خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راه حل . مشاوره

سلام ظهرتون بخیر
      من امروز عضو این انجمن شدم ولی خیلی وقته که پیام های شما را توی این انجمن میخونم مثل ثاپیک شب زنده داری و ... من امسال قراره برم دهم ( تجربی معدل سه سالم هم ۲۰ بوده ) راستش هیچی از نحوه خوندن درسها و کتابهایی که میتونن بهم کمک کنن نمیدونم توی این سه سال راهنمایی هم تمام امتحانام و شب امتحانی بودم و از این وضعیت خسته شدم ، دوست ندارم دهمم هم مثل سال های قبل شب امتحانی بخونم کلاس های کلاسینو هم ثبت نام کردم که از ۲۰ مرداد شروع میشه ولی خب طبق اون چیزهایی که شنیدم یکسری از اساتید تام لند بهتر از اساتید کلاسینو هستن و این کمی مرددم کرده
      این لیست دبیرایی هست که انتخاب کردم
      زیست عمارلو
      شیمی مصلایی
      فیزیک نوکده
      عربی واعظی
      ادبیات حسینی یکتا
      زبان جابری
      دینی فکری
      ریاضی بابک سادات
      انتخاب دبیرام هم طبق نظر اطرافیان بوده
      کتاب های درسی هم زودتر خریداری کردم برای پیش خوانی راستش من خیلی سردرگمی نمیدونم اصلا باید چجوری شروع کنم و از کجا یا چجوری باید بخونمشون
      ممنون از این که وقت گذاشتید و خوندید من کسی و نداشتم که اطلاعات درستی در این زمینه داشته باشه امیدوارم شما بتونید بهم کمک کنید ممنون .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دینی محسنی کبیر من امسال خوندم خیلی عالی بود فیلم هاش قبل امتحان دیدم
      عربی فلاح پارسال برداشتم خوب بود
      در کل باید ببینی با کدوم دبیر راحتتر هستی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .
      برای شیمی به نظر من بابایی و فراهانی از همه بهترن.مخصوصا بابایی در تاملندواما دقت داشته باش که باید در کنارش زیاد تست بزنی و گرنه تضمین میدم هیچ فایده ای نداره.
      ریاضی عباس پور خیلی مفهومی تره.واریان حیدری نکته ای.نظرم با عباسپوره
      زیست حنیف خیلی خوبهو فرهمند نیا.اما خییییلیییییی باید خود کتاب رو بخوونی و مرور کنی و تست زیاد یزنی.
      دینی هنم اصلا نیاز به دبیر نیست خودت بخون.غربی فلاح عالیه.ادبیات حتما محسنی که فیلماش در اپارات هست.یکتا خیلی جالب نیست.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=he.mo;1931114]دینی محسنی کبیر من امسال خوندم خیلی عالی بود فیلم هاش قبل امتحان دیدم
      عربی فلاح پارسال برداشتم خوب بود
      در کل باید ببینی با کدوم دبیر راحتتر هستی[/QUO ممنون از پاسخگوییتون.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir poolady نمایش پست ها
      سلام .
      برای شیمی به نظر من بابایی و فراهانی از همه بهترن.مخصوصا بابایی در تاملندواما دقت داشته باش که باید در کنارش زیاد تست بزنی و گرنه تضمین میدم هیچ فایده ای نداره.
      ریاضی عباس پور خیلی مفهومی تره.واریان حیدری نکته ای.نظرم با عباسپوره
      زیست حنیف خیلی خوبهو فرهمند نیا.اما خییییلیییییی باید خود کتاب رو بخوونی و مرور کنی و تست زیاد یزنی.
      دینی هنم اصلا نیاز به دبیر نیست خودت بخون.غربی فلاح عالیه.ادبیات حتما محسنی که فیلماش در اپارات هست.یکتا خیلی جالب نیست.
      متشکرم از راهنماییتون .

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چون میگی سه سال معدل ۲۰ بودی پس پایه اتم خوبه و فکر نمیکنم نیازی داشته باشی برای همه درسا کلاس انلاین برداری سنگین میشه و نمیتونی به همشون برسی..من اگه بودم فقط تخصصی رو کلاس برمیداشتم و عمومی رو در طول سال میخوندم..از همین سال اول هم سعی کن زیاد وارد و درگیر حواشی نشی
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      چون میگی سه سال معدل ۲۰ بودی پس پایه اتم خوبه و فکر نمیکنم نیازی داشته باشی برای همه درسا کلاس انلاین برداری سنگین میشه و نمیتونی به همشون برسی..من اگه بودم فقط تخصصی رو کلاس برمیداشتم و عمومی رو در طول سال میخوندم..از همین سال اول هم سعی کن زیاد وارد و درگیر حواشی نشی
      ممنوم از راهنماییتون .
      بله نمونه دولتی بودم به همین خاطر دبیران خوبی داشتیم مخصوصا درس ریاضی اما موقع ثبت نام کلاسینو دوره کامل دروس دهم را ثبت نام کردم به همین خاطر این کلاس ها هم داخل دوره بود و گرنه به نظر خودم برای درسی مثل دینی نیازی به کلاس نیست ‌.
      باز هم ممنون از نظرتون.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Any11 نمایش پست ها
      سلام ظهرتون بخیر
      من امروز عضو این انجمن شدم ولی خیلی وقته که پیام های شما را توی این انجمن میخونم مثل ثاپیک شب زنده داری و ... من امسال قراره برم دهم ( تجربی معدل سه سالم هم ۲۰ بوده ) راستش هیچی از نحوه خوندن درسها و کتابهایی که میتونن بهم کمک کنن نمیدونم توی این سه سال راهنمایی هم تمام امتحانام و شب امتحانی بودم و از این وضعیت خسته شدم ، دوست ندارم دهمم هم مثل سال های قبل شب امتحانی بخونم کلاس های کلاسینو هم ثبت نام کردم که از ۲۰ مرداد شروع میشه ولی خب طبق اون چیزهایی که شنیدم یکسری از اساتید تام لند بهتر از اساتید کلاسینو هستن و این کمی مرددم کرده
      زیست عمارلو
      شیمی مصلایی
      فیزیک نوکده
      عربی واعظی
      ادبیات حسینی یکتا
      زبان جابری
      دینی فکری
      ریاضی بابک سادات
      کتاب های درسی هم زودتر خریداری کردم برای پیش خوانی راستش من خیلی سردرگمی نمیدونم اصلا باید چجوری شروع کنم و از کجا یا چجوری باید بخونمشون
      ممنون از این که وقت گذاشتید و خوندید من کسی و نداشتم که اطلاعات درستی در این زمینه داشته باشه امیدوارم شما بتونید بهم کمک کنید ممنون .
      سلام
      فعلا شما ی خیلی سبز زیست و فیزیک میکرو و شیمی خیلی سبز بخر
      برا ریاضی هم نشرالگو خوبه فقط یکم سطحش بالاس
      فعلا با درسنامه این کتابا بخون هر درسیو ک یاد نگرفتی برو کلاس، اینجوری ک نمیشه ۱۰ تا کلاسو با هم بری میبری
      پیشنهاد میکنم بیشتر از ۳ تا کلاسو همزمان دنبال نکنی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FighterMan نمایش پست ها
      سلام
      فعلا شما ی خیلی سبز زیست و فیزیک میکرو و شیمی خیلی سبز بخر
      برا ریاضی هم نشرالگو خوبه فقط یکم سطحش بالاس
      فعلا با درسنامه این کتابا بخون هر درسیو ک یاد نگرفتی برو کلاس، اینجوری ک نمیشه ۱۰ تا کلاسو با هم بری میبری
      پیشنهاد میکنم بیشتر از ۳ تا کلاسو همزمان دنبال نکنی
      متشکرم از راهنماییتون.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Any11 نمایش پست ها
      سلام ظهرتون بخیر
      زیست عمارلو
      شیمی مصلایی
      فیزیک نوکده
      عربی واعظی
      ادبیات حسینی یکتا
      زبان جابری
      دینی فکری
      ریاضی بابک سادات
      سلام
      درمورد منابع بچه ها راهنمایی کردن
      درموزد نحوه مطالعه دروس و تست زدن و هرمسئله دیگه ای به طور کامل داخل مصاحبه های من و بقیه دوستان پیدا میشه.
      بهترین هارو نوشتیم گه به بهترین ها برسید.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      درمورد منابع بچه ها راهنمایی کردن
      درموزد نحوه مطالعه دروس و تست زدن و هرمسئله دیگه ای به طور کامل داخل مصاحبه های من و بقیه دوستان پیدا میشه.
      بهترین هارو نوشتیم گه به بهترین ها برسید.
      سلام متشکرم از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن