خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 31 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 457
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد 74/10/21هستم شهریور 92فارغ التحصیل شدم میخواستم بدو نم امسال واسه رفتن به دانشگاه حالا با کنکور یا بدو ن کنکور(علمی کاربر دی)مشکل سربازی ندارم؟
      ویرایش توسط karim1616 : 19 اردیبهشت 1393 در ساعت 01:10

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش من متولد 1/1/75 هستم من باید چکار کنم؟؟؟
      میتونم کنکور 94 شرکت کنم؟؟؟
      خرداد 92 دیپلم سوم رو گرفتم و خرداد 93 پیش دانشگاهی رو میگیرم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karim1616 نمایش پست ها
      سلام من متولد 74/10/21هستم شهریور 92فارغ التحصیل شدم میخواستم بدو نم امسال واسه رفتن به دانشگاه حالا با کنکور یا بدو ن کنکور(علمی کاربر دی)مشکل سربازی ندارم؟
      سلام.1-10-92 جنابعالی مشمول حساب میشید و چون قبل از تاریخ مشمولیت فارغ التحصیل شده اید به مدت 6 ماه از تاریخ مشمولیت یعنی تا 1-4-93 میبایست خود را به یکی از حوزه نظام وظیفه معرفی کنید،دفترچه تو خرداد ماه بفرست که بتونی از معافیت تحصیلی دانشگاهی استفاده کنی.حتما هم کنکورت رو بده.
      هزینه مشاوره :30صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      سلام داداش من متولد 1/1/75 هستم من باید چکار کنم؟؟؟
      میتونم کنکور 94 شرکت کنم؟؟؟
      خرداد 92 دیپلم سوم رو گرفتم و خرداد 93 پیش دانشگاهی رو میگیرم

سلام عزیز دل برادر شما 1-1-93 مشمول حساب میشی و چون پس از تاریخ مشمولیت فارغ التحصیل خواهی شد(خرداد93) به مدت یکسال از تاریخ فراغت از تحصیل فرصت معرفی خودتون رو دارید و میتونی توی کنکور 94 هم شرکت کنی :yahoo (1):
      موفق باشی
      هزینه مشاوره :50صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . قانونی هستش برای کسانی که قد بلند دارن ولی خیلی لاغرند که معاف شوند ؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها
      سلام.1-10-92 جنابعالی مشمول حساب میشید و چون قبل از تاریخ مشمولیت فارغ التحصیل شده اید به مدت 6 ماه از تاریخ مشمولیت یعنی تا 1-4-93 میبایست خود را به یکی از حوزه نظام وظیفه معرفی کنید،دفترچه تو خرداد ماه بفرست که بتونی از معافیت تحصیلی دانشگاهی استفاده کنی.حتما هم کنکورت رو بده. هزینه مشاوره :30صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      داداش میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی ؟ من مثلا فردا برم دفترچه رو پست کنم خو تیر ماه جوابش میاد میگه باید فلان تاریخ بری سربازی در حالی که من مرداد ماه کنکور دارم بعدیه چیز دیگه من یه جایی شنیدم سن سربازی 19 هست یعنی فردی که تو ماه تولدش وارد سن 19 میشه مشمول حساب میاد و یه چیز دیگه هم این که اگه من تا 1 خرداد دفترچه پست نکنم یعنی دانشگاه فرت؟ http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(21).gif شرمنده وقتتو گرفتم http://forum.konkur.in/images/smilie...ahoo%20(8).gif
      ویرایش توسط karim1616 : 19 اردیبهشت 1393 در ساعت 21:06

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karim1616 نمایش پست ها
      داداش میشه یه ذره بیشتر توضیح بدی ؟ من مثلا فردا برم دفترچه رو پست کنم خو تیر ماه جوابش میاد میگه باید فلان تاریخ بری سربازی در حالی که من مرداد ماه کنکور دارم بعدیه چیز دیگه من یه جایی شنیدم سن سربازی 19 هست یعنی فردی که تو ماه تولدش وارد سن 19 میشه مشمول حساب میاد و یه چیز دیگه هم این که اگه من تا 1 خرداد دفترچه پست نکنم یعنی دانشگاه فرت؟ http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(21).gif شرمنده وقتتو گرفتم http://forum.konkur.in/images/smilie...ahoo%20(8).gif
      شما دفترچه تو که خرداد بفرستی اگه غیبت نداشته باشی معمولا زیر4ماه جوابش میاد و اگه داشته باشی به 1 ماه نکشیده میاد چون سرباز کم اومده.اعزام ها هم بطور کلی مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در تاریخهای 18 و 19 هر ماهه.یعنی شما کنکورتو دادی.اینجا هم مطالعه کن نحوه تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت
      سن مشمولیتم اینجوری حساب میشه که شما که 74+18=92 از یکم ماه تولدت مشمول حساب میشی یعنی وارد سن 19 سالگی میشین.شما 1 خرداد لازم نیس بفرستی که .اواسطش اقدام کن و برو یکی دفاتر پلیس+10.شما اگه دفترچه تو نفرستی غیبت میخوری و نمیتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی.

مشاوره :30صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Joseph Jackson نمایش پست ها
      سلام . قانونی هستش برای کسانی که قد بلند دارن ولی خیلی لاغرند که معاف شوند ؟
      بله.این دسته از عزیزان برای دیده بانی در مرز و ... استفاده میشن ... داداش دیه این معافیتا برداشته شده :yahoo (4): سربازم به شدت کمه
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

A30 RETAM :yahoo (4):
      نه دیگه! الان میرفتی تو صف مشاوره نظام وظیفه بهتر بود این همه معطل شی یا اینجا که سریع جوابتو گرفتی!!؟
      شما همون چیزی رو که پلیس +10 گفته برو پست کن،بعد تا جوابش بیاد کنکورو دادی،بعدشم میتونی تاریخ اعزامتو به تعویق بندازی و منتظر نتیجه باشی و انتخاب رشته تو فقط پیام نور میزنی و تشریف میبری پیام نور.
      راجع به اون تیکه قرمزه هم به خدمتت عارضم که شما پیام نورو واسه کنکور93 انتخاب کردی گزینشو عایا؟؟ اگه نکردی کارت جداگونه داره.تو دفترچه انتخاب رشته رشته های اسونو بزن که بیشتر درس نظری دارن تا عملی.تا هم شهریت کمتر باشه و هم دست و پاگیرت نشه کلاس رفتن دروس تئوری

از دانشگاه پیام نور؛ بعد اینکه نتایج قطعی انتخاب رشته اومد تو شهریور94 میری انصرافتو از دانشگاه پیام نور میزنی(در طول عمرت فقط 1 بار میتونی انصراف بزنیاااا) و بعدش میری اون دانشگاهی که باس ثبت نام کنی.
      چاکرتیم.صلواتا کمتر نشه. حالشو ندارم
      آره زدم واسه 93 زدم.بابتش ی پولی هم پرداخت کردم همونه مگه نه؟؟؟؟؟
      ی ساعت داشتم مینوشتم از آخر دیدم درش رو قفل کردی .. ای ناقلا
      مرسی داداشی..دمت جیز

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LimOoOoOoO نمایش پست ها
      آره زدم واسه 93 زدم.بابتش ی پولی هم پرداخت کردم همونه مگه نه؟؟؟؟؟
      ی ساعت داشتم مینوشتم از آخر دیدم درش رو قفل کردی .. ای ناقلا
      مرسی داداشی..دمت جیز
      آره خودشه،بخدا گیر میدن دیه!
      چاکرتم ... موفق باشی
      پاسخ به سوالات سربازی

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه خودمونو معرفي نكنيم چي ميشه ؟؟؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یک سوال داشتم : من ترم چهارم رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد هستم آیا میتوانم بدون انصراف از دانشگاه در کنکور تجربی شرکت کنم و بعد از قبولی در دانشگاه مورد علاقه انصراف بدم در ضمن من بعد از انصراف از دانشگاه مدرک کاردانی میگیرم .با تشکر
      ویرایش توسط mohsen1 : 29 اردیبهشت 1393 در ساعت 19:39

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur.gates نمایش پست ها
      اگه خودمونو معرفي نكنيم چي ميشه ؟؟؟؟؟
      هیچی.اونوخ وقتی گرفتنت میفهمی چی میشه
      بهرحال این اسایشو ارامشی که الان ما داریم رو مدیون سربازایی هستیم که در مرز و سایر نقاط کشور دارن خدمت میکنن.18سال در ارامش بودی،الان باید حداکثرش 2 سال بری خدمتت و جبران زحمت اونایی رو که بدی که تو این مدت داشتن ارامشو به مردم مملکت شون می بخشیدن
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
      سلام یک سوال داشتم : من ترم ششم رشته مهندسی دانشگاه آزاد هستم آیا میتوانم بدون انصراف در کنکور تجربی شرکت کنم.با تشکر

توانایی شرکت رو دارید،اما برای استفاده از معافیت تحصیلی مجدد می بایست انصراف بدید.تا ترم 4 رو میدونم مشکلی نداره.اما ترم 6 رو بعید میدونم.بهتره از کارشناس نظام وظیفه دانشگاه تون بپرسی

هزینه مشاوره :10صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
      سلام یک سوال داشتم : من ترم چهارم رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد هستم آیا میتوانم بدون انصراف از دانشگاه در کنکور تجربی شرکت کنم و بعد از قبولی در دانشگاه مورد علاقه انصراف بدم در ضمن من بعد از انصراف از دانشگاه مدرک کاردانی میگیرم .با تشکر

توانایی شرکت رو دارید،اما برای استفاده از معافیت تحصیلی مجدد می بایست انصراف بدید.تا ترم 4 رو میدونم مشکلی نداره.اما ترم 6 رو بعید میدونم.بهتره از کارشناس نظام وظیفه دانشگاه تون بپرسی

هزینه مشاوره :10صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      طبق قانون باید در طول سنوات مجاز تحصیلی ( که برای کارشناسی 5 ساله ) انصراف بدی.اصلا می تونی ترم آخر انصراف بدی.فقط نباید فارغ التحصیل بشی.
      شما مشکلی ندارید از این بابت
      قبولی در مقطع پایین یا بالا هم فرقی نمی کنه

صفحه 3 از 31 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن