خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تاریخو مثل سلامت بهداشت فقط باید یه جوری پاسش کرد یا باید نمره بالا گرفت؟!

سلام
      ضریب درسای مارو که هنوز اعلام نکردن...نمیدونم ضریب تاریخ چقدره و قراره چقدر ترازش برای معدل تاثیر بذاره...اکثرا گذاشتنش برای شهریور...به نظرتون برای همچین درسی نمره بالا میتونه تراز بالایی بده؟ یا نه همینکه فقط پاسش کنی کافیه نمره بالا ملاک نیست...اخه 99 درصد بچه ها نخوندنش درسشم حجیمه ازاختصاصیامونم بیشتر...درحد پاسی که میتونم امتحان بدم .. میگم اگه نمرش انچنان مهم نیست الکی خودمو اذیت نکنم سرش..تو اون دو روز فقط میشه چشمی درسارو نگاه بندازی رد کنی وقت دقیق و ریز خوندن نیست...
      ستاره ها به ارومی سقوط میکردن هربار که از ته دل ارزو میکردم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهادم به همه کنکوریای ۱۴۰۴ اینه که یه جوری تاریخ بخونید که اگه ضریبش بالا شد، سال دیگه قبل از کنکور، مجبور به ترمیم این حجم از درس چرت و پرت نشید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وای این سوال منم بود
      توهم یازدهمی نه؟
      ببین من معدلم تا امسال بالای ۱۹ بود ولی سر این امتحانا نمره هام همش ۱۷ ، ۱۸ ئه به نظرت عادیه؟
      پ.ن: میدونم به تاپیکت ربط نداشت ببخشید ولی واقعا استرس دارم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      پیشنهادم به همه کنکوریای ۱۴۰۴ اینه که یه جوری تاریخ بخونید که اگه ضریبش بالا شد، سال دیگه قبل از کنکور، مجبور به ترمیم این حجم از درس چرت و پرت نشید.
      ممنون از راهنمایی...فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده اگه عمومیا برای سال کنکور ما برگرده و تاثیر معدل مثبت بشه...کسی که معدلش بالا باشه ضرر میکنه یا اینکه درهر دو صورت چه تاثیر مثبت بشه چه قطعی به سودشه؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satoruuu نمایش پست ها
      وای این سوال منم بود
      توهم یازدهمی نه؟
      ببین من معدلم تا امسال بالای ۱۹ بود ولی سر این امتحانا نمره هام همش ۱۷ ، ۱۸ ئه به نظرت عادیه؟������
      پ.ن: میدونم به تاپیکت ربط نداشت ببخشید ولی واقعا استرس دارم ������
      اره...من بیشتر از زبان الان ذهنمو تاریخ درگیر کرده..
      خب طبیعیه مثلا تا قبل با شب امتحانی خوندنم معدل بالای 19 میشد گرفت ولی الان نهایی شده حجم درسا هم بیشترو همین یکم کارو سخت تر کردهه..

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      ممنون از راهنمایی...فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده اگه عمومیا برای سال کنکور ما برگرده و تاثیر معدل مثبت بشه...کسی که معدلش بالا باشه ضرر میکنه یا اینکه درهر دو صورت چه تاثیر مثبت بشه چه قطعی به سودشه؟
      اگر ترازدهی مثل سالهای قبل باشه و سقف تراز کنکور بالاتر از نهایی باشه، معدل نهایی تاثیر مثبت برای رتبه‌های زیر ۱۰۰۰۰ نداره. ظاهراً امسال ممکنه سقف ترازها رو به هم نزدیک کنن و اینجوری حتی تاثیر مثبت معدل هم با ارزش میشه.
      با این حال حتی اگر تاثیر معدل رو بردارن، کسیکه الان عمومی خونده، خیلی جلوتر از کسی هست که تازه میخواد زبان و ادبیات و عربی و... شروع کنه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن