خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط queen of konkur نمایش پست ها

بله جواب میده. من ک با این روش حل کردم جواب داد روشی که میره اصل و پایه اش همون تناسبه. ولی فرمول و کسر و اینا استفاده نمیکنه. همه چی رو با مفهومش از رو خود معادله واکنش حل میکنه.

منظورتون همین فرمولای جرم متناسب با ضریب استو و جرم مولی ایناست؟
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      ولا من بازرگانی گوش کردم چند جلسه ازش اما صداش بشدت رومخه تصویر هم زیاد کیفیت ندارد چیزی خاصی هم نمی‌گفت تمام مباحث دقیقا منطبق بر کتاب مبتکران بود حتی جزوه دقیقا یک تست رو ۲۴ دقیقه تحلیل کرد من نمونه تدریس از هادیان فر دیدم بنظرم خیلی بهتر بود با اینکه از قیافه اش خوشم نمیاد اما مشتاق شدم انتخاب اش کنم بنظرم گرون بودن و مؤلف کتاب مبتکران بودن ملاک تعیین دبیر نیست نظر شخصی من این است اگر بازرگان می‌خواهید گوش کنید از کتاب مبتکران نتیجه بهتری میگیرید این حجم زیاد از کلاس اونم برای مطالبی که همش داخل کتاب اش است واقعا اتلاف وقت است

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      عزیزم بنظرم یک نگاه به هادیان فر هم کن منم ازش خوشم نمیومد اما بعد گوش کردن کلاس اش نظرم عوض شد

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نمیدونم کدوما رو میگی
      منظورم از فرمول اون کسرهای تناسب بود ک توی درسنامه کتاب تستا هست. مثلن به جای اینکه چندتا کسر تبدیل پشت سر هم بنویسی ( مث روش کتاب درسی) به جاش فقط ی کسر استفاده میکنی که مثلن از تعداد مولکول ی ماده برسی به حجم ی ماده دیگه در stp.
      اما هادیان فرد حتی از همین کسرها هم استفاده نمیکنه. کلن نه از راه فرمول میره نه از راه کسر تبدیل. فقط با مفهومش از روی خود معادله واکنش شیمیایی طبق ضرایب مواد، مسئله های استوک رو حل میکنه.
      اگه میخای نمونه تدریسش رو ببینی که بفهمی چجوریه این نمونه تدریس استوکیومتریه ( لینک ) که از هادیان فرد روی سایت ماز هست. فیلم رو بیار رو تایم 1:42:10 ، داره یکی از همین کسرای تناسب ک گفتم رو با روش خودش مقایسه میکنه و میگه اساس این روش مث همون تناسبه . و تایم 1:43:22 یه مسئله اس داره با روش خودش توضیح میده. کلن خیلی فرق خاصی با همون کسر تناسب نداره اما میشه گفت یه ذره روش هادیان فرد سریع تره چون دیگه هی نباید فک کنی از کدوم کسرتبدیل استفاده کنی.
      Feelin' off when I feel fine
      Twenty-one took a lifetime

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها شیمی مصلایی خوبه ؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازرگان
      شجاعی
      شاهین نژاد

من کلا با خودخوانی سر و کار دارم برای همین اگه بخوام با یه دبیر پیش برم بیشتر برای مشکلم توی اون مبحثه نه چیز دیگه
      و این دلیل انتخاب بازرگان و شجاعی هستش هر دو بیشتر از بقیه همکاراشون توی ماز به درسنامه و تحلیل تست میپردازن که برای سبک درس خوندن من مناسب تر بوده

شاهین نژادم صرفا باهاش حال میکنم
      تسلط خوبی روی بخش های مختلف ادبیات داره و تعریف دستورشم زیاد شنیدم مخصوصا من با اون دستور داغونم

تو هم بهتره اول ببینی که میخوای چطوری اون دروس رو بخونی و بر اساس اونا معلمت رو انتخاب کنی این پرسمان از بقیه هم ملاک اصلیت نباشه هر کسی با یه پایه درسی و شیوه درس خوندنی دبیر انتخاب میکنه و به یه نحوی ازش استفاده میکنه مثلا یه رتبه برتری بود آنلاین نگا. نمیکرد فقط آفلاینشون رو نگا میکرد تا بتونه روی 2x بزنه و وقت کمتری استفاده کنه

در نهایت موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یعنی فقط من که رحمانیو با میرحسینی اشتباه گرفتم انتخابش کردممیخوام برم خودمو از پشت بوم پرت کنم پایین
      فرصت عوض کردن میدن بهت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن