خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تابستون دوم سوم و پیش رو میخونم برنامه ی آزمونای آزمایشی برای دانش اموزاست و به نظرم به درد فارغ التحصیلا نمیخوره. چه دلیلی داره کسی که قبلا درسای پیش‌دانشگاهی رو خونده دوباره مثل دانش‌آموزا خوندن بعضی درسارو مخصوصا اختصاصیارو تاچندماه قبل کنکور به تعویق بندازه؟ به جاش بهتر نیست تو چند ماه اول همه ی درسا خونده بشن تا تو ماههای آخر فرصت بیشتری برای مرور و تست داشته باشیم؟

بدرود

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل بیشتر دانش اموزا اینه که میگن چهارم!!
      بعد به خاطر نا اشنا بودن به چهارم ازش زده میشن...اگه نظر منو میخواید دوم و سوم رو قوی بخونید
      و چهارم درسایی که در حد *** حساب میشن رو بخونید خوبه مثل زبان و زمین که سبک بشه و بعدش
      درسایی مثل زیست و فیزیک رو در حد خیلی کم و مروری....الان بچسبید به دوم و سوم ک نپره !!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بعد به خاطر نا اشنا بودن به چهارم ازش زده میشن...اگه نظر منو میخواید دوم و سوم رو قوی بخونید
      و چهارم درسایی که در حد *** حساب میشن رو بخونید خوبه مثل زبان و زمین که سبک بشه و بعدش
      درسایی مثل زیست و فیزیک رو در حد خیلی کم و مروری....الان بچسبید به دوم و سوم ک نپره !!

و چهارم درسایی که در حد بز حساب میشن رو بخونید خوبه مثل زبان و زمین که سبک بشه و بعدش

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fa¡ryTale نمایش پست ها
      منم میخوام قلمچی ثبت نام کنم اما برنامش یه جوریه 27 تیر جامع سوم رو گذاشته اخه چجور میشه در عرض 20 روز این همه درسو خوند بعد 27 تیر سوم و نصف پیش رو گذاشته یا بجای پیش دوم .یکم این ازمون 27 تیرش برنامه رو بهم میریزه اخه ادم نمیدونه چی بخونه از کجا بخونه یعنی 20 روزش در غفلت از دست میره
      خوب اگه فارغ التحصیل هستید که جمع بندی سوم تو بیست روز کار ساده ای هست...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها
      من تابستون دوم سوم و پیش رو میخونم برنامه ی آزمونای آزمایشی برای دانش اموزاست و به نظرم به درد فارغ التحصیلا نمیخوره. چه دلیلی داره کسی که قبلا درسای پیش‌دانشگاهی رو خونده دوباره مثل دانش‌آموزا خوندن بعضی درسارو مخصوصا اختصاصیارو تاچندماه قبل کنکور به تعویق بندازه؟ به جاش بهتر نیست تو چند ماه اول همه ی درسا خونده بشن تا تو ماههای آخر فرصت بیشتری برای مرور و تست داشته باشیم؟
      نه ... بهتر نیست ...
      شما فقط مطالعه رو میبینی ولی کسایی که برنامه رو طراحی میکنن ، فرآیند یادگیری اصولی رو مد نظر قرار میدن ...
      در ضمن... شما بجز برنامه ی آزمونهای آزمایشی حتما باید برنامه ی مستقل هم داشته باشید و این دو برنامه رو باهم سازگاری بدید...
      موفق باشید

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من از شنبه ای که داره میاد تا آخر هفته دوم تیر کتب سال اول و دوم رو دوره میکنم تا پایه م قوی بشه. بعدش طبق برنامه ی قلم چی پیش میرم.
      مهم ترین چیز اینه که تک برنامه ای باشیم و از هر مشاوره و کتاب و آزمونهای آزمایشی استفاده نکنیم.
      والسلام

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoodi__M.20 نمایش پست ها
      نه ... بهتر نیست ...
      شما فقط مطالعه رو میبینی ولی کسایی که برنامه رو طراحی میکنن ، فرآیند یادگیری اصولی رو مد نظر قرار میدن ...
      در ضمن... شما بجز برنامه ی آزمونهای آزمایشی حتما باید برنامه ی مستقل هم داشته باشید و این دو برنامه رو باهم سازگاری بدید...
      موفق باشید
      ممنون از راهنمایی تون
      به هر حال نمیشه هم برنامه ی خودتو داشته باشی هم طبق برنامه ی ازمونا پیش بری
      باید بین این دو تا یکیشو انتخاب کنم و با محدودیتاش بسازم

بدرود

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها
      ممنون از راهنمایی تون
      به هر حال نمیشه هم برنامه ی خودتو داشته باشی هم طبق برنامه ی ازمونا پیش بری
      باید بین این دو تا یکیشو انتخاب کنم و با محدودیتاش بسازم
      ]مش میگن قلمچی و گزینه دو سنجش (!) خب این بچه بازی ها خوب هستند ، ولی وقتی دارند از برنامه ای که به درست بودن اون اطمینان دارید لطمه میزنه ، چرا برید به این مسخره بازی ها بچسبید؟
      مثلاً اگر شما دوم و سوم رُ دارید برای تابستون میخونید ، میتونید از کتابای ِتست استفاده کتید .... من تعجب میکنم که همه دارند توی ِ یک دام به اسم ِقلمچی می افتند در صورتی که شباهت چندانی به کنکور سراسری نداره و هر چی داره از کتبای ِزرد ِخودشون هستند و جالب اینجاست کسایی که سوالاشون رُ طراحی میکنند آدمای ِچندان شناخته شده ای نیستند و میبینید که طراح سوال های ِزبان انگلیسی چند دانشجو هستند .

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khodkar نمایش پست ها
      ]مش میگن قلمچی و گزینه دو سنجش (!) خب این بچه بازی ها خوب هستند ، ولی وقتی دارند از برنامه ای که به درست بودن اون اطمینان دارید لطمه میزنه ، چرا برید به این مسخره بازی ها بچسبید؟
      مثلاً اگر شما دوم و سوم رُ دارید برای تابستون میخونید ، میتونید از کتابای ِتست استفاده کتید .... من تعجب میکنم که همه دارند توی ِ یک دام به اسم ِقلمچی می افتند در صورتی که شباهت چندانی به کنکور سراسری نداره و هر چی داره از کتبای ِزرد ِخودشون هستند و جالب اینجاست کسایی که سوالاشون رُ طراحی میکنند آدمای ِچندان شناخته شده ای نیستند و میبینید که طراح سوال های ِزبان انگلیسی چند دانشجو هستند .
      تو کانون به خاطر هزینه ی زیادی که میگیره ثبت نام نمی کنم ولی به نظر شرکت در گزینه ی دو که هزینش زیاد نیست می تونه یه چارچوب مطالعاتی بهت بده البته همونطور که گفتم برا محصلا
      ولی باهاتون موافقم که بعضیا تحت تاثیر جوی که به وجود اومده فکر می کنن اگه تو ازمونای ازمایشی شرکت نکنن امکان قبولی در کنکور وجود نداره

بدرود

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khodkar نمایش پست ها
      کاملا با نظر شما موافق هستم و اصلا برنامه تابستان قلمچی رو توصیه نمیکنم.ولی در مورد طراحان سوال نباید همه رو به یک چشم نگاه کرد.اساتید خوبی مثه شهاب اناری،غلامرضا حلی در بین طراحاشون وجود داره .
      ولی در کل به نظر بنده دیگه اصلا عاقلانه نیست کسی عضو قلمچی بشه.خیلی وقته قلمچی چارچوب کلی کنکور رو فراموش کرده

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تبریز نمایش پست ها
      کاملا با نظر شما موافق هستم و اصلا برنامه تابستان قلمچی رو توصیه نمیکنم.ولی در مورد طراحان سوال نباید همه رو به یک چشم نگاه کرد.اساتید خوبی مثه شهاب اناری،غلامرضا حلی در بین طراحاشون وجود داره .
      ولی در کل به نظر بنده دیگه اصلا عاقلانه نیست کسی عضو قلمچی بشه.خیلی وقته قلمچی چارچوب کلی کنکور رو فراموش کرده
      ولی خیلیا هم هستن که با استفاده از آزمونهای قلم چی و مشاوره هاش در دانشگاه های دولتی خوبی قبول شدن نمونش پسرخاله ی بنده که با رتبه ٢٣٠٠ (حدودا) در دانشگاه نوشیروانی بابل و رشته ی مهندسی برق قبول شده

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAJ!D نمایش پست ها
      ولی خیلیا هم هستن که با استفاده از آزمونهای قلم چی و مشاوره هاش در دانشگاه های دولتی خوبی قبول شدن نمونش پسرخاله ی بنده که با رتبه ٢٣٠٠ (حدودا) در دانشگاه نوشیروانی بابل و رشته ی مهندسی برق قبول شده
      وقتی اکثریت دانش آموزان قوی شرطی شدن که باید قلمچی برن و اگه نرن یه چیزی رو از دست دادن یا عقب موندن(تلقین دبیران باعث این امره) باید هم اکثریت قبولی ها از قلمچی باشه
      90%دانش آموزان قوی به دلیل فشار و تلقین اطرافیان میرن قلمچی.طبیعتا باید 90%قبولی های دانشگاه ها از قلمچی باشن.
      در ضمن بنده عرض کردم که نظر شخصی خودم رو میگم.

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تبریز نمایش پست ها
      وقتی اکثریت دانش آموزان قوی شرطی شدن که باید قلمچی برن و اگه نرن یه چیزی رو از دست دادن یا عقب موندن(تلقین دبیران باعث این امره) باید هم اکثریت قبولی ها از قلمچی باشه
      90%دانش آموزان قوی به دلیل فشار و تلقین اطرافیان میرن قلمچی.طبیعتا باید 90%قبولی های دانشگاه ها از قلمچی باشن.
      در ضمن بنده عرض کردم که نظر شخصی خودم رو میگم.
      من ابتدای صحبتتون رو نمیدونم و در جریان نبودم اما درمورد جبهه گیری های همیشگی درمورد موسسات باید یه درخواست بکنم از شما و یا تماااااامی دوستانی که با موسسات مشکل شخصی دارن
      شما میتونید به این موسسات نرید و از امکاناتش استفاده نکنید ، مشاور هم نداشته باشید و هر طور که دوست دارید در مسیر کنکور قدم بردارید...
      دیگه این بحثای موسسات کنکور داره زیادی پیش میره ...
      لطفا از دوستانی که با این مسئله مشکل دارن هم بخواین که نرن کانون... خودشون بخونن و نتیجه بگیرن ...
      موفق باشید

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoodi__M.20 نمایش پست ها
      من ابتدای صحبتتون رو نمیدونم و در جریان نبودم اما درمورد جبهه گیری های همیشگی درمورد موسسات باید یه درخواست بکنم از شما و یا تماااااامی دوستانی که با موسسات مشکل شخصی دارن
      شما میتونید به این موسسات نرید و از امکاناتش استفاده نکنید ، مشاور هم نداشته باشید و هر طور که دوست دارید در مسیر کنکور قدم بردارید...
      دیگه این بحثای موسسات کنکور داره زیادی پیش میره ...
      لطفا از دوستانی که با این مسئله مشکل دارن هم بخواین که نرن کانون... خودشون بخونن و نتیجه بگیرن ...
      موفق باشید
      شما خودتون مشاور كانونيد؟
      برنامه هايي كه ميدين بر اساس برنامه كانونه؟
      هزينش چقدره؟
      رشته تحصيليتون چيه؟
      ممنون ميشم جواب بديد چون درگير انتخاب مشاور هستم و صد البته مشاوري ك راه رسيدن به هدف رو سريعتر و راحت تر كنه نه كه خيلي معمولي باشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      شما خودتون مشاور كانونيد؟
      برنامه هايي كه ميدين بر اساس برنامه كانونه؟
      هزينش چقدره؟
      رشته تحصيليتون چيه؟
      ممنون ميشم جواب بديد چون درگير انتخاب مشاور هستم و صد البته مشاوري ك راه رسيدن به هدف رو سريعتر و راحت تر كنه نه كه خيلي معمولي باشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      آره. دبیر فیزیک و مشاور کانون هستم ...
      برنامه ها با تطبیق بین 80 تا 93.7 درصد با برنامه های کانونه ...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يه سوال ....
      اول ساله 2 روبخونيم يا سال 3 رو ؟؟؟ يا هر دو رو باهم ؟؟؟؟

بريم پيشه مشاور واسه برنامه ريزي تاثير داره عايا ؟؟؟

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن