خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ،کسی نظری ،چیزی نداره ؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
      درود
      1من دانش اموز سال دوم انسانیم و معدل نوبت اولم هم 19.90 شد ... این به کنار ...
      2خیلی ها میگن انسانی آینده شغلی مناسبی نداره و از این جور حرفا منم کلا دلسرد شدم ...
      3در آینده هم می خوام دبیر بشم .
      4به نظرتون ارزش داره رشتم رو تغییر بدم یا نه ؟
      5بعد از اینکه از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شدم و فورا استخدام میشم ؟
      6درامد ماهیانه یک معلم در مقطع راهنمایی و دبیرستان چقدر است ؟
      7درامید یک معلم ریاضی با معلم دینی فرق میکنه ؟
      دوستان تو رو خدا هرکی این مطلب رو خوند ،جواب بده ...
      الان دارم به شدت گریه میکنم از همه چی ناامید شدم
      سُِِِوم علیک

1-معدلت که خوبه

2-غلط کردن خیلیا

3- چه خوبـــــ

4- مونده به استعداد و علاقت به پول توجه نکن

5- نمیدونم ولی احتمالا بله اگه یه دبر خوب بشی رو هوا میگیرنت

6- اینو نمیدونم ولی متغیره معلم زیستمون که میگفت من 800 میگیرم

7- گفتم که متغیره ولی به ساعت هم بستگی داره

8- هیچی دیگه تموم شد:yahoo (4):

گریه چرا دوست گلم

نیگا کن دبیری هم درآمدش خوبه معلم ریاضی ما با اینکه دانشگاه آزاد درس خونده الان یکی از بهترین دبیر های کشور تو درس دیفرانسیلو ریاضی و.. هست

پولو خدا میرسونه خودش میگه من اگه کلاسای مدرسه هم نیام ماهی حقوقم بالا 2 یا 3 تومنه میگه به عشقه بچه ها میاد

اول استعداد بعد علاقه بعد جرعت بعد پشتکار و ...

باید خوب درس بخونی عزیزم حفظ نکنی فقط درسا رو 24 ساعته درس بخونی:yahoo (4): نه شوخی کردم ولی بیشتر وقتتو بزار رو فهمیدن دروس از پایه بخون قوی شی

تجربی هم همچین خبرایی هم نیست فکر کنی اولا باید حداقل 4 تا 6 ساعت بخونی برای عمومی حالا نمیدونم شاید هم 8 سال بعد میشی دکتر عمومی با درآمد فکر کنم 1 تومنی البته نمیدونم درامدشو

داروسازی هم که خودت میبینی چه خبر دیدی باید بخودت نگاه کنی الان اکثرا دنبال کسایی هستن که خوب میتونن رو عمل بیارن مثلا معلم ریاضی ما میشینه میگه چطوری این درسو بدم که بچه ها گیر نباشن بعضی موقع ها فقط داستان میگه خدایی رایت میگما

ولی در آخر

بزرگ بیاندیش دنبال پولش نباش البته بهت حق میدم وضیعت نابسامان بد جوری همه رو فرو برده تو فکر که فردا چیکار کنم سر کی کلاه بزاریم:yahoo (4): شوخی کردما!

ولی برای اینکه جا نمونه

یه بابای بود دکترای حقوق داشت بیکار بود جهت اطلاع بگم دانشگاه آزاد میگفت نرید برید بخونید رتبه بیارید بعد برید از ایران

فعلا

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام نمرات اول دبیرستانت خوبه فیزیکتم از من بالاتره ریاضیت کمه که میتونی تقویتش کمی..هدفتو مشخص کن اگه میخوای دبیر شی همون انسانی بمون و نیازی نیس بیای درسای نسبتا سنگینتر تجربیو پاس کنی اما اگه میخوای پزشکی بخونی این ۳ ماه تابستون بهترین فرصت واسه جبرانه درسته یه ذره کارت سخته خب باید تلاش بکنی.ضمنا حقوق دکتر عمومی از ۱ تا ۱۰ هست دکتر تخصصی هم حدود ۱۰ برابر این.موفق باشی.

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      1من دانش اموز سال دوم انسانیم و معدل نوبت اولم هم 19.90 شد ... این به کنار ...
      2خیلی ها میگن انسانی آینده شغلی مناسبی نداره و از این جور حرفا منم کلا دلسرد شدم ...
      3در آینده هم می خوام دبیر بشم .
      4به نظرتون ارزش داره رشتم رو تغییر بدم یا نه ؟
      5بعد از اینکه از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شدم و فورا استخدام میشم ؟
      6درامد ماهیانه یک معلم در مقطع راهنمایی و دبیرستان چقدر است ؟
      7درامید یک معلم ریاضی با معلم دینی فرق میکنه ؟
      دوستان تو رو خدا هرکی این مطلب رو خوند ،جواب بده ...
      الان دارم به شدت گریه میکنم از همه چی ناامید شدم
      سلام بر شما دانش آموز عزیز و گرانقدر
      1) تبریک عرض میکنم معدل خوبی دارید.
      2) شما باید برای خودتون هدف داشته باشید . آینده هر کس دست خودش هست و به حرف و نقل دیگران نیست . ما برای خودمون زندگی میکنیم نه برای حرف مردم. مشورت خوب هست اما مشورت های سازنده نه مخرب . الان هیچ شغلی تضمین کار نداره .شما باید با تلاش و همت خودت رو ثابت کنی و سعی کن چیزی متفاوت تر از دیگران باشی .
      3 ) دبیری شغل انبیا هست . احسنت بر شما
      4 ) تغییر رشته بستگی به هدف شما داره . اگر دبیری میخواید که زیاد فرقی نمیکنه چه رشته ای باشید چون در انسانی هم پذیرش دارند .
      5 ) تقریبا میشه گفت بله . البته دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تضمینی برای شغل شما در آینده نمیدن ولی شما در اولویت آموزش و پرورش هستید .
      6 ) این بستگی به نوع رشته / مدرک / دوره ضمن خدمت / ساعات تدرس / نوع مدرسه / امتیاز شما و.... داره . حدودا از 600 به بالا
      7 ) رجوع کنید به پاسخ بالا

مشکلی نیست که آسان نشود *** مرد باید که هراسان نشود

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      سلام بر شما دانش آموز عزیز و گرانقدر
      1) تبریک عرض میکنم معدل خوبی دارید.
      2) شما باید برای خودتون هدف داشته باشید . آینده هر کس دست خودش هست و به حرف و نقل دیگران نیست . ما برای خودمون زندگی میکنیم نه برای حرف مردم. مشورت خوب هست اما مشورت های سازنده نه مخرب . الان هیچ شغلی تضمین کار نداره .شما باید با تلاش و همت خودت رو ثابت کنی و سعی کن چیزی متفاوت تر از دیگران باشی .
      3 ) دبیری شغل انبیا هست . احسنت بر شما
      4 ) تغییر رشته بستگی به هدف شما داره . اگر دبیری میخواید که زیاد فرقی نمیکنه چه رشته ای باشید چون در انسانی هم پذیرش دارند .
      5 ) تقریبا میشه گفت بله . البته دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تضمینی برای شغل شما در آینده نمیدن ولی شما در اولویت آموزش و پرورش هستید .
      6 ) این بستگی به نوع رشته / مدرک / دوره ضمن خدمت / ساعات تدرس / نوع مدرسه / امتیاز شما و.... داره . حدودا از 600 به بالا
      7 ) رجوع کنید به پاسخ بالا

مشکلی نیست که آسان نشود *** مرد باید که هراسان نشود
      من می خوام دبیر زیست یا شیمی یا دبیر علوم تجربی و یا زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان و یا راهنمایی بشم ،باید چه مراحلی رو طی کنم ؟
      برای دبیری تجربی بهتره یا انسانی ؟راستش من علاقه ی شدیدی به رشته تجربی دارم و سال گذشته به خاطر ترس از ریاضی انسانی رو انتخاب کردم و الان پشیمونم !
      سال گذشته (اول دبیرستان) حدود 40بار غایب شدم و اصلا به درس ریاضی گوش نمی دادم و هیچ تمرینی رو انجام نمی دادم ، ولی با این حال در ریاضی 13 شدم .
      در دوران راهنمایی هم ریاضی ام خیلی قوی بود ههمیشه بالا 17 میشدم.
      ویرایش توسط کوروش : 15 فروردین 1393 در ساعت 14:21

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من می خوام دبیر زیست یا شیمی یا دبیر علوم تجربی و یا زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان و یا راهنمایی بشم ،باید چه مراحلی رو طی کنم ؟
      برای دبیری تجربی بهتره یا انسانی ؟راستش من علاقه ی شدیدی به رشته تجربی دارم و سال گذشته به خاطر ترس از ریاضی انسانی رو انتخاب کردم و الان پشیمونم !
      سال گذشته (اول دبیرستان) حدود 40بار غایب شدم و اصلا به درس ریاضی گوش نمی دادم و هیچ تمرینی رو انجام نمی دادم ، ولی با این حال در ریاضی 13 شدم .
      در دوران راهنمایی هم ریاضی ام خیلی قوی بود ههمیشه بالا 17 میشدم.
      سلام شما اگر تجربی رو ئوست دارید بیاید تجربی و با همت و تلاش به اهدافت برس .شما در کنکور سراسری دانشگاه تربیت معلم و شهید رجایی رو انتخاب کن و در انتخاب رشته هر رشته ای که دوست داشتی رو بزن . البته اینم بگم احتمال داره دانشگاه تربیت معلم به علت کمبود بودجه دانشجو نگیره ( هنوز معلوم نیست )

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      سلام شما اگر تجربی رو ئوست دارید بیاید تجربی و با همت و تلاش به اهدافت برس .شما در کنکور سراسری دانشگاه تربیت معلم و شهید رجایی رو انتخاب کن و در انتخاب رشته هر رشته ای که دوست داشتی رو بزن . البته اینم بگم احتمال داره دانشگاه تربیت معلم به علت کمبود بودجه دانشجو نگیره ( هنوز معلوم نیست )
      دارم دیوونه میشم،حتی به فکر خودکشی هم افتادم !
      یه سوال :بعد از کنکور باید دانشگاه تربیت معلم و شهید رجایی رو بزنم ؟
      برای قبولی در رشته تربیت معلم چه رتبه ای برای تجربی لازم هست ؟ برای انسانی چه رتبه ای لازم هست ؟
      برای اینکه ریاضی و فیزیکمو قوی کنم چه پیشنهادی دارین ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)