خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 207
    1. Top | #136
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      براي ديف تركيب گاج و الگو بهترينه.
      براي ادبيات، ادبيات موضوعي گاج بهترينه
      ب اي گسسته هم فار و گاج و خيلي سبز همگي خوبن.
      بهم اعتماد كن

2. Top | #137
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imooo نمایش پست ها
      خوب شما اول سطح ریاضیتون بگین و اینکه چجور کتابی میخوای اگه دنبال کتاب سطح بالا میگردی خوشخوان الگو و تخته سیاه رو پیشنهاد میکنم اگر سطح متوسط میخوای گاج و اندیشه فایق وگرنه ابی قلمچی خوشخوان :من خودم دیفش ندارم اما هندسه و گسسته ش دارم و روی همون ها هم نظرم میدم اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند اموزش های کاملی دارند اما میتونم بگم نگارش و سبک توضیح خوبی نداره همچنین پاسخنامه ی تستاش اصلا خوب نیست و هر سوال شاید سه یا چهار تا نیم خط جواب داشته باشه اما تستای بسیار خوبی دارن الگو:من ویرایش قدیمش دارم همونی که دو جلدی و پایه رو نداره اموزش خیلی خیلی خوب و کاملی داره تستاش هم عالی اما تو بعضی تست های سختش چارچوب کنکور رعایت نکرده همچنین پاسخنامش بعضا گنگ و نا مفهوم بنظر میاد اگر کسی داشته باشی که برات رفع اشکال کنه این کتاب عالیه تخته سیاه:من خوده کتاب ندارم اما تو یکی از سایت ها بخش زیادی از فصل دنباله رو قرار داده بود که شامل تستها و پاسخنامه بود با الگو مقایسه کردم در یک کلام عالی بود درسنامه روون پاسخ بسیار مناسب تست ها سطح بسیار خوبی که تست ها داشت ودر مجموع از الگو کمی سطحش پایین تره اما ویژگی های مثبتش خیلی بیشتر از الگو اندیشه فایق بر اساس شنیده ها گفتم و گاج بر حسب تجربه ای که از سایر کتابای گاج دارم ابی قلمچی هم که هیچ نداره نه اموزش خوب نه پاخنامه خوب اما چون تستای کنکوره اگه پایه ضعیفی داری برای شروع خوبه
      سطح ریاضیم نه خیلی پایینه و نه خیلی بالا، میانه ولی می‌تونم پیشرفت کنم.
      دنبال کتابی می‌گردم که آموزش و تست داشته باشه و بشه باهاش پیشرفت کرد.
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      براي ديف تركيب گاج و الگو بهترينه.
      براي ادبيات، ادبيات موضوعي گاج بهترينه
      ب اي گسسته هم فار و گاج و خيلي سبز همگي خوبن.
      بهم اعتماد كن
      باشه، ممنون

3. Top | #138
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای گسسته:برای آموزش هیچ کتابی به خوشخوان نمیرسه آموزش کاملی داره ولی از لحاظ تست خیلی از تستاش استاندارد کنکور رو رعایت نکرده در ثانی خیلی قدیمی آخرین چاپش برمیگرده به سال 84.برای تست گسسته هم خیلی سبز خوبه هم فار ولی چون فار هم اخرین چاپش برمیگرده به سال 90.ترجیحن خیلی سبز بهتره.
      برای دیفرانسیل هم یا نشر الگو بگیر که مولفش طراح آزمونای گزینه 2 یا تخته سیاه بگیر.ولی درس نامه های تخته سیاه کامل تره.ولی به هیچ وجه گاج نگیر.
      برای ادبیاتم به نظر من کتاب های محوری گاج خوبه و کتابای دکتر سبطی نشر دریافتم خوبه.ولی کتاب های مبحثی نشر الگو رو نگیر

4. Top | #139
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      سطح ریاضیم نه خیلی پایینه و نه خیلی بالا، میانه ولی می‌تونم پیشرفت کنم.
      دنبال کتابی می‌گردم که آموزش و تست داشته باشه و بشه باهاش پیشرفت کرد.

باشه، ممنون
      پس بهترین انتخاب برای شما همون تخته سیاه چون درسنامه و پاسخنامه بهتری نسبت به الگو داره ازیک کتاب مثل گاج یا قلمچی هم که سوالای کنکور داشته باشه در کنارش بهتره استفاده کنی

5. Top | #140
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من الان عربی رو از روی کتاب "عربی به زبان ساده" میخونم اما احساس میکنم که بعضی جاها نویسنده موضوع رو کاملا باز نکرده و خوب توضیح نداده
      دوستانی که این کتاب رو خوندن این رو احساس کردن یا مشکل از منه؟!؟

6. Top | #141
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l3izar نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من الان عربی رو از روی کتاب "عربی به زبان ساده" میخونم اما احساس میکنم که بعضی جاها نویسنده موضوع رو کاملا باز نکرده و خوب توضیح نداده
      دوستانی که این کتاب رو خوندن این رو احساس کردن یا مشکل از منه؟!؟
      من خودم اصلا نتونستم با این کتاب آقای ایاد فیلی ارتباط برقرار کنم. کتاب عربی کامل گاج رو یه نگاه بنداز

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M3hr4N نمایش پست ها
      من خودم اصلا نتونستم با این کتاب آقای ایاد فیلی ارتباط برقرار کنم. کتاب عربی کامل گاج رو یه نگاه بنداز

دقیقا من هم اصلا نتوستم ارتباط برقرار کنم به نظر ن کتاب خیلی سبز خوبه .

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هندسه تحلیلی کدوم کتاب بهتره؟
      الگو
      خیلی سبز(سمیعی زاده)
      فار
      الگو رو دیدم درسنامش خیلی خلاصه بود
      گسسته از بین گاج و خیلی سبز و فار کدوم بهتره؟

9. Top | #144
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.moradi نمایش پست ها
      هندسه تحلیلی کدوم کتاب بهتره؟
      الگو
      خیلی سبز(سمیعی زاده)
      فار
      الگو رو دیدم درسنامش خیلی خلاصه بود
      گسسته از بین گاج و خیلی سبز و فار کدوم بهتره؟
      چرا برای تحلیلی سراغ گاج نمیری؟
      برای گسسته اگه آموزش میخوای فار اگه تست خوب میخوای اون دوتا دیگه هرکدومو خوشت اومد بگیر. در یه سطحن

10. Top | #145
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      چرا برای تحلیلی سراغ گاج نمیری؟
      برای گسسته اگه آموزش میخوای فار اگه تست خوب میخوای اون دوتا دیگه هرکدومو خوشت اومد بگیر. در یه سطحن
      گاج فکر کنم درسنامش خوب نباشه

11. Top | #146
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.moradi نمایش پست ها
      گاج فکر کنم درسنامش خوب نباشه
      گاج جدید گسسته خیلی خوبه. من کنار جزوه ی معلم از این استفاده می کنم. مقمه ی مولف رو حتما بخونید که فلسفه ی نیاوردن سوالات نا مربوط به گسسته رو توضیح میده.
      گاج تحلیلی رو هم من زیاد ازش خوشم نیومد. کسی میکرو بانک جامع گاج جدید یا تحلیلی الگو رو دیده؟

12. Top | #147
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.من شیمی 3 مبتکران رو آخرای تیر که ویرایش جدیدش نیومده بود گرفتم.لازمه ویرایش جدیدشو بگیرم؟تغییراتش زیاد بوده یا کم؟

واسه شیمی پیش مبتکران رو پیشنهاد میکنید یا خیلی سبز؟

13. Top | #148
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaesh نمایش پست ها
      سلام.من شیمی 3 مبتکران رو آخرای تیر که ویرایش جدیدش نیومده بود گرفتم.لازمه ویرایش جدیدشو بگیرم؟تغییراتش زیاد بوده یا کم؟

واسه شیمی پیش مبتکران رو پیشنهاد میکنید یا خیلی سبز؟
      اگه بدونی چه مباحثی تغییر کرده نیاز نیس کتاب جدید بگیری.
      واسه شیمی پیش اگه مبتکران کتابشو ویرایش نکنه خیلی سبز پیشنهاد میشه

14. Top | #149
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال می رم پیش دانشگاهی و رشته ریاضی هستم.
      تست زدن رو از همین تابستون شروع کردم.
      معدل کتبی پارسالم 17.75 بود و میانگین ترازم تو کانون 5600 منطقه سه هستم.
      می خواستم چندتا کتاب بهم معرفی کنید که بتونم تو کنکور همه درس هارو 50 بزنم و رتیبم زیر هزار شه.
      در ضمن کلاس خصوصی هم نمی تونم برم و معلم هامون جز دیفرانسیل و شیمی بقیشون زیاد خوب نیستن.

خودم این کتاب هارو تو تابستون خوندم:
      شیمی 2 و 3 مبتکران
      هندسه 1 و 2 گاج میکرو (البته نشر الگو رو هم گرفتم ولی خیلی سخت بود و همینطور خیلی خشک)
      فیزیک پایه هم گاج میکرو خوندم ( اینم نشر الگوش رو دارم)
      آمار و حسابان و ریاضی دو هم گاج میکرو خوندم ( اینا هم نشر الگو گرفتم ولی زیاد باهاشون حال نکردم و سخت بودن)
      عربی هم مبتکران ایاد فیلی و گاج میکرو خوندم
      دین زندگی هم گاج میکرو
      ادبیات هم مبحثی نشر الگو خوندم ( البته از این خوشم اومد)
      زبان هم مبتکران و شبقره گرفتم که از هیچکدومشون فعلا استفاده نکردم چون همشون برای پیش دانشگاهی بودن

خلاصه می خواستم بدونم چه کتابایی برای پیش دانشگاهی پیشنهاد می دید
      ویرایش توسط The Devil Hunter : 31 شهریور 1393 در ساعت 16:33

15. Top | #150
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

برای فیزیک پایه فقط این کتاب کافیه فروشگاه انتشارات بين المللي گاج (فیزیک پایه 1 و 2 و 3 میکرو گاج)

یا این کتاب هم باید بگیرم؟فروشگاه انتشارات بين المللي گاج (فیزیک دو میکرو)

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فنی، فوق، فیل، فیزیک، فیزیک پیش، فائق، فار، فارسی، قلم، قلمچی، قبول، لقمه، لازم، لطفا، لغت، من، منو، منابع، منابعی، منبع، مهندسی، مهر، مهر و ماه، موقع، موندم، مورد، موضوعی، می، میکنید، میکرو، میکروطبقه، میگم، میتونه، میخوام، میدم، میرم، میره، میشم، میشه، میشیم، ما، ماه، مباحث، مبتکران، مبحث، مبحثی، متن، محض، مدت، مرسی، مشاوران، مطالعه، مطالعاتی، معنایی، معجزه، معرفی، نفس، نمی، نمیتونم، نمیدونم، چند، چه، نهایی، چون، نوبت، نوشتن، چی، چیکار، نیاز، نیازی، چیزایی، نیست، نیستم، نکات، نگهداری، نام، ناامیدم، نباید، نخوندم، ندارم، نداری؟، نزدیک، نشر، نظر، نظرم، نظرتون، هم، همچنین، همه، همون، همیشه، همراه، هندسه، هیچی، هام، های، هایی، هر، هرکی، هزینه، هست، هستم، ولی، وی، واسه، یه، یکی، یعنی، کلا، کم، کمک، کمکم، کمکی، کنم، کنه، کنه؟، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکورو، کنکوری، کنکوری 94، کنار، که، کافی، کامل، کامپیوتر، کانون، کار، کتاب، کتابها، کتابهای، کتابو، کتابی، کتابا، کتابای، کتابایی، کدوم، کدومش، کدام، کردم، کسی، گیج، گام، گاج، گزینه، گزینه 2، گسسته، پیام، پیدا، پیش، پایه، پاسخ، پرسیدم، پست، پشت، ؟؟، آموزش، آیا، آیات، آبی، آره، آرایه، آسان، الگو، الآن، الان، البته، العاده، امتحان، امتحان نهایی، امسال، انگلیسی، انتخاب، اندیشه، اهواز، اول، اولین، این، اینم، اینکه، اینا، اینجا، ایاد، اگه، اگر، احتمال، اختصاصی، ادبیات، ادغام، از، ازمایشی، است، استفاده، استاد، اصلا، اطلاعات، اعتماد، بنده، بندی، بنظرتون، به، بهم، بهمن، بهت، بهتره؟؟، بودم، بیاد، بیشتر، بکنم، بگم، بگیرم، بالا، بالای، باید، باد، بار، بازار، بازرگان، باشم، باشه، ببینم، بتونم، بخونم، بخاطر، بخرم، بدونم، بر، برم، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بزنم، بزنی، بشم، بشه، بعد، بعدش، تمام، تنبل، تو، تک، تاپیک، تابستون، تابستان، تجربه، تحلیلی، تست، تستی، تشکر، ثبت، جلد، جلدی، جلسه، جمع، جمع بندی، جامع، جای، جبر، جبرواحتمال، حاوی، حجم، حساب، حسابان، خوندن، خواهشا، خواستم، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خودم، خودمون، خوشخوان، خیلی، خیلی سبز، خارجی، خب، خدا، خرید کتاب، خط، دولتی، دوم، دونم، دور، دوست، دی، دی وی دی، دیفرانسیل، دینی، دیگه، دانش، دانشگاه، داخل، دارم، داریم، داشتم، در، دروس، درک، درباره، درد، درس، دستم، رو، روی، روز، روش، روش مطالعه، ریاضی، ریاضیات، ریدینگ، ریزی، راهنمایی، رتبه، رشته، زندگی، زیاد، زیادی، زیر، زبان، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سفید، سنجش، سوم، سوال، سال، سال سوم، سایت کنکور، ساده، سبز، سخت، سر، سراسری، سراغ، سردرگمی، شما، شهاب، شهر، شیمی، شاید، شدم، شده، شروع، صد، طوسی، علاقه، عنوان، عربی، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن