خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 224
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من عاشق دندون پزشکی شدم از بس که این همه از دلبری هاش گفتین

2. Top | #167
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      فقط بورس

3. Top | #168
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      اونی که بادلبری عاشق شغل میشه ، با دلبری هم فارغ میشه شوخی کردما

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      اونی که بادلبری عاشق شغل میشه ، با دلبری هم فارغ میشه شوخی کردما
      نه شیوه عاشقی من فرق میکنه عشق من واقعی تر از این حرفاست دلم وصال این یار محبوب رو میخواد
      یک میلیون نفر هر سال دنبالشن لعنتی رو

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      فقط بورس
      اونم دلبری هاش جذابه ولی من به عشقم خیانت نمیکنم فقط رشته دندون پزشکی رومیخوام با روزی ۲ ۳ میلیون درآمد

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونی رفیق شما از نظر من یه آدمی هستی با یسری افکار به شدت سمی و بحث کردن باهات به جایی نمیرسه. همشم تقصیر خودت نیست. تقصیر جامعه بیمارمونه.
      فقط به عنوان بزرگتر ۲-۳ تا توصیه بهت میکنم
      یک ، قبل از قضاوت کردن یکمی راجب طرفت بدون
      دو ، توی همه اقشار جامعه آدم خوب و بد هست. چه دکتر چه رفتگر. پس همه رو به نفع خودت به یه‌ چشم نبین
      سه ، وقتی خدای نکرده خودت یا خانوادت بیماری‌ پیدا کردین که مخصوصاً نیاز به معاینه دهان داشت ، به جای رفتن پیش این دکترای بیشرف ، تشریف ببرید بورس تهران
      و من الله توفیق! به سلامت
      من امسال کنکور دادم 99درصد با توجه به رتبم فیزیو پردیس بهشتی میارم میخونم و برای اینکه عاشق بدن سازی و ورزشم این رشته ب دردم میخوره حتی میتونستم با 2600منطقه سه برم پردیس دارو بهشتی
      مورد بعد افکار من سمی نیست گلم تو هر قشری بد خوب هست بله اما تو این قشر بیشتر میدونی چرا چون طرف حداقل 10سال هیچی ندیده نه پول نه دختر نه ماشین یهو میاد عطش و شهوت همه چیو داره
      من بیمار نشدم؟عارضم ب خدمتت 2سال قبل مبتلا به بیماری کولیت زخمی روده شدم ک روزی 1استکان از بدنم خون میرف از تابستون 97 تا عید 98 ده جور دکتر رفتم و اخر هیچی غلطی نتوسنتن بکنن و یک پزشک طب سنتی با 4تا عسل و دارو گیاهی خوبم کرد بیماری ک طب نوین هیچ غلطی نمیتونه بکنه
      بعدشم مگر نمیگی پزشکا جون مردم نجات میدن سالی چقدر از سرطان میمرن؟چقدر از کرونا مردن مردم جهان چرا پس کاری نمیکنن؟
      میدونی چرا چون سوادشو ندارن یه بار ب ی دکتره گفتم اقای دکتر 40سال قبل ک دستگاه اندوسکوپی نبود یا کولونوسکوپی چجور تشخیص میدادن بیمار چ مرضی داره دید ب ضررشه جلو مریضاش خیت شد گف بفرما بیرون گفتم نه بگو دیگه....شما اینو بدون جامعه ایی ک پزشک پرور وپرسته بیماره اینکه شما وخانواد های ما میگن پزشک بخونید سمی بیمارن اینو من نمیگم کشورای مدرن میگن..
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #172
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      40سال قبل تو امریکا کل مطب هارو بستن یه مدت تو اون مدت امار مرگ میر بخاطر بیماریای مختلف کمتر شد
      این یعنی پزشکی یک تجارت مدرن و نجس هستش چرا میگم نجس چون دست میکنی تو خون مردم نون به خون میزنی
      حالا این وسط هستن پزشکایی ک از هر 10هزار 10نفر واقغا دلسوز مردم هستن ک من خاک پاشونم

ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط بورس
      نه بازی با جون مردم
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      3سال قبل عاشق یه دختری بودم باباش 24سال درس خونده بود متخص شده بود رفتم جلو گف ببین من وسام ارامش دخترم مهمه این ارامش 80درصدش پوله 20درصدش شخصیت و خانواده گفتم پس تحصیل چی گف تحصیل واسه چیه بنطرت گفتم واسه کسب سواد و پول گف اشتباه نکن تو پزشک بشی فقط درباره بدنت میدونی پس سواد زیادی نخواهی داشت اگر میخوای سواد داشته باشی باید همه چیو بدونی از اناتومی بدن تا تاریخ و جغرافیا گفتم پس درس نخونم گف اگر پول داری نه نخون من 24سال خوندم به پول برسم چون عرضه یا توان کاسبی نداشتم وگرنه همس نام الان 100میلیارد ثروت دارن من تازه دارم جمع میکنم....به هرچیزی پول اعتبار میده وگرنه مهندس برق شریف نمیومد پزشکی بخونه محمد احمدی
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #175
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      نه بازی با جون مردم
      خداییش اینو راست میگه طب سنتی بیشتر درمان میکنه تا نوین.
      و در مورد بورس هم،یک کار بسیار جذاب برای کسانی که بلد هستند می باشد من خودمم تجربه داشتم(بورس ایران نه)و سود خوبی کسب کردم ولی بنا به فرمایشات مشاورمم دی ماه پارسال دست کشیدم(حقیقتش موقع امتحانات ترم اول خیلی سرم توی بورس بود و نتونستم اونجوری که مشاورم میخواست درس بخونم.

11. Top | #176
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      من امسال کنکور دادم 99درصد با توجه به رتبم فیزیو پردیس بهشتی میارم میخونم و برای اینکه عاشق بدن سازی و ورزشم این رشته ب دردم میخوره حتی میتونستم با 2600منطقه سه برم پردیس دارو بهشتی
      مورد بعد افکار من سمی نیست گلم تو هر قشری بد خوب هست بله اما تو این قشر بیشتر میدونی چرا چون طرف حداقل 10سال هیچی ندیده نه پول نه دختر نه ماشین یهو میاد عطش و شهوت همه چیو داره
      من بیمار نشدم؟عارضم ب خدمتت 2سال قبل مبتلا به بیماری کولیت زخمی روده شدم ک روزی 1استکان از بدنم خون میرف از تابستون 97 تا عید 98 ده جور دکتر رفتم و اخر هیچی غلطی نتوسنتن بکنن و یک پزشک طب سنتی با 4تا عسل و دارو گیاهی خوبم کرد بیماری ک طب نوین هیچ غلطی نمیتونه بکنه
      بعدشم مگر نمیگی پزشکا جون مردم نجات میدن سالی چقدر از سرطان میمرن؟چقدر از کرونا مردن مردم جهان چرا پس کاری نمیکنن؟
      میدونی چرا چون سوادشو ندارن یه بار ب ی دکتره گفتم اقای دکتر 40سال قبل ک دستگاه اندوسکوپی نبود یا کولونوسکوپی چجور تشخیص میدادن بیمار چ مرضی داره دید ب ضررشه جلو مریضاش خیت شد گف بفرما بیرون گفتم نه بگو دیگه....شما اینو بدون جامعه ایی ک پزشک پرور وپرسته بیماره اینکه شما وخانواد های ما میگن پزشک بخونید سمی بیمارن اینو من نمیگم کشورای مدرن میگن..
      هرکسی یک دیدگاهی داره و مال من با شما بسیار متفاوته. برعکس شما من قصد تحمیل نظرم رو ندارم. هرطور که فکر میکنید برای آینده خودتون مناسبه عمل کنید. فقط این رو در نظر بگیرید که اینجا انجمن کنکوره و هرکی میاد اینجا میخواد راجب درس و رشته های دانشگاهی اطلاعات کسب کنه نه بورس و چیزای دیگه. برای این مسائل هم فروم های زیادی هست. خدای نکرده اگه حرفای شما باعث بشه یه نوجوون ۱۶-۱۷ ساله تحت تاثیر حرفاتون حتی یک روزشو از دست بده و درس نخونه جنبه حق الناس داره برادر.
      موفق باشید

12. Top | #177
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خداییش اینو راست میگه طب سنتی بیشتر درمان میکنه تا نوین.
      و در مورد بورس هم،یک کار بسیار جذاب برای کسانی که بلد هستند می باشد من خودمم تجربه داشتم(بورس ایران نه)و سود خوبی کسب کردم ولی بنا به فرمایشات مشاورمم دی ماه پارسال دست کشیدم(حقیقتش موقع امتحانات ترم اول خیلی سرم توی بورس بود و نتونستم اونجوری که مشاورم میخواست درس بخونم.
      در حد سر درد و اسهال و بیماری های سطحی آره اتفاقا خیلی هم خوبه. زن دایی من طب سنتی انجام میده ، چیزای جالبی میگه.
      ولی برای بیماری های پیشرفته تر طب سنتی نمیتونه کاری بکنه
      بورس هم نوعی سرمایه گذاریه و هرکسی میتونه کنار شغلش برای حفظ و افزایش سرمایش انجامش بده

13. Top | #178
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در حد سر درد و اسهال و بیماری های سطحی آره اتفاقا خیلی هم خوبه. زن دایی من طب سنتی انجام میده ، چیزای جالبی میگه.
      ولی برای بیماری های پیشرفته تر طب سنتی نمیتونه کاری بکنه
      بورس هم نوعی سرمایه گذاریه و هرکسی میتونه کنار شغلش برای حفظ و افزایش سرمایش انجامش بده
      بنده حوصله بحث ندارم ولی در همین حد عرض کنم که سرطان خون دایی من و بیماری صعب العلاج یکی دیگه از فامیلای مارو حتی پزشکای آلمانی رفتند نتونستند درمان کنند و هر دوتاشون پیش یه خانومه که طب سنتی(تازه همینم شهید بهشتی درسشو خونده)درمان کرد.
      و در مورد بورس هم با اینکه اینجا محفل ،محفل کنکوره ولی با بورس بیشتر از یک متخصص میشه درآمد داشت.

14. Top | #179
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      بنده حوصله بحث ندارم ولی در همین حد عرض کنم که سرطان خون دایی من و بیماری صعب العلاج یکی دیگه از فامیلای مارو حتی پزشکای آلمانی رفتند نتونستند درمان کنند و هر دوتاشون پیش یه خانومه که طب سنتی(تازه همینم شهید بهشتی درسشو خونده)درمان کرد.
      و در مورد بورس هم با اینکه اینجا محفل ،محفل کنکوره ولی با بورس بیشتر از یک متخصص میشه درآمد داشت.
      تفاوت طب سنتی و پزشکی مدرن اینه که پزشکی مدرن بر اساس فکت و مدارک مستند علمی و آزمایش های بالینی بسیار یک راه درمان رو معرفی میکنه ولی طب سنتی بیشتر بر پایه حرف و سخنه. با کمال احترام اگه به حرفه در حال حاضر طب سنتی با نیش زنبور کرونا رو هم درمان کرده!
      کارای زیادی هست که درآمدش از یه متخصص میتونه بیشتر باشه.

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      یه سوالی داشتم از اساتید عزیز
      برای دندون پزشکی آزاد چه رتبه ای میخواد؟؟؟؟و هزینه کل اش چه قدر میشه؟؟؟؟؟

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن