خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چرا کانون اینقدر گرونه ? چه خبره ?

سلام . شنییدم از مهر میخواد 800 بگیره چه خبره ? مگه سر گردنه هست ? اگه میگن کاغذ گرونه چرا هر ازمون هزاران برگ a5 به عنوان نظر سنجی.که بیشتر بچه ها پر نمیکنن میدن بچه ها ? به جای بورسیه بیان هزینه رو بیارن پایین همونایی هم ندارن بتونن ثبت نام کنن !!!! سیسات جدیدشون هم اینه که از هر کتاب 2 تا تست میارن تا کتاباشونو بخررید تازه به اجبار بیاد بخرید !!!! تا کی باید ظلم رو.بپذیریم ? اونوقت اشکان توی فرصت برابر میگه قلمچی دلسوزانه به سوالات شما پاسخ میده !!! دلسوز چیه ? اصن جز پدر مادر کسی دلسوز هست ? به قول یکی از دوستام اینجا کسی سرش واسه کسی درد نمیگیره !!!! به جای این همه تجهیز کتابخونه و ساخت مدرسه و اینکه همه جا داد بزنید ما 30 هزار نفر رو.بورسیه کرید هزینه رو پایین بیارید . اعصاب واسمون نمونده . لطفا اگر من اشتباه میکنم کسی با دلیل بگه من اشتباه میکنم و تاپیک رودپاک کنیم که خدایی نکرده تهمت نشه . کسی لطفا بدون دلیل منطقی تهمت نزنه اگر دلیلی واقعی دارید حرف بزنید وگرنه سکوت کنید سنگین تره !!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدایی کانون خیلی زیاد میگیره
      من کانون نرفتم تا حالا ( گاج و... میرفتم ) ولی از دوستام شنیدم توی تهران مشاور زنگ میزنه رفع اشکال میکنه و... ولی توی تبریز طرف فامیلای خودشو ریخته اونجا اونام فقط یه روز مونده به آزمون زنگ میزنن میگن فردا آزمون داری
      یه مدرسه ای بود ( نمیگم کدوم) با کانون قرارداد داشت ! فک کنم 80 تومن میگرفت ثبت نام میکرد ! تم فقط برای آزمون ! نه جزوه میداد نه مشاور
      اینجوری به صرفه در میاد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم برید گاج یا گزینه 2 ....من حودم پارسال قلمچی بودم ولی امسال رفتم گزینه 2 برای کل سال 200 تومن ازم گرفتن..کلی خدمات اینترنتی هم داره...تازه سر امتحاناشونم ساندیس میدنd:
      کی قلمچی همچین کارایی میکنه...برین یا گاج یا گزینه 2 اگرم سوالات قلمچی رو خواستین یا از همینجا یکجا بگیرید یا به صورت تکی تو خود سایت قلمچی به صورت رایگان دانلود کنید امسال مثلا من فقط سوالات زیستشو لازم داشتم که خود قلمچی به صورت رایگان گزاشته بود یه قرون هم خرج نکردم شاید سال بعد هم همینجوری بشه...حالا خود دانید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چجوری دانلود کردی میشه لینک بدی..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadbaha نمایش پست ها
      این لینکش یرای ریاضی فیزیک:چهارم رياضي جمع بندی کنکور 93
      تو این صفحه یه قسمت به نام کلید آزمون ها رو داره که رو هر آزمون خواستی کلیک کن بعد صفحه کلید ظاهر میشه رو هر کدوم از سوالات کلیک کنی خود سوال و جواب تشریحیش میاد!...
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadbaha نمایش پست ها
      بله
      مقطعتون رو مشخص میکنید بعدش از قسمت کلید آزمون میتونید سوالا رو ببینید البته به صورت تکی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه بخوایم تو کلاساش شرکت کنیم مجبوریم آزموناشم بریم؟؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان هزینه آزمون حدود 150ت کمتر از اونچیزی هست که بهتون میگن.
      چون هزینه کتاب هارو هم ازتون میگیرن ولی اجباری نیست.من پارسال هزینه رو پس گرفتم!!میتونید بهشون بگید که پس بدن واگه ندادن بگید از قلمچی تهران شکایت میکنم واینا!!!یه ذره بترسونیدشون همه چیز حله!!!(قبلش با قلمچی مرکزی تهران تماس بگیرید که مطمئن بشید هنوز هم هزینه برگشت داده میشه یانه)
      در ضمن قلمچی همه جوره(به غیر از کیفیت سوالات اونم فقط توی درس عربی و دینی)از گزینه۲ وگاج واینا قوی تر هست.
      گزینه ۲ که شماهامیگید 200ت میگیره واسه اینه که کلی از خدماتش اینترنتیه وتا اونجایی که میدونم پشتیبان هم نداره.و اینکه گزینه2 کلا در طول سال 15تا آزمون میگیره در صورتی که قلم چی بالای 25تا آزمون میگیره.

اون 800ت که شما گفتید 720ت بود وتا الانم تا اونجایی که اطلاع دارم همونقدره وبرای کل ساله نه از مهر(یعنی با احتساب تابستون میشه اونقدر)

واینکه داداش در کل اعصابتو واسه این چیزا خورد نکن.تاآخر عمرت که نمیخای پول قلم چیو گزینه۲ و.....بدی. ۱بار میخوای آزمون ثبت نام کنی.اونم سنجیده عمل کن وترجیحا از دید مالی به این قضیه نگاه نکن چون آیندت ارزشش از 100ت یا200ت اختلاف بین موسسات خیلی بیشتره.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      خدایی کانون خیلی زیاد میگیره
      من کانون نرفتم تا حالا ( گاج و... میرفتم ) ولی از دوستام شنیدم توی تهران مشاور زنگ میزنه رفع اشکال میکنه و... ولی توی تبریز طرف فامیلای خودشو ریخته اونجا اونام فقط یه روز مونده به آزمون زنگ میزنن میگن فردا آزمون داری
      یه مدرسه ای بود ( نمیگم کدوم) با کانون قرارداد داشت ! فک کنم 80 تومن میگرفت ثبت نام میکرد ! تم فقط برای آزمون ! نه جزوه میداد نه مشاور
      اینجوری به صرفه در میاد
      امین جان در مورد اینکه مشاور زنگ می زنه و رفع اشکال میکنه کاملا در اشتباهی از دوستان که در مقطع پیش هستند پرسیدم اوایل سال چندباری برای راهنمایی و اینکه درصد هر درسشون چطوری بوده در آزمون قبل باهاشون تماس داشتن و اگر مثلا عربی رو طرف کم زده کتاب عربی قلم چی اگر ریاضی آبی قلم چی و .... رو معرفی کردن و در واقع بیشتر نقش تبلیغاتی داشته تا مشاوره ای.در ضمن از آذر ماه هم کلا ارتباطشون با مشاورشون قطع شد و مشاور جایگزین هم بهشون ندادن!!!
      در مورد مدرسه هم تا جایی که می دونم برای دخترا 6 سال قبل دبیرستان در تهران داشت و شهریه اشون اون موقع حدود 6 تومن بود(مدارس عادی 3.5 می گرفتن مثل علامه طباطبایی) ولی دبیرستان خوبی بود و امکانات خاصی داشت که هیچ مدرسه ای اون موقع نداشت.معلماشم خوب بودن ولی دیگه در حد 6 تومن.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوستان هزینه آزمون حدود 150ت کمتر از اونچیزی هست که بهتون میگن.
      چون هزینه کتاب هارو هم ازتون میگیرن ولی اجباری نیست.من پارسال هزینه رو پس گرفتم!!میتونید بهشون بگید که پس بدن واگه ندادن بگید از قلمچی تهران شکایت میکنم واینا!!!یه ذره بترسونیدشون همه چیز حله!!!(قبلش با قلمچی مرکزی تهران تماس بگیرید که مطمئن بشید هنوز هم هزینه برگشت داده میشه یانه)
      در ضمن قلمچی همه جوره(به غیر از کیفیت سوالات اونم فقط توی درس عربی و دینی)از گزینه۲ وگاج واینا قوی تر هست.
      گزینه ۲ که شماهامیگید 200ت میگیره واسه اینه که کلی از خدماتش اینترنتیه وتا اونجایی که میدونم پشتیبان هم نداره.و اینکه گزینه2 کلا در طول سال 15تا آزمون میگیره در صورتی که قلم چی بالای 25تا آزمون میگیره.

اون 800ت که شما گفتید 720ت بود وتا الانم تا اونجایی که اطلاع دارم همونقدره وبرای کل ساله نه از مهر(یعنی با احتساب تابستون میشه اونقدر)

واینکه داداش در کل اعصابتو واسه این چیزا خورد نکن.تاآخر عمرت که نمیخای پول قلم چیو گزینه۲ و.....بدی. ۱بار میخوای آزمون ثبت نام کنی.اونم سنجیده عمل کن وترجیحا از دید مالی به این قضیه نگاه نکن چون آیندت ارزشش از 100ت یا200ت اختلاف بین موسسات خیلی بیشتره.
      هیچ منطقی شرکت در آزمون حالا 700 تومنی رو توجیح نمی کنه. والا اگر برنزلی هم طراح سوال باشه و آخرش به نفر اول جایزه طلایی برنزلی هم بدن بازم 700 نمیشه.
      قیمت سنجش چقدره؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه پول نیرید گزینه و گاج و سنجش از ما گفتن بود پشیمون میشید :yahoo (21): سنجیده عمل کنید
      این حرف ها رو ما هم میزدیم ! ولی بعدش همه فهمیدن چرت بود ! :yahoo (21):

"When the going gets tough, the tough get going."

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من حاضرم پولمو توی زباله بریزم به قلم چی ندم.. واقعاً‌ به درد نخوره

گزینه 2 1/3 قیمت قلم چی و خیلی هم بهتر

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      واسه پول نیرید گزینه و گاج و سنجش از ما گفتن بود پشیمون میشید :yahoo (21): سنجیده عمل کنید
      این حرف ها رو ما هم میزدیم ! ولی بعدش همه فهمیدن چرت بود ! :yahoo (21):
      منم همینو میگم.
      قلمچی داره پول محبوبیت وصدالبته کیفیتش رو میگیره.
      مثل این میمونه که بری گوشی آیفون بگیری یا اینکه نوکیا بگیری.
      هدف اصلیاز خرید تلفن همراه برقراری ارتباط هست.حالا شرکت های مختلف با امکاناتی که در اختیار مشتری میزارن قیمتاشون متفاوت هست.
      ویه شرکت هم مثل اپل میاد قیمت محصولاتش رو با قیمت گرون میفروشه ولی در عوضش اونقدر خدمات خوبی ارایه میده که مردم میرن میخرن.
      همونطور که خرید هر تلفن همراه دیگه شماروبه هدفتون میرسونه رفتن به هرآزمون آزمایشی شمارو به هدفتون میرسونه اما به چه قیمت؟؟؟

حاضرید با برنامه ریزی بد(خیلی بد!!!!) وفاصله طولانی آزمون های گزینه۲ وگاج وسوالات معمولی در درس زیست شناسی این آزمون ها کنار بیاید ولی در عوض 200 300ت کمتر بدید؟؟؟
      یا اینکه برای آیندتون حاضرید بیشتر خرج کنید واز یه برنامه ریزی وکیفیت سوالات خوب بهره مند بشید؟؟

من قیمت بالای قلم چی رو توجیه نمیکنم چون حالا شما بیای اینجا وکلی از قلم چی بد بگین هیچ چیز رو تغییر نمیده.این شما هستید که باید برای آیندتون هزینه کنید وتصمیم بگیرید.اگه این 200 300ت اختلاف انقدر واستون مهمه که حاضرید توی تصمیم گیری در مورد آیندتون تاثیر بزار باید دیدتون رو تغییر بدید.

من نمیگم برید قلم چی.میگم پول رو بهانه ای واسه رفتن به یه آزمون یا رفتن به یه آزمون دیگه ملاک قرار ندید بلکه بیاید سوالای هر آزمون رو ببینید+برنامه راهبردی اونو ببینید(چون فقط این ۲تا هستن که مهمن وبقیه موارد مثل مشاور واز این حرفا فقط حاشیه هست که ذهنتون رو آلوده میکنه) و با توجه به شرایط خودتون تصمیم بگیرید که کدوم بهتره!!!نه اینکه چون بقیه میگن این بهتره یا اون بهتره تصمیمی بگیرید که بعدا پشیمون بشید.
      خودتون فکر کنید ببینید کدوم یک از آزمونا باهاتون سازگارتره وهمونو برید.
      ویرایش توسط amirsalarsh : 12 خرداد 1393 در ساعت 13:09

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      ببینین هدف از شرکت تو ازمون چیه؟؟هدف اینه با سوالات اشنا بشین وخودتونا توی شرایط مختلف محک بزنین.......استاندارد بودن سوالاتم مهمه....
      بعد از هدفتون ببین با روحیه ات چی ساز گاره؟؟!!..من خودم برا رفتن بین گزینه دو کانون تحقیق کردم برامن گفت فقط شرکت تو ازمون 500......بعد گفتم حالا بذار برنامشو ببینم چجوریه...دیدم باید دوهفته یبار ازمون بدم.....منم اصلا باروحیم نمیسازه....دوهفته یبار همش ازمون بدم... خوبه هاااا نمیگم بده ......من نمیتونم ....من همش باید وول بخورم ...یجا اروم نمیتونم بشینم ....سر همین ازمونامم مشکل داشتم....پس ببینین کدومش با شما سازگاری داره.....پولم مهمه من نمیگم مهم نیسو...چون شرایط خونواده ها باهم متفاوته....بعدم ازموناشو اینجا میذارن میتونین اگه مثلا گزینه دو رفتین جامع ها کانون را هم بگیرین حل کنین....

موفق وموید باشید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،در حال حاضر هربنه ثبت نام برای کانون چقدره؟
      -.زندگی یک چمدانیست که می آوریش/
      بار و بندیل سبک میکنی و میبریش/
      خودکشی مرگ قشنگیست که به آن دل بستم/
      دست کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم/

گاه و بیگاه پُر از پنجره های خطرم/
      به سَرم می زند این مرتبه حتما بپرم/
      گاه و بیگاه شقیقه ست و تفنگی که منم/
      قرص مــاهـی که تو باشی و پلنگی که منم/
      چمدان دست تو و ترس به چشمان من ست/
      این غم انگیزترین حالت غمگین شدن ست.-

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه قلمچي در ديزي رو خيلي گشاد فرض كرده. 125 هزار تومن هزينه مشاوره و پشتيباني در حالي كه منظورشون اينا هست : مشاوره : اينكه پشتيبانت بهت توصيه كنه محصولات كانون رو بخري پشتيباني: اينكه هر دوفهته يه بار بهت زنگ بزنه و بگه كه آزمونت فلان ساعت هست ! كارت دانش آموزي اجباري دادن بهمون از هركسي هم 6 تومن گرفتن كه آخرشم معلوم نشد كارت واسه چي بوده ! كتاب تابستان كتاب برنامه ريزي و كلي چيزاي ديگه اجباري كه هيچكدومشون مفت نميارزيدن. مجله آزمون اجباري كه توش عكس هاي ارسال شده توسط دانش آزموزان و مصاحبه به رتبه ها و تبليغات محصولات كانون هست و هر آزمون يه دونه ميدن يعني هرآزمون 800 تومن ! من ممكنه دوباره پشت كنكوري بمونم ولي اگه بخوام بازم برم كانون بايد حتما حتما سرم به سنگي چيزي برخورد كنه و بخشي از عقلم رو از دست بدم ! گزينه دو يا سنجش خواهم رفت ( سنجش سوالاتش خيلي بهتر شده و از گزينه دو هم بهتر حتي )‌

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن