خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دولت تصویب کرد: آیین‌نامه جدید معافیت مشمولان سربازی و افزایش ۲۵ درصدی حقوق مستمری بگ

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت؛ جلسه هیات دولت عصر امروز به ریاست دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شدو اعضای هیات دولت درباره مهمترین مسائل کشور به تبادل نظر پرداختند.
      در جلسه امروز هیات دولت، آئین نامه معاینه و معافیت مشمولان خدمت وظیفه عمومی شامل فهرست بیماری ها، نقص عضوها وعدم رشد به تصویب هیات وزیران رسید.
      همچنین بر اساس تصمیم هیات دولت، میزان مستمری های مستمری بگیران تامین اجتماعی به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.
      بر اساس این تصمیم از تاریخ اول فروردین ۱۳۹۳ همه مستمری بگیران بازنشستگی، از کار افتادگی و مجموع مستمری بازماندگان که تا پایان سال ۱۳۹۲ برقرار شده اند به میزان ۲۵ درصد مستمری آنان در پایان اسفند ۱۳۹۲ افزایش یافت.
      همچنین در ادامه این جلسه گزارش وزیر کار تعاون ورفاه اجتماعی مبنی بر ثبت نام سه میلیون و سیصد هزار نفر برای بیمه و نیز گزارش وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از اجرای مرحله اول طرح تحول نظام سلامت و استقبال مردم از این طرح به هیات وزیران ارایه شد و مورد قدردانی قرار گرفت.
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه سوال :
      تک نوه ی پسر از طرف پدربزرگ مادری و پدربزرگ پدری شنیدم از سربازی معاف میشن . درسته؟ من الآن هم از طرف مادری هم از طرف پدری تک نوه ی پسرم .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام میگم من الان کف پام صافه ایا این تاثیری رو خدمت سربازی میزاره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      سلام میگم من الان کف پام صافه ایا این تاثیری رو خدمت سربازی میزاره؟
      کف پا صاف دیه برداشتنش! شما تشریف میبری ولی رژه نمیری
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      یه سوال :
      تک نوه ی پسر از طرف پدربزرگ مادری و پدربزرگ پدری شنیدم از سربازی معاف میشن . درسته؟ من الآن هم از طرف مادری هم از طرف پدری تک نوه ی پسرم .

سعید من کفالت مادربزرگ پدر و مادری رو شنیدم.ولی اینی رو که شما میگی رو نه!!
      شروط اصلي براي معافيت كفالت جده (مادربزرگ) كدامند؟
      الف) مادربزرگ فاقد شوهر باشد (طلاق يا فوت شوهر)
      ب) مشمول تنها نوه ذكور بالاي 18 سال مادربزرگ تلقي گردد.
      ج) فرزندان مادربزرگ در قيد حيات نبوده و فوت كرده باشند.

با این حساب فکر نکنم شامل جنابعالی بشه
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا ما ی روز این mgh رو کار داشتیم العان آفه... وگرنه همیشه اینجا بوده... شوخیدم دادا..

دادا گوش کن مرحله به مرحله ازت سوال میکنم... خواهشا عین امتحان نهایی جواب بده..میسی یو..

نگاه من سال 92 کنکور دادم بگو خب؟...... رتبه من خوب نشد خب؟...... انتخاب رشته نکردم واسه امسال گذاشتم یعنی همین 93،، تا اینجا اوکی؟... بعد الان هم تا اینجا کم کاری کردم میترسم سال 93 هم در نیام یعنی رتبم خوب نشه؟خب؟ بعدش میتونم سال دیگه کنکور بدم یعنی 94؟ همه میگن باید بری سربازی من متولد 13 تیر 74 هستم خب؟
      من میگم امسال 93 کنکور میدم انتخاب رشته هم میکنم برای دانشگاه های غیر دولتی مثل غیر انتفاعی .. آزاد.. بعد ترم دو یعنی بهمن ماه) دانشگاه رو مرخصی میگیرم و میشینم برای 94 میخونم.. حالا تو بگو میشه من اینکارو انجام بدم و برای 94 بخونم یا نه باید برم زیر پرچم ؟ اگه متوچه نشدی بگو دوباره توضیح بددم... فقد همین رو جواب بده ..خداشاهده این سوا داره منو میخوره؟ اگه جواب بدی ممنون میشم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LimOoOoOoO نمایش پست ها
      حالا ما ی روز این mgh رو کار داشتیم العان آفه... وگرنه همیشه اینجا بوده... شوخیدم دادا..

دادا گوش کن مرحله به مرحله ازت سوال میکنم... خواهشا عین امتحان نهایی جواب بده..میسی یو..

نگاه من سال 92 کنکور دادم بگو خب؟...... رتبه من خوب نشد خب؟...... انتخاب رشته نکردم واسه امسال گذاشتم یعنی همین 93،، تا اینجا اوکی؟... بعد الان هم تا اینجا کم کاری کردم میترسم سال 93 هم در نیام یعنی رتبم خوب نشه؟خب؟ بعدش میتونم سال دیگه کنکور بدم یعنی 94؟ همه میگن باید بری سربازی من متولد 13 تیر 74 هستم خب؟
      من میگم امسال 93 کنکور میدم انتخاب رشته هم میکنم برای دانشگاه های غیر دولتی مثل غیر انتفاعی .. آزاد.. بعد ترم دو یعنی بهمن ماه) دانشگاه رو مرخصی میگیرم و میشینم برای 94 میخونم.. حالا تو بگو میشه من اینکارو انجام بدم و برای 94 بخونم یا نه باید برم زیر پرچم ؟ اگه متوچه نشدی بگو دوباره توضیح بددم... فقد همین رو جواب بده ..خداشاهده این سوا داره منو میخوره؟ اگه جواب بدی ممنون میشم

خراب ادبیات سوالتم خخخ
      خوووووب!! خووووب!! اوکی!! خدا نکنه،خووووب!!
      خوب داداشی شما 1 تیر 92 مشمول حساب میشید و اگه قبل این تاریخ فارغ التحصیل شده باشی یعنی 31خرداد 6ماه فرصت معرفی داری و اگه هم بعد از اون 1سال فرصت داشتی.
      کنکور 93 رو شما میدی،منتها انتخاب رشتت رو فقط پیام نور میزنی،فقط و فقط و فقط چی؟؟ باریکلا پیام نور.اونم ی رشته آسون.مثل زبان اگلیسیو اینا،میتونی کارت انتخاب رشته سایر گروه های ازمایشی شو بگیری و ببین اگه زبان انگلیسی داره دانشگاه شهرتون بزنش که حتما قبولی....بعدشم ترم اولو مرخصی نمیدن.ولی چون درسای این رشته یا حالا بقیه رشته ها اگه اینو نخاستی برداری نـــظــــری باشن احتیاج نیست بری سرکلاس.فقط ی انتخاب واحد انجام میدی و میری خونتون میشینی به خوندن.امتحانا پایانی هم نرفتی بدی ندادی،هیچ اتفاقی نمیفته.فقط مشروط میشی که به لطف قوانین خوب این دانشگاه ترم دوم رو مرخصی میگیری و باخیال راحت کنکورتو میدی بعد از اعلام نتایج کنکور و ان شاء ا... قبولی در یک دانشگاه تاپ و رشته مورد علاقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یعنی 1-7-94 باید انصراف خودتون رو بزنید.یعنی چی؟اهان،یعنی قبل از اینکه توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام بکنید،باید از دانشگاه قبلی تون انصراف بزنید تا مشکلی از نظر معافیت تحصیلی و نظام وظیفه پیش نیاد.
      نگرانم نباش.میتونی کنکور بدی

هزینه مشاوره :50صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»

پاسخ به سوالات مرتبط با این موضوع در تاپیک زیر
      مهم:ویژه مشمولان شرکت مجدد در کنکور با معافیت تحصیلی

پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها

خراب ادبیات سوالتم خخخ
      خوووووب!! خووووب!! اوکی!! خدا نکنه،خووووب!!
      خوب داداشی شما 1 تیر 92 مشمول حساب میشید و اگه قبل این تاریخ فارغ التحصیل شده باشی یعنی 31خرداد 6ماه فرصت معرفی داری و اگه هم بعد از اون 1سال فرصت داشتی.
      کنکور 93 رو شما میدی،منتها انتخاب رشتت رو فقط پیام نور میزنی،فقط و فقط و فقط چی؟؟ باریکلا پیام نور.اونم ی رشته آسون.مثل زبان اگلیسیو اینا،میتونی
      کارت انتخاب رشته سایر گروه های ازمایشی شو بگیری و ببین اگه زبان انگلیسی داره دانشگاه شهرتون بزنش که حتما قبولی....بعدشم ترم اولو مرخصی نمیدن.ولی چون درسای این رشته یا حالا بقیه رشته ها اگه اینو نخاستی برداری نـــظــــری باشن احتیاج نیست بری سرکلاس.فقط ی انتخاب واحد انجام میدی و میری خونتون میشینی به خوندن.امتحانا پایانی هم نرفتی بدی ندادی،هیچ اتفاقی نمیفته.فقط مشروط میشی که به لطف قوانین خوب این دانشگاه ترم دوم رو مرخصی میگیری و باخیال راحت کنکورتو میدی بعد از اعلام نتایج کنکور و ان شاء ا... قبولی در یک دانشگاه تاپ و رشته مورد علاقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یعنی 1-7-94 باید انصراف خودتون رو بزنید.یعنی چی؟اهان،یعنی قبل از اینکه توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام بکنید،باید از دانشگاه قبلی تون انصراف بزنید تا مشکلی از نظر معافیت تحصیلی و نظام وظیفه پیش نیاد.
      نگرانم نباش.میتونی کنکور بدی

هزینه مشاوره :50صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»

داداش فدااییییییییییییییی داری!!!1

داداش این 50 تا صلوات خدایش زیاده، آب دهنم خشک شد. باور کن من ی بطری1/5 لیتری آب خوردم بعد این 50 تا....

داداش من تاریخ 21 خرداد 92 فارغ شدم رفتم این پلیس منهای 10 هستش نمیدنم به اضافه 10 هستش.. بهم گفتن تو باید قبل از تارخ فارغ التحصیلیت باید دفترچه تو پست کنی یعنی بهم گفت19 خردا 93 یعنی تقریبا ی ماه دیگه بیا پستش کن ....

اینا فعلا مقدمه بود ..

دادا من اون قسمتی که اون بالا برات قرمزش کردم رو نفهمیدم یعنی به قول حشمت جا نیفتاد؟؟؟؟؟

نسبت به اون موضوعی که گفتی باید قبل از مهر 94 بیا انصراف بدم ، یعنی توی شهریور 94 بیام از دانشگاه پ ن انصراف بدم درسته و بعدش برم توی یونی( دانشگاهی که قبول شدم که مطمئنم سال دیگه همین آش استو همین کاسه) مورد علاقم اسممو بنویسم اوکی؟

دادا مرسی از این که جواب میدی.. خداییش اطلاعاتت توی حلقم ...

ی 50 تا صلوات هم واسه من بفرس ..نفلستی مدیونی
      ویرایش توسط LimOoOoOoO : 24 اردیبهشت 1393 در ساعت 18:51

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LimOoOoOoO نمایش پست ها
      داداش فدااییییییییییییییی داری!!!1

داداش این 50 تا صلوات خدایش زیاده، آب دهنم خشک شد. باور کن من ی بطری1/5 لیتری آب خوردم بعد این 50 تا....

داداش من تاریخ 21 خرداد 92 فارغ شدم رفتم این پلیس منهای 10 هستش نمیدنم به اضافه 10 هستش.. بهم گفتن تو باید یعنی بهم گفت19 خردا 93 یعنی تقریبا ی ماه دیگه بیا پستش کن ....

اینا فعلا مقدمه بود ..

دادا من اون قسمتی که اون بالا برات قرمزش کردم رو نفهمیدم یعنی به قول حشمت جا نیفتاد؟؟؟؟؟

نسبت به اون موضوعی که گفتی باید قبل از مهر 94 بیا انصراف بدم ، یعنی توی شهریور 94 بیام از دانشگاه پ ن انصراف بدم درسته و بعدش برن توی یونی مورد علاقم اسممو بنویسم اوکی؟

دادا مرسی از این که جواب میدی.. خداییش اطلاعاتت توی حلقم ...

ی 50 تا صلوات هم واسه من بفرس ..نفلستی مدیونی

A30 RETAM :yahoo (4):
      نه دیگه! الان میرفتی تو صف مشاوره نظام وظیفه بهتر بود این همه معطل شی یا اینجا که سریع جوابتو گرفتی!!؟
      شما همون چیزی رو که پلیس +10 گفته برو پست کن،بعد تا جوابش بیاد کنکورو دادی،بعدشم میتونی تاریخ اعزامتو به تعویق بندازی و منتظر نتیجه باشی و انتخاب رشته تو فقط پیام نور میزنی و تشریف میبری پیام نور.
      راجع به اون تیکه قرمزه هم به خدمتت عارضم که شما پیام نورو واسه کنکور93 انتخاب کردی گزینشو عایا؟؟ اگه نکردی کارت جداگونه داره.تو دفترچه انتخاب رشته رشته های اسونو بزن که بیشتر درس نظری دارن تا عملی.تا هم شهریت کمتر باشه و هم دست و پاگیرت نشه کلاس رفتن دروس تئوری

از دانشگاه پیام نور؛ بعد اینکه نتایج قطعی انتخاب رشته اومد تو شهریور94 میری انصرافتو از دانشگاه پیام نور میزنی(در طول عمرت فقط 1 بار میتونی انصراف بزنیاااا) و بعدش میری اون دانشگاهی که باس ثبت نام کنی.
      چاکرتیم.صلواتا کمتر نشه. حالشو ندارم
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

لطفا در قسمت مشخص شده سوالتون رو بپرسید.ممنون
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)