خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

منابع کنکور تیر

سلام بچه ها خسته نباشید
      خب الان احتمالا وقتش نیست ولی چون تایم واسه کنکور تیر کمه گفتم الان که کار یکم سبکتره اینجا سوالمو بپرسم
      من حقیقتا گیج شدم! یعنی الان منم و یه عالمه کتاب پر پر و زده شده و مطالبی که احتمالا از سرم پریدن...واقعا سطحی تو هر درس و اینا از دستم در رفته و تو انتخاب منبع گیج موندم
      خب اول از زیست شروع میکنم...حقیقتش اینه که من واسه اردیبهشت خیلی آماده بودم زیستو یعنی اکثر منابع رو زده بودم و رو ۷۰ به بالا حساب کرده بودم ولی سر امتحان یهو یه استرسی بهم وارد شد که گم کردم خودمو یعنی شاید احمقانه باشه ولی فکر کردم باید با خودم استامپ می‌آوردم واسه اثر انگشت:/ و هعی با هول و استرس اینو اونور نگاه کردمو اینا قشنگ ۱۰ دیقه تایمم از دست رفت و زیستم شد ۵۰...و واقعا واسه تیر میخوام جبرانش کنم و ببرم بالای ۷۰ چون خیلی برام سنگینه منی که این همه منبع کار کردم واسه زیست درصدم رو ۵۰ بمونه. و خب مشکل بعدی اینه که نمیدونم باید تستای مارک دارمو کار کنم یا منبع جدید کار کنم یا آزمون مبحثی بزنم؟ اگه آزمون بزنم چه ازمونی؟ واقعا واسه زیست از همه بیشتر گیجم
      مشکل بعدیم شیمیه خب راستش شیمی من خیلی قوی اونطوری نیست ولی در حد ۵۰ ۶۰ رو میشه بزنم تو اردیبهشت زدم ۴۲ و میخوام اگه بشه یه ۲۰ درصد رو اینم بکشم. و دقیقا واسه شیمیم نمیدونم باید چیکار کنم؟ کل مباحثو بخونم یا چیزی حذف کنم؟ از چه منبعی کار کنم

واسه فیزیک و ریاضی باز بهترم نسبتا...فیزیکمو زدم ۶۸ ولی تقریبا میدونم چیکار کنم که برسونم بالای ۷۰ ریاضیمم ۵۸ بود که خب اونم باز بد نیست و سعی میکنم رو همین تثبیت کنم یا نهایتا ببرم رو ۶۰ اینا
      زمین شناسیم مشکله برام من زمین شناسیو صفر صفره و یه هفته فقط کتابو خوندم اردیبهشت زدم ۶۰ ولی حس میکنم شانسی شد راستش...اگه واسه زمین کتابو بخونم و تستای کنکوری قبلی رو حل کنم میتونم به ۷۰ برسونم؟
      بازم ببخشید بچه ها طولانی شد...ولی خب واسه من کنکور تیر خیلی حیاتیه چون اردیبهشت اونطور که میخواستم ندادم و از بعد اردیبهشت تقریبا مطالعه کنکوریم صفر بوده...
      شد شد، نشد چایی دم می کنیم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه زمین چرا مهر و ماه نمیزنی؟
      واسه زیست هم موج آزمون میتونی بزنی زیستاز میتونی بزنی بعید میدونم مشکل یادگیری داشته باشی باید رو دانسته هات تسلط پیدا کنی و تست زماندار بزنی واسه شیمی هم همینطوره بنظرم موج آزمون و ماز خوبه ...آزمون جامع و شرایط کنکور رو برای خودت مهیا کن

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درحدی نیستم که تو این مورد نظر بدم
      من اگ بیل زن بودم باغچه خودمو بیل میزدم
      Feelin' off when I feel fine
      Twenty-one took a lifetime

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من برای این ک درصد 17 رو بکنم 40 50 باید برگردم مهر یا دو سال قبل؟
      اگه ممکنه منم برا فیزیک موندم الان چی باید بخونم
      Legends Never Die

5. Top | #5
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_81 نمایش پست ها
      واسه زمین چرا مهر و ماه نمیزنی؟
      واسه زیست هم موج آزمون میتونی بزنی زیستاز میتونی بزنی بعید میدونم مشکل یادگیری داشته باشی باید رو دانسته هات تسلط پیدا کنی و تست زماندار بزنی واسه شیمی هم همینطوره بنظرم موج آزمون و ماز خوبه ...آزمون جامع و شرایط کنکور رو برای خودت مهیا کن
      زیستاز آزمون هاشو مد نظرتونه؟ موج آزمون مبحثیاشو زدم
      بنظرتون زیستو آزمون مبحثی بزنم نتیجه بهتر میده یا همون تستای موج آزمون دوباره بزنم

6. Top | #6
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N0body نمایش پست ها
      من برای این ک درصد 17 رو بکنم 40 50 باید برگردم مهر یا دو سال قبل؟
      اگه ممکنه منم برا فیزیک موندم الان چی باید بخونم
      فیزیک ریاضیارو دقیق خب ندارم ولی بنظرم فیزیک رو نسبتا روتین میدن خر سال شاید اگه تست های سال های قبلو مشابه رو بزنید خوب باشه
      من ماه آخر موج آزمون زدم خیلی راضی بودم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه منابعت واسه هر 4 درسو بگی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای زیست سکوت میکنم چون منم درحد ۷۰ بودم وازتو بدتر و ۴۵ زدم اما برای شیمی جزوه کیودی ماز رو پیشنهاد میکنم روتین وار بزنیش وازمونای دوپینگ ماز و ص غ خیلی سبز. کمک کننده اس اگه یه مبحث هم توش نمیه مسلطی دیدن تست طلای یهادیان فرد رو پیشنهادمیکنم

9. Top | #9
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sisiii نمایش پست ها
      میشه منابعت واسه هر 4 درسو بگی؟
      تو طول سال تک پایه های هر درس خیلی سبزو میزدم واسه طول سالم ایکیو جامع واسه جمعبندیم موج ازمون
      واسه تیرم که خودم تو انتخاب منبع سردرگمم مخصوصا زیست

10. Top | #10
      Mtr
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Uio نمایش پست ها
      زیستاز آزمون هاشو مد نظرتونه؟ موج آزمون مبحثیاشو زدم
      بنظرتون زیستو آزمون مبحثی بزنم نتیجه بهتر میده یا همون تستای موج آزمون دوباره بزنم
      خود فرهمندنیا خیلی تاکید میکرد که فصل ازمون بزنید چون به کنکور نزدیک تره
      تست طلایی فرهمندنیا تستاشو گیر بیار بزن بشدددت تستاش قشنگه ینی خیلییی خوبه ها
      من خودمم واس تیر موندم
      تعریف دوپینگو شنیدم ولی نمیدونم خوبه یا نه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خسته نباشید
      خب الان احتمالا وقتش نیست ولی چون تایم واسه کنکور تیر کمه گفتم الان که کار یکم سبکتره اینجا سوالمو بپرسم
      من حقیقتا گیج شدم! یعنی الان منم و یه عالمه کتاب پر پر و زده شده و مطالبی که احتمالا از سرم پریدن...واقعا سطحی تو هر درس و اینا از دستم در رفته و تو انتخاب منبع گیج موندم
      خب اول از زیست شروع میکنم...حقیقتش اینه که من واسه اردیبهشت خیلی آماده بودم زیستو یعنی اکثر منابع رو زده بودم و رو ۷۰ به بالا حساب کرده بودم ولی سر امتحان یهو یه استرسی بهم وارد شد که گم کردم خودمو یعنی شاید احمقانه باشه ولی فکر کردم باید با خودم استامپ می‌آوردم واسه اثر انگشت:/ و هعی با هول و استرس اینو اونور نگاه کردمو اینا قشنگ ۱۰ دیقه تایمم از دست رفت و زیستم شد ۵۰...و واقعا واسه تیر میخوام جبرانش کنم و ببرم بالای ۷۰ چون خیلی برام سنگینه منی که این همه منبع کار کردم واسه زیست درصدم رو ۵۰ بمونه. و خب مشکل بعدی اینه که نمیدونم باید تستای مارک دارمو کار کنم یا منبع جدید کار کنم یا آزمون مبحثی بزنم؟ اگه آزمون بزنم چه ازمونی؟ واقعا واسه زیست از همه بیشتر گیجم
      مشکل بعدیم شیمیه خب راستش شیمی من خیلی قوی اونطوری نیست ولی در حد ۵۰ ۶۰ رو میشه بزنم تو اردیبهشت زدم ۴۲ و میخوام اگه بشه یه ۲۰ درصد رو اینم بکشم. و دقیقا واسه شیمیم نمیدونم باید چیکار کنم؟ کل مباحثو بخونم یا چیزی حذف کنم؟ از چه منبعی کار کنم

واسه فیزیک و ریاضی باز بهترم نسبتا...فیزیکمو زدم ۶۸ ولی تقریبا میدونم چیکار کنم که برسونم بالای ۷۰ ریاضیمم ۵۸ بود که خب اونم باز بد نیست و سعی میکنم رو همین تثبیت کنم یا نهایتا ببرم رو ۶۰ اینا
      زمین شناسیم مشکله برام من زمین شناسیو صفر صفره و یه هفته فقط کتابو خوندم اردیبهشت زدم ۶۰ ولی حس میکنم شانسی شد راستش...اگه واسه زمین کتابو بخونم و تستای کنکوری قبلی رو حل کنم میتونم به ۷۰ برسونم؟
      بازم ببخشید بچه ها طولانی شد...ولی خب واسه من کنکور تیر خیلی حیاتیه چون اردیبهشت اونطور که میخواستم ندادم و از بعد اردیبهشت تقریبا مطالعه کنکوریم صفر بوده...
      سلام .

خداقوت ... معلومه که واسه کنکور اردیبهشت حسابی زحمت کشیدی و انشااله که نهایی رو هم خوب بدی و برسی به سرمنزل مقصود

یه سوال > میشه بگی که منابعت و کتاب یا احتمالا فیلمایی که واسه ریاضی و فیزیک استفاده کردی چیا بودن و ترتیب استفاده ازشون رو میشه بگی ؟ ( ریاضیم چندان خوب نیست ممنون میشم راهنمایی کنی )
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 26 خرداد 1403 در ساعت 08:14

12. Top | #12
      Uio
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

سلام .

خداقوت ... معلومه که واسه کنکور اردیبهشت حسابی زحمت کشیدی و انشااله که نهایی رو هم خوب بدی و برسی به سرمنزل مقصود

یه سوال > میشه بگی که منابعت و کتاب یا احتمالا فیلمایی که واسه ریاضی و فیزیک استفاده کردی چیا بودن و ترتیب استفاده ازشون رو میشه بگی ؟ ( ریاضیم چندان خوب نیست ممنون میشم راهنمایی کنی )
      سلام خیلی ممنون از لطفتون
      من واسه فیزیک و ریاضی بعد اینکه معلممون درسو میداد(چون با کلاس آنلاین کلا ارتباط نمیگیرم درسامو با معلمای مدرسه پیش میرفتم شما اگه کلاس آنلاین میرید میتونید این کارو با همونا پیش ببرید) میرفتم درسنامه میخوندم. واسه فیزیک خیلی سبز بود واسه ریاضی خیلی سبز و نشر الگو این تو طول سال بود و تک پایه هارو کار می‌کردم ولی از تابستون دوازدهم و برای جمعبندی پایه ایکیو جامع گرفتم هم واسه فیزیک هم ریاضی در کنارش برای دوازدهم تک پایه خیلی سبزو واسه فیزیک زدم تک پایه نشرالگو رو واسه ریاضی
      واسه جمعبندیم‌ دوتاشو موج آزمون کار کردم
      بعد به بنظرم تو این دوتا درس خیلی حیاتیه که سوالایی که باید رد کنید رو تشخیص بدید اگه مباحث رو نسبتا کامل خوندید آزمون جامع تک درس بزنید حتما. سر فیزیک یه سری سوالا مثل مدار و بعضی مدل فشار هستن مثلا که حلشو به صرفه نیست. ریاضیم مثلا یه سری سوالای هندسه و یا مثلا بعضی سوالای الگو. این کار کمک میکنه واقعا بتونید تعداد سوال بیشترین بتونید جواب بدید و با آزمون جامع زیاد کار کردن میتونید حرفه ای بشید توش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1-کتاب پایه به پایه ریاضی خیلی سبز به نظرتون محتوای مناسب تری داشت یا پایه به پایه ریاضی نشر الگو ؟ ( چون گفتین هر دوشو زدین ، قاعدتا میتونین بهم کمک کنین که کدومش میتونه واسه یه داوطلب متوسط به پایین مناسب تر باشه )

2-ضمنا سطح کتابای آی کیو ، خیلی بالا هست نسبت به کتابای پایه به پایه ؟ ( میشه در مورد سطح کتب آی کیو هر 4 تا درس اختصاصی به این سوال جواب بدین ؟ ) /

3-از کدوم یک از کتب تستی که کار کردین خیلی راضی هستین و کدومشو اگر دوباره برگردین به ابتدای مطالعه تون ، دیگه سراغشون نمی رین ؟

4-راستی شما آزمون ها و کلاس های سالیانه یا جمع بندی یا سایر پکیج های ماز رو هم ثبتنام کرده بودین ؟ ( اگر ثبت نام کرده بودین ، کلا از خدماتشون راضی بودین؟)
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 26 خرداد 1403 در ساعت 09:50

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mtr نمایش پست ها
      خود فرهمندنیا خیلی تاکید میکرد که فصل ازمون بزنید چون به کنکور نزدیک تره
      تست طلایی فرهمندنیا تستاشو گیر بیار بزن بشدددت تستاش قشنگه ینی خیلییی خوبه ها
      من خودمم واس تیر موندم
      تعریف دوپینگو شنیدم ولی نمیدونم خوبه یا نه
      فرهمند نیا رو که دلم میخواد بکشم نه تست طلایی اش شبیه کنکور بود نه فصل ازمونی که گفته بود به علاوه نه زیستاز شبیه کنکور بودنه موج ازمون و نه ارمان نه پینوکیو جامع وحتی ای کیو بنده همه رو زدم میگن که گزیه ۲ شبیه بوده وخ سبز تک پیه که من نزدم اونارو کجای تست طلایی فرهمند نیا شبیه کنکور بود تمام تست طلایی ها رو تودرصدای عالی که خودش میگفت میزدم بعد کنکور.

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون از لطفتون
      من واسه فیزیک و ریاضی بعد اینکه معلممون درسو میداد(چون با کلاس آنلاین کلا ارتباط نمیگیرم درسامو با معلمای مدرسه پیش میرفتم شما اگه کلاس آنلاین میرید میتونید این کارو با همونا پیش ببرید) میرفتم درسنامه میخوندم. واسه فیزیک خیلی سبز بود واسه ریاضی خیلی سبز و نشر الگو این تو طول سال بود و تک پایه هارو کار می‌کردم ولی از تابستون دوازدهم و برای جمعبندی پایه ایکیو جامع گرفتم هم واسه فیزیک هم ریاضی در کنارش برای دوازدهم تک پایه خیلی سبزو واسه فیزیک زدم تک پایه نشرالگو رو واسه ریاضی
      واسه جمعبندیم‌ دوتاشو موج آزمون کار کردم
      بعد به بنظرم تو این دوتا درس خیلی حیاتیه که سوالایی که باید رد کنید رو تشخیص بدید اگه مباحث رو نسبتا کامل خوندید آزمون جامع تک درس بزنید حتما. سر فیزیک یه سری سوالا مثل مدار و بعضی مدل فشار هستن مثلا که حلشو به صرفه نیست. ریاضیم مثلا یه سری سوالای هندسه و یا مثلا بعضی سوالای الگو. این کار کمک میکنه واقعا بتونید تعداد سوال بیشترین بتونید جواب بدید و با آزمون جامع زیاد کار کردن میتونید حرفه ای بشید توش
      شما که منابع مختلفی رو امتحان کردین و تست زیاد زدین...از بین این منابعی که گفتین برای ریاضی فیزیک کدوم بیشتر از همه کمک کننده بود و سوالاش بهتر بود به نظرت؟
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن