خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 93

سلام دوستان
      میخواستم بدونم که کسی از تاریخ تعیین شده برای ویرایش اطلاعات کنکور93 خبر داره؟
      من باید یه قسمتی از اطلاعاتمو ویرایش کنم ولی ظاهرا تو سایت سنجش بخش ویرایش اطلاعات وجود نداره!
      لطف کنید اگه اطلاعی دارید به من هم خبر بدید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم که کسی از تاریخ تعیین شده برای ویرایش اطلاعات کنکور93 خبر داره؟
      من باید یه قسمتی از اطلاعاتمو ویرایش کنم ولی ظاهرا تو سایت سنجش بخش ویرایش اطلاعات وجود نداره!
      لطف کنید اگه اطلاعی دارید به من هم خبر بدید.
      موقع ویرایش نشده
      3اسفند وقتشه

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آندسته از داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت‌ نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ براي‌ پذيرش دانشجودردوره‌هاي‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي و بين الملل دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالي، دانشگاه‌ پيام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ سال 1393 و همچنين متقاضيان تحصيل در آن دسته از كد رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي كه پذيرش درآنها درسال 93براساس آزمون صورت مي‌پذيرد، و در زمان مقرر (16/9/92 لغايت 29/9/92) موفق به ثبت نام نشده‌اند، مي‌رساند كه‌ثبت‌نام‌ مرحله دومبراي‌ شركت‌ در آزمون‌ مذكوراز روز شنبه مورخ 3/12/92 (سوم اسفندماه‌ 1392) منحصراً از طريق شبكه اينترنتي اين سازمان آغاز و در روز سه شنبه مورخ 6/12/1392 (ششم اسفندماه‌ 1392) پايان‌ مي‌پذيرد.

منبع:
      http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=1367

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام .ببخشید خواستم بپرسم اگه کسی پدرش ایثارگر باشه تو رتبه اش تاثیر میگذارد؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه فک نمیکنم تاثیری داشته باشه
      فک کنم باید پدرت جانباز 70 درصد باشه تا سهمیه ای داشته باشی
      اما شاید برای پدرت تحصیل رایگان باشه ها یه خبری من قبلا دیده بودم که تحصیل تو دانشگاه ها برای جانبازها و... رایگانه
      اما خودمم آخر نفمیدم درست بود یا نه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن