خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 177
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      همون کتاب‌های دیگه‌ای که شما می‌گین خودشون تستاشون رو از آی‌کیو جامع گاج کپی کردن
      سبک کتاب‌های میکرو در سال‌های گذشته هم با کتاب جدید کاملاً فرق می‌کنه و شما خودتون سطح کتاب رو می‌تونین ببینین.
      در مورد آمار فروش هم تیراژ کتاب مشخصه که کدوم کتاب پرفروش‌تره ولی به اینم دقت کنین که کتاب میکرو دیرتر از همه‌ی کتاب‌های دیگه اومده
      به هر حال اگه به‌نظرتون سطح میکرو خوب نیست، آی‌کیو رو هم نخرین چون اونم سطحش تقریباً مشابه میکرو هست
      اقای زارع من اصلا چیزی درخصوص کیفیت کتاباتون نگفتم اتفاقا تعریفتونم شنیدم حرف من این بود که اینقدر دیگه لازم نیست شما از کتابایه خودتون تعریف کنید بعدا اون کتابایه پرفروشی که من میگم همشون قبل از اینکه شماکتاب چاپ کنی کتابایه تاپ بازار بودن و شکی هم ندارم که خودتونم در زمان کنکورتون ازهمونا استفاده کردید پس اصلا استنباط خوبی نیست که میگید همه تقلید کرد و فقط کتابایه من تالیفیه

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که از شیمی یازدهم نشرالگو استفاده کردین
      میشه بگید که درسنامه هاش چیزی رو از قلم انداخته یا نه؟

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MF_98 نمایش پست ها
      خیلی سبز و میکرو که بهتر و کامل ترن
      اخه این دوتا یه خورده زیادی حرف میزنن

4. Top | #124
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      خیر
      همون زمانی که شما کتاب رو دریافت می‌کنین، ما هم می‌گیریم. کتاب زودتر به ناشرا نمی‌رسه. بعد اصلا کتاب دوازدهم هنوز تالیف نشده که کسی داشته باشه
      تو کتاب خیلی سبز بخش هورمون ! نوشته 6 تیر این مطلبو مینویسیم !

5. Top | #125
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirahimi نمایش پست ها
      تو کتاب خیلی سبز بخش هورمون ! نوشته 6 تیر این مطلبو مینویسیم !
      خب پس یعنی بر اساس پیش‌نویس کتاب رو نوشتن

6. Top | #126
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهترین کتاب زیست، نشر الگو است. چون هم درسنامه کافی و کامل کننده ی کتاب (بیشتر از کتاب نیست) داره و هم بر اساس پیش نویس نوشته نشده، بلکه بر اساس کتاب اصلی نوشته شده و انواع سوالات کنکور از سال 82 تا الان رو داره + سوالات گزینه دو و قلم چی. سوال های تالیفیش هم که عالین همه مفهومی. من با این کتاب توی قلمچی حداقل 80 میزنم توی هر آزمون.
      کتاب میکرو سوالاش مفهومی نیست و همه حفظی هستن تا جایی که من دیدم. همینجوری خواستن سطحش رو بالا ببرن با سوال هایی که از نظر خودشون سطح بالاست. مثلا گفته: --- برخلاف---نمیتوانند همانند---نباشد. آخه توی کنکور هم دیگه اینجوری نمیپیجونن. آدم باید کتابی داشته باشه که مفهومش رو یاد بگیره نه اینجوری. اگه میگید کتابتون از الگو بهتره از دانش آموزای سال های قبل بپرسید.
      من میکرو شیمی خریدم واقعا پشیمون شدم. همش مثلا سوال ترکیبی از خودشون دادن و خواستن سخت کنن. من مسائل بازده درصدی خیلی سبز رو میتونم حل کنم ولی میکرو رو نه چون فقط مولفاش میتونن حلشون کنن . ازهر چیزی که حتی فکرشو نکنید سوال ترکیبی درست کردن. کتاب های برای شیمی واقعا خیلی سبز بهترینه.
      توصیم به همه از بین کتاب های میکرو اختصاصی فکر کنم فقط فیزیکش خوب باشه.

7. Top | #127
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میکرو گاج هزار برابر سخت تره

8. Top | #128
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmb00 نمایش پست ها
      بهترین کتاب زیست، نشر الگو است. چون هم درسنامه کافی و کامل کننده ی کتاب (بیشتر از کتاب نیست) داره و هم بر اساس پیش نویس نوشته نشده، بلکه بر اساس کتاب اصلی نوشته شده و انواع سوالات کنکور از سال 82 تا الان رو داره + سوالات گزینه دو و قلم چی. سوال های تالیفیش هم که عالین همه مفهومی. من با این کتاب توی قلمچی حداقل 80 میزنم توی هر آزمون.
      کتاب میکرو سوالاش مفهومی نیست و همه حفظی هستن تا جایی که من دیدم. همینجوری خواستن سطحش رو بالا ببرن با سوال هایی که از نظر خودشون سطح بالاست. مثلا گفته: --- برخلاف---نمیتوانند همانند---نباشد. آخه توی کنکور هم دیگه اینجوری نمیپیجونن. آدم باید کتابی داشته باشه که مفهومش رو یاد بگیره نه اینجوری. اگه میگید کتابتون از الگو بهتره از دانش آموزای سال های قبل بپرسید.
      من میکرو شیمی خریدم واقعا پشیمون شدم. همش مثلا سوال ترکیبی از خودشون دادن و خواستن سخت کنن. من مسائل بازده درصدی خیلی سبز رو میتونم حل کنم ولی میکرو رو نه چون فقط مولفاش میتونن حلشون کنن . ازهر چیزی که حتی فکرشو نکنید سوال ترکیبی درست کردن. کتاب های برای شیمی واقعا خیلی سبز بهترینه.
      توصیم به همه از بین کتاب های میکرو اختصاصی فکر کنم فقط فیزیکش خوب باشه.
      شما کتاب زیست خیلی سبز رو هم دیدین؟
      برای شیمی تعریف مبتکران خیلی هست اونو چطور؟
      (بخاطر اینکه گفتین"بهترین" پرسیدم)

9. Top | #129
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها

میکرو شیمی و زیست هر دو بهترن ...

حالا ایشون این همه ایراد گرفتند من نمی دونم بر چه اساسی؟ حیف که دوست ندارم انتقادی بکنم و ایرادات کتاب ها رو پررنگ کنم...

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

10. Top | #130
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      شیمی مبتکران یازدهم که نیومده هنوز. زیست خیلی سبز هم بر اساس پیش نویس کتاب طرح شده، نه کتاب اصلی.

11. Top | #131
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      میکرو شیمی و زیست هر دو بهترن ...

حالا ایشون این همه ایراد گرفتند من نمی دونم بر چه اساسی؟ حیف که دوست ندارم انتقادی بکنم و ایرادات کتاب ها رو پررنگ کنم...
      شما که میگی میکرو شیمی از همه بهترن، آیا میتونی 3 تا از سوالای بازده درصدیش رو بدون رفتن به پاسخ نامه حل کنی؟ یه سوال های ترکیبی از بازده درصدی داده که حتی مشابهش تو کنکور هم نیومده. یعنی از خودشون سوال دادن. سوال کنکور هم که توی کتاباشون نمیزارن. توی بازده درصدی کلا 2 یا 3 تا سوال کنکور داشت ولی خیلی سبز 12 یا 13 تا. اگه میخواین توی کنکور به نتیجه برسین شیمی خیلی سبز و زیست الگو بهترین کتاب ها هستن.

12. Top | #132
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما که میگی میکرو شیمی از همه بهترن، آیا میتونی 3 تا از سوالای بازده درصدیش رو بدون رفتن به پاسخ نامه حل کنی؟ یه سوال های ترکیبی از بازده درصدی داده که حتی مشابهش تو کنکور هم نیومده. یعنی از خودشون سوال دادن. سوال کنکور هم که توی کتاباشون نمیزارن. توی بازده درصدی کلا 2 یا 3 تا سوال کنکور داشت ولی خیلی سبز 12 یا 13 تا. اگه میخواین توی کنکور به نتیجه برسین شیمی خیلی سبز و زیست الگو بهترین کتاب ها هستن.
      بله میتونم و اگر نتونستم هم مشکل خاصی نیست! هدف من یادگیریه نه آزمون گرفتن از خودم ، پس به جای اینکه وقت خودمو صرف جواب دادن به تستای ساده کنم همون زمان رو صرف یادگیری تست های دشوار میکنم و توی یادگیری پاسخنامه هم جای خود داره و از نظر من ارزشش از درسنامه کمتر نیست.

اما درباره زیست باید بگم ؛
      شما که از حفظی بودن میکرو شکایت میکنید ، چطور الگو رو هم حفظ میکنید؟!
      راستی توی آزمونای قلمچی تاحالا سوال از بخش استخوان نیومده که توی پاسخنامه ببینید استخوان های بند انگشت نوعشون کوتاه نیست؟!

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

13. Top | #133
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      بله میتونم و اگر نتونستم هم مشکل خاصی نیست! هدف من یادگیریه نه آزمون گرفتن از خودم ، پس به جای اینکه وقت خودمو صرف جواب دادن به تستای ساده کنم همون زمان رو صرف یادگیری تست های دشوار میکنم و توی یادگیری پاسخنامه هم جای خود داره و از نظر من ارزشش از درسنامه کمتر نیست.

اما درباره زیست باید بگم ؛
      شما که از حفظی بودن میکرو شکایت میکنید ، چطور الگو رو هم حفظ میکنید؟!
      راستی توی آزمونای قلمچی تاحالا سوال از بخش استخوان نیومده که توی پاسخنامه ببینید استخوان های بند انگشت نوعشون کوتاه نیست؟!
      اول شیمی: وقتی درس نامه ی خیلی سبز رو پارسال بخش استوکیومتری رو میخوندم، درک خوبی از اون میگرفتم بعد شروع به حل کردن تست ها میکردم، یک سری ها رو حل میکردم و یکسری ها رو تا جایی پیش میرفتم اما امسال با این کتاب سرم کلاه رفت. حتی بعد از درسنامه خوندن میکرو شیمی تعداد خیلی کمی از سوالاش رو میتونم حل کنم و بقیه رو نه (درواقع همه اینجورین). این کتاب منو ناامید میکنه. مطالب اضافی زیاد داره که کتاب حتی بهش اشاره هم نکرده. مثلا شعاع یونی - ایزومر ها - یک سری مسائل بازده درصدی و ... .

درمورد زیست: من که کتاب الگو رو حفظ نمیکنم، با تکرار مطالب توی ذهن گنجونده میشه، از نظر من و حتی خود آقای اشکان هاشمی(مولف زیست الگو) کتاب تست زیست باید طوری باشه که هر تستش برای شما نکته دار باشه. من خودم با این کتاب درک صحیحی گرفتم از زیست.

در کل میخوام بگم گول تخفیف های 50 درصدی و ... رو نخورید و قبل از خرید کتابی، همش رو ببینید و مقایسه کنید. اگه این قدر تخفیف نداشت کتاباشون، همینقدر هم فروش نمیرفت.

14. Top | #134
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول شیمی: وقتی درس نامه ی خیلی سبز رو پارسال بخش استوکیومتری رو میخوندم، درک خوبی از اون میگرفتم بعد شروع به حل کردن تست ها میکردم، یک سری ها رو حل میکردم و یکسری ها رو تا جایی پیش میرفتم اما امسال با این کتاب سرم کلاه رفت. حتی بعد از درسنامه خوندن میکرو شیمی تعداد خیلی کمی از سوالاش رو میتونم حل کنم و بقیه رو نه (درواقع همه اینجورین). این کتاب منو ناامید میکنه. مطالب اضافی زیاد داره که کتاب حتی بهش اشاره هم نکرده. مثلا شعاع یونی - ایزومر ها - یک سری مسائل بازده درصدی و ... .

درمورد زیست: من که کتاب الگو رو حفظ نمیکنم، با تکرار مطالب توی ذهن گنجونده میشه، از نظر من و حتی خود آقای اشکان هاشمی(مولف زیست الگو) کتاب تست زیست باید طوری باشه که هر تستش برای شما نکته دار باشه. من خودم با این کتاب درک صحیحی گرفتم از زیست.

در کل میخوام بگم گول تخفیف های 50 درصدی و ... رو نخورید و قبل از خرید کتابی، همش رو ببینید و مقایسه کنید. اگه این قدر تخفیف نداشت کتاباشون، همینقدر هم فروش نمیرفت.
      دقت کنید همه جا گفتین من !
      شما من خودتونید و ایشون من خودشون منم من منم
      اگه میخواین نقد کنین جوری باشه که خودتون توی متن نباشین !
      ولی این تخفیف که گفتی خ بی ربط بود .

15. Top | #135
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی مبتکران یازدهم که نیومده هنوز. زیست خیلی سبز هم بر اساس پیش نویس کتاب طرح شده، نه کتاب اصلی.
      همه کتاب هارو نابود کردی رفت کی گفته تست خیلی سبز بر اساس پیش نویسه؟
      برای تالیف هرکدوم از این کتاب ها، ماه ها وقت گذاشته شده و این که با سلیقه ی شما جور نیستند دلیل بر بد بودنشون نیست!!
      ویرایش توسط ALI11223 : 28 آذر 1396 در ساعت 22:58

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن