خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 293
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      عالی بود
      نمونه بارز تلاش و تسلیم نشدن
      موفقیتت نوش جونت *_*
      مرسیییییی

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      تبریک میگم
      شیمی بابایی خوبه؟
      من نظام قدیم بودم آقاجانی میدیدم از آلا
      ولی الان حس میکنم‌خیلی کنده ممنون میشم بگید بابایی چه مدلیه
      و ریاضی ملاک پورم وااااقعا خوبه من که واقعا راضیم
      برا زیست که فیلم نمیبینم ولی برا شیمی و فیزیک هم یکی مثل ملاک پور باشه خ خوب میشه
      سلام خوبین؟ بابایی عالیه. بهتر از آقاجانیه. حقیقت من جمعبندی آقاجانی رو امسال تو تاملند نوشتم و چندان جالب نبود. اگه جمعبندی سال پیش بابایی رو دیده بودم درصدم بالاتر رفته بود. همون بابایی ببینین فوق العادس
      فیزیک هم قضاتی و نوکنده خوبن

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها
      عااااااااااااالیییییی بود واقعا حقتونه انشالله موفق باشین دکتر جان
      مرسیییی خیلی ممنونم

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      بعد یه چیز دیگه
      شما کنکور نظام قدیم دادین؟
      بله نظام قدیم کنکور دادم

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      بهتون تبریک میگم
      خیلی خوشحالم که رشته ای قبول شدید که علاقه داشتید
      آفرین به ارادتون و تلاشتون
      خیلی ممنونم. تشکر

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      مرسیییی خیلی ممنونم
      تاپیکتون به من خیلیی انرژی داد و کمک کرد واقعا درجه یک هستینکه اومدین و به اشتراک گذاشتین
      امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون بدرخشین

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واااعوووو

ادم عقل از کلش میپره مباااارکهههههه
      خیلیممممم مبارکهههه

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Egotist نمایش پست ها
      بنازم به غیرت خودت و بهنود
      فداتشم مرسی. بهنود کولاک کرده. ینی هیشکی مثه بهنود نیست اصن دمش گرم افتخار اصفهان شده قشنگ

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strang نمایش پست ها
      واااعوووو

ادم عقل از کلش میپره مباااارکهههههه
      خیلیممممم مبارکهههه
      خیلی خیلی ممنونم لطف دارین

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.تبریک.ببخشید چرا میگید بابایی از اقاجانی بهتره؟من قبلا که دانش اموز بودم اقاجانی الا نگاه میکردم چند جلسه اش رو خیلی راضی بودم از نحوه تدریسش،حالا بابایی ندیدم ،فرقشون چیه و از چه نظر بابایی بهتره؟

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zoba890 نمایش پست ها
      سلام.تبریک.ببخشید چرا میگید بابایی از اقاجانی بهتره؟من قبلا که دانش اموز بودم اقاجانی الا نگاه میکردم چند جلسه اش رو خیلی راضی بودم از نحوه تدریسش،حالا بابایی ندیدم ،فرقشون چیه و از چه نظر بابایی بهتره؟
      سلام. ممنونم.
      بابایی به شدت روی متن کتاب متمرکزه، و لااقل تو چند تا فصل به خود من ثابت شد که یه سر و گردن از بقیه اساتید شیمی بالاتره. اما این حرف من به معنی عدم تایید اقاجانی نیست. نظر شخصی من روی باباییه

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اسمم علیه. سال 94 بود که با انجمنی به اسم انجمن کنکور آشنا شدم. سفر من به این انجمن اینجوری شروع شد
      http://forum.konkur.in/thread26164.html
      یه دانش آموز کنکوری ریاضی که واقعا از کنکور چیزی نمیدونست. سال 95 اولین کنکور من بود. هدفم چی بود؟ نمیدونم، از ترس حفظیات کنکور تجربی پناه برده بودم به حفظ کردن قضایای هندسه و جبر
      و خلاصه که کنکوره رو هر جوری بود دادم، درسم خوب بود. رتبم شد 1572 منطقه دو ریاضی و همون رشته و همون دانشگاهی که میخواستم قبول شدم: مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان
      همه چیز عالی بودو من خوشبخت ترین آدم دنیا بودم تا اینکه یهو دیدم این چیزی که میخوام نیست( گرچه برنامه نویسیم خوب بود و علاقه داشتم و هنوز هم وب کار می کنم)
      به تشویق پدرم تصمیم گرفتم انصراف بدم و کنکور 97 رو شرکت کردم. همینطوری که تو این فکر و خیال بودم که ریاضی و فیزیک رشته تجربی واسه من خیلی راحته و اینا یهو رسیدم به کنکور 97 و سر جلسه خشکم زد
      حاصل کار اون سال من این کارنامس :
      رتبه 6671 و 1956 سهمیه 5 درصد. قطعا چیزی نبود که میخواستم. نابود شده بودم. انتخاب رشته کردم. دیگه راضی شده بودم به شنوایی سنجی. کارنامه های پارسالو که چک می کردم راحت شنوایی سنجی قبول میشدم. اخر انتخاب رشته روانشناسی و دامپزشکی رو هم زدم. گفتم دیگه نمیرسه به اینا تا شد نمیدونم چندم شهریور ساعت 4 بعد از ظهر در یکی از رفرش های عصرگانه بنده در سایت مقدس سنجش و آموزش کشور، بنده لینک نتایج نهایی را مشاهده کرده و سپس با وارد کردن شماره داوطلبی و اینا خشکم زد -_- فقط میخواستم زمین دهن باز کنه منو ببلعه یا ی صاعقه بزنه خلاص کنه منو
      روانشناسی شیراز...
      با خونواده صحبت کردم. همه ناراضی بودیم. صنعتی اصفهان کجا، روانشناسی شیراز کجا...من ی چیز دیگه ای میخواستم ولی نتیجه شده بود چیزی که نمیخواستم... تصمیم بر این شد که برم. چاره ای نبود. ثبت نام اینترنتی کردم. رفتم شیراز، رفتم تو دانشگاه، رفتم آموزش گفتم غلط کردم ثبت نام اینترنتی کردم من میخام برم خدمت
      اینگونه بود که به خدمت اجباری سربازی روانه شدم...

تقریبا دو سال سربازی رو به بدبختی تو ی شهر دیگه گذروندم. ینی هم خوب بود هم بد. خیلی از کادرهای اونجا هوامو داشتن چون داستانمو گفته بودم بهشون. خیلیا میگفتن تو هیچ فرقی با بقیه سربازا نمیکنی دسشوییتو بشور، پاسداری بده، رژه برو، شب بیدار بمون و کلی کار بی هدف دیگه...سخت بود و نمیشد درس خوند. شاید 6 ماه طول کشید من فقط زیست دوم رو برسم تموم کنم و تازه اصن یادم نمیموند. ذهنی نمونده بود واسم. بهمن ماه پدرم منو واسه کنکور 98 ثبت نام کرد. همینجوری الکی کنکور بدم. و خب منم نمیخوندم ینی نمیشد که بخونم. با تکیه بر علم و دانش سالیان گذشته رفتیم سر جلسه 98 و حاصلش شد این کارنامه :

به هرکی میگفتم اقا من ی کلمه هم نخوندم رفتم سر جلسه باورش نمیشد. کم کم باورم شد اقا شاید بتونم جدی کنکوره رو شکستش بدم، تصمیم بر این شد که بعد سربازی بجنگم...
      14 اسفند 98:
      http://forum.konkur.in/thread71970.html
      مرخصی پایان دوره بودم که این تاپیک رو زدم. تو تاپیک گفتم مشکوک به کرونا بودم و بهتر شدم و از امروز میخوام شروع کنم ولی حقیقتش استراحت بعد سربازی داشت میچسبید و تا 26 اسفند که تسویه حساب من بود نخوندم آنچنان. بیشتر سر گوشی بودم و خب مریض هم بودم البته. 27 اسفند برگشتم خونه و سربازی تموم شده بود. و خب کرونا گرفته بودم گویا و 10 روزی حقیقتاً افتادم. از اواخر عید بود که گفتم علی، بسم الله
      روزی 10 ساعت تقریبا خوندم. نمیخام دروغی بگم. مرتب بگم هرروز 10 ساعت به بالا میخوندم دروغه. ی هفته میخوندم دو روز ناامید بودم یا مشغول ی سری چیزای دیگه میشدم. ولی خوندم. شاید از تعداد روزایی که داشتم 70 درصدشو 10 ساعت و بالاتر خوندم. خداروشکر تعویق دادن. وگرنه امروز اصن اینو تایپ نمیکردم. خیلی کمکم کرد. هیچ آزمونی شرکت نکردم. وقت نبود. من صفر بودم تقریباً. حتی تایم جمعبندی نتونستم کنکور 98 رو کامل بزنم. تک درس زدم. 97 هم همینطور. 98 خارجو به چشم هم ندیدم. تنها کنکوری که کامل زدم 96 داخل بود. وقت نبود... کلی درس که باید مرور میشد رو ترجیح داده بودم به کنکور دادن و تجربه کردن شرایط سر جلسه در خانه(اینقد تو سالهای پیشش تجربه کرده بودم دیگه تجربه میخواستم چیکار)
      خلاصه که گذشت، با یه سری ترفندی که زده بودم و تصمیمایی که گرفته بودم کنکوره رو هرجور بود خوندم. میشه گفت مفید خوندم. چیزی که تجربم بهم میگفت میاد تو کنکور رو خیلی خوندم و خب به اصلی که سال 97 بعد کنکور بهش رسیده بودم عمل کردم... فقط تست کنکور بزن و دیگر هیچ... جمع کردم تا حدودی و رفتم سر جلسه. اینقد کنکور سخت بود که پشمانم فر خورده بود. سر جلسه با دیدن زیست حتی اشک هم از چشام اومد پایین. ولی گفتم علی نباز خودتو. اونایی که بلدیو جواب بده. روز اعلام نتایج اولیه شد و این کارنامه رو دیدم:

با ی جیغ ساعت 6صبح داد میزدم میگفتم مننننن با این که پزشکی قبول میشممممممممممم و گریه می کردم
      شاید بهترین روز عمرم اون روز بود. ساعت 6 صبح روزی که تاریخش یادم نیست -_-
      امروز نتایج نهایی اومد... من موقع انتخاب رشته تحقیق کردم و دیدم دندون رو واقعا به بقیه ترجیح میدم. با علاقه انتخابش کردم. اولویت دهممو آوردم. 8 تا دولتی دندون، پردیس اصفهان، آزاد اصفهان و بعدش هم پردیس های دندون دیگه و یه عالمه پزشکی دولتی
      و اینگونه شد که اینچنین شد:

اینکه چجوری خوندم هر درسیو، چی بم گذشت تو این 5-6 ماه و همه اینارو به مرور تو همین تاپیک میگم. شاید فردا بنویسم باز...

to be continued
      سلام
      تبریک میگم
      من مشکلی که دارم اینه که نمیتونم با آزمون پیش برم. از طرفی هم همه مشاورا میگن بدون آزمون نمیشه قبول شد. حالا شما چطور بدون آزمون تونستین قبول بشین؟تست زمان دار میزدید؟

13. Top | #103
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم
      من مشکلی که دارم اینه که نمیتونم با آزمون پیش برم. از طرفی هم همه مشاورا میگن بدون آزمون نمیشه قبول شد. حالا شما چطور بدون آزمون تونستین قبول بشین؟تست زمان دار میزدید؟
      سلام ممنونم. ببینین آزمون شرط لازم هست ولی کافی نیست. دقت کنین من اصن نرسیدم کنکورهای سالهای قبل رو هم تو خونه بزنم اون روزهای آخر و حتی کنکور 98 داخل رو تک درس زدم و رنگ 98 خارج رو هم ندیدم.
      ولی خب اینکه من تونستم این کارو کنم دلیلی بر موفقیت فرد دیگه نیست. حالا پیشنهاد من اینه. ازمون رو خودت از خودت بگیر. وقتی که مباحث ی آزمون رو خوندی خودت ازمون بده. الان هم که کلا غیر حضوریه آزمون ها پس شرایط جلسه ای وجود نداره.
      و در مورد تست زمان دار اره تا حدی زماندار کار می کردم مخصوصا ماه آخر ترجیحم این بود که اگه تک درس چیزی آزمون میگیرم از خودم نصف زمان معمول رو بهش بدم. اولش سخت بود ولی ازمون ب ازمون بهتر میشدم

14. Top | #104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صحیح.ممنون از شما

15. Top | #105
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنونم. ببینین آزمون شرط لازم هست ولی کافی نیست. دقت کنین من اصن نرسیدم کنکورهای سالهای قبل رو هم تو خونه بزنم اون روزهای آخر و حتی کنکور 98 داخل رو تک درس زدم و رنگ 98 خارج رو هم ندیدم.
      ولی خب اینکه من تونستم این کارو کنم دلیلی بر موفقیت فرد دیگه نیست. حالا پیشنهاد من اینه. ازمون رو خودت از خودت بگیر. وقتی که مباحث ی آزمون رو خوندی خودت ازمون بده. الان هم که کلا غیر حضوریه آزمون ها پس شرایط جلسه ای وجود نداره.
      و در مورد تست زمان دار اره تا حدی زماندار کار می کردم مخصوصا ماه آخر ترجیحم این بود که اگه تک درس چیزی آزمون میگیرم از خودم نصف زمان معمول رو بهش بدم. اولش سخت بود ولی ازمون ب ازمون بهتر میشدم
      ضمن تبریک به شما دوست گرامی
      شما کنکور امسال کدوم سهمیه بودین و لطف کن برای هر درس هر منبع کتاب یا ویديو آموزشی داشتین بگین . ممنون

صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن