خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 42 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 626
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m milad نمایش پست ها
      سلام
      دوستان برای درس زبان انگلیسی که تو خرداد کلوز تست میارن باید لغات سال قبل یا بعدو بلد باشی ؟چه جوریاست؟!!!
      مثل این میمونه ک بگی واسه ریاضی باید 4 عمل اصلی دبستان بلد باشیم؟!!!!!!!
      زبان و عربی هر دوشون باید سال پیش بلد باشی ولی لازم ب ی تسلط عالی نیست البته عربی رو تسلط پیدا کن رو قواعدش چون شنیدم از پارسال هم ی چیزایی دادن
      برای کلوز تست خودت ی برداشت کلی کن بعد علامت بزن
      کلماتش ک مثل فارسی اونایی ک خیلی کاربرد داره باید یاشه دیگه قواعدشم ک خوب پایه ی امسال
      زبان و عینا سالای پیش و میدن کلوز تستای 5 سال گذشته رو بزن یکی از اونا رو میدن معلممون ک اینجوری توصیفش کرد
      [B][

دریـ~~ا نیــازیــ نــــدارـهـ بــــــزرگـــــیــشـو ثــابـتــ کــنـهــ

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      مثل این میمونه ک بگی واسه ریاضی باید 4 عمل اصلی دبستان بلد باشیم؟!!!!!!!
      زبان و عربی هر دوشون باید سال پیش بلد باشی ولی لازم ب ی تسلط عالی نیست البته عربی رو تسلط پیدا کن رو قواعدش چون شنیدم از پارسال هم ی چیزایی دادن
      برای کلوز تست خودت ی برداشت کلی کن بعد علامت بزن
      کلماتش ک مثل فارسی اونایی ک خیلی کاربرد داره باید یاشه دیگه قواعدشم ک خوب پایه ی امسال
      زبان و عینا سالای پیش و میدن کلوز تستای 5 سال گذشته رو بزن یکی از اونا رو میدن معلممون ک اینجوری توصیفش کرد
      نه آخه من کتاب لقمه مهر وماه زبان انگلیسیو دارم بعد میخوام فقط لغات سال سومشو بخونم!که این لغات جمع آوری شده از همه جای کتابه(تمام سوراخ سنبه های کتاب)
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه آخه من کتاب لقمه مهر وماه زبان انگلیسیو دارم بعد میخوام فقط لغات سال سومشو بخونم!که این لغات جمع آوری شده از همه جای کتابه(تمام سوراخ سنبه های کتاب)
      داداشی واسه زبان اینقدر وقت نذار البته تو نهایی ها چون آسون ترین امتحان آخه همشو حتی شکلای کتاب میدن همون کتاب بسه حالا البته میل خودته ب نظرم رو عربی و زیست کار کن
      [B][

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      داداشی واسه زبان اینقدر وقت نذار البته تو نهایی ها چون آسون ترین امتحان آخه همشو حتی شکلای کتاب میدن همون کتاب بسه حالا البته میل خودته ب نظرم رو عربی و زیست کار کن
      آخر شب میخونم !
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخر شب میخونم !
      موفق باشی یعنی ایشالله ک هممون موفق بشیم تو هر رشته ای
      [B][

/B]

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات :
      در ادبیات روی درآمد هایی که اول هر فصل و همچنین بالای هر درس میاد تمرکز کنید همچنین متن کتاب به خصوص شعر ها و نثر های تاریخی رو کاملا موشکافی کنید از لحاظ آرایه و معنی . پاسخ خودآزمایی رو هم حتما بنویسید و یاد بگیرید . اون چهار ، پنج تا شعر حفظی رو هم حفظ نید . البته یه قسمت از سوالات هم هس که به درک ادبی تون بستگی داره و مثلا یه شعر میدن بعد سوال میکنن. از واژه نامه آخر کتاب غافل نشید. ادبیات رو اگه با عشق بخونی میتونی باهاش کنار بیای نمونه اش توی مدرسه خودمون که جزو منطقه 3 هس ولی تیزهوشانه به خاطر دبیر خوبمون از 25 نفر یه کلاس تجربی ، 15 نفر فقط 20 خالص بدون ارفاق گرفتن .
      عربی :
      تو درس عربی روی معنی دروس و تمارین و کارگاه ترجمه دقت داشته باشد آخه 60 درصد سوالا مربوط به معنی میشه. قواعد رو به خوبی فرا بگیرید . متضاد و مترادف رو هم یاد بگیرید . قواعد سال قبل رو برای بعضی سوال ها باید یه کلیتی ازش بلد باشید مثلا معرب ، مبنی ، افعال ناقصه و...
      دینی :
      توی دینی نهایی برخلاف کنکور که 70 درصد مربوط به درک آیه است ، بیشتر روی متن کتاب درسی مانور میده و باید متن کتاب و ترجمه کتاب و پیام آیات کتاب رو حفظ کنید.
      زبان فارسی :
      روی کتاب مسلط بشید و بعد برای قسمت های تمرینی مثل واژه و تکواژ و گروه اسمی تمرین حل کیند.
      زبان :
      فقط تسلط رو کتاب درسی و تمرین ها و لغات و گرامرش و بس!
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الان دغدغم حسابان.....و دینیه.....و یه خورده هم هندسه...

دینی رو که اصلا نخوندم..:d:dحنی نوبت اول هم الکی به همه 20 داد
      حسابان هم بعضی جاهارو تسلط ندارم که زیاد وقت نمیبرن ایشالا
      هندسه هم فصل اخرو اونجور که باید مسلط باشم نیستم...

بقیه درسا ایشالا شکلی نیست...

راستی ما همه درسامون تموم شده بجز حسابان...زود تموم کردیم آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون دو هفته آخرو جیم شیم برا فرجه؟؟؟میگن انضباط کم میکنن راست میگن؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روش مطالعه نهایی

یه سوال در مورد امتحانات نهایی!
      ادبیات اگر کلک معلم رو بخونم کافیه برای نمره کامل گرفتن؟ چون همه چی رو گفته
      هندسه هم خوده کتاب
      حسابان هم که کتاب و جزوه !
      میشه نمره کامل رو گرفت یا باید چیزه دیگه هم چاشنیه کار کنم؟
      راستی فیزیک رو چه کنم؟
      واقعا ادم زورش میاد که امتحان به این راحتی رو ۲۰ نشه ، بعد ۲۵ درصده کنکورو از دست بده
      ممنون

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faraz007 نمایش پست ها
      یه سوال در مورد امتحانات نهایی!
      ادبیات اگر کلک معلم رو بخونم کافیه برای نمره کامل گرفتن؟ چون همه چی رو گفته
      هندسه هم خوده کتاب
      حسابان هم که کتاب و جزوه !
      میشه نمره کامل رو گرفت یا باید چیزه دیگه هم چاشنیه کار کنم؟
      راستی فیزیک رو چه کنم؟
      واقعا ادم زورش میاد که امتحان به این راحتی رو ۲۰ نشه ، بعد ۲۵ درصده کنکورو از دست بده
      ممنون
      برای ادبیات من میگم کتاب+گاج محوری(گاج سبز) همه چیزش مورد قبول مصحح هاست و بنظرم کامل کامل
      فیزیک هم گاج قرمز
      واسه همه جزوه ی بنی هاشم و بگیر و تمام سوالاتش حل کن خارج از اون مخصوصا واسه حفظیا نمیتونن بدن

کاملا موافقم ایشالله خدا ب هممون ی عقل و پشتکاری بده ک بشینیم فول بخونیم!!

موفق
      [B][

/B]

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان امروز داشتیم کلوز تست میزدیم متاسفانه چند تا اصطلاحات و کلمات پارسال ها هم توش بود گفتم متاسفانه چون ما هممون زبانمون فوله درست ولی سر نهایی ک برگه رو گرفتیم تا ی سوال از سالای پیش میبینیم ای بابامون میره هوا البته بگم محورش ک امساله ولی خوب زبان پیوستست دیگه

ایشالله چند شب دیگه چند تا کلوز تست با جواب میذارم (اینو برای آجی ها و داداشیایی میذارم ک مدرسه هاشون کم لطفن در واقع بی مسئولیت... ا ا ا هی میگفتم چرا من یجور حد مثلثاتی و حل میکنم دختر عمم ی جور دیگه نوشته !!!! خنگول دو روز مونده ب نهایی میگه ببخشید اشتباه شد اینجوری حل میشه!!!!! بابا تو رو خدا آخه شما ها مسئول آینده ی مایید !!!!)

بچه ها این هفته ی آخری خوب بخونید ک 25% کنکور از دستمون لیز نخوره

برای عربی و زبان حتما دو سال پیشو ی دورکی کنید
      [B][

/B]
      ویرایش توسط طراوت : 11 اردیبهشت 1393 در ساعت 15:12 دلیل: هرگونه ویرایشی و تکذیب میکنم!!! خخخخخ

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان امروز داشتیم کلوز تست میزدیم متاسفانه چند تا اصطلاحات و کلمات پارسال ها هم توش بود گفتم متاسفانه چون ما هممون زبانمون فوله درست ولی سر نهایی ک برگه رو گرفتیم تا ی سوال از سالای پیش میبینیم ای بابامون میره هوا البته بگم محورش ک امساله ولی خوب زبان پیوستست دیگه

ایشالله 1 امشب چند تا کلوز تست با جواب میذارم

بچه ها این هفته ی آخری خوب بخونید ک 25% کنکور از دستمون لیز نخوره

برای عربی و زبان حتما دو سال پیشو ی دورکی کنید
      دقیقا خصوصا عربی که از سال دوم هم زیاد میاد!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من پستی ک داداش جانی نقل قول کرده همون روز ویرایش کردمااا
      وگرن بد قول نیستم
      امشب چند تا تست ک نکته هاشو کنارش نوشتم واسه بچه هایی مثل خودم ک مدرسشون داغونه میذارم
      موفق باشید
      ببینم چرا تاپیک ب این مهمی و هی دفن میکنید؟؟
      دوستان سوالاتون کووو؟؟
      [B][

/B]
      ویرایش توسط طراوت : 18 اردیبهشت 1393 در ساعت 07:51 دلیل: فکر کنم پیر شدم حروفو ج ب ج میبینم!!!!

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینم سوال بچه ها بنظرم خط سفیدم سوالای خوبی داره شنبه معلممون حل کرد میذارم
      قطعا همتون بهتر از منید ولی قرار بود هر کمکی ک فکر میکنیم شاید ی کوچولو هم خوب باشه بهم کنیم دیگه
      ببخشید بیشتر از اینا در توانم نبود
      ایشالله همه 20

[B][

/B]
      ویرایش توسط طراوت : 18 اردیبهشت 1393 در ساعت 08:57

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ببخشید دیگه اگه بد خط بود اون مدادا هم شاهکار دوستم در حین قهر کردن با منه دیگه دلم نیومد پاکشون کنم!!!!
      خخخخ
      الان کشف کردم چ جوریا همه رو تو ی صفحه بذارم
      [B][

/B]

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما قبل از اینکه کاری کنی از مدرسه سوال کن عکس دار کردن شناسنامه هم حداقل 2 هفته طول میکشه !
      تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم ...

صفحه 3 از 42 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)