خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

توصیه های خواهرانه به کنکوری های ۴۰۴

سلام حالتون چطوره؟
      حقیقتا خیلی توی فکرم بود که بعد کنکور این تاپیک رو بزنم
      ولی انقدر قلبم گرفته بود که خواستم بدون ادا و اطوار و کاااملا دلی براتون بنویسم
      امیدوارم بقیه بچها بعد کنکور هم تشریف بیارن و براتون بنویسن

۱_برای بقیه توقع ایجاد نکنید ! عمه و خاله و ...بزار فکر کنن تو اصلا درس نمیخونی . صد بار بهتر ازینکه که تراز های بالای قلمچیتو بهشون بگی و روی تو حساب باز کنن. حتی برای پدر و مادرتم جا بنداز که اوضاع سخته لزوما ۳۰ ۴۰ درصد درصد بدی نیست!

۲_تقلب نکنید ! این داستان مخصوصا بین بچهای قلمچی خیلی شایعه . ممکنه اوقاتی پیش بیاد که درس نخونی یا استرس داری یا اصلا میخوای اون تغییری که دنبالشی یک شبه اتفاق بیوفته و خانوادتو خوشحال کنی . به خودت میگی خب یکبار تقلب میکنم دیگه با اعتماد به نفس میشینم میخونم به بعد ... آی آی آی که کور خوندی! یک بار تقلب کنی انگار تا کمر افتاذی توی مرداب و هرچی دست و پا بزنی چاره ای جز دوباره و دوباره تقلب کردن نداری. و به همین قبله قسم که با تقلب نه تنها هیییچ جا قبول نمیشی که فشار روحی صدبرابری بهت وارد میشه طی سال.

۳_تفریح رو صفر نکنید ! والا استیون هاوکینگنس هم با اون شرایطی که داشت به خودت یک تفریحی و تعطیلی میداد! برنامه پیاده روی بزارید یا حداقل تا دی ماه ، جمعه ها از عصر به بعد تفریح کنید و اگر جنبشو دارید فیلم ببینید.

۴_گول دوستاتونو نخورید ! امسال قراره با کسایی روبه رو بشید که مطلقا درس نمیخونن ولی تراز ۷ هزار دارن با اینا کات کنید به خدا عتیقه ای نیستن که بخاطر ارتباط باهاشون اعتماد به نفستو از دست بدی و نا امید شی.

۵_اخبار سیاسی و اجتمعی و ... تعطیلللل! لطفا حتی تفریحی هم اخبار نگاه نکنید من خودم بعد اخبار که میرفتم توی اتاقم درس بخونم ، یک ساعت با جو بایدن به عنوان نماینده ایران مذاکره میکردم

۶_ ورزش ورزش ورزش ! لطفا از اول سال نشینید بگسد من کنکوری ام ورزش چه صیغه ایه ، و توی دوماه یک توپ قلقلی بشید! بحث چاقی نیست چون استرس هم ممکنه چاقت کنه ، بحث سرحال بودن و انرژی گرفته و نیازه که تحرک کنید.

۷_ مدرسه و مدیر سمی خود را جدی نگیرید ، ولی بای فوراور هم ندید بهشون! مدرسه واقعا بد نیست مخصوصا نیم سال اول تا دی شرکت کنید هم عمومی هارو کمک میکنه هم در ارتباط هستید با دوستاتون و روحیتون عوض میشه .

۸_از درسی که ضعف دارید فرار نکنید چه بسا همون درس سرنوشت شمارو توی کنکور تغییر میده! از ریاضی سال ۴۰۲ درس بگیرید که اگه یکم میخوندید و یک سوال هم میزدید کلی تراز فرق میکنه (بخاطر جمعیت انبوه منفی ها)

۹_ استرس خودتونو کنترل کنید و زمان دار ازمون بدید از همین الان ، بله همین الانه الان !

۱۰ _ لطفا سراغ منبع ۱، منبع ۲، منبع ۳ ،منبع دنده به دنده ...نرید! به عقیده من توی دسی که ضعف دارید دو منبع و توی درسی که متوسط و خوب هستید یک منبع کافیه . با ازمون ها قهر نکنید همون درصد پایینی که توی اذر ماه میگیری ، میتونه سه برابر بشه توی کنکورت فقط بستگی به خودت داره

۱۱_مثل این بنده خدا که داره براتون مثنوی معنوی مینویسه ، از حتی یک هفته مونده به کنکور هم به سال بعد فکر نکنید ! وگرنه تاکید میکنم که حتی اگر ده درصد هم شانس داشته باشی قطعا از دستش میدی !

سرتون سلامت❤ حوصله گنید و بخونید شاید سود نکنید ولی قطعا ضرر هم نمیکنید
      ویرایش توسط Ayiin : 20 تیر 1403 در ساعت 11:59

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهتر از صدتا مشاور توضیح دادی خداقوت عالی بود

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنونم
      "You don't know what's lost till you find it"

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayiin نمایش پست ها
      سلام حالتون چطوره؟
      حقیقتا خیلی توی فکرم بود که بعد کنکور این تاپیک رو بزنم
      ولی انقدر قلبم گرفته بود که خواستم بدون ادا و اطوار و کاااملا دلی براتون بنویسم
      امیدوارم بقیه بچها بعد کنکور هم تشریف بیارن و براتون بنویسن

۱_برای بقیه توقع ایجاد نکنید ! عمه و خاله و ...بزار فکر کنن تو اصلا درس نمیخونی . صد بار بهتر ازینکه که تراز های بالای قلمچیتو بهشون بگی و روی تو حساب باز کنن. حتی برای پدر و مادرتم جا بنداز که اوضاع سخته لزوما ۳۰ ۴۰ درصد درصد بدی نیست!

۲_تقلب نکنید ! این داستان مخصوصا بین بچهای قلمچی خیلی شایعه . ممکنه اوقاتی پیش بیاد که درس نخونی یا استرس داری یا اصلا میخوای اون تغییری که دنبالشی یک شبه اتفاق بیوفته و خانوادتو خوشحال کنی . به خودت میگی خب یکبار تقلب میکنم دیگه با اعتماد به نفس میشینم میخونم به بعد ... آی آی آی که کور خوندی! یک بار تقلب کنی انگار تا کمر افتاذی توی مرداب و هرچی دست و پا بزنی چاره ای جز دوباره و دوباره تقلب کردن نداری. و به همین قبله قسم که با تقلب نه تنها هیییچ جا قبول نمیشی که فشار روحی صدبرابری بهت وارد میشه طی سال.

۳_تفریح رو صفر نکنید ! والا استیون هاوکینگنس هم با اون شرایطی که داشت به خودت یک تفریحی و تعطیلی میداد! برنامه پیاده روی بزارید یا حداقل تا دی ماه ، جمعه ها از عصر به بعد تفریح کنید و اگر جنبشو دارید فیلم ببینید.

۴_گول دوستاتونو نخورید ! امسال قراره با کسایی روبه رو بشید که مطلقا درس نمیخونن ولی تراز ۷ هزار دارن با اینا کات کنید به خدا عتیقه ای نیستن که بخاطر ارتباط باهاشون اعتماد به نفستو از دست بدی و نا امید شی.

۵_اخبار سیاسی و اجتمعی و ... تعطیلللل! لطفا حتی تفریحی هم اخبار نگاه نکنید من خودم بعد اخبار که میرفتم توی اتاقم درس بخونم ، یک ساعت با جو بایدن به عنوان نماینده ایران مذاکره میکردم

۶_ ورزش ورزش ورزش ! لطفا از اول سال نشینید بگسد من کنکوری ام ورزش چه صیغه ایه ، و توی دوماه یک توپ قلقلی بشید! بحث چاقی نیست چون استرس هم ممکنه چاقت کنه ، بحث سرحال بودن و انرژی گرفته و نیازه که تحرک کنید.

۷_ مدرسه و مدیر سمی خود را جدی نگیرید ، ولی بای فوراور هم ندید بهشون! مدرسه واقعا بد نیست مخصوصا نیم سال اول تا دی شرکت کنید هم عمومی هارو کمک میکنه هم در ارتباط هستید با دوستاتون و روحیتون عوض میشه .

۸_از درسی که ضعف دارید فرار نکنید چه بسا همون درس سرنوشت شمارو توی کنکور تغییر میده! از ریاضی سال ۴۰۲ درس بگیرید که اگه یکم میخوندید و یک سوال هم میزدید کلی تراز فرق میکنه (بخاطر جمعیت انبوه منفی ها)

۹_ استرس خودتونو کنترل کنید و زمان دار ازمون بدید از همین الان ، بله همین الانه الان !

۱۰ _ لطفا سراغ منبع ۱، منبع ۲، منبع ۳ ،منبع دنده به دنده ...نرید! به عقیده من توی دسی که ضعف دارید دو منبع و توی درسی که متوسط و خوب هستید یک منبع کافیه . با ازمون ها قهر نکنید همون درصد پایینی که توی اذر ماه میگیری ، میتونه سه برابر بشه توی کنکورت فقط بستگی به خودت داره

۱۱_مثل این بنده خدا که داره براتون مثنوی معنوی مینویسه ، از حتی یک هفته مونده به کنکور هم به سال بعد فکر نکنید ! وگرنه تاکید میکنم که حتی اگر ده درصد هم شانس داشته باشی قطعا از دستش میدی !

سرتون سلامت❤ حوصله گنید و بخونید شاید سود نکنید ولی قطعا ضرر هم نمیکنید
      عالی عالی
      این فامیل که انقدر پیگیر کنکور ادمن خود ادم نیست
      اگه قبول نشی که بهت میگن خنگ بودی نشدی
      اگه بشی باید بعد کنکور یه راستی ازمایی فامیلی انجام بدی که واقعا قبول شدی
      تازه بخوان لجت هم در بیارن میگن کلا چیزی نشدی
      هر کار کنی معکوسش میکنن

خدایی خوب موارد گفتی

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      عالی بود
      ممنونم ازت
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عالی بود

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بزارید منم یه توصیه بکنم
      برید زیرو نامه رو بخونید... از صد تا مشاور بهتر کمکتون میکنه
      اینم لینکش:
      https://forum.konkur.in/thread74152.html
      کاربونالا
      تونی مونتانا؟؟
      کاربونالا
      لاچی موندالا؟؟
      کاربونالا
      لا جی بو لا لا؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      عزیزم خودت یک پا مشاوری

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم یه مورد اضافه کنم:

اگه تو درسی قوی هستید ، اعتماد به نفس متواضعانه رو پیش بگیرید و در برابر یادگیری و حل تست های خیلی سخت مقاومت نکنید تا بتونید حسابی تو اون درس پیشرفت کنید.تضمین میدم اگه تو درسی که قوی هستید مغرور بشید چنان افتی میکنید که هیچ فرقی با ادم ضعیف نداشته باشید.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the loyal wolf نمایش پست ها
      عالی عالی
      این فامیل که انقدر پیگیر کنکور ادمن خود ادم نیست
      اگه قبول نشی که بهت میگن خنگ بودی نشدی
      اگه بشی باید بعد کنکور یه راستی ازمایی فامیلی انجام بدی که واقعا قبول شدی
      تازه بخوان لجت هم در بیارن میگن کلا چیزی نشدی
      هر کار کنی معکوسش میکنن

خدایی خوب موارد گفتی
      سعدی از سرزنش خلق نترسد هیهات
      غ
      رقه در نیل چه اندیشه کند باران را

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن