خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 78
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoodi__M.20 نمایش پست ها
      من ابتدای صحبتتون رو نمیدونم و در جریان نبودم اما درمورد جبهه گیری های همیشگی درمورد موسسات باید یه درخواست بکنم از شما و یا تماااااامی دوستانی که با موسسات مشکل شخصی دارن
      شما میتونید به این موسسات نرید و از امکاناتش استفاده نکنید ، مشاور هم نداشته باشید و هر طور که دوست دارید در مسیر کنکور قدم بردارید...
      دیگه این بحثای موسسات کنکور داره زیادی پیش میره ...
      لطفا از دوستانی که با این مسئله مشکل دارن هم بخواین که نرن کانون... خودشون بخونن و نتیجه بگیرن ...
      موفق باشید
      هیچکدوم از ما خصومت شخصی با کانون نداریم.انجمن کنکور یه محیط آزاد برای بیان نظراتمون در مورد موسسات،کتاب ها،انتشارات و بقیه مسائل کنکور هستش.اگه قرار باشه این مسائل رو کنار بزاریم اونموقع باید نصف تاپیک های این انجمن حذف شن یا کنار گذاشته شن.جدای از این مسئله باید شاهد این باشیم که همچنان دوستانمون قربانی بعضی مسائل در ارتباط با این جور چیزا باشن.
      هرکدوم از ما اینجا نظرات شخصی خودمون رو میگیم.هرکسی بخاد میتونه حرفای من و امثال من رو قبول کنه یا نکنه.این یک مسئله کاملا اختیاری هستش.دیگه نمیشه که اظهار نظر نکنیم که مبادا به کسی بر بخوره.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم کانون ثبت نام کردم ولی الان با این حرفا خیلی پشیمون شدم

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb بدون عنوان!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      منم کانون ثبت نام کردم ولی الان با این حرفا خیلی پشیمون شدم
      سلام دوست عزیز
      این اولین پست من داخل انجمن هست
      ببینید نظرات در مورد هر چیزی همیشه متفاوت هست. این رو توی زندگی مد نظر داشته باشیم که لزوما هر کس هر صحبتی می کنه درست نیست. فلسفه ی این انجمن هم همونطور که دوستان گفتند همین هست : بیان نظرات شخصی
      کانون هم بالاخره موسسه ی برگی هست و مطمئن باشید برنامه هایی که ارائه میشه من در آوردی نیست و طبق اصول خاص و منطقی هست. خیلی از افراد رو دیدم که با برنامه ی کانون پیش رفتند و به نتیجه های فوق العاده ای رسیدند. خیلی ها هم نه. البته این هم نظر شخصی من هست. اصولا تو این موارد چیزی به نام خوب یا بد مطلق وجود نداره.
      ------------------------------------
      من خودم کنکوری 94 هستم. برای تابستون هم (و البته برای بعد از تابستون هم) کانون ثبت نام کردم. سال گذشته هم کانون بودم.
      این که یکسری دوستان از کانون می نالند به نظرم این هست که ازش انتظار معجزه دارند. در حالی که شما 2 هفته یک بار میرید و یک آزمون از مباحثی که طبق برنامه باید خونده میشده میدید و یه تحلیل از روند آموزشی خودتون می گیرید که کجا ضعیف عمل کردید و نیاز به تلاش بیشتری دارید و کجا نه.
      مسئله ی مهمی که هست اینه که باز هم بیشتر بار برنامه ریزی و مطالعه روی دوش خودتون هست
      چیزی که من داخل کتاب صفر کلوین دیدم این بود که آقای فرهپور تاکید داشت که تعداد فصل هایی که باید خونده بشه تقسیم به هفته های پیش رو بشه و مشخص بشه که هر هفته چه مقدار از یک درس باید خونده بشه. اما اینکه اول چه درس هایی خونده بشه رو میشه با نتیجه ای که از اولین آزمون کانون (27 تیر) می گیرد مشخص کنید و تمرکز خودتون رو روی این مباحث بگذارید.
      یک روش دیگه هم که یکی از رتبه های برتر اگه اشتباه نکنم می گفت این بود که 2 هفته ی پیش رو بین هر آزمون رو اینگونه مطالعه می کرد که برای هر روز تعدادی خط تیره می کشید و هر کدوم رو به عنوان یک تایم 2 ساعتی حساب می کرد. سپش درس ها رو تقسیم بندی می کرد و روی هر خط می نوشت.

کلا زیاد خودتون رو درگیر نکنید. با برنامه ی کانون جلو برید و به قول یکی از مشاوران انجمن با برنامه ی خودتون شخصی سازیش کنید (مثل 2 نمونه ی بالا) و اینکه هر 2 هفته یکبار آزمون میدید و سطح خودتون رو بین سایر کنکوری ها (که به قول یکی از دیگه از بچه ها 90% رتبه های برتر رو هم شامل میشن) مقایسه کنید و تلاشتون رو بیشتر کنید. توی سال تحصیلی هم مطمئن هستید که با یک برنامه ی مدون جلو اومدید و احساس سردرگمی نمی کنید.
      من به شخصه داخل تابسون سعی می کنم آزمون های گزینه 2 رو که میگند سطح سوالاتش هم بیشتر شبیه کنکور هست (ولی جامعه ی آماری پایینتری داره که ضعف بزرگی هست از نظر من) بگیرم و جمعه ی بین آزمون های کانون سوالاتش رو که با برنامه ی من هماهنگ هست تست بزنم و درصد بگیرم.
      فکر می کنم که همین سایت کنکور هم سوالات گزینه 2 رو هر آزمون میذاره که قیمتی هم نداره (درست میگم دیگه؟)

من هم یکسری مسائل ذهنم رو درگیر کرده که باید بزودی 1 تاپیک بزنم و از اساتید راهنمایی بخوام. در پناه حق

4. Top | #49
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بابا این حرفارو ول کنین از کی شرو کنیم؟

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من یه کنکوری 94 هستم یه هفته به خودم استراحت دادم از یک تیر شروع میکنم .
      سال سوم هم قلمچی رفتم هم گزینه دو برنامه گزینه دو همیشه یک قدم جلوتر از قلمچی بود من خودم شخصا تو قلمچی میانگین ترازم 7200 بود تو گزینه دو 9200 تو گزینه دو هر آزمون دو سه تا حداقل 100 داشتم ولی تو قلمچی عقده شد یه بار صد بزنم تو گزینه دو رتبه سه رقمی نداشتم ولی تو قلمچی تهش 150 کشور بود مدرسمون ما رو گزینه دو ثبت نام کرده بود من خودم قلمچی دچار سردرگمی شده بودم ولی امسال آزمون های گزینه دو رو شرکت نمیکنم سوالاش رو هم میرم از حوزه میگیرم جمعه بین دو آزمون قلمچی از خودم میگیرمش چرا چون رتبه ای که گزینه دو میده باعث غرور میشه کارنامه ای هم که میده کاملا غیر استاندارده چون یه دونه صد بزن کلی میره رو ترازت در حالی که هیچ وقت کنکور اینجوری نیست من یه دفعه میانگین وزنی درصدام 88 بو ولی یکی دیگه از بچه ها 82 بود ولی اون رتبش بهتر بو چون صد داشت ولی من اون تنها آزمونی بود که صد نداشتم زیر کارنامش هم میزنه تعداد ثبت نام کنندگان 18000 نفر ولی یه دفعه یکی از بچه ها همه ی سوال ها رو دو زده بود رتبش شده بود 2500!!!!
      سر جمع من این تابستون برنامه قلمچی رو شخصی سازی میکنم کل دوم و سوم با بخشی از پیش

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب طبیعتا هر لحظه زودتر شروع کنین بهتره،مهم اینه که برنامه خوبی داشته باشین و همین اول کار از درس زده نشین یا وقتی به بطالت نگذرونین.

7. Top | #52
      CHE
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میخواستم برم گزینه دو ،شعبه شهر ما 1 سال هست که تاسیس شده و خیلی تق و لقه،حوزش نظم نداره،من ندیدم که کارنامه بدن،یه زمانی گزینه دو سی دی حل ازمون و مشاوره میداد که خیلی خوب بود،الان همشو اینترنتی کردن که مزخرفه، یه تست و نکتش رو باید بشینی دونه دونه دانلود کنی، مگه ما بیکاریم؟!
      کانون بهتره واسه من دستکم اینطور هست. دوستان من با یه مشاور صحبت میکردم میگفت برید کانون و سئوالای گزینه دو رو هم حل کنید...

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای تابستون میخوام شروع کنم به خوندن! همه ی منابع برای دروس پایه هم دارم!فقط نمیدونم چجوری و با چه درسایی شروع کنم!!! رشته ام هم ریاضی هست!
      برای تابستون هم قراره هفت هفته کلاس بزاره مدرسه مون!میخوام حداقل تا اون موقع یکمی پایه ام رو کار کنم و یجورایی تمومشون کنم!!!
      در صمن ساعت مطالعه ی پایینی دارم!
      لطفا یه راهکاری بدین بهم!
      در مــــدرســه از نشاطــمان كم كردند.
      از فرصت ارتباطمان كم كردند.
      هروقت به هم ع♥ش♥قتعارف كرديم.
      از نمره انظباطمان كم كردند.

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام دوستان
      نظرتون درمورد این برنامه چیه؟؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست untitled.jpg  

10. Top | #55
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه چیزی
      اصلا مخالف یا موافق کانون و گزینه دو و....نیستم
      اما قلم چی برای کساییه که از دوم یا سوم میرن که یاد بگیرن چجوری بخونن و چجوری پاسخ بدن تا تو پیش و برا کنکور هم نیمه خالی رو ببینن هم پر رو(اما ناراحت نشیدا قلم چی هم تو سوالاش مشکل داره...چون ما یه سوال ریاضی از ازمونش حل کردیم دو جواب داشت)
      به هر حال اگه میبینید خیلی درس خونید اره تو این موسسات برا تابستون شرکت کنیدچون وسطش ولش میکنید وهزینه و وقتی که صرف کردید هدر میره..اما اگه اینطوری نیست خودتون سعی کنید تابستون یه برنامه بریزید از 4ساعت مطالعه شروع کنید تا اخرتابستون کنیدش 6 ساعت اما مفید و دوم وسوم رو تموم کنید چون تو موقعی که میرید مدرسه بخصوص اگه مدرسه خاص باشه که دیربیاید خونه وقت چندانی برای پایه ندارید
      کلا میگم تو تابستون نمیشه زیاد درس خوند:yahoo (21):یه چیز دیگه هم بگم کارتونو راحت کنم....ادبیاتو پایه ای نخونید مبحثی بخونید....زیست پیش هم تو تابستون یه نگاهی کنید ینی یه دور بخونیدش
      برنامه ی فانتزی هم نریزید که نتونید از پسش بربیاید...همون دوم و سوم بخصوص درسای اختصاصی رو همراه زیست پیش جمع بندی کنید شاهکار کردید
      زبان فقط پیش وسال سومه اونو تو طی سال بخونید ادبیات هم بیشتر قرابت وزبان فارسی کار کنید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون راجع به شركت در كلاساي كنكور چيه؟؟؟
      من امسال پنج تا درسو ثبت نام كردم....
      ديف.هندسه گسسته عربي فيزيك شيمي

12. Top | #57
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid reza نمایش پست ها
      دوستان نظرتون راجع به شركت در كلاساي كنكور چيه؟؟؟
      من امسال پنج تا درسو ثبت نام كردم....
      ديف.هندسه گسسته عربي فيزيك شيمي

اگه واقعا ضعف داری برو...چون همون جزوه ای که تو کلاسا مینویسی تو کتاب تستا هست
      وقتی هم تلف میشه برا رفت و امدت تست کار میکنی بجاش:yahoo (3):
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر كاري ميكنين تابستون قلمچي نرين بزرگترين اشتباه عمرتون ميشه

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      هر كاري ميكنين تابستون قلمچي نرين بزرگترين اشتباه عمرتون ميشه
      چرا؟!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال سومو تموم کردم و کنکوری 94 هستم قصد دارم دروس پایه 2 و 3 رو تو تابستون بخونم اما یه روش برنامه ریزی مناسب ندارم و مشاور خوبی هم نمیشناسم حالا نمیدونم چکار کنم لطف کنید یه روش برنامه ریزی مناسب بهم پیشنهاد بدید البته من این رو هم میدونم که روش برنامه ریزی هرکس مناسب خودشه اما واقعا سردرگمم که چطوری این دروسو تو 3 ماه بخونم

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن