خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 230
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nonna نمایش پست ها
      منم قرار بود که برای داروسازی بخونم،ولی دیدم با روحیاتم سازگار نیست،الان برای زبان میخونم.
      درود دوست عزیز
      بسیار کار خوبی کردید، انسان فقط در کاری موفق میشود که به آن عشق بورزد و با تمام وجود از آن لذت ببرد

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منابع درسی برگزیده

منابع درسی طبق 2 معیار به ترتیب الویت انتخاب شده اند

1- جامع بودن و کامل بودن و پوشش دادن کلیه نکات درسی بدون جا انداختن هیچ گونه مطلبی!
      2- بین منابع با ویژگی بالا، کم حجم ترین و خلاصه ترین(خلاصه از نظر اجتناب از گزافه گویی و حجم دادن الکی)

نتیجه ی دو معیار بالا:
      انتخاب کم حجم ترین منبع بین کامل ترین و جامع ترین منابع

مزایای این دو معیار:
      بیشترین بهره وری و کارایی در ازای صرف کمترین وقت ممکن(وقت طلاست)

به زودی منابع اختصاصی اعلام میشود

با من همراه باشید

پ.ن:
      در این تاپیک به بررسی و آنالیز آزمون های آزمایشی و برتری هر کدام بر یکدیگر می پردازیم تا بهترین آزمون را انتخاب کنیم
      ویرایش توسط دکتر داروساز : 25 اردیبهشت 1393 در ساعت 13:27

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به هرحال شما فيزيولوژي پاس كردين
      امتحان علوم پايه دادين
      ديكه كنكور براتون چيزي نيست رو هوا زيست رو صد ميزنين ! بقيه درسارم ي ماه وقت بذارين به پنجاه برسونين پزشكي ميارين!
      اگه هدفتونم تك رقميه كه بازم زيست بالاترين ضريب رو داره
      كسي كه فيزيولوژي پاس كرده داروسازي خونده،خب حتما زيست و شيمي رو بالاي نود يا حتي صد ميزنه و قطعا تك رقمي خواهد شد!
      من اگه رييس سازمان سنجش بودم از كسايي مثل شرايط شما جدا ازمون ميگرفتم
      اين عادلانه نيست با بجه اي كه سال اول كنكور ميده و با زور خودشو معلما خودشو واسه كنكور اماده ميكنه با امثال شما مقايسه بشه
      البته اين فقط نظر بنده بود و اصلا قصد هيچگونخ بي احترامي نداشتم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      به هرحال شما فيزيولوژي پاس كردين
      امتحان علوم پايه دادين
      ديكه كنكور براتون چيزي نيست رو هوا زيست رو صد ميزنين ! بقيه درسارم ي ماه وقت بذارين به پنجاه برسونين پزشكي ميارين!
      اگه هدفتونم تك رقميه كه بازم زيست بالاترين ضريب رو داره
      كسي كه فيزيولوژي پاس كرده داروسازي خونده،خب حتما زيست و شيمي رو بالاي نود يا حتي صد ميزنه و قطعا تك رقمي خواهد شد!
      من اگه رييس سازمان سنجش بودم از كسايي مثل شرايط شما جدا ازمون ميگرفتم
      اين عادلانه نيست با بجه اي كه سال اول كنكور ميده و با زور خودشو معلما خودشو واسه كنكور اماده ميكنه با امثال شما مقايسه بشه
      البته اين فقط نظر بنده بود و اصلا قصد هيچگونخ بي احترامي نداشتم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

درود دوست عزیز
      ضمن تشکر از ابراز صادقانه نظرتون،
      بله! حرف شما رو تا حد زیادی قبول دارم، اما این بدین معنی نیست که دانش آموز کنکوری نمیتواند درصد های بالایی به دست بیاورد، بنده زمانی که کنکور دادم رتبه ام 933 کشوری شد در صورتی که آن موقع نه فیزیولوژی میدانستم اصلا چیست و نه مباحث دیگر!!!
      ضمن اینکه راستش هدف اصلی من رتبه آوردن است و نه صرفا خود پزشکی! اگر من رتبه ام دو رقمی شود انتخاب رشته نخواهم کرد و برای سال بعد دوباره تلاش میکنم!!!

و یک هدف دیگه ی من اینه که تا آنجا که بتوانم دوستان عزیزم رو به راه راست و صراط اصلی مستقیم کنکور هدایت کنم و سهمی در موفقیت عزیزان داشته باشم...

کنکور اصلا سخت نیست! به شرطی که مسیر درست را برویم( این شرط، شرط اصلی موفقیت است)

از حضور شما و نظرات شما استقبال میکنم، این تاپیک را محفلی خودمانی بدانید برای موفقیت جمعیه همه مان
      ویرایش توسط دکتر داروساز : 25 اردیبهشت 1393 در ساعت 16:19

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      بابا واقعا آفینا
      ماروزوشب داریم میخونیم صرفابرای قبولی توی رشته ابرومندکه برای تخصصمون استخدامی داشته باشه،درامدداشته باشه
      حالا شما صرفا برای تک رقمی شدن کنکورشرکت میکنید
      واقعا بایدانسان کم مشغله ای باشیدا!!!
      هیچی اومدم بگم واقعا خوشبحالتون
      بازمــــانده ..

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون یه چندتا سوال دیگه هم داشتم... برای رشته داروسازی و تاسیس داروخانه آیا نیاز به سرمایه زیاد هست؟واینکه آیا نیاز هست فارغ التحصیل این رشته تخصص خاصی بگیره؟شما کدوم تخصص رو ترجیح میدین؟ این تخصص چه مزیت هایی داره؟آیا از لحاظ درآمدی ارزش داره آدم بخواد تو ایران تخصص بگیره یا نه ؟
      ببخشید سوالام زیاد شد با تشکر
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

موفق باشین دکتر!

افتادم یاد همکلاسیه خودم !

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Existence explorer نمایش پست ها
      بابا واقعا آفینا
      ماروزوشب داریم میخونیم صرفابرای قبولی توی رشته ابرومندکه برای تخصصمون استخدامی داشته باشه،درامدداشته باشه
      حالا شما صرفا برای تک رقمی شدن کنکورشرکت میکنید
      واقعا بایدانسان کم مشغله ای باشیدا!!!
      هیچی اومدم بگم واقعا خوشبحالتون
      از ادبیات طنزتون لذت بردم، دست مریزاد
      همین الان دارم از داروخانه پست میزنم!!! بنده دو شیفت صبح و عصر مسئول فنی هستم
      موفق شدن انگیزه میخواد، همیشه موفق ترین انسان ها در طول تاریخ از دل سخت ترین شرایط بیرون اومدن و موفق شدن... این اتفاقی نیست...

تشکر از شما

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      ممنون از پاسختون یه چندتا سوال دیگه هم داشتم... برای رشته داروسازی و تاسیس داروخانه آیا نیاز به سرمایه زیاد هست؟واینکه آیا نیاز هست فارغ التحصیل این رشته تخصص خاصی بگیره؟شما کدوم تخصص رو ترجیح میدین؟ این تخصص چه مزیت هایی داره؟آیا از لحاظ درآمدی ارزش داره آدم بخواد تو ایران تخصص بگیره یا نه ؟
      ببخشید سوالام زیاد شد با تشکر
      برای تاسیس داروخانه بله سرمایه زیادی میخواهد اما شما میتوانید پروانه تاسیس را بگیرید و آن را ماهانه 4-10 میلیون تومان بسته به شهر و منطقه اجاره دهید( فقط پروانه بدون نیاز به ملک یا چیز دیگر)
      تخصص های داروسازی بسیار زیاد هستند، اینقدر متنوع هستن که در هر زمینه ای که شما علاقه داشته باشید مطمئنا رشته اش هست! زمان تخصص رشته ها از 3 سال است تا 6 سال...
      بنده تخصص داروسازی بالینی را ترجیح میدهم که در ایران هم بسیار کم هستند، این دکتر ها در بیمارستان فعالیت میکنند و جدا از پول ویزیت و ... حقوق مستقل بین 10-20 میلیون تومان بسته به شهر و منطقه دارند

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت اقای دکتر.
      شما فرمودید اگر به رتبه 2رقمی نائل شوم از نو برای تک رقمی شدن می خوانم.ان طور که معلوم است هدف شما فقط کسب موفقیت و رسیدن به رتبه تک رقمی است نه رسیدن به پزشکی.با این وجود هنوز متوجه نمیشوم که چرا برای این آزمایش از ازمونی استفاده میکنید که سطحش نسبت به مدرک شما پایینتر است؟ امیدوارم سخن بنده را حمل بر جسارت نپندارید.همچنین امیدوارم که رقیب خوبی برای هم باشیم.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا از شانس ما همه ی شاخا میخوان امسال بعد از 5-6سال کنکور بدن!!!شانسه ما داریم؟؟:yahoo (21):
      در هر صورت امیدوارم موفق باشید
      « وقتی عقـــل، عاشـــق شود ...

عشـــق، عاقــــل میشود و ...

شهید میشوی ....! »

•شهید دکتر مصطفی چمران•

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای دکتر داروساز

جایگاه الآن شما آرزوی منه...

خوبه که سال "94" کنکور میدین
      :yahoo (3):
      شما که صد در صد موفقین،واسه موفقیت ما هم دعا کنین
      کنکور و خدا و تنهایی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اینده نمایش پست ها
      با سلام خدمت اقای دکتر.
      شما فرمودید اگر به رتبه 2رقمی نائل شوم از نو برای تک رقمی شدن می خوانم.ان طور که معلوم است هدف شما فقط کسب موفقیت و رسیدن به رتبه تک رقمی است نه رسیدن به پزشکی.با این وجود هنوز متوجه نمیشوم که چرا برای این آزمایش از ازمونی استفاده میکنید که سطحش نسبت به مدرک شما پایینتر است؟ امیدوارم سخن بنده را حمل بر جسارت نپندارید.همچنین امیدوارم که رقیب خوبی برای هم باشیم.
      درود بر شما دوست عزیز
      اتفاقا سوال بسیار جالب و مهمی پرسیدید...
      خوشحالم که دید عمیق و مفهومی دارید، همین نوع نگاه به مسائل است که در کنکور هم نتیجه خود را نشان میدهد...
      برای بنده هم هدف مهم است و هم کیفیت رسیدن به هدف! این هم بر میگرده به اخلاق شخصی بنده که فرد ایده آل گرایی هستم، این که چطوری به هدفی که دارم برسم برای من بسیار مهمه
      امیدوارم پاسختون رو داده باشم

در ضمن ما میتوانیم رقیب و در عین حال دوست خوبی هم برای هم باشیم، هدف ما یک چیز است...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aftab نمایش پست ها
      حالا از شانس ما همه ی شاخا میخوان امسال بعد از 5-6سال کنکور بدن!!!شانسه ما داریم؟؟:yahoo (21):
      در هر صورت امیدوارم موفق باشید

باور کنید تاثیری ندارد! اگر هزار نفر هم درصد هایشان عیننا مشابه هم باشند هر هزار نفر به فرض مثال رتبه 100 می شوند!
      اینجا قصد من بیشتر روشن کردن چراغی است برای رهگذران، چون میدانم که این مسیر بسیار تاریک و پر پیچ و خم است

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narcissus نمایش پست ها
      آقای دکتر داروساز

جایگاه الآن شما آرزوی منه...

خوبه که سال "94" کنکور میدین
      :yahoo (3):
      شما که صد در صد موفقین،واسه موفقیت ما هم دعا کنین
      دوست عزیز و گرامی از لطف شما ممنونم
      حقیقت اینه که هر کسی به هر جا که بخواهد میتواند برسد! به هرجا! فقط کافی است به اندازه ای که باید برای رسیدن به آن زحمت بکشد، تلاش کند...
      مثلا شما میتوانید دانشمندی شوید که اکتشافات شگرفی انجام دهد، به شرطی! که به اندازه مورد نیاز برای دانشمند شدن و انجام آن اکتشافات تلاش و کوشش کنید!!!
      کنکور هم دقیقا همین است

صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن