خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطور میتونین؟

میخوام ۱۴۰۴ باز کنکور تجربی بدم
      پایه م ضعیفه.
      باید برا هر ۴ درس تخصصی کلاس برم
      با توجه به خوندن عمومی
      چطور میتونم برای هر ۴ درس تخصصی هفته ای دو جلسه ۴ ساعته کلاس ببینم بعد جزوه رو حل و پر کنم بعد بشینم تست های هر جلسه رو حل کنم بعد تست ازمونی و ازمون بدم بعد مرور داشته باشم بعد برای نهایی ها فعالیت ها و ازمایش ها و تمرین های کتاب هم حل کنم هر جوری فکر میکنم نمیشه...الان هم میگن روزی ۱۵۰ تا ۲۰۰ تست اگه بزنی اصلا به رشته های تاپ فکر هم نکن.....
      شما چطور میخونید دروس شیمی زیست و فیزیک رو؟
      ممنون میشم اگه کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L.MESSI نمایش پست ها
      میخوام ۱۴۰۴ باز کنکور تجربی بدم
      پایه م ضعیفه.
      باید برا هر ۴ درس تخصصی کلاس برم
      با توجه به خوندن عمومی
      چطور میتونم برای هر ۴ درس تخصصی هفته ای دو جلسه ۴ ساعته کلاس ببینم بعد جزوه رو حل و پر کنم بعد بشینم تست های هر جلسه رو حل کنم بعد تست ازمونی و ازمون بدم بعد مرور داشته باشم بعد برای نهایی ها فعالیت ها و ازمایش ها و تمرین های کتاب هم حل کنم هر جوری فکر میکنم نمیشه...الان هم میگن روزی ۱۵۰ تا ۲۰۰ تست اگه بزنی اصلا به رشته های تاپ فکر هم نکن.....
      شما چطور میخونید دروس شیمی زیست و فیزیک رو؟
      ممنون میشم اگه کمک کنید
      ساعت مطالعه‌ روزانه‌ات رو به ۹ ساعت به بالا برسون که وقت کافی داشته باشی.
      زودتر و از تابستون، قوی شروع کن. کلاسهاتم از تابستون ببین که زودتر تموم بشن.
      جزوه رو حین تماشای کلاس پر کن که لازم نشه دوباره کلاس ببینی. سر کلاس اکتیو باش و به درس توجه کن و بین تماشای کلاس و حل تست‌های حل‌شده فاصله زیاد ننداز تا تستهای حل شده رو بتونی بعدا سریع حل کنی.
      هر سر فصلی که تموم شد، تمرینهاشو از کتاب درسی حل کن که روی هم جمع نشه.
      به جای کتابهای حجیم، کتاب با حجم و سطح معقول بگیر مثلا شیمی جامع خیلی سبز به جای سال به سال مبتکران. این‌طوری زودتر تموم میشه و میتونی مرور کنی. البته تست‌زنی مضربی هم برای دوره کردن و مرور کمک میکنه.
      اگر وقت نداری لازم نیست هر روز آزمون و تست آزمونی بزنی. هر ۲-۳ هفته یکبار، ۱-۲ روز قبل آزمون اصلیت، از خودت آزمون بگیر. تست آموزشی زدن همراه ۱ آزمون، کفایت میکنه.
      این ۱۵۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و... رو مشاورها از کجا میارن؟ کی گفته؟ شما باید به اندازه‌ای که یاد بگیری، تست بزنی. چه ۱۰ تا چه ۵۰۰ تا.

تموم کردن درسها و مرور و... تا کنکور کار سختیه ولی شدنیه. هر سال خیلیا انجامش میدن. شما که شروع کنی، کم‌کم روی ریل پیشرفت میفتی و مسیرت سریعتر و راحت‌تر طی میشه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      ساعت مطالعه‌ روزانه‌ات رو به ۹ ساعت به بالا برسون که وقت کافی داشته باشی.
      زودتر و از تابستون، قوی شروع کن. کلاسهاتم از تابستون ببین که زودتر تموم بشن.
      جزوه رو حین تماشای کلاس پر کن که لازم نشه دوباره کلاس ببینی. سر کلاس اکتیو باش و به درس توجه کن و بین تماشای کلاس و حل تست‌های حل‌شده فاصله زیاد ننداز تا تستهای حل شده رو بتونی بعدا سریع حل کنی.
      هر سر فصلی که تموم شد، تمرینهاشو از کتاب درسی حل کن که روی هم جمع نشه.
      به جای کتابهای حجیم، کتاب با حجم و سطح معقول بگیر مثلا شیمی جامع خیلی سبز به جای سال به سال مبتکران. این‌طوری زودتر تموم میشه و میتونی مرور کنی. البته تست‌زنی مضربی هم برای دوره کردن و مرور کمک میکنه.
      اگر وقت نداری لازم نیست هر روز آزمون و تست آزمونی بزنی. هر ۲-۳ هفته یکبار، ۱-۲ روز قبل آزمون اصلیت، از خودت آزمون بگیر. تست آموزشی زدن همراه ۱ آزمون، کفایت میکنه.
      این ۱۵۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و... رو مشاورها از کجا میارن؟ کی گفته؟ شما باید به اندازه‌ای که یاد بگیری، تست بزنی. چه ۱۰ تا چه ۵۰۰ تا.

تموم کردن درسها و مرور و... تا کنکور کار سختیه ولی شدنیه. هر سال خیلیا انجامش میدن. شما که شروع کنی، کم‌کم روی ریل پیشرفت میفتی و مسیرت سریعتر و راحت‌تر طی میشه.
      منبعم(زیست ۱۰ و ۱۱ تک ج خیلی سبز ویژه ۱۴۰۱،زیست ۱۲ خ سبز ویژه ۱۴۰۲)
      شیمی ۱۰ و ۱۱ خ سبز ویژه ۱۴۰۱ ، ۱۲ خیلی سبز ویژه ۱۴۰۲
      فیزیک ۴ جلدی میکرو نقره ای ویژه ۱۴۰۱
      اینا دیگه قدیمی شدن...
      چه منبعی که نه فضایی باشه نه خیلی ساده ک...تا ۶۰ درصد برسونه پیشنهاد میدید؟
      (درس ریاضیم خوبه)

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منبعم(زیست ۱۰ و ۱۱ تک ج خیلی سبز ویژه ۱۴۰۱،زیست ۱۲ خ سبز ویژه ۱۴۰۲)
      شیمی ۱۰ و ۱۱ خ سبز ویژه ۱۴۰۱ ، ۱۲ خیلی سبز ویژه ۱۴۰۲
      فیزیک ۴ جلدی میکرو نقره ای ویژه ۱۴۰۱
      اینا دیگه قدیمی شدن...
      چه منبعی که نه فضایی باشه نه خیلی ساده ک...تا ۶۰ درصد برسونه پیشنهاد میدید؟
      (درس ریاضیم خوبه)
      همینا بد نیستن ولی اگر میخواین عوض کنین، پیشنهادم یکی از بین اینهاست:
      زیست جامع میکرو یا دریافت ( میکرو یه ذره فضایی هم داره)
      شیمی جامع خیلی سبز یا جامع تیتانیوم الگو
      فیزیک پایه و۱۲م مهروماه یا الگو

ترجیحا به جای کتاب تست، کتاب درسیهاتون رو نو کنید چون مثلا از بخشهای جدید کتاب که ازش تو کتابها تست نیومده، دیروز تو امتحان سوال دادن.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      همینا بد نیستن ولی اگر میخواین عوض کنین، پیشنهادم یکی از بین اینهاست:
      زیست جامع میکرو یا دریافت ( میکرو یه ذره فضایی هم داره)
      شیمی جامع خیلی سبز یا جامع تیتانیوم الگو
      فیزیک پایه و۱۲م مهروماه یا الگو

ترجیحا به جای کتاب تست، کتاب درسیهاتون رو نو کنید چون مثلا از بخشهای جدید کتاب که ازش تو کتابها تست نیومده، دیروز تو امتحان سوال دادن.
      سلام بنظرتون برای کنکور 1404 میزارن هردوپایه رو همون خرداد 1404 باهم ترمیم کنیم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sisiii نمایش پست ها
      سلام بنظرتون برای کنکور 1404 میزارن هردوپایه رو همون خرداد 1404 باهم ترمیم کنیم؟
      سلام عذر میخوام من جواب میدم

من از آپ استانمون پرسیدم در این مورد که گفتن بله میشه تو یه نوبت هم ۱۱م رو ایجاد کرد و هم ۱۲م رو ترمیم کرد ( برای اطمینان میتونید شماهم بپرسید
      البته احتمال اینکه امتحانات نهایی از اردیبهشت شروع بشه هم هست
      گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام
      و ساقه های جوانم؛
      از ضربه های تبرهاتان زخم دار است...
      با ریشه چه می کنید؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،بله میتونید

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین امسال هم اجازه دادن. احتمال ۹۹ درصد، سال دیگه هم اجازه میدن.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها

من از آپ استانمون پرسیدم در این مورد که گفتن بله میشه تو یه نوبت هم ۱۱م رو ایجاد کرد و هم ۱۲م رو ترمیم کرد ( برای اطمینان میتونید شماهم بپرسید
      سلام مرسی که جواب دادید فقط متوجه نشدم اپ چیه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،بله میتونید
      مطمعنید؟اگه نزارن چی بگن فقط یه پایه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه امسالم یسری یازدهمیا هستن ک نهایی میدن برای 404 میشن دوازدهمی و طبق روال امتحان میدن ممکنه بگن فقط یه پایه رو میتونین امتحان بدین و برای یازدهم باید پارسال(یعنی همین 403)همراه با یازدهمیا امتحان میدادین؟ اخه 20وخورده ای کتاب چجوری توی ی ماه امتحان بگیرن اونم ساعت و اینا تداخل میشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط donat نمایش پست ها

حرفشون برای سال بعد صدق میکنه یا منظورشون امسال بود؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مرسی که جواب دادید فقط متوجه نشدم اپ چیه
      آموزش پرورش
      و ساقه های جوانم؛
      با ریشه چه می کنید؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برا سال بعد پرسیدم ولی خب مسئولش گفت همین امسال بودن کسایی که این کارو کردن
      ببین چون تاثیر قطعی ۱۱م و ۱۲م هست ، قطعا باید زمینه اشو فراهم کنن که مثلا اونایی که کنکوری های قدیم بودن هم بتونن ایجاد سابقه بکنن و بتونن کنکور بدن
      ولی میگم باز برای اطمینان بیشتر فردا با آموزش پرورش شهرتون یا استات تماس بگیر . شماره اش تو نت هست و سوالتو کامل بپرس
      و ساقه های جوانم؛
      با ریشه چه می کنید؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برا سال بعد پرسیدم ولی خب مسئولش گفت همین امسال بودن کسایی که این کارو کردن
      ببین چون تاثیر قطعی ۱۱م و ۱۲م هست ، قطعا باید زمینه اشو فراهم کنن که مثلا اونایی که کنکوری های قدیم بودن هم بتونن ایجاد سابقه بکنن و بتونن کنکور بدن
      ولی میگم باز برای اطمینان بیشتر فردا با آموزش پرورش شهرتون یا استات تماس بگیر . شماره اش تو نت هست و سوالتو کامل بپرس
      و ساقه های جوانم؛
      با ریشه چه می کنید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن