خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 132
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      واقعن آفرین به غیرت کیروش وبازیکنا دیدین وقتی نیمه اول بازی تموم شد کیروش میخواست داورو بکشه وبازیکنا وقتی که گل سومو خوردن امیدشون ازدست ندادنو مردونه جنگیدن تا گل زدن....فقط من نگران حملات خمپاره ای پولکسوتا هستم بخصوص افرادی نظیرگروهبان قلعه نوعی...
      فردا غله نوعی میگه گل هاشون از رو کرنر بوده.......هر کی ندونه فک میکنه خودش تیکی تاکا همراه با نفوذ طولی و استفاده از مهاجم کاذبه.....خوب مومن خودت مگه با علی اصغری گل نمیزنی.....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه بخواد تیم ملی تغییراتی داشته باشه باید اینطور باشه که فحاشیان و دارودستش برن و یه مدیر کاربلد مثه دادکان بیاد و کیروشم تا جام جهانی روسیه بمونه...البته تو کشور ما همه این تغییرات اتفاق میفته اما برعکسش

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      من نمیگم بی تمدنیم!

ولی به جان خودم باختن به عربا خیلی زور داره!

شنیدی این شعرو؟

عرب در بیایان ملخ میخورد! سگ در اصفهان آب یخ میخورد؟؟؟؟؟؟

ما به کجا رسیدیم که باید به اینا ببازیم!

همینجا اعلام میکنم دیگه هیچ مسابقه تیم ملی رو تو آسیا نمیبینم!

دیدار به جامِ جهانی!

خاک بر سر لیگمون هم کنن!

سلام دوست من میدونم از باخت ایران ناراحتی ولی خواهشن به عرب ها بی احترامی نکن

در ضمن عراقی ها عرب زبانند و اکثر شون نژاد عربی ندارن بخشی از عراق بابل کهن رو شامل میشه عراقی ها ملخ خوار نبودن، من عراق رو قسمتی از ایران میدونم بغداد به زبان باستان ایرانی یعنی خداداد

در ضمن بد باختیم تا ته سوختم...
      ودیگر هیچ...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها
      نامردا امنیت و بودجشونو ما تامین میکنیم بعد حذفمونم میکنن

ایــــــــول . اگه ایران داره از عرق حمایت میکنه فقط و فقط بخاطر امام حسینه وگرنه عرب جماعت لایق کمک نیس
      فکر نمیکردم با این اوضاع مملکتشون تیمم داشته باشن !!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz نمایش پست ها
      واقعن آفرین به غیرت کیروش وبازیکنا دیدین وقتی نیمه اول بازی تموم شد کیروش میخواست داورو بکشه وبازیکنا وقتی که گل سومو خوردن امیدشون ازدست ندادنو مردونه جنگیدن تا گل زدن....فقط من نگران حملات خمپاره ای پولکسوتا هستم بخصوص افرادی نظیرگروهبان قلعه نوعی...

منو یاد این جمله انداختی

اندر شهر ما یک مسلمان هست آن هم ارمنیست خخخخخ

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها

در ضمن داور یک عمه 44 ساله داره لطفن اطلاع رسانی کنید
      فقط مواظب باشین قضیه ی مسی دوباره تکرار نشه:yahoo (3):

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آقا من زیادی عصبانی بودم اینو درست کردم ولی حالا یکم به عکس دقت میکنم یکم زیاده روی کردم !!! شاید اون پیراهن عراق که تنشه یکم بد باشه ولی در هر صورت میخوام بهتون بگم واقعا خودتون یه آنالیز بکنید بازی های حاج صفی رو !!!
      تو بازی های قبل چند پاس سالم داشته ؟ چند توپ گیری و ایجاد حمله موفق داشته ؟ آیا اون بازیکنایی که من گفتم تو این زمینه ها بهتر عمل نمیکردن ؟ تو جام جهانی یه ضرب داشتم بهش بدو بیراه میگفتم . چرا ؟ چون حق یه عده رو خورده !
      اگه نمیتونی بگو نمیتونم بابا بیش از 100 میلیارد تومن خرج این تیم شده برا یه همچین جایی ! آیا مهرداد جماعتی یا پیام صادقیان یا خلعتبری تو این پست نمیتونستن بازی کنن ؟
      حرف از غیرت شد ؛ من غیرت همه بچه ها رو ستایش میکنم حتی حاج صفی رو که تا حدی که توانش بود (در حد تیم دوم روستای ما )بازی کرد ولی این بازیکنی نیست که در حد تیم ملی باشه .
      اگه دقت کنید میبینید که تمام گل ها روی اشتباه همین آقا بوده !
      سانتر از گوش غفوری توپ رسیده بود به حقیقی اگه حاج صفی با جاگیری غلط و افتادن تو مسیر حقیقی فرصت رو به حریف نمیداد
      گل یونس محمود هم که بازم جاگیری اشتباه خودش بود
      پنالتی رو هم که این جا موند از بازیکن عراق و پور علیگنجی اگه دقت کرده باشین سر خورد زیر پای بازیکن عراق
      پنالتی خودش رو هم که دیگه ...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      آقا من زیادی عصبانی بودم اینو درست کردم ولی حالا یکم به عکس دقت میکنم یکم زیاده روی کردم !!! شاید اون پیراهن عراق که تنشه یکم بد باشه ولی در هر صورت میخوام بهتون بگم واقعا خودتون یه آنالیز بکنید بازی های حاج صفی رو !!!
      تو بازی های قبل چند پاس سالم داشته ؟ چند توپ گیری و ایجاد حمله موفق داشته ؟ آیا اون بازیکنایی که من گفتم تو این زمینه ها بهتر عمل نمیکردن ؟ تو جام جهانی یه ضرب داشتم بهش بدو بیراه میگفتم . چرا ؟ چون حق یه عده رو خورده !
      اگه نمیتونی بگو نمیتونم بابا بیش از 100 میلیارد تومن خرج این تیم شده برا یه همچین جایی ! آیا مهرداد جماعتی یا پیام صادقیان یا خلعتبری تو این پست نمیتونستن بازی کنن ؟
      حرف از غیرت شد ؛ من غیرت همه بچه ها رو ستایش میکنم حتی حاج صفی رو که تا حدی که توانش بود (در حد تیم دوم روستای ما )بازی کرد ولی این بازیکنی نیست که در حد تیم ملی باشه .
      سانتر از گوش غفوری توپ رسیده بود به حقیقی اگه حاج صفی با جاگیری غلط و افتادن تو مسیر حقیقی فرصت رو به حریف نمیداد
      پنالتی رو هم که این جا موند از بازیکن عراق و پور علیگنجی اگه دقت کرده باشین سر خورد زیر پای بازیکن عراق
      تیم ملی این بار خیلی خیلی خوب بازی کرد فک کنم درد بچه ها از اینه که ما از تیمی خوردیم که زیر دست خودمونه
      ی ضرب المثل هست که میگه .....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا امروز ضدحال زدن بدجوری....
      اعصابمو ریختن ب هم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      پنالتی خودش رو هم که دیگه ...
      حاج صفی و شجاعی که اصلا نباید دعوت میشدن.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba93 نمایش پست ها
      تیم واقعا زحمت کشید ولی اشتباهات مرگ بار خود بازیکنان و داوری باعث حذف تیم شد

1- داور اخراجش اشتباه بود

2- پنالتی که پورعلی گنجی داد بی جهت بود چون چندین بازیکن تو محوطه بودن

3- احسان حاج صفی که پنالتی اول اصلا وحشتناک بیرون زد و وحید امیری خراب کرد

4- مشکل این بود که علیرضا جهانبخش واقعا وحشتناک اشتباه میکرد

5- پول ما تو حلق عراقی هاست سرداران ما دارن در عراق به شهادت میرسند بعد این اعراب جاهلیت طبق عادت دیرینه با حرکات و شادی ها عجیب بر روی مخ بازیکنان ایرانی رفتند
      ...........................................

ببینید سرمربی تیم ملی عراق چی گفته این همون عراقی هستش که شده برادر ما ایرانی ها این همون عراقیه که جوانان ما رو شهید کرده

سرمربی عراق در ادامه گفت‌:‌ شنیدم بعد از بازی مردم عراق به خیابان‌ها ریختند در حالی که کشور ما یک کشور جنگ‌زده است شادی جدیدی را تجربه کرده است. من این برد را به آنها تقدیم می‌کنم و فکر می‌کنم این پیروزی دراماتیک بود تا شرایط جنگ را فراموش کند. آنها زیر حملات بمب و موشک هستند ولی امروز این برد باعث خوشحالی آنها شد. به نظر من این برد هدیه خدا بود به همه هواداران تیم ملی ما که تا لحظه آخر تیم را تشویق کردند.من به بازیکنانم اعتقاد و اعتماد دارم و برای همین در زمین به برخی بازیکنان تذکر می‌دادم و خوشبختانه امروز شرایط خوبی رقم خورد و امیدوارم در آینده از این هم بهتر شویم.

شنیشل در پاسخ به این سؤال که آیا پیروزی بر ایران را یک پیروزی سیاسی می‌داند، ادامه داد: من مربی فوتبال هستم و فقط به فوتبال فکر می‌کنم نه مسائل سیاسی و به ماجراهای دیگر کاری ندارم و به آنها ورود نمی‌کنم اما نمی‌خواهم موضوعی را به چیز دیگر مربوط کنم.از اینکه بازیکنان بعد از گلی که خوردیم به بازی برگشتند واقعا خوشحالم و در ادامه بازی هم با آرامش بازی را ادامه دادیم و نتیجه هم گرفتیم.
      داور اشتباه داشت مثل اخراج مهرداد پولادی اما خدایی پنالتی که پور علی گنجی داد درست بود. قشنگ پلی بازیکن عراقیو زد.جهانبخشم امروز خوب بود اتفاقا فقط کسی نبود باش جلو بره دژاکه امروز زیاد خوب نبود

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      سرباز فراری ببری بازی بدی همینه دیگه!!!
      ایران تا همین جاشم که اومد به خاطر دفاع خوب همین سرباز فراری بو.دیدین که به محض اینکه اخراج شد محوطه جریمه ایران شد اتوبان هر کی به هرکی هیشکی نمیتونست توپو جمع کنه
      ویرایش توسط staar : 03 بهمن 1393 در ساعت 17:43

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      سلام بر همه.
      @Takfir جون چطوری؟کم پیدایی دادا...
      .................................................. ...........................
      این چه امامیه که خودش نمیتونه از خودش مراقبت کنه؟
      چرا خود عراقی ها مقبره ها رو نسازن؟

داشتم با یه عراقی بحث میکردم،گفتم که تو بهتره به جای چت کردن بری از مادرت مقابل داعش محافظت کنی.میدونی چی گفت؟؟؟
      گفت: تا شما ایرانی های احمـق برای ما میجنگید،ما میریم و خوش میگذرونیم.
      حرفش منطقی بود دهنم بسته شد.خفه شدم.
      فایل پیوست 20725
      .................................................. ..........................
      @Ewin وقتی که خودشونو ایرانی نمیدونن چرا تو اونا رو ایرانی میدونی؟

مهم نیست که اونا خودشنو نمیدونن. بعدم می‌فهمند
      مثل تاجیکا،مثل افغان ها

در ضمن اون **** ها فک میکنن ما داریم از اونا دفاع میکنیم نه؟
      ما اونجا داریم با با اسرائیلی های پست میجنگیم

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      سلام بر همه.
      @Takfir جون چطوری؟کم پیدایی دادا...
      این چه امامیه که خودش نمیتونه از خودش مراقبت کنه؟
      چرا خود عراقی ها مقبره ها رو نسازن؟

داشتم با یه عراقی بحث میکردم،گفتم که تو بهتره به جای چت کردن بری از مادرت مقابل داعش محافظت کنی.میدونی چی گفت؟؟؟
      گفت: تا شما ایرانی های احمـق برای ما میجنگید،ما میریم و خوش میگذرونیم.
      حرفش منطقی بود دهنم بسته شد.خفه شدم.
      فایل پیوست 20725
      .................................................. ..........................
      @Ewin وقتی که خودشونو ایرانی نمیدونن چرا تو اونا رو ایرانی میدونی؟
      داش رضا این عکس خوردم کرد!

خـــآک عالم ایندفعه بر سر من!!!:troll (16): مخم داره رد میده

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عالی بودیم
      امان از شر داور
      تو بازی با آرژانتین و بازی امروز توسط داور سرمون بریده شد!
      دوران افول و عقب ماندگی ملت ها زمانی شروع شد که جای اندیشیدن را "تقلید"، جای تلاش و کوشش را "دعا"، جای فکر کردن به آرروهای بزرگ را "قناعت"، جای اراده برای رفتن و رسیدن را "قسمت" و جای تصمیم عاقلانه را "استخاره" گرفت.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weidenfeller نمایش پست ها
      عالی بودیم
      امان از شر داور
      تو بازی با آررژانتین و بازی امروز توسط داور سرمون بریده شد!
      کجاش عااااالی بودیم؟؟؟؟/
      یه نفر نباشه باید کل تیم گند بزنن

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)