خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پاسخ و سوالات به پست اول اضافه شد بازم ممنون از محمد جان و @DaNiaLHnV

من همینجوری به سوالات نگاه کردم واقعا تغییر کردن نسبت به ازمون اولیه.. و پشیمونم شرکت نکردم... خیلی استاندارتر شده....درست نیس محمد جان؟؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا آرمان خیلی خیلی ممنون.آقا بی نهایت سپاس گزاریم.آزمونهای بعدی رو هم واسه داوطلبا بذارید.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      پاسخ و سوالات به پست اول اضافه شد بازم ممنون از محمد جان و @DaNiaLHnV

من همینجوری به سوالات نگاه کردم واقعا تغییر کردن نسبت به ازمون اولیه.. و پشیمونم شرکت نکردم... خیلی استاندارتر شده....درست نیس محمد جان؟؟؟
      آره این آزمون نسبت به قبل استاندرد تر شده
      هم از لحاظ بودجه بندی هم از لحاظ سطح سوالا خیلی به کنکور نزدیک شده
      تنها مشکلش اینه که7تا سوال شمارشی واسه1آزمون زیاده و اونو غیر استاندرد هم میکنه ولی بازم زمان رو زیادتر کرده بودن
      کلا خیلی خوب بود

ویرایش توسط M o h a m m a d : 16 خرداد 1393 در ساعت 15:55

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام خدمت دوستان عزیز.آقا آزمون سوم هم برگزار شده.لطف کنید آزمون سوم رو هم به همراه پسوردش در اختیار داوطلبای کنکوری بذارید.قدردان زحماتتان هستیم وهمچنین دعاگویتان.بی نهایت ممنون.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برید اینجا نرم افزار شکستن فایل pdf خودم شکوندمش در نرم افزار تعداد حداقل و حداکثر را 7 و 12 وارد کنید فقط تیک عددو بزنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

برید اینجا نرم افزار شکستن فایل pdf خودم شکوندمش در نرم افزار تعداد حداقل و حداکثر را 7 و 12 وارد کنید فقط تیک عددو بزنید

پسورد ازمون سوم با همین نرم افزار 1616518
      ویرایش توسط doctor Z : 20 خرداد 1393 در ساعت 15:16

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ازمون سوم اضافه شد

ممنون از doctor z

ازمون سوم شبیه سازی 92 هست

ازمون سوم اضافه شد

ممنون از doctor z

ازمون سوم شبیه سازی 92 هست

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مگه شما فقط واسه سوالاش ثبت نام کردید (کار با رقابت ندارید؟)این برا کساییه که قصد شرکت ندارن و فقط سوالارو میخوان امیدوارم ناراضی نباشن چون من فقط قصد گذاشتن سوالارو داشتم تازه ممکنه افراد بیشتری هم ثبت نام کنند

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Z نمایش پست ها

پسورد ازمون سوم با همین نرم افزار 1616518
      من برنامه رو باز کردم و فایل رو که انتخاب کردم میگه cant locate the pdf file!!
      چیکارکنم؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اون بالا دکمه load رو بزنید و فایل pdf خودتون رو وارد کنید سپس بقیه عملیات رو انجام بدید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من آزمون رو شرکت میکنم که چندتا نکته رو باید بگم که البته نظر شخصی هستش
      1-آزمون پای لپتاپ اصلا معیار خوبی نیست چون من به شخصه(تسلطم نسبت به برگه میاد پایین-بعد چند دقیقه سرم گیج میره بخاطر نگاه کردن با فکوس زیاد چشم حتی با کمترین نور لپتاپ)
      2-آزموناش خیلی سخته حتی آزمون 3 با اینکه سوالاتش خیلی شباهت با کنکور داره اما با سختترین سوالات کنکور شباهت داره و سالات به شدت وقتگیرن
      3-گول اینکه اینها وقت رو زیاد کردن رو نخورید چون اون در واقع زمان زمین شناسی هست که اضافه کردن و مثلا یکی مثل من ترجیح میده زمان زمین رو بگذاره رو شیمی و ریاضی و فیزیک
      4-مسخره ترین قسمتش به قول یکی از دوستان اینه که فقط درصد میده نه ترازی نه رتبه ای.خوب مگه من تو خونه خودم تنها دارم تست میزنم
      5-سایت بسیار ضعیف و طراحی سایت افتضاحی دارن.یعنی سطحش از وبلاگ بچه 10 ساله هم پایین تر هستش(البته این مورد واقعا بی اهمیت هستش ولی کار از نظر من باید با کیفیت انجام بشه)
      برای گذاشتن سوالاتشون بهتر بود اجازه میگرفتید

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام.آقا آرمان عزیز و بزرگوار خواهشا آزمونهای آنلاین 4و5 زیست شناسی رو هم همانند آزمونهای گذشته قراردهید.این کار ارزشمند شما به شدت مورد توجه داوطلبان علی الخصوص داوطلبان مناطق محروم قرار گرفته ودعاگوی شما ودوستانی که در این کارسهیم هستند هستیم.امروز 24خرداد آزمون آنلاین 4 هم برگزارشده.داداش منتظر گذاشتن این آزمون توسط شما هستیم.باسپاس فراوان.

12. Top | #27
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان
      اینم جوابیه گروه آموزشی ماز که به درخواستشون براتون در ادامه میذارم
      فایلهای گذاشته شده نیز حذف شد
      ایشاالله سعی میکنم همکاریهامون رو با این گروه بیشتر کنیم و طی همکاریهای دوجانبه , آزمونها رو با قیمتی کمتر در اختیار بچه های انجمن کنکور بذاریم

با عرض سلام خدمت تمامی کنکوری های محترم و با آرزوی موفقیت برای شما در کنکور پیش رو
      مدتی قبل از طریق گروهی از داوطلبان آزمون های آنلاین متوجه شدیم که دفترچه ی سؤالات آزمون ها در این تاپیک قرار گرفته اند و این موضوع باعث نارضایتی آن ها و همچنین ما بود چرا که این کار بدون کسب اجازه از مسئولین این گروه آموزشی انجام شده بود. البته بحث های انجام شده بر روی کیفیت سؤالات و سایر انتقاداتی که بر این مجموعه وارد شده بود قطعاً ما را در افزایش کیفیت آزمون های باقی مانده و همچنین آزمون هایی که در سال آینده از ابتدای تابستان انجام می شود یاری می کند. در زیر سعی کرده ایم به پاره ای از انتقادات وارده جوابگو باشیم:

۱- سؤالات سخت و غیراستاندارد هستند.

در این که آزمون ها سخت طراحی شده اند هیچ شکی نیست و خود ما نیز این را قبول داریم و این کار از عمد بوده است. هدف به رخ کشیدن قدرت طرح سؤالات سخت نبوده است بلکه هدف این بوده است که شما آمادگی لازم برای مواجهه با بدترین شرایط ممکن را نیز کسب کنید. البته خود شما نیز قطعاً این موضوع را قبول دارید که سؤالات ساده و تکراری که به مقدار خیلی زیاد در آزمون های مختلف و کتاب ها آن ها را جواب داده اید برای شما سودی نخواهند داشت و یادگیری نکات جدید و سبک های جدید سؤالات که می توانند در کنکور ۹۳ منبع طرح سؤال باشند برای شما مفیدتر است. هرچند در طرح سؤالات بیشترین توجه به سؤالات کنکور بوده است و سعی شده است در تعداد زیادی از سؤالات عینا از نکات کنکور استفاده شود و آمارهای پاسخگویی نیز تا این آزمون همین مورد را نشان داده است. البته تعدادی از دوستان نیز متاسفانه دید غلطی به سؤالات کنکور دارند و به علت عدم تجربه کردن سؤالات کنکور سختی سؤالات را بسیار آسانتر از واقعیت می پندارند که امیدواریم این مشکل حل شود. در مورد بودجه بندی سؤالات نیز باید متذکر شویم که بودجه‌بندی سؤالات پس از یک بررسی آماری بر روی تعداد سؤالات کنکورهای ۵ سال اخیر استخراج شده اند و مشابهت بالایی با کنکور دارد و لازم به ذکر است که در کنکور سراسری در درس زیست شناسی برخلاف سایر دروس ترتیب خاصی برای سؤالات رعایت نمی شود.

۲- عدم ارائه ی رتبه و تراز

با توجه به برگزاری آزمون در طول روز، امکان بیان رتبه ی آزمون بلافاصله بعد از آزمون وجود ندارد چرا که تا پایان ساعت آزمون هنوز تمامی افراد در آزمون شرکت نکرده اند و ما نیز در سیستم آزمون این امکان رو تعبیه نکردیم که البته در حال طراحی سیستم جدیدی هستیم که در آزمون های سال بعد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با این وجود سعی کردیم با بیان درصدهای مناسب در تحلیل آزمون ها این نقص را تا حدودی پوشش دهیم.

۳- طراحی ضعیف سایت

در این که طراحی سایت آنچنان که باید و شاید مناسب یک سایت آموزشی نیست شکی نیست و خود ما نیز این موضوع را قبول داریم. اما باید اشاره کنیم که عمر این سایت اندک است و تا کنون فرصت کافی برای طراحی قالب سایت وجود نداشته است به همین خاطر از قالبی بسیار ساده و ابتدایی استفاده شده است. البته با توجه به اینکه در سال آینده در گروه آموزشی MAZE تمامی دروس کنکوری پوشش داده خواهند شد، کار طراحی سایت دشوارتر هست و هم اکنون تیمی مجرب و حرفه ای در حال طراحی سایت با امکانات فراوان و جدید و همچنین ظاهری بهتر هستند که این سایت در اوایل تابستان رونمایی خواهد شد.

باز هم منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم و بعد از آزمون های آنلاین نیز با ارائه پاسخ کنکور در روز آزمون و تحلیل آزمون و .... با شما همراه خواهیم بود. خوشحال خواهیم شد که بعد از کنکورتون تو هر زمینه ای که میتونین به ما کمک کنید.
      با آرزوی موفقیت روزافزون برای دکترهای آینده
      گروه آموزشی ماز (MAZE)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن