاصی رو دنبال کنه. ما بهش کمک کردیم تا اهدافش رو پیرامون پیشرفت علمی و همچنین تقویت قوای روحیش تنظیم کنه. چون به درس علاقه داشت و اهدافش هم بطور عمده به درس و مطالعه مربوط میشد ، در جهت ارضای علاقش قدم برداشت و در نتیجه مسیر پیشرفت رو پیش گرفت. همچنین موفقیت هاش باعث میشد شاداب تر از گذشته باشه و اعتماد بنفس بیشتری داشته باشه...
      گوشه ای ازصحبتای دانش آموز:
      درس خوندن رو خیلی دوست دارم و بهم آرامش میده. تو کلاس خیلی حواسم به درس بود و همیشه دوست داشتم تو بحثای کلاس بتونم صحبت کنم و نظر بدم. ( معلمام بعضی وقتا دعوام میکردن بخاطر پرسشای زیادم)
      همیشه دوست داشتم مثل ساعت کارامو برنامه ریزی کنم و هر کاری رو به موقش انجام بدم... اینجوری دیگه نگران این نبودم که وقت واسه کارای دیگم نداشته باشم.

2- خانم y از آذربایجان غربی در دوره ی راهنمایی متوسط و در مقطع دبیرستان موفق .
      قسمتی از صحبت های این دانش آموز:
      از اینکه دوره ی راهنمایی خوب عمل نکردم خیلی اذیت میشدم. احساس میکردم از بقیه خیلی ضعیفترم و هوش کمتری دارم . بطوری که از مدرسه و درس دور شده بودم و بیشتر به تفریح و سرگرمی های کاذبم میپرداختم. وارد دبیرستان که شدم تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم. میخواستم شانسمو امتحان کنم. امتحانای اول سال رو خوب گذروندم. به تدریج به خوندن علاقه پیدا کردم. نمرات امتحانم رفته رفته بهتر شد. از اونجا تصمیم گرفتم هدفم رو مشخص کنم و در دسته ی دانش آموزای برتر قرار بگیرم. درسامو همون روز میخوندم.( از مشاور مدرسه شنیده بودم که باید درسا رو همون روز مرور کنم) . کتابای درسیمو دوست داشتم. از دانش آموزای فعال کلاس شدم که سرکلاس تمرکز زیادی روی درس داشتم. بعد از یه مدت برنامه ریزی رو شروع کردم و منظم درسامو میخوندم و اوقات فراغتم رو هم مشخص کردم تا به کارای روزمره و ورزشم بپردازم. یه جورایی هدفم دیگه مشخص شده بود. اشتیاق زیادی هم داشتم چون احساس میکردم درس خوندن و کتابامو دوست دارم. برنامه ریزی رو که شروع کردم متوجه شدم میتونم با مطالعه ی مستمر بجای مطالعه ی حجیم و مقطعی ، نتیجه ی بهتری بگیرم. با این کار استفاده ی مفیدتری از وقت میکردم.

و اما جالبتر از همه:
      3- خانم z دانش آموز متوسط و شاید ضعیف یکی از دبیرستانهای توابع شیراز :
      اواسط امتحانات نهایی سال سوم از طریق انجمن با من تماس گرفتن و از اوضاع نامساعد درسیشون گفتن... البته دغدغه ی اصلی این دانش آموز کنکور بود و حرفهای خانواده و اطرافیان ...
      طی جلساتی که مشاورشون رو به عهده داشتم ، سعی کردم شروع مجدد و هدفگذاری رو درونشون نهادینه کنم و به یک باور تبدیل کنم. البته هیچکس جز خود دانش اموز عامل این مسئله نبود و ما نقش محرک رو ایفا کردیم...
      این دانش آموز از تابستان پیش دانشگاهی بطور جدی تصمیم به مطالعه گرفت و تقریبا میشه گفت برای آیندش تا کنکور هدفگذاری کرد. اصول برنامه ریزی رو یاد گرفت و برنامه های مقطعی مختلفی رو تنظیم کرد. طبق گفته های دبیرای همون دبیرستان ، حضور فعال و مستمرش در کلاس و بحث های کلاسی ، زبانزد شده بود. تو یکی از موسسات کنکوری ثبت نام کردن و برنامشونو با اون تطبیق دادن... اصول مطالعه ی مداوم و مستمر رو خیلی خوب اجرا، و اغلب خودشو ارزیابی می کرد. با اعتماد بنفس بالایی روزای آخر خرداد رو میگذروند و بالاخره موفق شد رتبه ی زیر 500 رو کسب کنه.

اشاره به موارد بالا کمک میکنه به بنده بعنوان یک مشاور ، که یکسری حقایق رو شفافتر بیان کنم.
      ما همیشه علایقمون رو دنبال میکنیم و اهدافی رو پیش رو میگیریم که یا علایقمون همخوانی داشته باشه . نکته ی مهم در این مسیر ، تشخیص علایق و توانایی ها و نحوه ی صحیح هدفگذاریست.
      هیچگاه در امری رصایت و پیشرفت کافی رو نخواهیم داشت مگر اینکه باورش داشته باشم و اونو بصورت یک هدف قرار داده باشیم. مشاور ، روش های مطالعه ، منابع کمک درسی و .... تنها ابزارها و محرک هایی هستند که میتونن دانش آموز رو در رسیدن به اهداف درسیش یاری کنن و مکملی باشن برای تلاش و پشتکار دانش آموز. اما این نکته رو باید در نظر بگیریم که اینها در درجه ی دوم و بعد از" مطالعه ی مستمر و مداوم و استفاده از کتاب درسی" ، اهمیت پیدا میکنن و هیچگاه نمیتونن جای پشتکار و تلاش و کتاب درسی و فعالیت دائمی دانش آموز در کلاس رو بگیرند.
      راه میانبری وجود نداره . راه های میانبر و ناقص ، دانش آموز رو به اهداف ناقص میرسونه و جلوی پیشرفت بیشتر و پی ریزی پایه ی درسی قوی رو میگیره.

همیشه میشنویم که بزرگان از ضرب المثل : "رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ، رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود "، یاد میکنند.
      خیلی سادست. دانش آموز باید به خودش بیاد . در جهت پیشرفتش تصمیماتی بگیره و برای تصمیمش ارزش قائل باشه. اهدافشو مشخص کنه و تلاش و فعالیت هاشو در جهت این اهداف برنامه ریزی کنه. پیوستگی و استمرار فعالیت و همچنین پشتکار رو همیشه سرلوحه ی کارش قرار بده. در این بین ، میتونه از مشاور مورد اطمینان کمک بگیره و با استفاده از روشای مشاورشون ، سردی و یکنواختی رو از خودش دور کنه و همچنین اطلاعات علمی و دقیقتری رو درمورد مسیرش بدست بیاره و ...
      اما باز هم اشاره میکنم به این موضوع که هیـــــــچگاه بهره گیری از مشاور نمیتونه جای تلاش خود دانش آموز رو بگیره و هیــــچ مشاوری نمیتونه موفقیت یک شبه رو به دانش آموز تزریق کنه...

در عین حال تلاش مشاورای عزیز ما میتونه مثمر ثمر واقع بشه و این امر ، نشآت گرفته از تحصیلات و تجربه ی این دوستان هست که کاملا بی انصافیه بخوایم بدون پرداخت هزینه ای ، از این دوستان بهره ببریم. مشاوران ما برای رسیدن به این جایگاه زحمات زیادی کشیدن و دریافت هزینه ی مشاوره به قطع ،برای این عزیزان امری بحق و طبیعیست. فقط تنها مشکل ، تفاوت این هزینه هاست که اخیرا مبالغی حدود 50 میلیون تومان هم دیده میشه ، که به نظر شخص بنده ناخوشایند و بیش از حد معقوله. در هر حال توصیه میکنم ابتدا با مشاورتون آشنا بشید و شیوه و شرایط مشاورشون رو ببینید ، میزان سازگاریتون با نحوه ی مشاوره رو بررسی کنید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید با توجه به شرایط روحی و مالیتون.

از اینکه وقتتون رو به بنده دادید و این مطلب رو مطالعه کردید نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.
      به امید موفقیت روزافزون تمامی دانش آموزان عزیز.
      محمودی ( مشاور انجمن )
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

ویرایش توسط Mahmoodi__M.20 : 22 خرداد 1393 در ساعت 05:24

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با کمال تشکر و قدردانی از مطلب خوبتان.موفق باشید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      با کمال تشکر و قدردانی از مطلب خوبتان.موفق باشید
      ممنونم جناب سلیمانی...
      سرزنده و پیروز باشید ...

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من که هرچقدر اینترنت رو سرچ کردم جز سه چهارتا مشاور خاص چیزی پیدا نکردم.ایناهم یا بی تجربه بودن یا خدا تومن پول میگرفتن...
      کلا انگار هیچ مشاور با تجربه با هزینه مناسب وجود نداره!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تبریز نمایش پست ها
      من که هرچقدر اینترنت رو سرچ کردم جز سه چهارتا مشاور خاص چیزی پیدا نکردم.ایناهم یا بی تجربه بودن یا خدا تومن پول میگرفتن...
      ولي خانم مرادي با سابقه كار ٨سال هستن
      و رتبه هاي زير هزار زيادي داشتن مثلا خانم نجف زاده رتبه ٣٠٠و خورده اي ك همسايه خودمون بودن قبلا!
      هزينه هم واقعا مناسبه جناب افشار ك گفتن از مهر٢٢٠ميگيرن ولي اين خانم هزينه ١٣٠تومان ماهانه ميگيرن و بنظر من پيگيريشون خيلي بهتره و بيشتر به داوطلب توجه ميكنه
      خودم سال اول با اقاي افشار بودم با يكي تو انجمن دوست شدم اونم با افشار بود ديديم برنامه اي كه به جفتمون ميده يكيه!حتي ي صفحه فرق نداشت!
      رفتيم چت روم سايت خودش از يكي پرسيديم اين هفته چي بايد بخوني همونايي رو گفت ك ب ما دوتا گفته بود!
      ماهي ١٦٠تومنم ميگرفت از هر كدوم!
      راستش نخواستم تبليغ كسي رو بكنم اين نوشته هم صرفا جهت اطلاع رساني بود ك خودتون انتخاب كنين

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      چطور به این نتیجه رسیدین؟
      قیمت مناسب چقده؟ یا مشاور خوب چه مشاوری هست به نظرتون؟

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoodi__M.20 نمایش پست ها
      چطور به این نتیجه رسیدین؟
      قیمت مناسب چقده؟ یا مشاور خوب چه مشاوری هست به نظرتون؟
      والا ما نداریم واسه یه سال بالای3 تومن بدیم واسه مشاوره.خب همین 3تومن رو میشه سالیانه پرداخت کرد و دانشگاه آزاد درس خوند!دیگه چه کاریه بخونیم واسه سراسری!
      مشاور خوب هم کسی هستش که واسه500نفر یه برنامه مشترک نده!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      والا ما نداریم واسه یه سال بالای3 تومن بدیم واسه مشاوره.خب همین 3تومن رو میشه سالیانه پرداخت کرد و دانشگاه آزاد درس خوند!دیگه چه کاریه بخونیم واسه سراسری!
      مشاور خوب هم کسی هستش که واسه500نفر یه برنامه مشترک نده!
      برای قضاوت هنوز زوده ...
      احتمالا دکتر خواستن طبق برنامه ی مقطعی واحد، عملکرد بچه ها رو بررسی کنن...
      البته بازم باید خودشون باشن و دلیلشونو بگن ...
      درمورد هزینه ی مشاوره هم قبلا گفتم خدمتتون ... کاملا دلخواه و سلیقه ای هست... شاید این هزینه گزاف باشه و شاید هم همین هزینه برای یک سال شما رو از دادن حدود 12 میلیون هزینه ی دانشگاه آزاد برای چهارسال ، نجات بده ...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر اگر در نظربگيريم.انتخاب مشاور بسيار حساس و سرنوشت سازه.بخاطر اينكه فرد كل برنامه ريزي كمي و كيفي و كلاس ها و انتخاب دبيران و مدارس و كلاس هاي كنكور و ... رو داره بدست يك نفر ميسپره كه ميتونه نقطه عطفي جهت جهشش باشه يا پرتگاهي براي نابوديش.بهتره از مشاوران مطرح و شناخته شده اي چون سيد امير ديبازر،دكتر جعفرقلي كه هر دو از شاوران تاپ كانون هستند يا مشاور ارشد گزينه دو جناب پوردستمالچي استفاده كنيد كه جواب و نتايجشونو پس دادند.البته هزينه اين عزيزان بالاست و درهرصورت هركسي توانايي پرداخت چنين هزينه اي رو نداره.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مشاور نیاز نیست خیلیییییی با تجربه باشه یا خیلی گرون بگیره
      همه ی ما بلدیم رو کاغذ برنامه بریزیم
      بنظر من مهمترین نقش مشاور چک کردن برنامه هست که تنبلی نکنیم و البته روحیه دادن
      ماهی 130 تومنم خیلی زیاده! یعنی تقریبا روزی 4 هزار تومن!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییی عالی بود

اعتراف میکنم حرفای هیچ کس انقدر توم تاثیر نذاشته بود...

[B][

دریـ~~ا نیــازیــ نــــدارـهـ بــــــزرگـــــیــشـو ثــابـتــ کــنـهــ

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      اگر اگر در نظربگيريم.انتخاب مشاور بسيار حساس و سرنوشت سازه.بخاطر اينكه فرد كل برنامه ريزي كمي و كيفي و كلاس ها و انتخاب دبيران و مدارس و كلاس هاي كنكور و ... رو داره بدست يك نفر ميسپره كه ميتونه نقطه عطفي جهت جهشش باشه يا پرتگاهي براي نابوديش.بهتره از مشاوران مطرح و شناخته شده اي چون سيد امير ديبازر،دكتر جعفرقلي كه هر دو از شاوران تاپ كانون هستند يا مشاور ارشد گزينه دو جناب پوردستمالچي استفاده كنيد كه جواب و نتايجشونو پس دادند.البته هزينه اين عزيزان بالاست و درهرصورت هركسي توانايي پرداخت چنين هزينه اي رو نداره.
      نمیدونم چه اصراری دارین مشاور داشته باشین .......چرا تا تابستون میشه همه یاد مشاور میفتن مهر که میاد پاشون به مدرسه میرسه مشاورو یه فردی میدونن که برنامه رویایی میده و اصلا قابل اجرا نیست
      بهتر نیست خودتون مشاور خودتون باشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خدایا کمکمون کن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میخوام بدونم تیم مشاوره ی مکتبستان کارش چطوره؟؟ کسی هست که از مشاورشون استفاده کرده باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ❀masoome❀ نمایش پست ها
      نمیدونم چه اصراری دارین مشاور داشته باشین .......چرا تا تابستون میشه همه یاد مشاور میفتن مهر که میاد پاشون به مدرسه میرسه مشاورو یه فردی میدونن که برنامه رویایی میده و اصلا قابل اجرا نیست
      بهتر نیست خودتون مشاور خودتون باشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من منظور شمارو دقيقا متوجه نشدم.اگر عقيده بنده رو بخوايد سال كنكور سالي نيست كه كسي ماهيگيري بتونه يادبگيره و بايد ماهي اماده بدن دستش،دانش اموز اونقدر وقت و فرصت نداره كه بخواد بخش قابل توجهي از وقتشو هم صرف برنامه ريزي هاي ازمون خطا كنه تا از خودش شناخت وتجربه اي كسب كنه براي هفته ها و ماه هاي بعد تازه اگر بتونه خودشو درست تحليل كنه.در مورد مشاوريني كه من نام بردم همگي از بهترين مشاوران كشور هستند و رتبه هاي دورقمي و تك رقمي زيادي رو پرورش دادند.جناب پوردستمالچي حه هميشه در شبكه. ٣ گزينه جوان برنامه دارند و مشاور ارشد گزينه٢ هستند و كارشون كاملا اثبات شده و علميه.اميوارم اين حرف هارو به عنوان تبليغات برداشت نكنيد من هميشه طرفدار حق هستم و قطعا اگر خودم با اقاي پوردستمال چي تا به اين لحظه نتيجه مطلوبمو بخصوص در امتحانات نهايي نمي گرفتم،صحبتي هم از ايشون نمي كردم.قطعا درحيطه مشاور نميشه هركسي رو با ايشون مقايسه كرد.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      من منظور شمارو دقيقا متوجه نشدم.اگر عقيده بنده رو بخوايد سال كنكور سالي نيست كه كسي ماهيگيري بتونه يادبگيره و بايد ماهي اماده بدن دستش،دانش اموز اونقدر وقت و فرصت نداره كه بخواد بخش قابل توجهي از وقتشو هم صرف برنامه ريزي هاي ازمون خطا كنه تا از خودش شناخت وتجربه اي كسب كنه براي هفته ها و ماه هاي بعد تازه اگر بتونه خودشو درست تحليل كنه.در مورد مشاوريني كه من نام بردم همگي از بهترين مشاوران كشور هستند و رتبه هاي دورقمي و تك رقمي زيادي رو پرورش دادند.جناب پوردستمالچي حه هميشه در شبكه. ٣ گزينه جوان برنامه دارند و مشاور ارشد گزينه٢ هستند و كارشون كاملا اثبات شده و علميه.اميوارم اين حرف هارو به عنوان تبليغات برداشت نكنيد من هميشه طرفدار حق هستم و قطعا اگر خودم با اقاي پوردستمال چي تا به اين لحظه نتيجه مطلوبمو بخصوص در امتحانات نهايي نمي گرفتم،صحبتي هم از ايشون نمي كردم.قطعا درحيطه مشاور نميشه هركسي رو با ايشون مقايسه كرد.
      در اکثر موارد این ماهی های آماده قابل خوردن نیست و بعد از چند هفته مصرف کننده رودل میکنه!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      Math & Physics are fun

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، لطف، لطفا، مفید، ممنون، منابع، میتونم، میتونه، میخواستم، میدن، میشم، میشناسید؟، مدت، مدرسه، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوره کنکور، مشاوره کنکور 94، مشاوران، مطالعه، معدل، معرفی، چقدر، چیکار، نیست، نکته، نتیجه، نحوه، چطور، همه، همیشه، هایی، هر، واسه، یه، یکی، یا، کلاس، کمک، کمک درسی، کنم، کنه، کنید، کنکور، کنکوری، که، کاری، کدوم، کسی، کسب، کشور، گرفتن، گزینه، پیوستگی، پیشنهاد، پایه، آخر، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، اقل، امید، امتحان، انتخاب، انجمن، انجام، انسانی، اهمیت، اول، این، از، استرس، به، بهتر، بین، بگه، با، بالای، باید، باشه، بدم، بده، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بشه، بعد، تمرکز، تابستان، تاثیر، ثبت، حمایت، حال، حد، خلاصه، خوندن، خوب، خود، خرداد، دوم، دوباره، دوره، دوستان، دانش آموزان، داره، داشته، درمورد، درسی، رو، روی، روز، روش، ریزی، راهنمایی، راهنماییم، رایگان، رتبه، رشته، رضایت، زیاد، زیادی، زیر، سه، سوم، سال، سایت، شیوه، شروع، صحیح

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن