خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی 2 سال کنکور دادی و پزشکی و رشته های تاپ قبول نشدی بدون که تو واسه رشته پزشکی ساخته نشدی و توانایی خوندنشو نداری!
      البته روی صحبت من با همه است نه صاحب این تاپیک... کل تجربی پزشکی نیست. عمرتو الکی تباه می کنی که پزشک شی؟
      پزشکی خوندن فکر کردید اسونه؟ هر چی هم سن بره بالاتر گیرایی میاد پایین تر و حوصله واسه درس خوندن کمتر میشه. فکر کن مثلاً 3.4 سال هی بخونی واسه کنکور به زور پزشکی قبول شی بعد بری 8 سال درس بخونی پزشکی سخت و بعد بری تخصص و ..

از نظر من که تباه کردن عمره بیش از 2 سال پشت کنکور موندن!!
      حالا هر چند هم علاقه داشته باشی. کل بچه های تجربی که 500 هزار نفرن به پزشکی علاقه دان و همشون دوست دارن پزشک شن. ولی چنین چیزی با عقل جور در نمیاد!

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      وقتی 2 سال کنکور دادی و پزشکی و رشته های تاپ قبول نشدی بدون که تو واسه رشته پزشکی ساخته نشدی و توانایی خوندنشو نداری!
      البته روی صحبت من با همه است نه صاحب این تاپیک... کل تجربی پزشکی نیست. عمرتو الکی تباه می کنی که پزشک شی؟
      پزشکی خوندن فکر کردید اسونه؟ هر چی هم سن بره بالاتر گیرایی میاد پایین تر و حوصله واسه درس خوندن کمتر میشه. فکر کن مثلاً 3.4 سال هی بخونی واسه کنکور به زور پزشکی قبول شی بعد بری 8 سال درس بخونی پزشکی سخت و بعد بری تخصص و ..

از نظر من که تباه کردن عمره بیش از 2 سال پشت کنکور موندن!!
      حالا هر چند هم علاقه داشته باشی. کل بچه های تجربی که 500 هزار نفرن به پزشکی علاقه دان و همشون دوست دارن پزشک شن. ولی چنین چیزی با عقل جور در نمیاد!
      یا خدا!!!
      آقا شما حالت خوبه؟
      چرا داری اینجوری دختر مردم رو بدبخت میکنی؟
      ما الان خیلی از دوستان و آشناهامون 30 سال رو رد کردند تازه کنکور دادن و بیشترشون پزشکی یا دندان و .... قبول شدن
      به نظر من هرکسی گفته سطح یادگیری میاد پایین یه حرفی برا خودش زده و...
      هرچی روانشناس توی دنیا هست جمع بشن نمیتونن ذهن یه بچه 5 ساله رو بخونن چه برسه به یه جوون 20 ساله
      میخواستم بگم که نا امید نشید
      بخدا امسال توی محل ما یه کسایی پزشکی قبول شدن که آدم از خودش حالش به هم میخوره
      و برعکس یه بچه زرنگ هایی هم قبول نشدن که آدم داشت شاخ در میاورد

فک کنم فقط توی انجمن من باشم که الان میخوام برای چهارمین بار کنکور بدم
      سال سوم که امسال بود اصلا حال و هوای درس خوندن تو سرم نبود
      خیال میکردم هنوز اول،دوم ابتدایی ام
      هرکسی میخواد برای سال سوم کنکور بده خودش رو یه جایی مستقر کنه که اطرافش پُر باشه از بچه درس خون
      من خودم برای خودم متاسفم که امسال این کار رو نکردم،حتی 1 کلاس هم نرفتم،همه ی اینا دست به دست هم داد تا رتبه امسالم از 2 سال پیش!!! هم بد تر باشه
      توکلتون به خدا
      رشته ای که دوست دارید برید،دیروز یکی از دوستام که رشته اش ریاضی بود گفت اگر 10 سال دیگه پشت کنکور موندی تا رشته ای که دوست داری قبول نشدی نرو
      گفت خودم الان رفتم کامپیوتر ولی حالم ازش بهم میخوره و از حرفاش معلوم بود که بعد از 3 ترم!!! میخواد انصراف بده و 3 باره!!! کنکور بده!!!

شاد باشید

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

3. Top | #78
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهسا جان اگه میخوای این سال واقعا بخونی و درگیر حاشیه نشی بمون و تلاشت بکن تا بعدا پشیمون نشی.
      واسه راضی کردن خونوادت هم اگه مامان و راضی کنی کافیه. ..
      یه چند روز خودتوو بزن مریضی و ناراحتی غذا نخور با هیچ کس حرف نزن خودتو تو اتاق زندونی کن شاید جواب داد. ..
      واسه من که جواب داد.
      موفق باشی.

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      مهسا جان اگه میخوای این سال واقعا بخونی و درگیر حاشیه نشی بمون و تلاشت بکن تا بعدا پشیمون نشی.
      واسه راضی کردن خونوادت هم اگه مامان و راضی کنی کافیه. ..
      یه چند روز خودتوو بزن مریضی و ناراحتی غذا نخور با هیچ کس حرف نزن خودتو تو اتاق زندونی کن شاید جواب داد. ..
      واسه من که جواب داد.
      موفق باشی.
      من كاملا مخالفم،چرا خودشو بزنه به مريضي و از خودش ضعف نشون بده؟؟؟!!!
      درسته كه من از اول زندگيم چنين تجربه هايي نداشتم ولي صريحا بهت مي گم:
      خيلي شاد و خندون به والدينت=پدر و مادر بگو خيلي رك و صريح بشين ي جلسه خونوادگي برگزار كن و قصد و نيتتو بگو،مصمم باش.من حتي براي مسواك زدنمم مصمم هستم.اصلاااا جز هدفتو فكر نكن.
      با حواشي تاثير معدل و انتخاب رشته و چه رشته اي و... اصلااا كاري نداشته باش.
      حتي اين فروم روهم كاملا ترك كن،منم دمدماي كه برم ولي قطعا سال اينده به مدت يك هفته بعنوان پاسخگو و راهنما برمي گردم.الانم خيلي دوست دارم به بچه هاي فروم كمك كنم ولي متاسفانه وقت اجازه نميده.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

5. Top | #80
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      یا خدا!!!
      آقا شما حالت خوبه؟
      چرا داری اینجوری دختر مردم رو بدبخت میکنی؟
      ما الان خیلی از دوستان و آشناهامون 30 سال رو رد کردند تازه کنکور دادن و بیشترشون پزشکی یا دندان و .... قبول شدن
      به نظر من هرکسی گفته سطح یادگیری میاد پایین یه حرفی برا خودش زده و...
      هرچی روانشناس توی دنیا هست جمع بشن نمیتونن ذهن یه بچه 5 ساله رو بخونن چه برسه به یه جوون 20 ساله
      میخواستم بگم که نا امید نشید
      بخدا امسال توی محل ما یه کسایی پزشکی قبول شدن که آدم از خودش حالش به هم میخوره
      و برعکس یه بچه زرنگ هایی هم قبول نشدن که آدم داشت شاخ در میاورد

فک کنم فقط توی انجمن من باشم که الان میخوام برای چهارمین بار کنکور بدم
      سال سوم که امسال بود اصلا حال و هوای درس خوندن تو سرم نبود
      خیال میکردم هنوز اول،دوم ابتدایی ام
      هرکسی میخواد برای سال سوم کنکور بده خودش رو یه جایی مستقر کنه که اطرافش پُر باشه از بچه درس خون
      من خودم برای خودم متاسفم که امسال این کار رو نکردم،حتی 1 کلاس هم نرفتم،همه ی اینا دست به دست هم داد تا رتبه امسالم از 2 سال پیش!!! هم بد تر باشه
      توکلتون به خدا
      رشته ای که دوست دارید برید،دیروز یکی از دوستام که رشته اش ریاضی بود گفت اگر 10 سال دیگه پشت کنکور موندی تا رشته ای که دوست داری قبول نشدی نرو
      گفت خودم الان رفتم کامپیوتر ولی حالم ازش بهم میخوره و از حرفاش معلوم بود که بعد از 3 ترم!!! میخواد انصراف بده و 3 باره!!! کنکور بده!!!

شاد باشید
      حرف های من از روی تحقیقات و ذهن خودم و چیزایی که دیدم بوده! قرار نیست به حرف من گوش بدن. 100 نفر توی این تاپیک نظر دادن اینم یه نظر از منه.
      سنجش و دولت یه چیزی می دونن که تعداد کم واسه پزشکی درنظر گرفتن. کسی که انقد پشت کنکور بمونه یعنی توانایی کار در این رشته رو نداره! کسی واقعاً اگه بخون باشه سال اول هم نه سال دوم دیگه قبوله...
      ما 500 هزار نفر تجربی داریم که 99٪ میان از اول به خاطر پزشکی. یعنی همه اینا هر دفعه قبول نشدن هی وایسن تا پزشکی قبول بشن؟؟

بخدا ما دبیر داریم پزشکا جلوش دولا راست میشن و از پزشک بیشتر درآمد داره. پرستار داریم هم اندازه پزشک پول در میاره...

پیشنهاد من این نیست که هر چی قبول شدید برید اما راضی و قانع باشید و عمر خودتون رو تباه نکنید.
      نگید فقط من پزشکی میخوام و لاغیر!

اگه علاقه به رشته های دیگه دارید مثل پرستاری یا حالا هر چیزی برید بهتره. این پیشنهاد منه...

6. Top | #81
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      حرف های من از روی تحقیقات و ذهن خودم و چیزایی که دیدم بوده! قرار نیست به حرف من گوش بدن. 100 نفر توی این تاپیک نظر دادن اینم یه نظر از منه.
      سنجش و دولت یه چیزی می دونن که تعداد کم واسه پزشکی درنظر گرفتن. کسی که انقد پشت کنکور بمونه یعنی توانایی کار در این رشته رو نداره! کسی واقعاً اگه بخون باشه سال اول هم نه سال دوم دیگه قبوله...
      ما 500 هزار نفر تجربی داریم که 99٪ میان از اول به خاطر پزشکی. یعنی همه اینا هر دفعه قبول نشدن هی وایسن تا پزشکی قبول بشن؟؟

بخدا ما دبیر داریم پزشکا جلوش دولا راست میشن و از پزشک بیشتر درآمد داره. پرستار داریم هم اندازه پزشک پول در میاره...

پیشنهاد من این نیست که هر چی قبول شدید برید اما راضی و قانع باشید و عمر خودتون رو تباه نکنید.
      نگید فقط من پزشکی میخوام و لاغیر!

اگه علاقه به رشته های دیگه دارید مثل پرستاری یا حالا هر چیزی برید بهتره. این پیشنهاد منه...

بهم ثابت شده - مخصوصا توی ایران
      چیزهایی که روی کاغذ هستش - اصن توی واقعیت همچین چیزایی اتفاق نمیوفته
      حرف های شما درسته ولی روی کاغذ نه توی عمل
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

7. Top | #82
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0095 نمایش پست ها

بهم ثابت شده - مخصوصا توی ایران
      چیزهایی که روی کاغذ هستش - اصن توی واقعیت همچین چیزایی اتفاق نمیوفته
      حرف های شما درسته ولی روی کاغذ نه توی عمل
      اگه در مورد اون تیکه که مثلاً‌ یه دبیر درآمدش از پزشک بالاتره منظورتونه که تشریف بیارید تا مورد های مختلف بهتون نشون بدم. یا توی همین اینترنت ببینید انقدر از این مورد ها هست. یا یه تاپیک بزنید من قول میدم همه این چیزارو دیدن.
      من خودم چنین چیزایی دیدم که دارم میگم...
      حتی کسی رو میشناسم که با مدرک پنجم ابتدایی و بدون پول بابا و ارثیه یا هرچی الان یکی از میلیونر های شهر ماست!!

توی ایران اگه فکر کردید پول توی تحصیل و پزشکی اشتباه بزرگی کردید.
      درسته اگه مثلاً برید لیسانس یه رشته دیگه بگیرید شاید ماهی 1 میلیون در بیارید و اگه پزشک شید مثلاً‌ ماهی 10 میلیون اما میلیون ها نفر توی همین ایران با مدرک پایین تر از شما حداقل 10 برابر شما درآمد دارن.

8. Top | #83
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا اگه یه سال دیگه بشینی بخونی و بیشتر هم بخونی رتبت بهتر میشه.من یکیو میشناختم سه سال کنکور داد تا پزشکی قبول شد.اون دو سال قبلش با اینکه رتبش پایین شده بود ولی میگفت من دست بر نمیدارم تا پزشکی قبول نشم همینجوری کنکور میدم.

9. Top | #84
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اگه در مورد اون تیکه که مثلاً‌ یه دبیر درآمدش از پزشک بالاتره منظورتونه که تشریف بیارید تا مورد های مختلف بهتون نشون بدم. یا توی همین اینترنت ببینید انقدر از این مورد ها هست. یا یه تاپیک بزنید من قول میدم همه این چیزارو دیدن.
      من خودم چنین چیزایی دیدم که دارم میگم...
      حتی کسی رو میشناسم که با مدرک پنجم ابتدایی و بدون پول بابا و ارثیه یا هرچی الان یکی از میلیونر های شهر ماست!!

توی ایران اگه فکر کردید پول توی تحصیل و پزشکی اشتباه بزرگی کردید.
      درسته اگه مثلاً برید لیسانس یه رشته دیگه بگیرید شاید ماهی 1 میلیون در بیارید و اگه پزشک شید مثلاً‌ ماهی 10 میلیون اما میلیون ها نفر توی همین ایران با مدرک پایین تر از شما حداقل 10 برابر شما درآمد دارن.

خوب داش گلم - این مثال ها برای همون قضیه ای هست که من گفتم
      من منظورم روی پول نبود
      منظورم این بود که میگن سال دوم طرف ناامید میشه - خیلی هاش چرت هستش
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      الان این یه واقعیته که 80 درصد به بالای کسایی که میخوان پزشکی قبول بشن برای پولش میرن
      درسته برای درآمد باید تخصص داشته باشی اما کیه که به مردم حالی کنه
      خلاصه اینکه تو این دوره و زمونه پول که نداشته باشی یعنی هیچی نداری
      یه عده ی کمی هم واقعا برای تحصیل و همچنین رضای خدا میرن پزشکی که 4 روزه دیگه بتونن کمک مردم شهرشون بکنن
      سرتون رو درد نیارم،اگر کسی ایمان داشته باشه به قبول شدن مطمئن باشید قبول میشه
      الان توی شهرمون یه پزشک عمومی هست که 7 سال آره،7 سال پشت کنکور بوده!!! تا بالاخره قبول شد و الان داره طبابت میکنه

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن