خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 111
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژیان نمایش پست ها
      دوستان هر کی که این تاپیک و میخونه بدونی نتیجه گیری اون فقط رفتن به سربازی تمام
      عزیز نمیتونی ۹۸ قال قضیه رو بکنی قبول بشی ؟

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​خیر

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​خیر
      پزشکی مدنظرته؟

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دارودانشگاه فردوسی مشهد

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ویک نتیجه دیگه هم اینه تا میتونین از دانشگاه انصراف ندین که مثل من پشیمون نشین خلاص

6. Top | #81
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ویک نتیجه دیگه هم اینه تا میتونین از دانشگاه انصراف ندین که مثل من پشیمون نشین خلاص
      چه ربطی داره
      من انصراف دادم ولی پشیمون نیستم
      قطعا کنکور 98 به خواسته‌م میرسم
      حتی اگه 98 هم بدترین کنکور ممکن باشه و قبول نشم و برم سربازی بازم راضیم
      رشته قبلیمم به هیچ وجه بد نبود و مهندسی برق میخوندم تو یه دانشگاه دولتی

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام میخواستم بدونم اگر دانشجوی انصرافی باشی در کنکور قبول نشی سال دیگه باید بری سربازی اصلا تو سربازی چطور میشه کنکور داد بهترین راه حل چیه؟

سلام. یکسال از تاریخ انصراف فرصت ورود به تحصیل در مقطع جدید و بالاتر دارین. در غیراینصورت برای سربازی باید تعیین تکلیف کنید.
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      سلام. یکسال از تاریخ انصراف فرصت ورود به تحصیل در مقطع جدید و بالاتر دارین. در غیراینصورت برای سربازی باید تعیین تکلیف کنید.
      سلام من ۳ مهر انصراف دادم اگر بنا به دلایلی مثله دیر اعلام شدن نتایج ثبت نام کنکور بخواد ۵ مهر اتفاق بیفته مشکل پیش میاد؟غیبت میزنن؟خود دانشگاه نمیتونه درستش کنه نامه رو ۱ مهر بزنه در ضمن اولین باره پشت کنکورم و فراغت از تحصیلم

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا تو سربازی اگه جای راحت بیفتی(مثلا زایرسرا یا مهمان سرا) میشه درس خوند هرکی میتونه کمک کنه

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو اخر شهریور دفترچه بفرس شاید اعزامت دیر تر خورد سابقه داشته 7 ماه بعدم خورده.... برفرض بخوری ابان تمدید کنی میفتنی 19دی بعدشم میتونی بری پرونده پزشکی ردیف کنی چمیدونم بری پیش نمیانده شهرتون امام جمعه ازشون التماس کنی نامه بزنن نظامن وظیفه تاریخ اعزمتو تعویق بندازن ببین رفیق من اگر بخوای کاری رو بکنی شده دستتو بشکنی میتونی معافیت موقت بگیری پسش بدون اخر راه نیست...خیلی مقل تو دیدم تاریخ انصرافشون همین بوده و کنکور دادن رفتن دانشگاه...بخوای میشه باید بری بیای التماس کنی بستگی داره هدفت چقد مهم باشه.....یادت نره تواین مملکت قوانین فقط نوشته شدن میشه دور زد هیچی سر جاش نیست اینجا ایرانه.....ایرااان
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد داداش همی امام جمعه چیه تو میگی مگه امام جمعه شهر مشهد میاد برای سربازی من کاری کنه

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما دفترچه رو بفرس در بدترین حالت میفتی 19 ابان دو ماه تمدید میفتی 19دی تااینجا سخت نیست
      حالا برای تمدید میری پیش نماینده شهرتون شرایطتت رو میگی اونا خودشون نامه میزنن نظام وظیفه میگن فلان فلان باید یکم ناله بزنی....
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد داداش اگه این روش بیگیره که عالیه چند درصد میشه بهش امید داشت. تا حالا از دوستات این کارو کردن. چه قدر اون نماینده بهشون تمدید داده

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از بچه به اسم سیروان رشیدی این کارو کرد پزشکی ایران قبول شد...داداش تو بلاخره باید دفترچه بفرسی دیگه درسته؟حالا اومدیم فرستادی اولین تاریخ خورد 19 دی شاید 19بهمن بستگی داره اما نزدیک ترین تاریخ 19ابان شما برو پست کن بعد برو تمدید بزن تا 19دی بخون بعدش باز درخوسات بزن قبول شد شد نشد برو دفتر نماینده شهرتون با مادرتم برو یکم ناله شیون کن ..توحرکت کن تلاشتو بکن خدا کمک میکنه داداش اینجا ایرانه هرچی ممکنه
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #90
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشیدحامد داداش چون استرسی هستم هی ازت میپرسم اون اقای رشیدی شرایط ویژه ای نداشت. چون اگه برای من نگیره اون وقت تو زمانی که دارم درس میخونم بکشونن مارو ببرن بد میشه چون بالاخره تو شهرخودت داری ازمون میدی برنامه داری اون احتمال 1 درصدم باید حساب بشه دیگه نه بعدشم این کاریی که میگه چه قدر وقت میگیره تو دردسر نیوفتیم غیبت نزنن به قول خودت این جا ایرانه

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن