خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 224
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها به عنوان کسی ک از سال 94 تو فاز کنکور بودم 3 4 بار ازمون دادم و حتی درصدا رتبه های خوبیم اوردم بگم بهتون دنبال گول باشید منطقی باشید دست از این حرفا ک پزشکی عشق است شرافت است بردارید.. به هرچیزی پول اعتبار میده پزشکی هم چون پول توشه اعتبار داره وگرنه مث مهندسی کسی حسابش نمیکرد.. من اگر همون سال اول سال 95 دندون قبول میشدم الان سال 5 ام بودم و فک نکنم درامد خاصی داشتم بازم میگم سال اول اگر قبول میشدم اما سال قبل ب خودم اومدم دیدم مگه هدف پول نیست مگه هدف زندگی لاکچری نیست خدا خودش شاهده توکل کردم باورام تغییر دادم والان تواین سن ک تازه 23 سالم شده وسربازم ماهی شده 30 میلیون درامد داشتم و قطعا تااخر سال ب لطف الله به 50 میرسم... اینارو نگفتم پز بدم گفتم برید پول سازی یاد بگیرید بقول رفیقم طرف 3 باز کنکور داده 6 سال دانشکده بوده 2 سال طرح و سربازی 11 سال وقت گذاشته داره ماهی 10 15 اصلا 20 درمیاره واقعا این موفقیته؟؟؟ موفقیت یعنی با زحمت کم و ذهن پول دراورد... نمیگم ذرس نمیخونم الانم احتمال زیاد فیزیو پرذیس بیازم ولی روک بگم بزای تاسیس کلینیک هستش ن عشق ب رشته پزشکی دارم 7 سال اینده رو میبینم ک اینم بشه ی منبع درامد.... باورکنید ذهن مارو محدود کردن انقذم نگید بقیه شانس دارن بقیه ریسک کردن.. ی باز اومدم تواینجمن از رمز راز پیشرفتم بگم ک پست رو بستن...
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نمیدونم ورودی چنده ولی قبل ۹۴ دلیل چنین انصراف هایی هزینه ای بود که دانشگاه جدید میگرفت. ینی اگه لیسانس داشتی باید هزینه میدادی برای هر ترم
      ​ورودی 91 برق بود 95 انصراف داد.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام یکی از دوستام امسال دندانپزشکی می تونه قبول بشه میگه روزی حداقل دو تا سه میلیون درامدشه در آینده واقعا راست میگه یعنی
      نه
      درآمد ناخالص که حساب نیس
      ی تیکه نایلون میندازی رو بیمارت 8 تومن همون قیمتش هست
      ی سر ساکشن هم براش میزاری 25 تومن هم برا اون قبل پیاده شدی
      ی آینه یک بار مصرف هم 4 5 تومنه
      یعنی برا بیمار دست به سیاه و سفید نزدی حدود 40 هزار خرجش کردی
      ی پر کردن سطحی کار کنی 70 80 تومن پول آمالگامش میشه فقط ...
      همین جوری حساب کن بره دیگه

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ببینید بچه ها به عنوان کسی ک از سال 94 تو فاز کنکور بودم 3 4 بار ازمون دادم و حتی درصدا رتبه های خوبیم اوردم بگم بهتون دنبال گول باشید منطقی باشید دست از این حرفا ک پزشکی عشق است شرافت است بردارید.. به هرچیزی پول اعتبار میده پزشکی هم چون پول توشه اعتبار داره وگرنه مث مهندسی کسی حسابش نمیکرد.. من اگر همون سال اول سال 95 دندون قبول میشدم الان سال 5 ام بودم و فک نکنم درامد خاصی داشتم بازم میگم سال اول اگر قبول میشدم اما سال قبل ب خودم اومدم دیدم مگه هدف پول نیست مگه هدف زندگی لاکچری نیست خدا خودش شاهده توکل کردم باورام تغییر دادم والان تواین سن ک تازه 23 سالم شده وسربازم ماهی شده 30 میلیون درامد داشتم و قطعا تااخر سال ب لطف الله به 50 میرسم... اینارو نگفتم پز بدم گفتم برید پول سازی یاد بگیرید بقول رفیقم طرف 3 باز کنکور داده 6 سال دانشکده بوده 2 سال طرح و سربازی 11 سال وقت گذاشته داره ماهی 10 15 اصلا 20 درمیاره واقعا این موفقیته؟؟؟ موفقیت یعنی با زحمت کم و ذهن پول دراورد... نمیگم ذرس نمیخونم الانم احتمال زیاد فیزیو پرذیس بیازم ولی روک بگم بزای تاسیس کلینیک هستش ن عشق ب رشته پزشکی دارم 7 سال اینده رو میبینم ک اینم بشه ی منبع درامد.... باورکنید ذهن مارو محدود کردن انقذم نگید بقیه شانس دارن بقیه ریسک کردن.. ی باز اومدم تواینجمن از رمز راز پیشرفتم بگم ک پست رو بستن...
      اگه پول دراوردن به همین اسونیه که شما میگی الان همه مردم ایران پولدار بودن . به این اسونیا هم نیست . شما تا پارسال همش میگفتین فقط داروسازی پول توشه . الان امسال اومدین میگین قید کنکور و بزنید . خو این چه معنی میده ؟ اینجا انجمن کنکوریاست . حتی اگه این حرفای شما فقط یه نفر و از درس خوندن باز داره والا خدا راضی نیست . شاید شما هوش اقتصادیتون خوبه بقیه که مثل شما نیستن . همه که مثل بیل گیتس نیستن . هر کسی برای رفتن به رشته ای یه هدفی داره . من سال دیگه پنجمین کنکورمو شرکت میکنم . با افتخار هم میگم موندم پای هدفم . همین جوری هم نیست یکی بره پزشک بشه بره دندون پزشک بشه یا داروساز ...بهش بگن بفرما بیا ماهی فلان میلیون برا تو . ادم باید زحمت بکشه مهارت یاد بگیره به روز باشه تا موفق بشه .

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      نه
      درآمد ناخالص که حساب نیس
      ی تیکه نایلون میندازی رو بیمارت 8 تومن همون قیمتش هست
      ی سر ساکشن هم براش میزاری 25 تومن هم برا اون قبل پیاده شدی
      ی آینه یک بار مصرف هم 4 5 تومنه
      یعنی برا بیمار دست به سیاه و سفید نزدی حدود 40 هزار خرجش کردی
      ی پر کردن سطحی کار کنی 70 80 تومن پول آمالگامش میشه فقط ...
      همین جوری حساب کن بره دیگه
      نه تو دروغ میگی. روزی ده میلیون در میارن. همین عمه من دندون پزشکه یه ویلای لوکس داره ماهی پونصد درامد داره. چی میشه هشتاد تومنشو خرج مریض کنه از اونهمه پولی که میگیره؟ اصلا اکه هشتاد تومن هزینه مریض میکنه چرا پونصد شیشصد تومن میگره؟ زیاد نیس؟ چقد نونو میزنید به خون مریضا میخورید؟ یکم انصاف داشته باشید و رایگان کار کنید! مگه با پول ما دکتر نشدی؟ بسه این همه شکم پارگی
      تازه اومدی اینجا بچه ها رو ناامید کنی که نیان پزشکی و دندون خودت همه پولای مملکتو بخوری؟
      اصلا اگه بده چرا خودت انصراف نمیدی؟
      امضا: یک خاکستری

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که پزشکی میخونید یا پزشکی و انتخاب کردین .... شما دستان خدا رو زمین هستین . به نظرم خیلی حس خوبیه که یه بیمار بدحال و خوب کنید . مخصوصا تو این دوران کرونایی که چقدر پزشکا مهم بودن . غصه نخورید . انشالله خدا بهتون کمک میکنه از پس همه سختیا بر میاین .

7. Top | #97
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نه تو دروغ میگی. روزی ده میلیون در میارن. همین عمه من دندون پزشکه یه ویلای لوکس داره ماهی پونصد درامد داره. چی میشه هشتاد تومنشو خرج مریض کنه از اونهمه پولی که میگیره؟ اصلا اکه هشتاد تومن هزینه مریض میکنه چرا پونصد شیشصد تومن میگره؟ زیاد نیس؟ چقد نونو میزنید به خون مریضا میخورید؟ یکم انصاف داشته باشید و رایگان کار کنید! مگه با پول ما دکتر نشدی؟ بسه این همه شکم پارگی
      تازه اومدی اینجا بچه ها رو ناامید کنی که نیان پزشکی و دندون خودت همه پولای مملکتو بخوری؟
      اصلا اگه بده چرا خودت انصراف نمیدی؟
      امضا: یک خاکستری
      صحبت از عمه و عمو و فامیل که چیز صحیحی نیست و من خودم هم قبول ندارم از این تعریفا ولی دانشجویان پزشکی تو ایران یه عده افراد ناراضی هستن و هی مینالن و یه عده طلبکار هستند و تا میخوای درباره درآمد صحبت کنی میان میگن میدونی رزیدنت تو آمریکا چقدر درمیاره؟ تو افغانستان چقدر درمیاره؟ میگید رزیدنت ۳۰۰۰ دلار حقوق میگیره اما این رو در نظر نمیگیرید که اونجا تو رستوران هاشون باید ۵ تا ۱۰ دلار پول غذا بدی . واسه اجاره خونه باید ماهی ۲۵۰۰ دلار پول بدی . فکر میکنید اونجا همه چی گل وبلبله؟ نه داداش از اینجا هم بدتره . به قول دوستمون مقصر دولتی ها هستن که با برجام و شعار اقتصاد کشور رو به ویرانی کشاندند و علت نارضایتی خیلی از افراد من جمله پزشکی ها همینه. این دست مقایسه درآمد تو آمریکا و ایران و اروپا اصلا چیز درستی نیست. می‌دونی چند درصد مردم تو آمریکا دچار فقر مطلق هستن؟ چند میلیون نفر بی خانمان هستن؟ چون اجاره بها در آمریکا و کشورهای اروپایی به شدت بالاست . تو انگلستان درآمد مردم کفاف خرجشون رو نمیده.

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خواستم ذهنیت بچه هارو باز کنم شما تواین 5سال میتونستی بجا های بهتر برسی و دزستم بخونی نشستی خونه به فکر چی درس بخون کارم بکن.. هوش مالی ی بخشه و توکل و ریسک. شجاعت ی بخش... خدادبخواد تو ی شب تکرار میکمم ی شب میبخشه
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میگم توش پول هست ولی ی سال خیلیه من اون موقع ها نمیدونستم پول چیه کاسبی چیه... خب توش پول هست دارخونه بزنی
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #100
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      صحبت از عمه و عمو و فامیل که چیز صحیحی نیست و من خودم هم قبول ندارم از این تعریفا ولی دانشجویان پزشکی تو ایران یه عده افراد ناراضی هستن و هی مینالن و یه عده طلبکار هستند و تا میخوای درباره درآمد صحبت کنی میان میگن میدونی رزیدنت تو آمریکا چقدر درمیاره؟ تو افغانستان چقدر درمیاره؟ میگید رزیدنت ۳۰۰۰ دلار حقوق میگیره اما این رو در نظر نمیگیرید که اونجا تو رستوران هاشون باید ۵ تا ۱۰ دلار پول غذا بدی . واسه اجاره خونه باید ماهی ۲۵۰۰ دلار پول بدی . فکر میکنید اونجا همه چی گل وبلبله؟ نه داداش از اینجا هم بدتره . به قول دوستمون مقصر دولتی ها هستن که با برجام و شعار اقتصاد کشور رو به ویرانی کشاندند و علت نارضایتی خیلی از افراد من جمله پزشکی ها همینه. این دست مقایسه درآمد تو آمریکا و ایران و اروپا اصلا چیز درستی نیست. می‌دونی چند درصد مردم تو آمریکا دچار فقر مطلق هستن؟ چند میلیون نفر بی خانمان هستن؟ چون اجاره بها در آمریکا و کشورهای اروپایی به شدت بالاست . تو انگلستان درآمد مردم کفاف خرجشون رو نمیده.
      تو از همونایی هستی که اخبار ایرانو میبینن
      ادامه بده فرزندم
      موفق باشی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #101
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori1401 نمایش پست ها
      خیلی خوبه ادم کمتر چرند بگه. بچه برو درستو بخون. اجاره خونه ماهی ۲۵۰۰ دلار؟ لوول.

12. Top | #102
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      من میگم توش پول هست ولی ی سال خیلیه من اون موقع ها نمیدونستم پول چیه کاسبی چیه... خب توش پول هست دارخونه بزنی
      تو منو عجیب یاد یه نفر میندازی!!!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      نه درآمد ناخالص که حساب نیس ی تیکه نایلون میندازی رو بیمارت 8 تومن همون قیمتش هست ی سر ساکشن هم براش میزاری 25 تومن هم برا اون قبل پیاده شدی ی آینه یک بار مصرف هم 4 5 تومنه یعنی برا بیمار دست به سیاه و سفید نزدی حدود 40 هزار خرجش کردی ی پر کردن سطحی کار کنی 70 80 تومن پول آمالگامش میشه فقط ... همین جوری حساب کن بره دیگه
      عزیزم حق با شماست درآمد خالص باید حساب بشه. ولی شما می دونید هزینه تمام مواد مصرفی و سایر هزینه های جانبی در دندانپزشکی بین 5 تا 20 درصد درآمد هست؟ یعنی اصلا عددی حساب نمیشه.

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenKenobi نمایش پست ها
      خیلی خوبه ادم کمتر چرند بگه. بچه برو درستو بخون. اجاره خونه ماهی ۲۵۰۰ دلار؟ لوول.
      خوبه آدم تحقیق کنه و بعدش نظر بده
      15cdd881-23e4-4220-925e-f5c52c90fd21.jpgdd1ce256-e674-4beb-86d1-88793e55274b.jpg
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #105
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      خوبه آدم تحقیق کنه و بعدش نظر بده
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 15CDD881-23E4-4220-925E-F5C52C90FD21.jpg
مشاهده: 160
حجم: 54.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DD1CE256-E674-4BEB-86D1-88793E55274B.jpg
مشاهده: 155
حجم: 54.4 کیلو بایت
      الان نهایت تحقیقت سرچ تو گوگل و استفاده از سایت های ایرانی بود؟
      رفتی اپارتمان های پرخرج ترین شهر جهان رو لیست میکنی؟ مگه هر کس تو امریکا داره توی نیویورک و مرکز شهر این شهر زندگی میکنه؟ اونی که من بهش نقل قول کردم کل اروپا و امریکا رو homeless در نظر گرفت که نمیتونن خرج غذاشون هم بدست بیارن.
      کسی هم که توی امریکاست و الان داره داخل نیویورک (دقت کن که فقط نیویورک سیتی نه حتی ایالت نیویورک) یا لس انجلس زندگی میکنه درامدش انقدر کم نیست که نتونه ۲۰۰۰ دلار اجاره بده. وقتی داره توی پرخرج ترین و گرون ترین شهر ها زندگی میکنه یعنی یه کار خوب هم داره. در ضمن دانشجو های هر شهری تو امریکا به صورت roommate زندگی میکنن و هزینه ها تقسیم میشن، هیچ دانشجویی خودش تنهایی زندگی نمیکنه.

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن