خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 68
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi2004 نمایش پست ها
      استاد توکلی از جلسه چندم دستور رو شروع میکنن؟تو کانال های تلگرام میتونم تدریسشونو ببینم؟اگه کانلشو دارین لطفا بدین(چون من فقط دستور رو میخوام)
      تدریس سالیانه 1400 شونو از جلسه 21 شروع کردن......سالیانه کنکور 401 رو از جلسه 20 .....و کارگاه راه اندیشه جلسه 1 و 2 رو دستور گفتن ....نکته وتست پارسال هم 3 جلسه اول فکر کنم دستور بود همه رو دیدم ولی حتی جزوه ها هم یکیه زحمت ادیت نمیدن به خودشون فقط اسم کلاسا رو عوض میکنند
      ویرایش توسط hediyeh80 : 02 اسفند 1400 در ساعت 08:31

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من که ادبیات اصلا کلاس لازم نداره. بهتره این کتابای موضوعی رو بخرید و خودتون بشینید بخونید و تهشو در بیارید. اصلا ادبیات به اون صورت درسنامه سنگینی نداره که لازم باشه کسی بهتون یاد بده. بیشتر اون استمرار توی تست زدن و درگیر شدن با ابیات و افزایش سرعت عمل و تسلط هست که مهمه. اینا هم فقط با تمرین و تکرار بدست میاد.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elif20 نمایش پست ها
      اتفاقا پشت سر همین فرد خیلی حرف ها هست ولی ایشون بستری رو فراهم کردند که دموکراسی وار بچه های که خنجر مشاورنماها و موسسات و معلم هایی که شومن باز و ادعای 100 زدن دارند به پشتشون اصابت کرده میان از تجربیات خودشون بازگو میکنند

فضای کنکور همیشه پر از حاشیه و تبلیغات های رنگارنگ و پر لعاب بوده الان داخل همین انجمن چقدر بحث های حاشیه ای و خبری پر بازدید و داغ مطرح هست؟ ولی موضوعات خودسازی و باور پذیری و از بین بردن حالات های کنترل شده مون در مواجهه با اضطراب و نگرانی 2 تا بازدید به زور میخوره

ایشون آدمی نیستند که از وسط کوچه اومده باشند تحصیلاتشون بالاست ، کتابهای روانشناسی و مقاله های مخصوصی که تو این دوره زمونه دست یه مشاور کنکوری پرطرفدار نمیبینی و اصلا نمیدونه کتاب روان درمانی جلدش چه رنگیه یا چند صفحه هست رو مطالعه میکنند

من کارشونو تحسین میکنم چون باعث شده یه عده آدم هوشیار و آگاه دیگه گذرشون به جاده خاکی نیفته ( البته من مرید هیچ کسی نیست چون پولی دریافت نمیکنم و نگرفتم)

بعد ایشون طبق شواهد و نظرات امثال من و شمایی که با این اساتید و مشاوره نما ها و افراد رتبه برتری که گاهن تجربه ای تو شناخت بقیه افراد متوسط به پایین تر خودشون ندارند مشاوره میگیرن یا پولشون سوخت میشه یا هیچ چیزی بدست نمیارن://

مثل خیلی از افراد منتقدی که از شواهد و نظرات مردم استفاده میکنند و نقد میکنند

کنکور به همچین فردی نیاز داشت حداقل بچه ها تجربه های تلخ شونو بدون ریپورت و بلاک شدن بیان میکنند شما زخم از دروغگویی و تبلیغات های دلفریب نخوردی که درک کنی چقدر دلت میخواد این جور افراد رو رسواشون کنی اینقدر دروغ و نیرنگ نزنن

میدونی
      کیوان اسدی آدم بی سوادی نیست ولی قطعا آدم کم سوادیه و از بی سوادی شمای دانش آموز داره سو استفاده میکنه و فکر میکنی دلش برات سوخته ولی از پشت پرده خبر نداری .
      محمد اسدی به درد نخور ترین آدمی هستش که میتونه در فضای آموزشی یک کشور رشد کنه . و اجازه و زمینه این رشد رو هم دانش اموزایی فراهم میکنن که بسیار سطحی نگر هستند.

آخرین مدرک تحصیلیش دیپلم تجربیه / اخراجی دانشگاه هستش ولی میگیریم به گفته خودش انصرافی از دانشگاه به خاطر عدم علاقه به پزشکی /
      اینقدر فقیره در زندگیش که تنها داراییش رتبه کنکورشه و به جس رتبه ای که تو کنکور چند سال قبل آورده ریشه انداخته و ازش آب میخوره . کجای دنیا رتبه کنکور میشه صلاحیت نظر دادن و نقد کردن و بد تر از اون تدریس و مشاوره و تیم انداختن و ....... والا تا جایی که من میدونم رتبه کنکور تنها صلاحیت اش در رفتن به دانشگاه و انتخاب رشته است و نه چیز دیگر ایشون اینقدر به خودشون میبالند در حالی که حتی عرضه نداشته ادامه تحصیل بده دکتری ش رو بگیره
      جالب تر اینکه ایدیش هست دکتر کیوان اسدی هم در این انجمن و هم در اینستا و جالب تر از اون دیگران ایشون رو دکتر خطاب میکنن و یکبار نشده برگرده بگه من دکتر نیستم و .... و جالب تر تر اینکه دانش آموا بهش میگن استاد

منتقد منتقد و و..... بابا جمش کن بینیم آخه حوصله نداریم . خودش انبوهی از کپه و نجاسته و شب تا صبح میتونم نقدش کنم اومده برای ما شده جوجه منتقد.
      طرف از مشاوره و تدریس و کتاب و جزوه و اخلاق و علم و کنکور و مدرسه و ..... همه و همه ش سر درمیاره

نا کس تر از ایشون قلمچی هستش که به همچین ادمی اجازه میده بیاد سوال طرح کنه میدونی چرا ؟؟ پول پول و پول / هزینه اینکه یکی مثل بازرگانی و سپهری و دو سه تا ادم حسابی سوال طرح کنن 10 برابر هزینه کیوان اسدی دیپلم تجربی بیخود هستش. قلمچی جس مثقال بهش میده میگه بشین سول طرح کن و به اون سوالای چرت خودت هم ببال و خوشحال باش .
      از اونجایی هم که این ادم بی عرضه کار دیگه ای نداره و از این منتقد بازیهاش و بیسوادی دانش اموزا داره پول در میاره { مثل همه ادم های مضخرف حوزه کنکور } خوب مجبوره به این چیزا ریشه بزنه / و فالوور و مرید و مدافع هم کم نداره که خوب در جامعه تقریبا بی سواد و اغلب کم سواد ایران کاملا طبیعی هستش که چنین ادم های پخمه ای نخبه انگارده بشن .
      چنین ادم های کم ریشه و واقعا مضحک
      چون اگر پشتوانه قویتری داشت به اون ریشه میزد .

هیچ گربه ای بابت رضای خدا موش نمیگیره.
      من بین عبد المحمدی که ازش متنفرم و کیوان اسدی حتی عبد المحمدی رو به اسدی ترجیح میدم / و این یعنی عمق فاجعه

کتاب روانشاسی و مقاله و ............ با این حرف ها و .... امثال مثل شما رو شیره میماله و به ریشتون میخنده ایشون . کسی با چند تا کتاب و مقاله خوندن با سواد نمیشه .
      کیوان اسدی توهم با سوادی و همه چی دانی داره در حالی که بسیار ادم بی ریشه و مضخرفی هستش و مثل علف هرز در حوزه کنکور به وجود اومده مثل اکثر کسانیکه در این زمینه دارن فعالیت میکنن .
      اصلا اینکه ایشون بشه منتقد حوزه کنکور خنده دار هستش و خودش تناقضه /
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 اسفند 1400 در ساعت 12:07

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کلا دبیرای ادبیات هیچ کدوم خوب نیستن اما من خودم چند جلسه از آقای تاجیک/عبدالنحمدی/یکتا/شاهین زاد دیدم و در مورد این اساتید بدم

عبدالمحمدی:تدریسش اصلا خوب نیست و هی ارجاع میده این ور اون ور که برو دی وی دی هامو بخر و... از این نظر خوب نیست توی تدریس هم حرف خاصی واسه گفتن ندارن.از شعرای اول کلاس هم که نگم براتون

شاهین زاد:دستور رو خوب درس میده ولی باز هم خیلی آماتورگونه تدریس میکنه.و بدرد کنکور نمیخوره اما بازم از یکتا و عبدالمحمدی بهترع

یکتا:ایشون فک کنم حتی دیپلم هم نداشته باشن توی کلاس خیلی به خودش میباله و الکی بچه ها رو باد میکنه و بچه فک میکنه خبریه و تو کنکور حتما صد میزنه اما... آرایه رو خیلی تکنیکی درس میده دستور هم زیاد جالب نیس

تاجیک :خب ایشون به نسبت بهتر از سه تا دبیر بالایی هستن ولی بازهم خیلی عالی و خفن تدریس نمیکنن. آرایه رو با اختلاف بهتر درس میده. دستور هم اوکیه ولی انتظار عجیب غریب نداشته باشین

درکل بهتره فیلم نبینی واس ادبیات و بری از کتاب ها درسنامه بخونی تست بزنی پیشنهاد خودم هم واسه کتاب کتاب های هفت خان یا سیر تا پیازه.

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      داداش روشت جالبه یکم بیشتر توضیح میدی؟
      روش من نیستش از یه رتبه انسانی یاد گرفتمش در کل نوشتن خلاصه مطالب در کنار اشکالات و نکات مطالب تستی هست . ( به نظرم تعدد منبع در ادبیات خیلی خوبه مثلا دوتا ازمون در کنار کتاب تستی)

البته دوستان جزوه نویسی این نیست . این ترکیب همون مقوله های کلاسور ارزیابی و خلاصه نویسی هست که میدونیم و باز هم عرض میکنم که این روش از اول سال بود و تا دیماه شاید ادامه پیدا کرد ولی روشی بود که ادم لذت میبرد چرا که از غلط زدن ترسی وجود نداشت چون هر غلطی وارد یه پروسه ای میشد که دست اخر میشد نمونه مثال مطالبی که بلدیم!
      موفق باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 02 اسفند 1400 در ساعت 12:49

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوره های رایگان ادبیات الا هم خوبه اگر اشکال داشتید میتونین ببینید ولی تست رو فدای هیچی نکنین هیچی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کانال توکلی رو کسی داره؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      میدونی
      کیوان اسدی آدم بی سوادی نیست ولی قطعا آدم کم سوادیه و از بی سوادی شمای دانش آموز داره سو استفاده میکنه و فکر میکنی دلش برات سوخته ولی از پشت پرده خبر نداری .
      محمد اسدی به درد نخور ترین آدمی هستش که میتونه در فضای آموزشی یک کشور رشد کنه . و اجازه و زمینه این رشد رو هم دانش اموزایی فراهم میکنن که بسیار سطحی نگر هستند.

آخرین مدرک تحصیلیش دیپلم تجربیه / اخراجی دانشگاه هستش ولی میگیریم به گفته خودش انصرافی از دانشگاه به خاطر عدم علاقه به پزشکی /
      اینقدر فقیره در زندگیش که تنها داراییش رتبه کنکورشه و به جس رتبه ای که تو کنکور چند سال قبل آورده ریشه انداخته و ازش آب میخوره . کجای دنیا رتبه کنکور میشه صلاحیت نظر دادن و نقد کردن و بد تر از اون تدریس و مشاوره و تیم انداختن و ....... والا تا جایی که من میدونم رتبه کنکور تنها صلاحیت اش در رفتن به دانشگاه و انتخاب رشته است و نه چیز دیگر ایشون اینقدر به خودشون میبالند در حالی که حتی عرضه نداشته ادامه تحصیل بده دکتری ش رو بگیره
      جالب تر اینکه ایدیش هست دکتر کیوان اسدی هم در این انجمن و هم در اینستا و جالب تر از اون دیگران ایشون رو دکتر خطاب میکنن و یکبار نشده برگرده بگه من دکتر نیستم و .... و جالب تر تر اینکه دانش آموا بهش میگن استاد

منتقد منتقد و و..... بابا جمش کن بینیم آخه حوصله نداریم . خودش انبوهی از کپه و نجاسته و شب تا صبح میتونم نقدش کنم اومده برای ما شده جوجه منتقد.
      طرف از مشاوره و تدریس و کتاب و جزوه و اخلاق و علم و کنکور و مدرسه و ..... همه و همه ش سر درمیاره

نا کس تر از ایشون قلمچی هستش که به همچین ادمی اجازه میده بیاد سوال طرح کنه میدونی چرا ؟؟ پول پول و پول / هزینه اینکه یکی مثل بازرگانی و سپهری و دو سه تا ادم حسابی سوال طرح کنن 10 برابر هزینه کیوان اسدی دیپلم تجربی بیخود هستش. قلمچی جس مثقال بهش میده میگه بشین سول طرح کن و به اون سوالای چرت خودت هم ببال و خوشحال باش .
      از اونجایی هم که این ادم بی عرضه کار دیگه ای نداره و از این منتقد بازیهاش و بیسوادی دانش اموزا داره پول در میاره { مثل همه ادم های مضخرف حوزه کنکور } خوب مجبوره به این چیزا ریشه بزنه / و فالوور و مرید و مدافع هم کم نداره که خوب در جامعه تقریبا بی سواد و اغلب کم سواد ایران کاملا طبیعی هستش که چنین ادم های پخمه ای نخبه انگارده بشن .
      چنین ادم های کم ریشه و واقعا مضحک
      چون اگر پشتوانه قویتری داشت به اون ریشه میزد .

هیچ گربه ای بابت رضای خدا موش نمیگیره.
      من بین عبد المحمدی که ازش متنفرم و کیوان اسدی حتی عبد المحمدی رو به اسدی ترجیح میدم / و این یعنی عمق فاجعه

کتاب روانشاسی و مقاله و ............ با این حرف ها و .... امثال مثل شما رو شیره میماله و به ریشتون میخنده ایشون . کسی با چند تا کتاب و مقاله خوندن با سواد نمیشه .
      کیوان اسدی توهم با سوادی و همه چی دانی داره در حالی که بسیار ادم بی ریشه و مضخرفی هستش و مثل علف هرز در حوزه کنکور به وجود اومده مثل اکثر کسانیکه در این زمینه دارن فعالیت میکنن .
      اصلا اینکه ایشون بشه منتقد حوزه کنکور خنده دار هستش و خودش تناقضه /
      من از اول علاقه ای به هیچ کدوم از این قاصدک ها و خبررسان ها و افراد مشاورنما و تیم های خیرخواه نداشتم آدم از یه سوراخ 10 بار که گزیده نمیشه؟

فقط کارش جالب بود مثل امین فردین که پشتش خیلی حرفه و میگن دست نشانده حکومت هست و بهش میگن بی سواد و بدرد نخور ولی حالا هر چی افشاگری میکنه حالا یک عده سمتش میرن یک عده از دنبال کردن بعضی افراد کلاهبردار و افعی دست برمیدارن

فضای کنکور یک دهه هست که ویران و آلوده شده هر کسی بخواد زیاد داخلش جولان بده داخلش فرو میره

کسایی که تو فضای کنکور به قولی نون در میارن واسشون رتبه کنکورشون ملاکه و یه جور افتخار محسوب میشه حالا طرف الان داروسازی میخونه

من فقط از این تجلیل کردم که حداقل یک فضای رو ساپورت میکنه بچه ها بیان حرف بزنن چون همچین بستری هیچ وقت تو فضای مجازی نبوده که دانش آموز بدون هیچ فیلتری بیاد حرفشو بزنه چون تهش قبلا بلاک و ریپورت میشده

وگرنه من بارها تاکید کردم که باید از این مرحله رد شد وگرنه تو بخوای زیاد همه چی رو بچلونی میبینی باید نسبت به چیزای که دوسشون داری هم بدبین باشی و شک کنی

امثال من اینقدر زخم و کبودی از این فضا دارند که فقط شنونده و بیینده ان ولی اگه انتخاب هوشمندانه و آگاهانه هم دارند همونو انجام میدن چون این محیط سم و آلوده ست اگه وایستی همینطور چشمات قرمز و اشکی شدید میشه طوری که دیگه قابل دیدن واست چیزی نیست و نفست منقطع میشه و اونقدر باید سرفه کنی و التماس کنی یکی بیاد نجاتت بده

پشت پرده خیلی از افرادی که بهشون علاقمندیم چیزی که فکرشو میکنیم نیست ولی باید زیر سیبیلی بعضی هارو رد کنیم

راجب این فرد هم هر چی هست بعضی بچه ها دستاویزی واسشون هست که ناگفته هاشونو بگن آدم درستی تو این زمینه نداریم که تهش منجر به سانسور و ریپورت نشیم

ناچارند همین که هست رو بپذیرند

بگذر که جای دیگر میشود ذره ای نفس کشید

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 02 اسفند 1400 در ساعت 13:16

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      من از اول علاقه ای به هیچ کدوم از این قاصدک ها و خبررسان ها و افراد مشاورنما و تیم های خیرخواه نداشتم آدم از یه سوراخ 10 بار که گزیده نمیشه؟

فقط کارش جالب بود مثل امین فردین که پشتش خیلی حرفه و میگن دست نشانده حکومت هست و بهش میگن بی سواد و بدرد نخور ولی حالا هر چی افشاگری میکنه حالا یک عده سمتش میرن یک عده از دنبال کردن بعضی افراد کلاهبردار و افعی دست برمیدارن

فضای کنکور یک دهه هست که ویران و آلوده شده هر کسی بخواد زیاد داخلش جولان بده داخلش فرو میره

کسایی که تو فضای کنکور به قولی نون در میارن واسشون رتبه کنکورشون ملاکه و یه جور افتخار محسوب میشه حالا طرف الان داروسازی میخونه

من فقط از این تجلیل کردم که حداقل یک فضای رو ساپورت میکنه بچه ها بیان حرف بزنن چون همچین بستری هیچ وقت تو فضای مجازی نبوده که دانش آموز بدون هیچ فیلتری بیاد حرفشو بزنه چون تهش قبلا بلاک و ریپورت میشده

وگرنه من بارها تاکید کردم که باید از این مرحله رد شد وگرنه تو بخوای زیاد همه چی رو بچلونی میبینی باید نسبت به چیزای که دوسشون داری هم بدبین باشی و شک کنی

امثال من اینقدر زخم و کبودی از این فضا دارند که فقط شنونده و بیینده ان ولی اگه انتخاب هوشمندانه و آگاهانه هم دارند همونو انجام میدن چون این محیط سم و آلوده ست اگه وایستی همینطور چشمات قرمز و اشکی شدید میشه طوری که دیگه قابل دیدن واست چیزی نیست و نفست منقطع میشه و اونقدر باید سرفه کنی و التماس کنی یکی بیاد نجاتت بده

پشت پرده خیلی از افرادی که بهشون علاقمندیم چیزی که فکرشو میکنیم نیست ولی باید زیر سیبیلی بعضی هارو رد کنیم

راجب این فرد هم هر چی هست بعضی بچه ها دستاویزی واسشون هست که ناگفته هاشونو بگن آدم درستی تو این زمینه نداریم که تهش منجر به سانسور و ریپورت نشیم

ناچارند همین که هست رو بپذیرند

بگذر که جای دیگر میشود ذره ای نفس کشید

واقعیت اینه که هیچ نیازی به اسدی نیست برای نظر خواهی و به اشتراک گذاری
      دقیقا همین تاپیک رو نظاره گر باشید میبینید که یک نفر نظر مخاطبان رو در مورد عبالمحدی خواسته است و کاربران هم نظر داده اند و اسدی مسدی و منتقد و پلشت هم در کار نبوده و همه اومدن نظر دادن .
      پس نیازی به اسدی نیست .
      ولی اسدی به کنکور و این منتقد بازی ها و ..... علاقه مند و نیاز مند هستش چون بهشون ریشه بسته و آب میخوره ازشون .

در مورد امین فردین هم واقعا اسدی در بهترین حالت میشه یکی مثل امین فردین که از اون هم متنفرم و مضخرفی بیش نیست. این افراد به دنیال دیده شدن به هر طریقی هستند و میخوان فقط دیده بشن . اطلاعات غلط میدن . اخاذی میکنن . کلاه برداری میکنن . خود زنی میکنن . فحش میدن و......... تا دیده بشن .

در واقع این ادم ها که درددنیای واقعی هیچ پخی نیستند ولی در مجازی رستم دستان هستند یک عده کلاش هستند که از یک عده بی سواد دارن اخاذی میکنن در مورد موضوعات داغ روز.
      ویدیو زیر از محمد جرجندی که کارشناس سایبر کرایم و موسس وب اموز هستش که از زمان 2013 که تویتر عضو شدم تمام اطلاعاتی که داده در مورد مقامات و ..... درست بوده و اخرین اطلاعاتش هم راجب به شت کوین بریج و سینا استوی مدیر عامل کریپتولند بود که یادمه از سال 2019 داشت به مقامات قضایی میگفت این یارو رو بگیرید ولی هیچکس ککش هم نمگزید تا اینکه پارسال دستگیرش کردن به جرم کلاهبرداری
      سینا استوی کسی بود که توویت جک دورسی موسس تویتر رو به گران ترین قیمت در جهان خریده بود و در صدا و سیما و روزنامه و ..... ازش به عنوان نابغه و مولتی میلیاردر و باسواد ترین و موفق ترین ایرانی در جهان یاد میشد و در برنامه ها حضور میافت در صدا و سیما و ....
      امین فردین که پخ هم نیست در برابر استوی و بقیه / کیوان اسدی که حتی پشه هم نیست
      طرف واقعا پخمه است
      بگذریم......
      . و
      کلا جرجندی رو خیلی خیلی خیلی قبولش دارم / ویدیو ی زیر رو ببین تا پی ببری آدم با سواد چجوری اطلاعات رو چک میکنه و دل و روده ادم بی سواد و کلاشی مثل فردین رو میریزه بیرون / کیوان اسدی هم در بهترین حالت و قویترین حالت یکی هست مثل فردین که البته انگشت کوچیکه فردین هم نمیتونه بشه

در ضمن تاپیک به حاشیه میره پس هر نقل قولی رو جواب نمیدم بیشتر از این
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 اسفند 1400 در ساعت 14:25

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرتون راجب کلاس هاش چیه؟؟
      لطفا هرنظری راجبش دارین‌بگین🙏🏻
      چرت ترین دبیر ادبیات هرچند کتاباش خوبه واقعا
      مدرسه دولتی دبیراش بهتر از ایشونه.
      یا خودت بخون یا با یه استاد دیگه بردار سر کلاس این ولی وقتتون حدر نده

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کانال تلگرامی واسش زدم نکته تست 1400 شو کامل داخل کانال قرار دادم چون نکته تست 1400 ش کامل کسی نگذاشته بود

اینم لینک کانال :
      https://t.me/myadabiattt
      همینارو کامل ببینم کفایت میکنه؟؟
      دستور از جلسه چنده؟

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      واقعیت اینه که هیچ نیازی به اسدی نیست برای نظر خواهی و به اشتراک گذاری
      دقیقا همین تاپیک رو نظاره گر باشید میبینید که یک نفر نظر مخاطبان رو در مورد عبالمحدی خواسته است و کاربران هم نظر داده اند و اسدی مسدی و منتقد و پلشت هم در کار نبوده و همه اومدن نظر دادن .
      پس نیازی به اسدی نیست .
      ولی اسدی به کنکور و این منتقد بازی ها و ..... علاقه مند و نیاز مند هستش چون بهشون ریشه بسته و آب میخوره ازشون .

در مورد امین فردین هم واقعا اسدی در بهترین حالت میشه یکی مثل امین فردین که از اون هم متنفرم و مضخرفی بیش نیست. این افراد به دنیال دیده شدن به هر طریقی هستند و میخوان فقط دیده بشن . اطلاعات غلط میدن . اخاذی میکنن . کلاه برداری میکنن . خود زنی میکنن . فحش میدن و......... تا دیده بشن .

در واقع این ادم ها که درددنیای واقعی هیچ پخی نیستند ولی در مجازی رستم دستان هستند یک عده کلاش هستند که از یک عده بی سواد دارن اخاذی میکنن در مورد موضوعات داغ روز.
      ویدیو زیر از محمد جرجندی که کارشناس سایبر کرایم و موسس وب اموز هستش که از زمان 2013 که تویتر عضو شدم تمام اطلاعاتی که داده در مورد مقامات و ..... درست بوده و اخرین اطلاعاتش هم راجب به شت کوین بریج و سینا استوی مدیر عامل کریپتولند بود که یادمه از سال 2019 داشت به مقامات قضایی میگفت این یارو رو بگیرید ولی هیچکس ککش هم نمگزید تا اینکه پارسال دستگیرش کردن به جرم کلاهبرداری
      استوی کسی بود که تویت جک دورسی موسس تویتر رو به گران ترین قیمت در جهان خریده بود و در صدا و سیما و روزنامه و ..... ازش به عنوان نابغه و مولتی میلیاردر و باسواد ترین و موفق ترین ایرانی در جهان یاد میشد و در برنامه ها حضور میافت در صدا و سیما و ....
      امین فردین که پخ هم نیست
      . و کلا جرجندی رو خیلی خیلی خیلی قبولش دارم / ویدیو ی زیر رو ببین تا پی ببری آدم با سواد چجوری اطلاعات رو چک میکنه و دل و روده ادم بی سواد و کلاشی مثل فردین رو میریزه بیرون

در ضمن تاپیک به حاشیه میره پس هر نقل قولی رو جواب نمیدم بیشتر از این
      کلا ایرانیا عادت دارن هر شاخ مجازیو بزرگ کنند حداقل اعضای انجمن چند جلسه کلاس یکیو دیدن باهاش کار کردن میان نظر میدن فلانی واقعا بده یا فلانی سلیقه ایه ممکنه عالی باشه برات میتونیم باهاش حال نکنی ولی بد درس نمیده بیسواد نیس
      اون شاخ مجازی از روی هوا فقط بخاطر شهرت ی ده دقیقه ی کلاس میبینه میاد نظر میده اکثر حرفاش چرته

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کامنتای صفحات قبلو کامل نخوندم
      ولی چون اسم یکی دو نفر اومد خواستم بگم ک :
      کیوان اسدی = امین فردین
      هدف هردو : مبارزه با فساد
      ولی هدف اصلیشون چیز دیگست
      یسری از حرفاشون ممکنه درست باشه ...یسری هم غلط ...
      خلاصه خودتونو درگیر اینجور افراد نکنید.

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همینارو کامل ببینم کفایت میکنه؟؟
      دستور از جلسه چنده؟
      1تا3 دستور 4و5و6 تا نصفه جلسه 6 فکر کنم ارایه بود بعدش هم قرابت همینا رو ببین کامل همه چی رو گفته

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      من کامنتای صفحات قبلو کامل نخوندم
      ولی چون اسم یکی دو نفر اومد خواستم بگم ک :
      کیوان اسدی = امین فردین
      هدف هردو : مبارزه با فساد
      ولی هدف اصلیشون چیز دیگست
      یسری از حرفاشون ممکنه درست باشه ...یسری هم غلط ...
      خلاصه خودتونو درگیر اینجور افراد نکنید.
      هدف هر دو : تظاهر به مبارزه با فساد و خیر خواهی و افشاگری و .....

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن