خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 100
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      سلام
      میخوام یک کتاب فیزیک بنویسم که توش همه تست های گزینه 2 گاج کانون ، سراسری ،تالیفی به صورت میکرو طبقه بندی باشه و خیلی شیک باشه
      اما مشکل اصلیم اینه با چه نرم افزاری کتابارو مینویسن!؟ بعید میدونم کتابای شیک بازار رو با word نوشته باشن !استادان راهنمایی کنید
      کار خوبی میکنی داداش
      سعی کن بهترین کتاب بنوسی دیر بیاد بیرون مهم نیست ولی تمام سعیت رو بکن بهترین باشه
      موفق باشی

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      داش dmb ی سوال تو پی دی اف نوشته عدد اتمی کمیت بدون یکاس ولی بنظر من عدد اتمی اصن کمیت نیسواقعا که به جایه عدد اتمی می تونستی تراز شدت صوت رو بگی که کمیتی بدون یکاس ولی به افتخار گراهام بل اسمشو گذاشتن بل
      پی نوشت:آقایه GUST هنوز حرفام تموم نشده صبر بده به چنتا اسکرین شات برا حرفام نیازمندم
      البته میشه یه جورایی تو تعریف گنجوندش ولی خوب دقیقا حرف ششما درسته مثال خوبی نبود.
      جزوه نوشتن این مباحث خیلی راحته

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

البته میشه یه جورایی تو تعریف گنجوندش ولی خوب دقیقا حرف ششما درسته مثال خوبی نبود.
      جزوه نوشتن این مباحث خیلی راحته
      راس می گی ی جورایی می شه گونجوندش یاده دسته بندیه کمیت ها تو درس آمار افتادم مثلا تعداد سیب یک کمیت گسستس و یک سیب واحد این کمیته درمورد عدد اتمی هم به نظرم ی کمیت گسستس که واحد اون هم یک پروتونه ولی صبر کن ببینم اینجوری که عدد اتمی ی کمیت یکا داره نه بدونه یکاولی خداییش خوب که قبول داری مثاله چرتی بود

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصل موضوع رو یادتون رفته. قبل نوشتن کتاب شما باید صلاحیت علمیشو داشته باشی... به نظرم کسی میتونه توی یه رشته کتاب بنویسه که دست کم اون درسو هشتاد زده باشه.
      وگرنه کسی که 40 بزنه که خودش نمیدونسته اصلا باید چیکار کنه... چطور میخواد به بقیه یاد بده

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neginsotude نمایش پست ها
      اصل موضوع رو یادتون رفته. قبل نوشتن کتاب شما باید صلاحیت علمیشو داشته باشی... به نظرم کسی میتونه توی یه رشته کتاب بنویسه که دست کم اون درسو هشتاد زده باشه.
      وگرنه کسی که 40 بزنه که خودش نمیدونسته اصلا باید چیکار کنه... چطور میخواد به بقیه یاد بده
      قبول ندارم
      ایشون میتونه رو کتابش کار کنه و بهتر بشه
      همه که نباید از ابتدا همه چیز بلد باشن مهم اون حس کتاب نوشتن هست که ایشون داره و مطمئن هستم به سطح علمی اون هم میرسه
      در ضمن کتاب چندان تخصصی هم نمیخواد بنویسه دیگران نوشتن ایشون با اصلاح کار دیگران هم میتونه شروع کنه
      بعد قرار نیست همین فردا کتاب رو منتشر کنه اصلا بشه 5 سال دیگه از حالا به فکرش باشه و روش کار کنه
      هم از این درامدی بدست میاره هم کتاب موندگاری میشه / و هم به خیلی ها کمک کرده
      مهم اینه ایشون با همین دانش خود جوانمرد هست و میخواد به بقیه کمک کنه
      خیلی ها علم دارن و خسیس هستن و یا فقط با پول زیاد به افراد خاص یاد میدن
      کارت ادامه بده داداش

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      قبول ندارم
      همه که نباید از ابتدا همه چیز بلد باشن مهم اون حس کتاب نوشتن هست که ایشون داره و مطمئن هستم به سطح علمی اون هم میرسه
      در ضمن کتاب چندان تخصصی هم نمیخواد بنویسه دیگران نوشتن ایشون با اصلاح کار دیگران هم میتونه شروع کنه
      بعد قرار نیست همین فردا کتاب رو منتشر کنه اصلا بشه 5 سال دیگه از حالا به فکرش باشه و روش کار کنه
      کارت ادامه بده داداش
      یعینی بحث اینکه بره کلاس کنکور رو معلم بشه و ... نیست. خودم دیدم که گفتن میخوان درس بدن.
      من شما رو نمیدونم اما سال گذشته که برای کنکور میخوندم متوجه شدم خیلی فرق هست بین کسی که فیزیکشو خودش 90 زده با کسی که 40 زده. حتی بعد 5 سال.
      شما هم داری سفسطه میکنی... خودت باشی و حق انتخاب داشته باشی میری سر کلاس کسی میشینی که مکانیک شریف خونده و یا کسی که دانشگاه آزادی بوده؟
      از این بهونه ها نیار که به بیان مربوطه.... چون همه امون خوب میدونیم هرکی با سوادتر باشه فن بیانشم بهتره مفهومی ترم درس میده و زبونشم ساده تره. مثالش همه استادایی که الان خیلی معروفن و خوب درس میدن وقتی دانشگاهشونو نگاه میکنی میبینی اکثرا رتبه زیر صد بودنو توی بهترین دانشگاه ها خوندن

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبول ندارم
      کارت ادامه بده داداش
      متاسفانه بازم مخالفم

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعینی بحث اینکه بره کلاس کنکور رو معلم بشه و ... نیست. خودم دیدم که گفتن میخوان درس بدن.
      من شما رو نمیدونم اما سال گذشته که برای کنکور میخوندم متوجه شدم خیلی فرق هست بین کسی که فیزیکشو خودش 90 زده با کسی که 40 زده. حتی بعد 5 سال.
      شما هم داری سفسطه میکنی... خودت باشی و حق انتخاب داشته باشی میری سر کلاس کسی میشینی که مکانیک شریف خونده و یا کسی که دانشگاه آزادی بوده؟
      از این بهونه ها نیار که به بیان مربوطه.... چون همه امون خوب میدونیم هرکی با سوادتر باشه فن بیانشم بهتره مفهومی ترم درس میده و زبونشم ساده تره. مثالش همه استادایی که الان خیلی معروفن و خوب درس میدن وقتی دانشگاهشونو نگاه میکنی میبینی اکثرا رتبه زیر صد بودنو توی بهترین دانشگاه ها خوندن
      متاسفانه شما فبول نداری که پشتکار از استعداد مهمتره و میتونه استعداد رو شکست بده
      در ضمن اون مکانیک شریف اکثرا انقدر مغرور هستن که نمیاد همه چیز رو بگه به بقیه مشکل اینجاست که دلسوز مردم نداریم
      همه که پول میلیونی ندارن بدن استاد دارن؟
      داداش ادامه بده مطمئن هستم استاد میشی

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه شما فبول نداری که پشتکار از استعداد مهمتره و میتونه استعداد رو شکست بده
      در ضمن اون مکانیک شریف اکثرا انقدر مغرور هستن که نمیاد همه چیز رو بگه به بقیه مشکل اینجاست که دلسوز مردم نداریم
      همه که پول میلیونی ندارن بدن استاد دارن؟
      داداش ادامه بده مطمئن هستم استاد میشی
      آقا پشتکار داشته باشین کنکورتونو بخونین... پشتکار برای کنکورش نداشته برای نوشتن کتاب فیزیک داشته.
      مسخره بازیا چیه آخه.
      کل کل میخوای فقط بکنی...
      95 کنکوری بودم. کنکورمم خوب دادم. برام دعا کنید بمونم توی تهران حالا حتی اگه شدش ایران

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من نمیگم که نمیتونی الان و از این جور حرفها ولی بهترن کاری که میتونی بکنی اینه که تابستون سطح فهمتو از فیزیک بالا ببری برو کتابای دبیرستانو بخون بعدش برو سراغ منابع اصلی فیزیک در دانشگاه و المپیاد از من میشنوی برو سراغ پایه ای ترین و مهمترین کتابای فیزیک از فیزیک مفهومی و فیزیک پایه(ج بلت)که برای انتشارات فاطمی هستند شروع کن بعش برو سراغ هالیدی و کلپر و گریفیث(منابع سطح بالا)اونموقع شروع کن تو اول باید فیزیکو بفهمی یادت باشه انسان از کمتر از 10 درصد قابلیت هاش میتونه استفاده کنه دوست عزیز تو اگه واقعا میخوای بری درس بدی درست (نه مثل خیلیا کم سواد)و کتاب چاپ کنی که دانش اموزات بعنوان منبع استفاده کنن باید خودت خوب خوب بفهمی من فایل اندازه گیریتو دیدم و واقعا با این سطح دانش اموز نتیجه دلخواه نمیبینه

11. Top | #71
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آقا پشتکار داشته باشین کنکورتونو بخونین... پشتکار برای کنکورش نداشته برای نوشتن کتاب فیزیک داشته.
      مسخره بازیا چیه آخه.
      کل کل میخوای فقط بکنی...
      خوب حالا چرا زودی ناراحت میشی /یه کم آرامش خوبه
      خوب خوبه حداقل قبول داری پشتکار مهمه
      من میگم حالا ایشون یه بار کنکور داده نتونسته دلیل نمیشه دیگه نتونه
      خیلی ها از ایشون بدتر شدن بهترین استادها
      اگه اشتباه نکنم ادیسون رو از مدرسه انداختن بیرون گفتن استعداد نداره ولی اگه میخواست ناامید بشه هیچ وقت ادیسون نمیشد
      من میگم ناامید نشه
      تا دلت بخواد هست کتاب فیزیک مرجع اگه بخواد میتونه انشتین هم بشه ولی اگه بخواد

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین منو ! رتبه 23 کشوری دوست داری؟!
      دانشگاه شریف رفته با سابقه 14 سال تدریس گسسته!
      معروف ...! کانادا رفته!
      بیا اینم لنیک : hamid rajaee | Sharif University of Technology - Academia.edu
      معلم گسسته من بود...
      همه جای مشهد هم کلاس داشت...
      گند زد به هرچی گسسته است ! نظریه اعداد رو توی سه ساعت جمع کرد! اونقد قاطی کرده بودم که داشتم به در و دیوار نگاه میکردم!
      اخرین جلسه وقتی که آخرین سئوالشو حل کرد همه اونقد قیافشون داغون شده بود که خودش پرسید زنده این بچه ها!؟!!
      کل هندسه 1 رو توی یک جلسه جمع کرد! حساب کن چجوری مطالب رو گفته!!
      عین بچه دبستانی ها کار میکرد! هر جلسه نهایتا8 تا سئوال حل میکرد
      جزوه 100 صفحه ای میداد دستمون 8تا سئوالش رو حل میکرد
      میگفت بقیه اش توی پاسخنامه هست برین فلان جا پاسخنامم رو بگیرین! حالا پاسخنامه اش هم افتضاح ! پر از غلط املایی و علمی! بدون هیچ توضیح تشریحی!
      هیچی نفهمیدم!!
      برین عشق کنین با اسم و رتبه و .... شما نمیدونین که یاد داشتن مطلب مهم نیست! خوب یاد دادن مهمه!
      من نمیخوام دوروز دیگه برم سر کلاس ولی تا 5 سال دیگه دوست دارم یکی از اساتید برجسته شهرم بشم!
      این کتاب هم قصد چاپ انبوهش رو ندارم! فقط برای شاگردان خودم!... شما تا وقتی دنبال اسم و رتبه باشین امثال مسعودی میچاپنتون!
      رتبه 500 مکانیک که عربی هم خونده بود به یک وضع افتضاحی درس داد که با وجود اینکه عربی نهایی 20 شدم عربی کنکورم 20 درصد نشد!چون همه کلاسا رو میپیچوند میرفت خصوصی ! جزوه اش هم افتضاح...
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful
      ویرایش توسط GUST : 07 مرداد 1395 در ساعت 14:45

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین منو ! رتبه 23 کشوری دوست داری؟!
      دانشگاه شریف رفته با سابقه 14 سال تدریس گسسته!
      معروف ...! کانادا رفته!
      بیا اینم لنیک : hamid rajaee | Sharif University of Technology - Academia.edu
      معلم گسسته من بود...
      گند زد به هرچی گسسته است ! نظریه اعداد رو توی سه ساعت جمع کرد! اونقد قاطی کرده بودم که داشتم به در و دیوار نگاه میکردم!
      اخرین جلسه وقتی که آخرین سئوالشو حل کرد همه اونقد قیافشون داغون شده بود که خودش پرسید زنده این بچه ها!؟!!
      کل هندسه 1 رو توی یک جلسه جمع کرد! حساب کن چجوری مطالب رو گفته!!
      هیچی نفهمیدم!!
      برین عشق کنین با اسم و رتبه و .... شما نمیدونین که یاد داشتن مطلب مهم نیست! خوب یاد دادن مهمه!
      من نمیخوام دوروز دیگه برم سر کلاس ولی تا 5 سال دیگه دوست دارم یکی از اساتید برجسته شهرم بشم!
      این کتاب هم قصد چاپ انبوهش رو ندارم! فقط برای شاگردان خودم!... شما تا وقتی دنبال اسم و رتبه باشین امثال مسعودی میچاپنتون!
      رتبه 500 مکانیک که عربی هم خونده بود به یک وضع افتضاحی درس داد که با وجود اینکه عربی نهایی 20 شدم عربی کنکورم 20 درصد نشد!چون همه کلاسا رو میپیچوند میرفت خصوصی ! جزوه اش هم افتضاح...
      دوست عزیز با کمال احترام اما خواستن توانستن است1 2 هم ایکه مطمئنی اون بد درس میداد نفهمیدن تو مبنی بر بد درس دادن معلم نیست

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      دوست عزیز با کمال احترام اما خواستن توانستن است1 2 هم ایکه مطمئنی اون بد درس میداد نفهمیدن تو مبنی بر بد درس دادن معلم نیست
      چرا پس وقتی از روی کتاب کمک آموزشی میخوندم میفهمیدم!؟ حتما الان میخوای بگی تو سر کلاس مست بودی
      من دانش آموزی بودم که سطح علمی ریاضیم از همه بهتر بود! گسسته ترم اول 20 شدم!
      وقتی یک چیزی خوب نیست یعنی خوب نیست!
      سر آزمون سنجش از یکی از بچه های دیگه هم پرسیدم که مدرسه دیگه بود گفت : من از جلسه اول میدونستم این یارو لا**شیه
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا پس وقتی از روی کتاب کمک آموزشی میخوندم میفهمیدم!؟ حتما الان میخوای بگی تو سر کلاس مست بودی
      من دانش آموزی بودم که سطح علمی ریاضیم از همه بهتر بود! گسسته ترم اول 20 شدم!
      وقتی یک چیزی خوب نیست یعنی خوب نیست!
      سر آزمون سنجش از یکی از بچه های دیگه هم پرسیدم که مدرسه دیگه بود گفت : من از جلسه اول میدونستم این یارو لا**شیه
      اگه یه ترم بیست شدی یعنی میتونستی و کارت کم بود بعدش هر چه قدر معلم بد باشه هر دانش اموزی میتونه موفق باشه

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن