خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

تلخ تر از زهر مار ! کمال گرایی

همچین میگه تلخ تر از زهر مار ادم فک میکنه موضوع خیانته !!
      ویرایش توسط Parniya : 15 فروردین 1393 در ساعت 18:34

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من هم کمال گرایی در خیلی از موارد جلوی پیشرفت آدم رو می گیره. من خودم جزو اون دسته ای هستم که دارن ترکش می کنن!!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا کمال گرایی و اینکه آدم خیلی آرمانی باشه تموم انگیزه آدمو می بلعه
      یکی از نشونه های کمال گرایی خیال پردازی بیش از حد درباره موفقیت و... است

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      همین کمال گرایی باعث شد من برنامم رو به جای 18 شهریور از 20 آبان شروع کنم . هی شروع میکردم بعد فکر میکردم خوب و کامل نخوندم دوباره از اول . سه بار ریست زدم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یکی از رتبه های برتر میگفت سعی کنین برای آزمون کمال گرایی رو بذارید کنار ....اون موقع نفهمیدم چی میگفت ولی الان ب وضوح درکش می کنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بی شوخی یکی این کمالگرایی رو توضیح بده بهم خلاصه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تلخ تر از زهرمار فقط یه لحظه شه، کمال گرایی آدمو اذیت نمی کنه، شکنجه می ده...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      بی شوخی یکی این کمالگرایی رو توضیح بده بهم خلاصه
      اگه بما به فضای انجمن و کنکور بخوام مثال بزنم میشه مثل اینکه یه بابایی برنامه درسیش رو میزاره از 7/30 شروع بشه و یه برنامه n ساعت میریزه .حالا این عزیز دل برادر بنا به هر دلیلی ساعت بشه 8 فقط اون نیم ساعت رو از دست نداده .بلکه کل روز رو میزاره کنار تا از فردا از 7/30 شروع کنه
      دیدم که میگم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کمال گرایی بیشتر یه شمشیر دو لبه است .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون همیشه همه چیز ایده آلت نیس ... هیچ وقت هم از زندگیت راضی نیستی ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا کاری نداریم کمال گراییی کمر ادمو میشکونه سر خورده میکنه نابود میکنه ادمو وقتی نتونه.مشکل اینجان ی سریایی کمال گرا میشن ک اصلا کمال برای اینا ساخته نشده!حقیقت رو قبول کنیم همه نمیتونن بهترین باشن.جهان بر اساس تبعیضه و وقتی این کمال گرایان ناتوان نتیجشون در خور تلاششون نباشه واقعا نابود میشن....
      ی چیزی هم ک باعث کمال گرا شدن میشه اینه ک ادم تو محیطش قرار بگیره و سعی کنه درصد خلوص کمالشو بالا ببره.شما بری بشینی تو ی مدرسه غیر انتفاعی(بلانسبت بعضیاشون)و کیلویی بهت نمره بدت خب کمال گرایی نیاز نداری چون محیطی واسه راقبت نداری کسی نیست که بخای کمالتو.ارزشاتو ب رخش بکشی یا حداقل توقع تحسین شدن رو داشته باشی.محیط مهمه.رقابت مهمه.حتی خانواده هم مهمه.ولی از همه مهمتر خود شخصه ک اجازه کمال گرایی رو ب خودش میده یا نه
      تاپیک خوبی بود مرسی
      tell me about phyyyyyyysiiiiiiiicsssssssss
      ^_^

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      اگه بما به فضای انجمن و کنکور بخوام مثال بزنم میشه مثل اینکه یه بابایی برنامه درسیش رو میزاره از 7/30 شروع بشه و یه برنامه n ساعت میریزه .حالا این عزیز دل برادر بنا به هر دلیلی ساعت بشه 8 فقط اون نیم ساعت رو از دست نداده .بلکه کل روز رو میزاره کنار تا از فردا از 7/30 شروع کنه
      دیدم که میگم
      اخ فهمیدم چی میگی من خودم اینجوری بودم منتها این هفته اعصابم خورد شد دفتربرنامه ریزی قلم چیو پرت کردم اونور که فقط بخونم حالا هرچقدر شد نمیدونم شاید کارم اشتباه باشه ولی من احساس میکردم اون دفتر داره بهم لطمه میزنه کیفیت مطالعمو میاره پایین برنامم رو هم یکم واقعی تر نوشتم انصافا الان دوسه روزه واقعا بهتر و با انگیزه تر میخونم اصلا ادم فقط فکر میکنه غالبارو پر کنه حله یجورایی سطح رضایت میاد پایین یروز هم اگه دیر روع کنی به قول شما اعصابت خورده و خیلی وقتا نمیخونی که من دیگه امروزو نمیتونم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اخ فهمیدم چی میگی من خودم اینجوری بودم منتها این هفته اعصابم خورد شد دفتربرنامه ریزی قلم چیو پرت کردم اونور که فقط بخونم حالا هرچقدر شد نمیدونم شاید کارم اشتباه باشه ولی من احساس میکردم اون دفتر داره بهم لطمه میزنه کیفیت مطالعمو میاره پایین برنامم رو هم یکم واقعی تر نوشتم انصافا الان دوسه روزه واقعا بهتر و با انگیزه تر میخونم اصلا ادم فقط فکر میکنه غالبارو پر کنه حله یجورایی سطح رضایت میاد پایین یروز هم اگه دیر روع کنی به قول شما اعصابت خورده و خیلی وقتا نمیخونی که من دیگه امروزو نمیتونم
      بعضی وقتا بهترین برنامه بی برنامگیه...

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه بتونید رامش کنید که جزو نوابغ میشید ولی نمیشه رامش کرد این ویژگی رو ولی میشه دو کار کرد
      1-درمانش کرد
      2-گولش زد
      درمانش که با دکت رو و دوا یا به صورت رفتاری هست من تخصصی ندارم
      2-گولش زد: کمال گرا ها چند دسته میشند که من قبلا گل سر سبشدشون و گلچین بودم خخخ
      ولی راهکارش اینه زمان رو برای خودتون معنی کنید
      ساعت و زمان فقط برای نظم دادن هست
      مثلا عزیزی که 8 بلند میشه و برنامه تعطیل ساعتش رو بکشه عقب بکنه 7 و 15 دقیقه بعدش آماده بشه و ساعت 7 و 30 به ساعت خودش و ساعت 8 و 45 به ساعت ایران بشینه درس بخونه
      عزیز هم که مشکل کمال گرایی از نوع وسوسا مطالعاتی داره که همش میخواد بخونه و فکر میکنه فرامشو کرده و اینا .بهش کوچکترین اهمیتی نده و فقط بگه 4 شنبه و 5 شنبه قبل آزمون همه رو مرور میکنم.
      امیدوارم از حال بد به حال خوب برسید : )

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      دیدم که میگم
      دقییییقققا نمونه بارزش خود منمممم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)