خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      جدا از این حرفها شما اگه خودتونم ناشر بشین مردم با همچین دیدگاهیی محصولاتتونو بگیرن پس مشکلی ندارین؟

من مشکلی ندارم یکی پول داشته باشه میره محصول منو میخره

یکی نداشته باشه من رضایت کامل دارم چرا که نه؟

نباید دعای عاقبت بخیری چند نفر پشت سرم باشه؟ همش که بحث درآمد زایی نیست
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لازمه که یک چیزی رو اینجا بگم اگه میبینید موسسات پرحاشیه فروش بالایی دارن همش صدق سره بچه های تلگرام هست

چون اگه یک درصد تلگرامی نبود گروهی نمیرفتند خرید بزنن و بعضی ها برن ثبت نام کنند تو سایت و بدن به مدیرچنل و واسه بچه ها پخش کنند

پس این موسسات مدیون تلگرام هستند

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elif20 نمایش پست ها

من مشکلی ندارم یکی پول داشته باشه میره محصول منو میخره

یکی نداشته باشه من رضایت کامل دارم چرا که نه؟

نباید دعای عاقبت بخیری چند نفر پشت سرم باشه؟ همش که بحث درآمد زایی نیست
      خیلی هم عالی .مشکل این هست که تعریف مشکل مالی مشخص نیس و همه اینجوری از محصولات استفاده میکنن چه بتونن پولشو بدن چه ندن. در کل این فقط حق الناس ناشر نیست برای دانش اموزم هست. داریم ادمایی که میرن کل تابستون کار میکنن تا پول همچین کلاسایی رو دربیارن و شرکت کنن .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      خیلی هم عالی .مشکل این هست که تعریف مشکل مالی مشخص نیس و همه اینجوری از محصولات استفاده میکنن چه بتونن پولشو بدن چه ندن. در کل این فقط حق الناس ناشر نیست برای دانش اموزم هست. داریم ادمایی که میرن کل تابستون کار میکنن تا پول همچین کلاسایی رو دربیارن و شرکت کنن .

واسه بعضیا 1.500 تا 3 میلیون خیلی زیاده بر فرض دانش آموز چندین جلسه میره بعد پشیمون میشه دلش میخواد مثل بعضی از کلاس های آنلاین پولشو برگردونه موسسه ولی میخوره :/

و بعد پشت دستشو داغ میکنه که 1 دهم اون پول رو بده به یه ادمین قابل اعتمادی و یه پنل بخرن و استفاده کنند حتی پشیمون هم بشه افسوس نمیخوره

الان خیلی از اون دانش آموزایی که شما اشاره کردی دیگه همچین ریسک هایی نمیکنن طرف 5 جلسه با آریان حیدری برمیداره پشیمون میشه میره با ملاک پور

پنل 2 میلیون و 800 تومنی بخره بعد یادش بیفته آریان بدردش نمیخوره فشار و درد نداره ؟ مسلما داره

خودم زخم خورده این چیزام://

منم پنل خیلی خریدم چه گروهی چه تک نفره پخش کردم تو چنل بی حاشیه ای که میشناسم

هم من استفاده میکنم هم دیگران

اگه کسیم وسطاش پشیمون بشه حداقل قابل بازگشته

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اقا چرت ترین کلاس ادبیاته ، حتی کتاباشام واقعا چرته و هفتخوانا و سیرتاپیاز های گاج بهترن!!! پارسال کلاسش بودم دیگه همون قسط اولشو پرداخت کردم و بقیه پولو ندادم و اون درسو کلا برام بستن ،خیلی بده یعنی اون وقتی که ادم صرف کلاس این بشر میکنه یه فیلم سینمایی ببینه مفید تره برای کنکورش !!!!!!! بعد سر کلاسش هی باید کتابشو میگرفتی ،یا لغت واملا و قرابتو درس نمیداد به خدا که بری علاوه بر کلاسش دی وی دیشم بگیری!! مگه ادم از این **** تر داریم؟؟؟؟؟؟؟؟
      دبیر ادبیات خوبم خواستی نظر من این دو دوسته :شاهین زاد وتوکلی!! هر کردوم نمونه ببین

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elif20 نمایش پست ها
      اگه پول داری برو با حسین نژاد ( به جرئت میگم سوادش و فهم و شعورش و درس دادنش تموم دبیرای ادبیات کشور رو میخره آزاد میکنه )

نکته تستشم داره شروع میشه

اگه مشکل مالی داری فراز توکلی هست فیلم های نکته تست 1400 شو ببین ( دبیر خوبیه با اینکه تازه کاره ولی می ارزه حداقل صد پله بهتر از یکتا و عبدالمحمدی هست://///////)
      حسین نژاد با کدوم موسسه کار می کنه؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      دبیر ادبیات خوب نداریم . خلاصصصصص
      در نظام قدیم یک نفر بود که اسمش علی ساجدی بود . هامون سبطی هم خوب بود در قدیم ولی نظام جدید کلا انگار یه آدم دیگه است سبطی .

در کل آره دبیر ادبیات خوب نداریم ما . چرا؟ چون 95 درصد کسایی که ادبیات درس میدن اصلا تحصیلات ادبیات فارسی ندارند . و اصلا خودشون نمیدونن ادبیات چی چی هست و با علم ادبیات فارسی دبیرستان دارند تدریس میکنند و علم ادبیات فارسی که جوابگوی نیاز دانش اموز باشه رو ندارند .

من اگر بخواهم هزینه کنم برای ادبیات پکیج ادبیات افشین محی الدین آکادمی سینوهه رو میخرم که برای سال 1400 ضبط شده و یا از گزینه 2 استفاده میکنم برای این درس که باز هم محی الدین مدرسش هست . به نظرم بهترین و باسواد ترین دبیر ادبیات حال حاضر کنکور افشین محی الدین هستش که میتونه کمی از بار آموزشی ادبیات رو از دوشتون برداره و باقیش دست خودتونه چون ادبیات 90 درصد مهارت هستش که اکتسابی هست . برای همین هم هست ما کلاسی برای شاعر شدن و ادیب شدن ندرایم .
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      برای زیست فرهمند خوبه؟
      خوبه
      جزو سه دبیر برتر هستش فرهمندنیا به همراه همدانی و حنیف عظیمی
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi2004 نمایش پست ها
      نظرتون راجب کلاس هاش چیه؟؟
      لطفا هرنظری راجبش دارین‌بگین��������� ��

اسکله
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi2004 نمایش پست ها
      نظرتون راجب کلاس هاش چیه؟؟
      لطفا هرنظری راجبش دارین‌بگین��������� ��
      خوب نیست نه وقت رو هدربده نه پولتو هر چند زمان مهم تره ولی جات میبودم توکلی میرفتم هرچند از تلگرام جعفری همایششو خریدم که نمیدونم خوب باشه یا نه ولی دستور توکلی عالیه بی رقیب

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      خوب نیست نه وقت رو هدربده نه پولتو هر چند زمان مهم تره ولی جات میبودم توکلی میرفتم هرچند از تلگرام جعفری همایششو خریدم که نمیدونم خوب باشه یا نه ولی دستور توکلی عالیه بی رقیب
      سلام

ببخشید آقای توکلی با کدوم موسسه کار میکنن؟
      این‌ پکیج دستور رو که میگید کجا میتونم بخرم؟
      بعد اینکه چند تا از سوال های دستور رو میشه باهاش به جواب رسید؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      سلام

ببخشید آقای توکلی با کدوم موسسه کار میکنن؟
      این‌ پکیج دستور رو که میگید کجا میتونم بخرم؟
      بعد اینکه چند تا از سوال های دستور رو میشه باهاش به جواب رسید؟
      موسسه کلاسینو اکثریت دبیرهاش و همه ی مشاوره هاش شومن و مزخرف هستند ولی افراد فوق العاده و بی نظیری متاسفانه در این موسسه فعالیت میکنند که واقعا حیف هستند از جمله : استاد کیاسالار ، استاد قریشی ، استاد میرحسینی ، استاد همدانی

اقای فراز توکلی هم در این موسسه هستند و پکیج دستور جداگونه ندارند یا شما باید کارگاه 10 در 10 شو بگیری یا نکته تستش که فروردین شروع میشه شرکت کنی

کلا حساب کنی 9 جلسه نکته تست قراره برگزار کنه

اون کارگاه ادبیاتشم در 10 جلسه هست

کلا کارش خوبه به قول دوستان یه چیزایی سرش میشه :^^

اصولا بیس و پایه دستور رو میفهمونه و شما باید با تست زنی بیشتر به تسلط برسی

یا نکته تست 1400 شو ببین یا صبر کن فروردین ماه نکته تست 1401 ش بیاد میل خودته **

ویرایش توسط Parimah : 01 اسفند 1400 در ساعت 21:18

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ولی ادبیات خوندن و نوشتن با یه دفتر 100 برگ تعاونی و کتابی مثل گاج امیر نجات شجاعی و دست اخر پیدا کردن نمونه از گنجور حال دیگه ای داره

من پارسال منتظر میشدم ادبیات بخونم از بس که شیرین و اخت میگرفتم ازش

البته من از اول سال اومدم جلو و دیماه اینا جمع کرده بودم ادبیات رو وتایم میگرفت که الان برای کسی این روش سمه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      ولی ادبیات خوندن و نوشتن با یه دفتر 100 برگ تعاونی و کتابی مثل گاج امیر نجات شجاعی و دست اخر پیدا کردن نمونه از گنجور حال دیگه ای داره

من پارسال منتظر میشدم ادبیات بخونم از بس که شیرین و اخت میگرفتم ازش
      داداش روشت جالبه یکم بیشتر توضیح میدی؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ibuprofen نمایش پست ها
      حسین نژاد با کدوم موسسه کار می کنه؟
      با موسسه قورمه درسی

milad.hosseinnezhad1363/

اینم پیج اینستاگرامشه بالا نوشتم

نمونه های تدریسشم تو آپارات هست

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن