خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question مشکل جدی با امتحانات نهایی

سلام برشما دوستان که زحمت کشیدبد ووارد شدید
      من با مشکل جدی روبرو هستم اگه بتونید کمکم کنید خیلی ممنون میشم
      با توجه به تجربه واطلاعاتی که دارید به هرکدوم ازسوال های من که میتوندحتی یکی هم لطفا پاسخ دهید.
      امسال امتحان نهایی دارم عید هیچی نخوندم ودرس ها روهم شده ودیگه میترسم طرف درس ها برم وروز به روز هم بدترمیشم
      آیا وقتی برای جبران مونده؟؟؟
      چه کارکنم روحیه ای که قبلا برای درس خواندن داشتم دوباره برگردد؟؟؟
      خیلی کسل وبی حال شدم دیگه حوصله انجام هیچ کاری روندارم چه راه هایی میتونه دراین زمینه کمکم کنه؟؟؟
      بی برنامه هستم ونمیدونم چه طوری برنامه ریزی کنم که بتونم انجامش بدم.کمک ؟؟؟
      برای امتحان نهایی فقط کتاب درسی رو بخونم کافیه؟؟/
      بهترین روش مطالعه چیه که با کم ترین زمان بیش ترین پیشرفت رو داشته باشم؟؟/
      چه کارکنم ساعت مطالعه من افزایش پیدا کنه ؟؟؟
      آیا رفتن به کتابخانه مفیده درروزهایی که مدرسه دارم؟//

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام...بیخیال داداش...خودت رو اصلاً عذاب نده...این فصل بهار کلاً همه رو نا امید میکنه...مرد اونه که با وجود چنین حال و هوایی یه یا علی بگه بچسبه به درساش...چندمی؟...هر مقطعی هم که باشی خوندن برا امتحان چه نهایی و چه مدرسه مثل آب خوردنه...

فقط وقتت رو به زمان های 1 ساعت و ربع+15 تا بیست دقیقه استراحت تقسیم کن و بهش پایبند باش...آخر شب دیگه خودت احساس رضایت میکنی...دو روز هم که بگذره خود به خود همه چی برات عادی میشه و شروع به پیشرفت میکنی...

برای امتحان نهایی هم مطالب کتاب رو دقیق بخونی + 4 یا 5 بار تمرین کافیه کافیه...امتحان نهایی خرداد هیچ غولی نیست که ازش بترسی...فقط به خودت مسلط باش...غم چیزی هم نخور...هیچ کدوم از همکلاسی هات جلوتر از شما نیست...این رو با تجربه 4 ساله دبیرستان بهت میگم...

و در آخر برای شما از نون شب واجب تر نمونه سوالات سال های قبل باید باشه...5 تا نومه سوال سال های گذشته رو که حل کنی قالب کلی سوالات دستت میاد سر جلسه به سرعت نور همه رو جواب میدی...

یا علی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا اون مشکلات روحی و انگیزشیت که چی بگم کافیه با علاقه درس بخونی ............... اهنگم گوش بده

اما امتحان نهایی ....... ساده ترین امتحانای طول عمرتن یعنی کشک حتی عددای تو تمرینات کتاب گاهی اوقات عوض نمیکنن............60-70 درصد نمونه سوالات گذشته و 40 درصد فقط خود کتاب

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سال سوم هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadradmehr نمایش پست ها
      با توجه به تجربه واطلاعاتی که دارید به هرکدوم ازسوال های من که میتوندحتی یکی هم لطفا پاسخ دهید.
      امسال امتحان نهایی دارم عید هیچی نخوندم ودرس ها روهم شده ودیگه میترسم طرف درس ها برم وروز به روز هم بدترمیشم
      خیلی کسل وبی حال شدم دیگه حوصله انجام هیچ کاری روندارم چه راه هایی میتونه دراین زمینه کمکم کنه؟؟؟
      سلام بر شمادوست عزیز.
      خواهش میکنم.
      خب عید که تموم شد میخوای از الان قصه ی چیزی رو بخوری که رفته،مثلا اگه بترسی و استرس داشته باشی امتحانات پاس میشی،مرد باش از هر چی میترسی برو تو دلش.
      به این فک کن ،این نمره ها خیلی موثره اینده ی و رو رقم میزنه،بچه بازی نیست که بگی حسش نیست.با توکل بر خدا بلند شو برنامه ریزی کن یکم سختی بکش موفق میشی.من خودم مث چی پشیمونم که نهایی هامو خوب نخوندم.
      درس هایی که داری رو یادداشت کن ،وضعیتت رو هم همین طور جلوش بنویس فقط دروغ ننویس.براورد کن چند روز وقت داری.یکم تفریحاتتو کم کن ،از روزی 3 ساعت شروع به درس خوندن کن هر روز نیم ساعت اضافه کن،فقط کتاب بخون بعد از کتاب جزوه بنی هاشمی بگیر همه یسوالاتشو موبه مو بخونو حل کن.(کتاب رو خوب بخون)-اگه تو کتاب خونه راحت تری حتما برو.قرص که نمی خوای بخوری تو زمان اندک بیشترین پیشرفت.خودت برا خودت برنامه بنویس با مشاور مدرسه یا یه ادمی که میفهمه برنامه چیه هماهنگ کن.
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      درباره برنامه ریزی آقای سلیمانی حرف جالبی زد به من
      اگه خواستی اینجوری که میگم عمل کن

با توجه به این که 6 هفته مانده...شما هر هفته یک درس عمومی و یک درس اختصاصی را انتحاب و بخون
      و در پنج شنبه و جمعه هم نمونه سوالات همون درس رو حل کن

موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام اصلا نگران نباش چون خودمم تو عید هیچی نخوندم و از اخر فروردین شروع کردم به خوندن اگه از الان شروع کنی به خوندن خیلی نمرات خوبی میگیری امتحان نهایی خیلی مسخره هست سوالای اسون واقعا اسونن اگه هر کتابو دوبار بخونی میتونی همشو 20بشی درسایی مثل ریاضی و فیزیک فقط تمرینای کتابو بخون چون خیلیاش مثل همونن سوالات 89تا92(خرداد،دی،شهریور) کار کن خیالت راحت هیچ مشکلیم پیش نمیاد واسه انگیزه هم از درسای عمومی میتونی شروع کنی یا درسی که دوسش داری حجمشم کم کن تا راه بیفتی بعد زیادش کن موفق باشی!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست خوب

نیگت کن اول برو یهبرنامه از سلیمانی بگیر اگر خودت نمیتونی برنامه بریزی بری از اون بگیری بهتره چون بهش اعتقاد پیدا میکنی و تنبل بازی در نمیاری

اصلا نترس الانم میتونی برسی بشینی بخونی

معدلت لگه بالا هست که خیلی خوبه اگر پایینه مشکلی نیست اصلا ایراد نداره

نهایی خیلی راحته فقط باید خط به خط کتاب و تمرینات رو حل کنی کپی همونا میاد

من زیستو خودم با اینکه شب امیتحان خوندم کتبی شدم 14 درسای دیگه هم اینطوریه

فقط تو نمیتونی شب امتحان بخونی مخصوصا اینکه شاید سخت تر شایدم اسون بدن به خاطر جام جهانی پارسال آسون بود امیدوارم برای شما هم اسون باشه

خط قرمز بزار برای خودت برو داخل اتاقی جایی که کسی نباشه درو قفل کن نزار کسی مزاحمت بشه

شب امتحانی من دینی رو 19 شدم تا حالا لاشو واز نکرده بودم:yahoo (4):

ولی اصلا به امید شب امیتحان نباش چون بد جور استرس وارد میشه بهت که ممکنه حتی بیوفتی درسارو

کتاب کمک آموزشی هم درس خاصی اگر مشکل داری بخر که رفع کنی

به خدا نهایی مثل آبخوردنه فقط خط به خط کتابو مثل کتابای علمی بشین بخون

اگه ریاضی وفیزیک و شیمی ضعیفی متشران تک درساشو بگیر بخون

زیستو کپی خط به خط کتاب میدن از عکسا هم میدن خیلی خیلی راحته زمینم همینطوره

عربی وانگلیسی هم اینطوریه کهباید قواعد و کلمه بلدباشی کل متنام ترجمه کنی

دینی و ادبیاتم از خود کتاب بخون زبان فارسی هم همنیطور

ول یادبیاتو سعی کن بنی هاشمی بخری دقیقا مثل اونه البته برای آشنایی با فرم یوالا بنی هاشمی بخر نگاه کن

ولی اصلا فکر اینکه زیستو از بنی هاشمی بخونی از کلت دور کن

خیلی از دوستام بنی هاشمی خریدن منم خریدم ولی کتابو خوندم چون به ادم استرس میده

سر همین خیلی از دوستام افتادن زیستو

اگر تو خونه جا دارید راحت تو خونه بشین بخون چون کتابخونه حواست پرت میشه البته برای من اینطوری بود

وقت هم برای جبران داری نگران نباش بهترین زمان برای جبران همین الانه نگی بزار اول اردیبهشت شروع میکنم چون بد جور پشیمون میشی

استاد سلیمانی تو همین سایت یوزر دارن بهشون پخ بده

اگر نمیخوای تابستونت خراب نشه الان بخون ولی اگر خدای نکرده شب امتحانی شدی

اگر دیدی نمیتونی نمره خوب بیاری برگه رو سفید بده برای شهریور بخون نمره بالا بگیری اینجوری هم برای کنکور اماده میشی هم نمره نهایت خرا بنمیشه

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به هیچ وجه در امتحان نهایی قانون شکنی نمیشه پس حتما سوال های سال های قبل رو حل کن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم خیلی نخوندم اما اشکال نداره تو این چند هفته جبران میکنیم نهایی زیاد سخت نی...ایشالا همگی همه رو بیست میشیم!!!!!!!!

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadradmehr نمایش پست ها
      سلام
      اوووووه چققققدر بی اعتمادی ب خودت!!!! پسرا ک اعتماد ب سقف دارن!!!!!!!!!!!!!
      شما بی حوصله شدی چون ی مدتی ک داری تو درس خوندن بخاطر کم لطفی خودت شکست میخوری فقط کافیه ی روز ک از مدرس میای برای شروع ی درس باز کنی و بخونی اون روز تمام وقتتو فقط واسه ی دزس بذار ک استرس نگیری با خودت شرط کن ک تا 1:30 سهعت نخوندی پا نشی کافی دو تا 1:45 با فاصله ی 30 مین بخونی بعدش دیگه ب سمت درس کشیده میشی بعدشم سعی کن درسی بخونی ک فرداش امتحان داری درسته مثلا بزرگ شدی ولی تشویق تو هر سنی مجزه میکنه
      اقای محمد خان الان ک وقت چ کنم نیست تصمیم با خودت ک میخوای مهندس بشی یا بار حمل...
      بعدشم زشته ک شما ب عنوان ی مرد میگی میترسم یعنی انقدر ضعیفی!!!!!!!!!
      یقین داشته باش ک اگه بخوای برترین میشی:yahoo (3):

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا اصلا دیر نیست
      ثانیا به جای غصه خوردن خب امروزتو دریاب
      ثالثا هم نداره:بعله:خخخخ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)